Metalzbyt - Hurt Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię
opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Metalzbyt - Hurt Sp. z o.o.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Czy w Metalzbyt - Hurt Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Jakie auta ma firma?

Szukamy kierowcy na Iveco Daily rocznik 2019

oraz ciężarowe Volvo i Iveco Stralis

Lubię ten model

@Metalzbyt - Hurt Sp. z o.o.

Coś więcej na temat ciężarowych?

@Tera

Zapraszam do wizyty i rozmowy kwalifikacyjnej oraz na miejscu z pracownikami, bo to najlepsze źródło informacji.

Zibi Nowy wpis

Same dziady

Nowy wpis

@Zibi

Jak zawsze, zapraszamy do wizyty i rozmowy kwalifikacyjnej oraz na miejscu z pracownikami, bo to najlepsze źródło informacji.

Kj23

W hurtowni mają na miejscu narzędzie potrzebne do naprawy auta stojącego na miejscu, ale go nie sprzedadżą bo mogą jedynie wysłać za dwa dni do jakiegoś paczkomatu. Czy tak ma wyglądać obsługa klienta w 21 wieku?

Nowy wpis

@Kj23

Od wielu lat nie posiadamy sklepu i nie prowadzimy sprzedaży detalicznej na terenie firmy.

Rozczarowana

Wczytując się w treści informacji od Państwa klientów którzy również tak jak moja skromna osoba dokonały zakupu u Państwa w sklepie internetowym sugeruje ,że i moja przesyłka zakupiona 15 grudnia 2020r i w trybie natychmiastowym zaksięgowana u Państwa na koncie za pośrednictwem BLUE MEDIA dotrze do mnie na czas czyli do wigilii. W skrócie to wstyd i gańba, aby tak traktować z buta bez słowa i kontaktu klientów którzy dokonują wpłat od razu do państwa. Jestem uczciwym kupującym i tego się spodziewałam od Państwa ,a nie pozostawienia klienta na pastwę losu przed świętami. P.S. A emaila tez już posłałam do Państwa.

@Rozczarowana

Bardzo mi przykro, ale nie rozumiem. Każdy klient dostaje informacje i potwierdzenie zakupu, na stronie jest informacja, których zamówień można się spodziewać przed świętami, ale jeśli są jakieś problemy z realizacją, to informujemy, że najwłaściwszym sposobem komunikacji jest mail, a na pewno nie to forum przeznaczone do innych celów.

Rozczarowana
@Metalzbyt - Hurt Sp. z o.o.

Niestety u mnie nie pojawiła się żadna panstwa informacja tylko 3 od Blue media o etapach księgowania i przekazywania do Panstwa moich srodkow A ustalmy najpierw że opłatę dokonujemy automatycznie zanim zaglądamy na pocztę szukając potwierdzenia zakupu od sklepu internetowego ...wiec kiedy dociera do kogoś czyjąś kasa to chyba się interesujemy skąd i od kogo ...Bo ja dokonałam zakupu u Państwa na sklepie internetowym i to Państwo mają jakiś chaos u siebie a nie ja...wysłałam w dniu dzisiejszym ok.12.30 emaila z nr. zamowienia z zapytaniem co się dzieje i czy moja przesyłka jest w drodze i co i nic...tu Państwo mają czas odpisywać a tam nie...wiec bardzo prosze o powazne potraktowanie tematu bo mi nie do śmiechu juz nie. Oczekuje na szybkie załatwienie tematu bo święta tuż tuż.

Aplikowałeś na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. zakupów oferowane przez firmę Metalzbyt - Hurt Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Klient

Bardzo proszę o podanie numeru telefonu komórkowego który będzie ktoś łaskaw odebrać bo kontaktu z Wami nie ma żadnego. Na e maila też nie odpowiadacie. A złożone zamówienie miało być na gwiazdkę......ku.... mać.........

