KOHL-GROUP Polska Sp. o. o. Sp.k.

Opinie o KOHL-GROUP Polska Sp. o. o. Sp.k.

on

Naprawde takie zmiany !!!!nie wierzę ludzie po 3 tys. zarabiaja , a inni pisza ze podwyzki nie było od kilku lat i premia po 40 zł moze piszecie o dwóch róznych firmach?

bsta

myyyyyyy

I co byleś w pracy ? naprawdę jest tak jak pisze (ja)?atmosfera jak w rodzinie i brak rygoru no i kasa odpowiednia ? mam wrażenie że czytam jakies fantasy i czy tak jest naprawde ?

memory

zobaczymy w poniedziałek , chyba w poniedziałek , dzięki

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko OPERATOR MASZYN (prasy krawędziowe, laser) w firmie KOHL-GROUP Polska Sp. o. o. Sp.k.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?

Śmiało możesz przychodzić chłopie, kasa ok, praca w miłych przyjemnych warunkach, i nie ma rygoru tak jak piszą, Ja jestem zadowolony,

memory

siema , chcę się tam zatrudnić , pośrednik zachwalał i twierdził że na umowie o prace jest podstawa 3000 brutto i normalna atmosfera w pracy , nikt nie goni i nie odlicza przerwy z zegarkiem , czy to prawda? proszę o jakieś opinie bo nie chcę się wje***ać w (usunięte przez administratora) i być jeleniem pana G jak go tu nazywacie

on

popieram tez jestem za !pracowałem tam i widziałem co sie dzieje ,część pracuje reszta łazi ,nastała sprawiedliwość względem tych którzy uczciwie pracują .Brawo ,brawo skończyło sie chowanie po kątach !Popieram Pana G.i Pana J.

no proszę zaczęło bolec? ze wysokie normy? ze kamery? a i dobrze !!!wszyscy zaczną godnie pracować a nie łazić, spać i brać pieniądze.brawo , jestem jak najbardziej za .

byly pracownik

Ta firma jeszcze za czasow panowania jako dyrektora niemca byla superLbyl kierownik ktorego wszyscy nazywali Beton ale byl swietnym gosciem wtedy pracowalo sie nawet dobrze i bez stresu,ale od kiedy rzady przejeli pan G i pan J to zrobili z tej firmy (usunięte przez administratora) taki prawdziwy i typowy oboz. Normy na prasach jak sie dowiedzialem od znajomych jakie teraz sa normy to mi wlosy sie najezyly,totalna masakra.jak ja pracowalem to juz byly duze normy a teraz sa o 100-150 a nawet 200% wieksze to totalna paranoja.Druga sprawa kamery na zakladzie,ok rozumiem to dla bezpieczenstwa ale niestety pan G uzywa tych kamer do karcenia pracownikow.od rana siedzi na kamerach i jak mu sie cos nie spodoba to odrazu jest rozruba.Rownie dobrze niech stanie z batem za pracownikiem i pogania go bo to przeciez dla niego polski murzyn ktory jemu nabija premie.dopoki tych dwoch panow bedzie rzadzic ta firma to tam nigdy nie bedzie dobrze.Wiazalem wielkie nadzieje i przyszlosc z ta firma ale niestety dzieki panu J te nadzieje prysly

byly_pracownik

Zarobki nie najgorsze, ale klimat w pracy coraz gorszy, wiem bo ciągle utrzymuje kontakt z pracownikami, więc jeśli potrzebujesz gotówki za cenę zdrowia psychicznego polecam.

klikacz

Witam. A jak praca na magazynie-ręczna,wózek widłowy jak to wygląda? Ewentualnie może jakie zarobki(widełki) Pozdrawiam

adam

MASZ RACJE BANDA WARIATÓW I DONOSICIELI, WYZYSK JAK TO U NIEMCA

@adam

Firma istnieje od 2008 roku .

maciej

a to ciekawe, że przez 5 lat podwyżki nie dostali, jak firma istnieje od 4 lat.

yon

ty chyba nie wiesz co piszesz człowieku!!!!!!!!!! fracujac w tej ,,firmie,, jesli można to tak nazwać masz gwarantowane problemy emocjonalne, mało, premia 50zl według dr. to i tak dużo. ludzie pracują tam po 5 lat a 1 zł podwyżki nie dostali. ludzie nie chcą tam pracowac. a na prasach po 15 ton ludzie dziennie układają. za 1200zł szkoda gadać co tam się wyrabia. rotacja jest [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o KOHL-GROUP Polska Sp. o. o. Sp.k. - Słubice

• Jak się pracuje w KOHL-GROUP Polska Sp. o. o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy KOHL-GROUP Polska Sp. o. o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

KOHL-GROUP Polska Sp. o. o. Sp.k.