Metalzbyt - Hurt Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Metalzbyt - Hurt Sp. z o.o.

SiSi

Nie angażujcie się w dyskusję pozbawiona sensu. Przecież wszyscy, którzy pracują w tej firmie wiedzą, że te wszystkie pochwalnie komentarze pisze ktoś ze szefostwa, żeby ratować wizerunek swojej firmy w sieci. Dla mnie działanie pozbawione jakiejkolwiek logiki. Czy nie lepiej porozmawiać z ludźmi o bolączkach firmy i spróbować iść na jakiś kompromis, zamiast pisać komentarze w imieniu fikcyjnych pracowników, którzy z firmą nie mają nic wspólnego ? Jeśli warunki się poprawią — to też ludzie nie będę źle o firmie mówić. Pisanie tych wszystkich oszczerstw o tym, jak cudownie jest w metalzbycie to słaba przynęta na nowego pracownika, który po zderzeniu z rzeczywistością raczej nie zagrzeje długo miejsca w firmie.

jupi

Czytam te niektore złe opinie i aż śmiać mi się chce. Chyba nie pracowaliscie nigdzie indziej. W Metalzbycie na prawdę jest bardzo w porządku. Wynagrodzenie dają bardzo przyzwoite. Do tego można się tu sporo nauczyć. A i co jeszcze ważne jeśli chodzi o urlopy to nie ma z tym nigdy żadnego problemu.

spam
@jupi

No niestety jest to nieprawda z urlopami jest największy problem żeby dostać nawet 1 dzień trzeba się nieźle natrudzić i przez to głównie odchodzą ludzie i z innych powodów również jest ciągła rotacja pracowników.

Śmieszne

Widać, że komentarze jedynie szef tutaj tłucze :) jeszcze sam sobie odpisuje, brawo.

Kamyk

Każdemu życzę takiego szefa jak Pan Tomasz. Jest szefem wymagającym i to chyba normalne że osoby które są po tyle muszą odejść. Szkoda tylko że te osoby wypisują bzdury które i tak nikomu nie służą.

Andzej
@Kamyk

Podpisuję się obiema rękami i nogami pod tym zdaniem.

Aplikowałeś na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. zakupów oferowane przez firmę Metalzbyt - Hurt Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
szybkowar

Opinie negatywne piszą osoby które są ofiarami losu, takie które są tępe i do żadnej pracy się nie nadają, które myślą że za samo przychodzenie do pracy dostaną kasę. A jak się jest pierdołą to należy to wykorzystywać i bardzo dobrze że te osoby już tu nie pracują.

Zgoda
@szybkowar

Popieram. Lenie i nieroby najwięcej negatywów wystawiają. Szkoda mi takich ludzi. Mi praca w tej firmie odpowiada a nie jest jakaś bardzo ciężka.

ms3studio

Otóż...wiele na temat firmy mógł bym napisać. Miałem okazję pracować dawno temu, znajomy się nadział i poczuł się zawiedziony co mnie kompletnie nie zaskoczyło, pokazał mi stronę więc mogę powiedzieć co myślę. Otóż kolokwialnie rzecz ujmując walcie się na maskę, szczególnie szef. Szef? Chyba się przejęzyczyłem, chciałem napisać chuj. Może to autokorekta, nie wiem. Omijać szerokim łukiem, płaca marna, co to w ogóle ma być? Z tego co udało mi się wyczytać, pozytywne komentarze pisze chyba ta łajza bez klasy. Pracy nie polecam, polecam poczytać opinie. Żyjemy w XXI wieku, podsumowując...chciał bym się zwrócić do pracowników, tych, których jeszcze szlag nie trafił...jest wiele miejsc pracy, w których warto zmarnować najbliższe lata, zmiany są dobre, nie pozdrawiam nikogo, szefowi szczerze chuj w dupę

Ostatni sprawiedliwy.

Ludzie nie dajcie się podzielić,przecież te wszystkie posty pisze jedna i ta sama z ostatnich osób które zostały przyjęte,nigdy wcześniej takich i tylu wpisów nie było.

pracownik metalzbutu

Żenada... że Tobie się chce wypisywać jakieś bezsensowne i obrzydliwe rzeczy na jakichś portalach. Za pracę byś się wziął, bo szkoda gadać jakim jesteś leniem. Tacy właśnie ludzie potem narzekją, że praca ciężka i za mało płacą. A robić się nie chce. Ja uczciwie pracuję i dostaję za to godną kasę.

Tajemniczy klient

Co trzeba mieć w głowie by takie coś napisać... No chyba że to prawda. Do roboty

pracuś

Ja się w tej firmie odnajduję. Robię to co lubię. Płacą nienajgorzej. Do tego pracują tu spoko ludzie z którymi można pogadać na luzie i pożartować.

Mesznianin

Praca bardzo fajna.Bardzo ja lubią bo mogę w niej spełniać się zawodowo i malować na ścianach (usunięte przez administratora).

Yogi

Cześć jestem Yogi,mam bardzo długie włosy i nie tylko he he he taki żarcik.Praca jest ok,fajne godziny,fajna ekipa,kasa w porządku ale trzeba być solidnym,dokładnym i sumiennym.

józek

Co do rekrutacji to jakaś rozbudowana nie jest. Nie musisz być wyspecjalizowany w czymś i tyle. Szkolenie przejdziesz i sobie dasz radę, musisz złapać tylko tempo, bo jak będziesz w plecy jakiś czas to po pierwsze będziesz robił niedokładnie, a po drugie będziesz się bał, że wylecisz. A nie ma co się spinać tylko powoli nabierać doświadczenia. Kasa jest ok.

Lord

Jestem kierowcą w metalzbycie i mi się podoba. Płacą spoko, godziny pracy mi odpowiadają. Z przełożonymi idzie się dogadać. Ogólnie raczej jestem zadowolony, spoko firma.

Niezadowolony 77

Kasa się nigdy nie zgadza. non stop są problemy. szef pfffff co to za szef, który traktuje ludzi bez szacunku. nie polecammmmmmm

Leśny skrzat
@Niezadowolony 77

Ty na pewno pracujesz /pracowałaś/pracowałeś w tej firmie?

robson

Kasa słaba ,wieczne braki na magazynie no i BARDZO DRODZY !!! W zamian spokój w pracy ,ale to nie wynagrodzi mizernych pensji !!!

cichy
@robson

Już nie pracuje w tej firmie, bo się przeprowadziłem, ale ja mam pozytywne zdanie. 2500 na ręke w zeszłym roku bez nadgodzin, jak dla mnie w porządku. A Tadek niejadek to chyba firmę pomylił, bo od 2 lat wszystko okodowane i robi się tylko na kolektorach

wit
@cichy

potwierdzam, kasa się zgadza, a niektórzy to chyba tej firmy na oczy nie widzieli takie głupoty wypisują...

skaut

Ja pracuję tu już parę miesięcy i jestem zadowolony i nie narzekam na kasę, zawsze na czas, nigdy mniej, czasem dostaje więcej niż było umówione. Roboty dużo, ale nigdzie nie jest różowo i za siedzenie bezczynne w pracy się nie płaci.

Jan Paweł

A weźmiesz go do gęby ?

Zostaw merytoryczną opinię o Metalzbyt - Hurt Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Metalzbyt - Hurt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Metalzbyt - Hurt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Metalzbyt - Hurt Sp. z o.o.?

Metalzbyt - Hurt Sp. z o.o.