@Klient

Proszę się nie martwić, jesli zamówienie jest już złożone, to jesli jeszcze nie wyszło, to będzie wysłane najpóźniej w poniedziałek, a kurierzy gwarantują dostawę paczek wysłanych do poniedziałku włącznie przed Świętami. Bardzo prosze też o przesłanie maila, to zweryfikujemy zamówienie.

@Klient

Chciałbym zapewnić naszych klientów, że wszystkie zamówienia złożone do końca dzisiejszego dnia (17.12) na allegro i w naszym sklepie internetowym www.przydatny.pl zostaną spakowane i przekazane kurierom najpóźniej w poniedziałek 21.12.

Klient

Bardzo proszę o podanie numeru telefonu komórkowego który będzie ktoś łaskaw odebrać kontaktu z Wami nie ma żadnego. E-mail też nie czytacie... A zakupiony towar miał być na gwiazdkę, a teraz ani paczki ani pieniędzy....

@Klient

Dzień dobry, nasz numer podstawowy czyli 334867767 działa bez zakłóceń, jedynie infolinia w sprawie zakupów internetowych jest zawieszona do 23.12 Obecnie wszelkie pytania dotyczące tych zakupów prosimy kierować na maila, na które wszystkie, może nie natychmiast, ale odpowiadamy. Przedświąteczny szczyt spowodował, że wszystkie siły skierowaliśmy do realizacji zamówień, tak aby wszyscy, którzy zamówili paczki dostali je przed świętami.

Pola

Czy kobiety też pracują przy kompletacji zamówień?

@Pola

Tak, zapraszamy do współpracy.

Edek Wąs.

Tak ,dogadują się ze sobą najczęściej slangiem pogan i korzenną rombanką cygańską typu bagno,miał kurde tego????????????,temat tylko jeden hehehehe.

@Edek Wąs.

Chyba się muszę o Was zatrudnić ????

Zibi

Nie polecam firmy. Pracowałem tam ponad rok jako kierowca magazynier. Zarobki śmieszne, jazda gratem przeładowanym za każdym razem czas pracy kierowcy - nie dotyczy . Rozladunki większość ręcznie zasuwanie z workami cementu po piwnicach lub płyty gipsowe samemu na piętro. Atmosfera w firmie kiepska duża rotacja .Nie polecam nikomu

@Zibi

Zapraszamy do osobistego odwiedzenia firmy i sprawdzenia jakimi autami dysponuje firma, a najlepszym sposobem na rzetelną informację o atmosferze w firmie jest rozmowa z osobami, które w tej firmie pracują.

Żbik
@Zibi

O czym ty człowieku opowiadasz, nie chciało Ci się robić, poszedłeś na bumelke i jeszcze głupoty wypisujesz

Czy Metalzbyt - Hurt Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

W.W.

Tak,przerzucisz 2 tony cementu,palete cegieł 200 płyt osb,kubik drzewa i masz karte multisport

W

Tak, od tego miesiąca karta multisport jest dostępna dla wszystkich

Norbert

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników.? Słyszałem, że to bardzo dobry pracodawca.

@Norbert

Firma poszukuje aktualnie kierowcy C+E, pracownika magazynu oraz asystenta zarządu. Aplikacje można wysyłać na rekrutacja@metalzbyt.sklep.pl

Spong
@Norbert

Kolego nie pchaj się tam to samobójstwo, czy biuro czy magazyn ten sam (usunięte przez administratora) i ciagła rotacja pracowników. Na rynku jest wiele lepszych firm gdzie traktują z szacunkiem ludzi a nie jak w tym (usunięte przez administratora)

Spong

Partyz
@Norbert

Kolego nie słuchaj hejterów, tylko przyjdź i spytaj ludzi który rzeczywiście pracują w tej firmie

@Partyz

Bardzo słuszna opinia. Zapraszamy wszystkich chętnych do podjęcia pracy w naszej Firmie, do zasięgania opinii wśród naszych pracowników. W Firmie pracuje ponad 20 osób, więc jest kogo spytać.

