Opinie o Pierot Sp. z o.o. w Skarbimierzyce

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Pierot Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pierot Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pierot Sp. z o.o. w Skarbimierzyce

Paweł Nowy wpis

Widzę komentarz że 3 lata temu atmosfera w pracy była bardzo zła, pracodawca potrafił zwolnić pracownika nie podając przy tym żadnej przyczyny... A jak jest teraz?

Haha Nowy wpis
@Paweł

A teraz to nie ma firmy xD

Dorota Nowy wpis
@Haha

W jakim sensie nie ma?

wsww Nowy wpis
@Dorota

zamiast hali Pierotu pod adresem skarbimierzyce 19 jest teraz Demant :) Więc firma prawdopodobnie już nie istnieje

Aneta

Hej, ile mniej więcej trwają w Waszej firmie dni próbne ? Czy to np tydzień próbny czy tylko dzien ? I czy jest on płatny ?

dareczek

Bardzo słabo . Lepiej gdzie indziej szukajcie . Moje sugestie dla Pierot Sp. z o.o.: Proszę skutecznie wyrażać swe oczekiwania . Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zlikwidować firmę .

dareczek

Na początku od próbnych targów , szkolenia w centrali było ok . Wyjechałem w teren aby zebrać zamówienia , a tu ciagła presja / pytania /emaile . Jakoś zaczęły pojawiać się zamówienia i jeżdziłem z tydzień ale kierowniczek piszę że z Białegostoku wpadnij do Szczecina < turplan był do Bydgoszczy bo mam odebrać laptopa i komórkę . A na miejscu wypowiedzenie i nawet prezesowa nie przedstawiła wniosków / zarzutów . Kiedy spytałem się o powód to dostałem odpowiedz aby zwrócić się na piśmie . Żenada więc i Wam odradzam bo gps tylko w d...e nie było .

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Pierot Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
admin

Macie informacje na temat zatrudnienia i warunków pracy? Coś zmieniło się w firmie przez ostatni rok? Napisz nam co nowego dzieje się w firmie Pierot Sp. z o.o.!

Zostaw merytoryczną opinię o Pierot Sp. z o.o. - Skarbimierzyce

Pierot Sp. z o.o.