KOHL-GROUP Polska Sp. o. o. Sp.k.

Opinie o KOHL-GROUP Polska Sp. o. o. Sp.k.

Plebs

Atmosfera do kitu i pisanie na tablicy jak dzieci w szkole!!!

Bajka

Witam zamierzam dostac sie tam do pracy mogl by mi ktos powiedziec ile zarabiaja tam operatorzy cnc oraz jak wyglada sprawa ze zmianami

Bajka

Maja

Pracujesz obecnie w KOHL-GROUP Polska? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w firmie. Na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko OPERATOR MASZYN (prasy krawędziowe, laser) w firmie KOHL-GROUP Polska Sp. o. o. Sp.k.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Gi

Witam serdecznie, Zapraszam do kontaktu osoby zainteresowane pracą w Kohl Group w Słubicach. Reprezentuję firmę Gi Group Sp. z o. o., która jest wiodącym partnerem dla firmy Kohl Group. Aktualnie otwarte stanowiska: Spawacz (MIG/MAG/TIG) Mechatronik Operator prasy krawędziowej Operator lasera Trumpf Operator robota spawalniczego Operator maszyn CNC Operator zgrzewarki Gi Group jest międzynarodową agencją doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570. CV / dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: anna.plaza@gigroup.com Prosimy o dodanie do CV poniższej klauzuli: „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez firmę Gi Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11 do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Gi Group oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania." Pozdrawiam serdecznie, Anna Płaza

Pio

WItam wszystkich, orientuje sie ktoś jak wygląda sytuacja z mieszkaniami wynajmowanymi dla pracowników KOHL w Słubicach? Są to kawalerki czy kilka pokoi ? Myślę o podjęciu pracy ale zastanwia mnie jakie warunki gwarantuje firma.

Pio

@olala dzięki za informacje :) Ja właśnie też tak słyszałem, więc miło, że ktoś potwierdza tu te informacje. Zawsze człowiek czuje się pewniej aplikując.

olala

zalezy od stanowiska ,kasa jest ok jedna z lepiej płacących firm na strefie.polecam

olala

Kontaktowałem się z agencją, która rekrutuje dla tej firmy. Obecnie poszukują spawaczy, operatorów tokarek i pras. Są też stanowiska dla mechatroników. Z tego co się dowiedziałem to praca bezpośrednio w kohl group, na umowie o prace, pomagają w zakwaterowaniu w Słubicach, gwarantują narzędzia do pracy, zarobki też niczego sobie. Warto też wysłać maila bezpośrednio do agencji z prośbą o kontakt, ja wysłałem tu: mateusz.skwarek@randstad.pl. z zapytaniem czy nie szukają obecnie pracowników. Firma dobra, warto spróbować.

@Tomek

Firma jest ok ,zarobki też dobre jedna z lepszysz firm na strefie .pracuje tam i polecam .

siwy

Czy dojeżdża ktos z rzepina

rulan

No nie powiecie chyba, że jest źle w firmie, bo wg mnie jest całkiem w porządeczku @magda, jest przede wszystkim umowa o pracę, a także szkolenia

k

jest po prostu zajefajnie i firma jest the best!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

magda

Pewno śmiało możesz iść szef da spokojnie idz po kasę .

paweł

witam to ile w tej firmie zarabia spawacz netto?

wiosenny kocur

duża rotacja, rożne zarobki, wysłużony sprzęt z porzedniej epoki... ogólnie nic godnego polecenia...

...

Widzę że tutaj pisze cały czas jedna i ta sama osoba tylko zmienia nick, wystarczy zerknąć na czas tzn godzinę kiedy pisze fajnie się pokrywa. haha także nie pisz głupot i nie zachwalaj tak ,

Witam spawacz 2tys .cos nie wierzę jeszcze w Kohlu coś kręcisz !uważam zę zarobki są ok ,niektórzy zgarniają taką kasę że sie w pale nie mieśći,ogólnie jest ok wszedzie trzeba pracować ,ja nie narzekam ,ekipa fajna (są wyjątki),pracują sami mężczyżni,kilka dziewczyn.Mi odpowiada praca w tej firmie .

pilkarz

wszędzie trzeba rąk do pracy , za niskie zarobki i tyle

Zostaw merytoryczną opinię o KOHL-GROUP Polska Sp. o. o. Sp.k. - Słubice

• Jak się pracuje w KOHL-GROUP Polska Sp. o. o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy KOHL-GROUP Polska Sp. o. o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

KOHL-GROUP Polska Sp. o. o. Sp.k.