Jan
@Metalzbyt - Hurt Sp. z o.o.

Czy aktualnie firma pracownika magazynu? Przesłałem CV na mail do sekretariatu, bo niestety nie posiadałem tego do rekrutacji.

@Jan

Dziękujemy za zainteresowanie, na pewno sekretariat przekazał CV do kierownika.

Dobry pracownik.

Adi przestań chojrakować bo jak szef sprawdzi historie Twojego kompa to wyjdzie na prawdę ile przez te 8 godzin pracujesz.

Dobry pracownik.

Adi przestań chojrakować i udawać że wszystko ogarniasz bo nie masz o niczym pojęcia,pilnuj się żeby szef nie przeglądnął historii Twojego kompa bo wyjdzie na jaw jak przekłada się Twoja praca na te 8 godzin ;-)

lysy501

uwaga!!!

@lysy501

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do naszej firmy, gdzie można zweryfikować osobiście wszystkie opinie i zapytać osób które w firmie naprawdę pracują.

RafRaf

Jest ogłoszenie ze potrzebuja kierowcę c+e.Orientuje sie ktos jakie jest wynagrodzenie na tym stanowisku i jak ta praca wygląda.Poza tym to nie wiele można się dowiedzieć na tym forum odpowiedzi i opinie sprzeczne hahaha

@RafRaf

Zapraszam do firmy, najlepiej spytać osób pracujących, bo wiele opinii piszą osoby, które w Metalzbycie nigdy nie pracowały.

Niezadowolony
@Metalzbyt - Hurt Sp. z o.o.

No i co? byłeś pytałeś? hahaha wspaniała firma z tego metalzbytu, tylko szkoda że cały czas się ludzie zmieniają. Opinie pozytywne pisze wynajęta osoba.

@Niezadowolony

Niezadowolony, jest mocno niedoinformowany. W magazynie większość osób pracuje od wielu lat i niewiele się zmienia. Wśród kierowców też nie ma zmian, a firma poszukuje pracowników, bo się rozwija i zatrudnia coraz więcej osób.

kris
@Metalzbyt - Hurt Sp. z o.o.

muszę się zgodzić, ciekawe na ilu profilach niezadowolony jest aktywny :)

Wiw
@kris

No w biurze rotacja non stop, taka tam super atmosfera, listonosz nie nadąża z poznawaniem nowych pań.

@Wiw

Trudno polemizować z osobą, która nie ma pojęcia co się dzieje w naszej firmie. Obecnie biuro to 4 osoby. Księgowa i Kadrowa pracują w firmie od 18 lat. W sekretariacie pracują 2 osoby, jedna pracuje od prawie roku, druga od października zeszłego roku. Nie ma w tym nic dziwnego, że młode kobiety biorą urlopy macierzyńskie.

Botwinka

Prima aprilis ????

Wiw
@Metalzbyt - Hurt Sp. z o.o.

Haha, znam conajmniej 4 dziewczyny które tam pracowały i żadna z nie poszła na macierzyński tylko zostaly bezpodstawnie zwolnione ale to norma w tej firmie i brak szacunku człowieka i same kłamstwa.

@Wiw

i ta odpowiedź definitywnie potwierdza brak znajomości tematu...

Botwinka
@Wiw

Jednego nie rozumie.... skoro zostały zwolnione bezpodstawnie to dlaczego żadna z tych super pracownic nie poszła z tym do sądu????

Black
@Wiw

fajnie by było gdyby ta kwestia zwolnień nie była prawdą.

Pomocny
@Black

Warto się przejść do sąsiadów POLIMAT zapytać jak często zmieniają się dziewczyny w biurze, albo do Pana od Gazów technicznych.. :D Myślę, że coś powiedzą.. średnio 4 na rok.

