BKF Myjnie Bezdotykowe Sp. z o.o

Skarbimierzyce

Opinie o BKF Myjnie Bezdotykowe Sp. z o.o

*******

Myjnia BKF w Elblągu przy ulicy Panieńskiej ( Mak Chemia) tragedia. Właściciel nastawiony na zysk gdy jest więcej klientów oszczędność na chemii. Byle szybko byle jak najwięcej ludzi wrzuciło pieniądze nawet nie można dobrze i dokładnie umyć auta bo stoją pracownicy i poganiają bo kolejka coraz większa a ludzie żeby nie uciekli. W dodatku chamska i nie miła obsługa nie polecam!!!!

Nick

Druga część postu: Jest też możliwość awansów w Pionie i Poziomie, jeżeli nie utrudnia go ta osoba. Jednakże boi się chyba o własny stołek (bo nikt nigdzie nie przyjmie takiej osoby z charakteru i podejścia do pracowników) i awans taki staje się dosłownie cudem. Jeżeli chodzi o jego egoistyczne podejście, przekłada się na mobbing, bo nie tylko nie szanuje pracowników, ale za własne błędy, chętnie i z przyjemnością obciąża pracowników "zwalając" na nich winę, że to oni nie dopilnowali pewnych kategorii. Powodzenia i należy być bardzo ostrożny z nim w kontakcie, a najlepiej go unikać i nie dać się mobberowi dać poniżyć!

Nick

Witam, Pracowałem w BKF przez jakiś czas, jednak od tamtej pory mam spore uprzedzenia do pracy na produkcji w biurze, dzięki pewnej osobie z nią związanej. Każda moja propozycja była wytykana, że jest zła, nie do przyjęcia, brakuje warunków, aby ją wprowadzić, po czym ta osoba w SWOIM imieniu ogłaszała moją propozycję innym jako jej własny pomysł, który rzecz jasna nie mógł być błędny, a jeżeli tak było, to z przyjemnością "zwalał" winę na pracownika. Ogólnie ta osoba wychodzi z założenia, że tylko ona ma rację i nikt inny mieć jej nie może.. Fakt, zna się na rzeczy, ma ogromną wiedzę, ale mobbing dla niej to codzienność, a wręcz pewien obowiązek wobec wszystkich swoich pracowników. Nie szanuje czasu prywatnego pracowników, często "wygłaszając" swoje przemowy celowo po godzinach pracy na tzw. sparingach/omówieniu dnia etc. - jak kto nazwie, tak nazwie - po prostu podsumowanie dnia. Chociaż sam ustalił, że takie ma trwać maks 30 minut i 30 minut przed końcem pracy się zacząć. Jak napisałem wyżej, tylko ta osoba ma rację i nie dociera do niej, że często się myli. Oczywiście jeżeli ta osoba popełniła błąd, obarczała inną osobę błędem i z przyjemnością wyciągała konsekwencje własnego błędu u innych osób, jako ta idealna, wszech wiedząca i nigdy się nie myląca - przepraszam, za stwierdzenie, ale nie mylą się tylko roboty... Dzięki tej osobie, oczywiście ona twierdzi inaczej, odeszło kilka kluczowych pracowników. Głównie za sprawą egoistycznego podejścia tej osoby i braku poszanowania innych (chyba każdego jednego pracownika uważał za osobę niższej kategorii). Ja dzięki tej osobie, zraziłem się bardzo do tej firmy, natomiast nie mam zamiaru nikomu odradzać podjęcia tam pracy. Ogólnie poza "Tym Jednym" człowiekiem, reszta to bardzo dobrze zgrany, młody zespół. Jest też możliwość awansów w Pionie i Poziomie, jeżeli nie utru

bogd74

Jak powstała myjnia w Wodzisławiu na ul. Marklowickiej było ok a teraz z dnia na dzień coraz gorzej auto niedomyte, słabe ciśnienie, po płukaniu szary nalot. Myślałem że raz, dwa razy się zdarzyło ale dziś tj 1 maja to już tragedia-ciśnienia prawie zero i 5zł(usunięte przez administratora) pojechałem na Bochumińską i umyte auto za 3zł a ciśnienie że pistolet wyrywa. Od dziś nikomu nie polece a wręcz będę odradzał!!!!

pokrzywdzony
@bogd74 01.05.2014 08:24

tragedia, pracownik myjni BKF Bydgoszcz róg Fordońskiej a Bałtyckiej, uważajcie na człowieka jest opryskliwy wulgarny i wygraża klientom, których nabijają w butelkę. Wrzucasz 5zł działa 2sekundy. Dzwonisz z reklamacja bo na miejscu nikogo to odgraża się ubliża i nęka telefonami

Zostaw opinię o BKF Myjnie Bezdotykowe Sp. z o.o - Skarbimierzyce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BKF Myjnie Bezdotykowe Sp. z o.o