Opinie o Larix Janusz Pieła sp.j. w Buczkowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Larix Janusz Pieła sp.j.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Larix Janusz Pieła sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Larix Janusz Pieła sp.j. w Buczkowice

Dawno temu

[usunięte przez moderatora] Pensja w tej firmie zawsze płacona na czas, mała, ale bez spóźnień niemniej standard etyczny to coś kompletnie nieznanego, a marnowanie ludziom czasu[usunięte przez moderatora] Plusy: - w miarę stała, regularnie płacona pensja - jeśli ktoś jest spolegliwy i spuszcza uszy i przytakuje i przeprasza za każdy opierdziel, to znajdzie stałe zatrudnienie Minusy: - marnowanie czasu i podważanie kompetencji "specjalistów" - obietnice wizerunkowe przy zatrudnieniu niewspółmierne do faktycznie zlecanej pracy (dziubanie tabelek przez większość czasu pracy ekip biurowych) - brak szkoleń, możliwości rozwoju kadry, jak również brak możliwości awansu - brak motywatorów pozafinansowych (jak również finansowych) - brak możliwości włożenia czegokolwiek od siebie do firmy. Jednym słowem właściciele realizują strategię: "Taniej kupić, drożej sprzedać" - kupują Twoją pracę tanio, sprzedają drożej - reszta nie ma absolutnie żadnego znaczenia. Ot firma hurtowników.

Przemo

a ja zaczynam się sam obsługiwać,zamiast szukać w terenie kolejnego już nowego handlowca, który niestety potwierdzam wie tyle co nic :) i ewidentnie jest z tzw.łapanki,dzwonię do nich do biura albo wysyłam maila i po problemie.Natomiast zgadzam się z poprzednikiem,że od jakichś trzech lat ( trzech zim:-) ) słabo wypadają na tle handlowców z innych firm sportowych i to powinno szefom firmy dać porządnie do myślenia..

właścicielsklepunarciarskiego

Tak muszę potwierdzić, niestety nie jest dobrze od mniej więcej 2-3 sezonów zimowych.Nie mogę się przyzwyczaić do ciągle nowego handlowca z coraz słabszym poziomem wiedzy. Coś powinni zmienić właściciele aby powróciła i jakość i dobrzy handlowcy do tej firmy.

kolega

może na wielkiej tablicy przed siedzibą firmy zamiast \"poszukujemy przedstawiciela handlowego\" powinien być napis \"POSZUKUJEMY DYREKTORA HANDLOWEGO\"

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Larix Janusz Pieła sp.j.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
z branży

Coś faktycznie jest na rzeczy z tym tą firmą. Jakieś 3-4 lata temu była to jedna z najbardziej prężnych firm w branży (współpracuję z Larixem). Mieli chyba najlepszą ekipę handlowców wśród firm sportowych. Nie wiem jak biura działały, bo tego nie widać z zewnątrz. Co do płac to wiedzy również nie posiadam, ale handlowcy nie wyglądali na frustratów. W pewnym momencie zwolniła się (lub zwolniona została) prawie cała ekipa i wszystko posypało się. Teraz ciężko nadążyć za zmianami personalnymi, Natomiast byli pracownicy są wciąż w branży i radzą sobie znakomicie. Prawdopodobnie w którymś momencie popełniono błąd personalny.

bywalec

Co to ma być za syf? Szok!!!

obecna

Hmmm. Dyrektorem chętnie bym została w tej firmie ale raczej nie mam na to szans. A z kolegą \\\\\\\"pracownikiem\\\\\\\" ( lub koleżanką :-) ) zgadzam się w pełni.

mi się tu dobrze pracuje , nie wiem czemu ktoś pisze takie bzdury. w każdej firmie jest osoba ,która trzyma rękę na pulsie ,a w tej jest pan TT Jest ok dlatego się dziwię ,że się pisze o nim take bzdury wszędzie trzeba pracować i już :)

ktoś

[usunięte przez moderatora] jeśli chodzi o osoby pracujące w tej firmie od dłuższego czasu - zarabiają dokładnie tyle ile zarabiały dekadę temu, przyjmując się do tej firmy. Psie pieniądze.[usunięte przez moderatora] Większość ludzi, którzy się zwolnili z firmy Larix, już od dawna cieszy się pracą w innych firmach i nie oszukujmy się - DUŻO lepszymi zarobkami. Czas najwyższy, żeby szefowie przejrzeli na oczy, jeśli zależy im na utrzymaniu tej firmy, w przeciwnym razie nie wróżę jej nawet 5 lat. Nie takie kampanie upadały przez ludzi niekompetentnych na wysokich stanowiskach.