@Pomocny

Oczywiście im więcej opinii tym lepiej, zachęcamy do odwiedzenia naszych sąsiadów, ale również do wizyty u nas u zasięgnięcia informacji u źródła.

lysy501
@Botwinka

bo to ciągnie się latami i kogo na to stać

Ulka

Są różne zdania na temat firmy. Wiem, że to dobry pracodawca a opinia zależy od tego jak się pracuje!

ZnajomyMowil

WITAM, CZY TO PRAWDA, ŻE ZARABIA SIĘ U WAS MINIMALNĄ KRAJOWĄ, A DRUGIE TYLE MOŻNA DOSTAĆ W KOPERCIE?

@ZnajomyMowil

Witam, to oczywiście nieprawda, a zainteresowanych zapraszam na rozmowy kwalifikacyjne, aby przekonać się jakie proponujemy warunki wynagrodzenia. Pozdrawiam

Pomocny
@Metalzbyt - Hurt Sp. z o.o.

Nie teraz na konto dają trochę więcej w kopercie mniej :D ale tak koperta cały czas śmiga w Metalzbycie u Tomasza w biurze :D

@Pomocny

te wpisy to chyba tylko, aby ograniczyć konkurencje, dla już pracujących...

Od dłuższego czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z warunkami zatrudnienia w Metalzbyt - Hurt Sp. z o.o.. Jak aktualnie wygląda praca w niej?

Taka prawda

Aktualnie budynki Metalzbytu i place są na licytacji komorniczej, więc sam sobie odpowiedz na pytanie :D podesłać linka?

@Taka prawda

To oczywiście nieprawda. Żadne postępowanie komornicze nie toczy się przeciwko Metalzbyt-Hurt Sp. z o.o. Pod adresem Bardowskiego 2 jest wiele działek, mają różnych właścicieli i nie wszystkie należą do Metalzbytu. Planowana jest licytacja komornicza tylko części terenu przy Bardowskiego 2 (nie należącego do Metalzbytu) i co warto podkreślić licytacja ta jest na wniosek Metalzbytu, który został złożony już wiele lat temu... Jak zwykle TAKA PRAWDA nic nie wie i wypisuje bzdury... Już się cieszyła, ze klęska, a tu wręcz przeciwnie...

Taka prawda
@Metalzbyt - Hurt Sp. z o.o.

Licytacja komornicza toczy się dla Pana Tomasza (właściciela Metalzbytu i pracownika) http://www.komornik-bielsko.pl/node/50 I jak widać na zdjęciach sklep Metalzbytu...

@Taka prawda

Jak zwykle błędna informacja, wystarczy sprawdzić w KRS

Patryk

Konkurencja czuwa i inspiruje do pisania?

leśny skrzat

kolejna leniwa dziunia pisze opinię. weźcie się do roboty bo według mnie za nic nie robienie nikomu płacić się nie będzie. nie podoba się to na kasę do biedronki czy tesco ale nawet tam długo miejsca nie zagrzejecie bo macie pstro w głowie :)

miś
@leśny skrzat

dokładnie, na magazynie spokój, cały czas Ci sami ludzie, tylko dziunie się zmieniają...

Niezadowolony
@leśny skrzat

Leśny skrzat a ty masz na imie Joanna? Hahaha nie dziwie się że Dziunie nie wytrzymują z tymi osobami w biurze.. na magazynie też często zmieniają się osoby.. Wiecznie (usunięte przez administratora) jak komuś nie spasuje dziewczyna w biurze.. Każdy nierób i obikob tylko Ty taka pracowita...

Partyz
@miś

nareszcie ktoś, kto w tej firmie pracuje i wie jak jest

Zostaw merytoryczną opinię o Metalzbyt - Hurt Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Metalzbyt - Hurt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Metalzbyt - Hurt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Metalzbyt - Hurt Sp. z o.o.?

Metalzbyt - Hurt Sp. z o.o.