AKUKU

OOOO...Pan \"dErektor\" napisał post w swojej obronie!!! Wstyd! Akurat to, że pracodawca na czas wypłaca pensję jest jego zakichanym obowiązkiem! i pisze Pan, że człowiek się liczy??? bardzo to ciekawe! Proszę więc o anonimowe ankiety z oceną pracy w ww firmie, kompetencji, poziomu wiedzy i umiejętności (językowych także)!!! Z doświadczenia wiem, że postawy przedstawione wyżej dotyczące tzw.dyrektorów często pasują pracodawcom: sami sobie rąk nie brudzą i udają Greka.[usunięte przez moderatora]

obecna

nie wiem kto wy jesteście albo jestes bo chyba to wszystko pisze jedna osoba ale wszystkie te powyzsze posty to bzdura i kompletna nieprawda. ja pracuje w tej firmie od wielu lat i byłam juz w niej nawet wtedy kiedy jeszcze nie bylo dyrektora i moge powiedziec ze ciezko znalezc podobna firme, gdzie wciaz dba sie o pracownika i nie traktuje się go jak w wiekszosci firm jako wyłacznie narzedzie do pracy. jest to jedyna firma w ktorej zawsze przez te wszystkie lata otrzymuje wynagrodzenie regularnie i nigdy nie odmowiono mi pomocy, a wiem co pisze bo wczesniej miałam złe doswiadczenia. robi mi sie niedobrze jak czytam te oszczerstwa wypisywane o dyrektorze bo chyba on najbardziej sie stara abysmy wszyscy mieli regularna wyplate i abym miała za co utrzymac rodzinę. osoby wypisujace te bzdury to chyba tylko sfrustrowani byli pracownicy ktorzy zostali zwolnieni za brak kompetencji i swoja nieudolnosc i dlatego wypisuja nieprawde o dyrektorze i calej firmie.

odwykowiec

[usunięte przez moderatora] Ta firma jeszcze 3-4 lata temu miała ogromną szansę na rozwój, niestety szefostwo jest kompletnie zaślepione i albo nie widzi albo udaje, że nie widzi co dzieje się \\\\\\\\\\\\\\\'na dole\\\\\\\\\\\\\\\'. Szkoda, firma schodzi na psy w tempie błyskawicznym.

lol

praca w tej firmie to faktycznie porażka [usunięte przez moderatora]. Najniższe krajowe pensje. do tego zostawanie po godzinach, w sezonie zimowym nawet po 50h miesięcznie, oczywiście nie jest to nigdzie ujęte bo by musieli płacić za każda godzinie 100% a tak to płacą do ręki 6zł- tak słownie 6zł porażka. [usunięte przez moderatora]

koks

Ludzie nie wysyłajcie żadnych dokumentów aplikacyjnych - bo jak wyżej ktoś napisał SZKODA WASZEGO CZASU to raz a po drugie W TEJ FIRMIE NIKT NIKOGO NIE SZANUJE. Ludzi miesięcznie sie przewija sporo, więc rocznie strasznie dużo. [usunięte przez moderatora] Biedni Ci ludzie, którzy siedzą za biurkami i boją się o swoje stanowisko pracy - żal mi ich ( no ale to ich wybór). Następna sprawa to wynagrodzenie - żenująco niskie [usunięte przez moderatora] Ogólnie porażka!

Były

Ps. Osobom chcącym aplikować do Larixa odradzam, bo szkoda Waszego czasu i robienia sobie nadziei ... i tak dyrektor zatrudni sobie kogoś z rodziny [usunięte przez moderatora] A doświadczonych, lojalnych pracowników wywala się na zbity pysk tłumacząc się cięciem kosztów i redukcją etatów... [usunięte przez moderatora]

gość

...i Pulitzer dla reportera który ujawni to co się dzieje w tym cyrku!!!

kris

Całkowicie zgadzam się z opinią. Firmą kierują dorobkiewicze, który mają rozrywkę z zatrudniania i zwalniania ludzi - tak nazywają swoich pracowników. Popisują się jaka to niby mają firmę :) juz na wejściu do firmy zawsze spotyka się kiku interesantów niby klientów, a to kolejni, ktorzy nabrali się na piekną ofertę pracy biurowej w znanym serwisie pracy bielsko. Firmą kieruje rodzinka w większosci bez zadnego doswiadczenia zawodowego z wykształceniem zawodowym, maksymalnie średnim. Nie szanują pracowników, wynagrodzenia minimalne a najlepiej [usunięte przez moderatora] w sezonie i dziękować za to że cię zatrudnili. Poza sezonem zimowym nie ma tam kompletnie nic do roboty, a pracownicy siedzą jak na szpilkach kiedy ich zwolnią. Porażka.

Odwykowiec

Fajna i pozytywna??? Buhahahaaaaaa Szanowna (usunięte przez administratora) firmę Larix to może Pani z zewnątrz widziała, przez szybę w samochodzie i na tej podstawie wystawiła (usunięte przez administratora) KAŻDY normalny i szanujący się człowiek mający wątpliwą przyjemność pracy w tejże firmie już dawno sam się zwolnił, a Ci co pozostali to ogromni frustraci nie mający innego pomysłu na życie. Każdy nowo przyjety osobnik z marszu wędruje na listę do zwolnienia,. bez żadnych konkretnych argumentów, bo i po co, taka to polityka firmy - popracujesz miesiąc i wypad z biura, nastepny. (usunięte przez administratora) oj długo by wymieniać co jeszcze, szkoda czasu.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Larix Janusz Pieła sp.j. - Buczkowice

• Jak się pracuje w Larix Janusz Pieła sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Larix Janusz Pieła sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Larix Janusz Pieła sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Larix Janusz Pieła sp.j.
1.8/5 Na podstawie 39 ocen.

Larix Janusz Pieła sp.j.