Metalzbyt - Hurt Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Metalzbyt - Hurt Sp. z o.o.

Faza

Z urlopami nie ma żadnych problemów. Na początku roku jest ustalany plan urlopowy i firma się z tego wywiązuje. Jak zmieniasz termin w ciągu roku to nie dziw się że pracodawca potem robi Tobie problemy. Szkoda że tacy jak Ty szargaja dobre imię firmy Metalzbyt

ojtamojtam
@Faza

Powiem to krótko: w (usunięte przez administratora) byłeś, wiesz co widziałeś? I to nie były drzewa! 99% opinii tutaj jest oderwanych od rzeczywistości tej firmy.

Niezadowolony
@Faza

Na początku roku plan urlopowy? chyba coś mnie ominęło... o każdy dzień trzeba się prosić...pisać podanie.. a w sezonie urlopowym czerwiec- wrzesień - zapomnij o wolnym na magazynie..

Hadzia

Koledzy i koleżanki na forum wylewane są bezpodstawne pomyje i oskarżenia na temat Metalzbytu.Zamiast tracić czas na wypisywanie tych bzdur zajmijcie się szukaniem nowej pracy. I nie miejcie żalu do frustratów którzy w Metalzbycie wykorzystały swoje pięć minut. Takie jest życie.Nikt nierobom i niedorozwojom nie będzie płacił...

Płyta Gipsowa

Ciekawe że połowa firmy to lenie,jakoś do niedawna wszystko było ok,atmosfera była wporzo i praca zawsze była zrobiona,ale odkąd niedawno przyjęli mendę na magazyn to cała atmosfera się spieprzyła,koleś chodzi i sieje ferment narzeka na wszystko i wszystkich(pracowników ,kierownika i szefostwo), mówi że tylko on jeden pracuje na magazynie ale jakby popatrzeć w kamery to wyjdzie co innego,o każdej osobie z firmy ma wyrobione negatywne zdanie,po ostatniej akcji powinni go zwolnić . Rozumiem że jak pracuje 10-ciu chopa ze sobą to zawsze będą zgrzyty ale to co było ostanio to przegięcie.Nie dajcie się tam chopy i róbcie swoje.

Ja, ty, on...
@Płyta Gipsowa

W końcu ktoś napisał prawdę o tym pseudopracowniku. To co on odpier......ala to przechodzi ludzkie pojęcie. Wspaniały, najmadrzejszy, najzaradniejszy itd. Kamery prawdę mogą powiedzieć np. to co dzieje się pod namiotem firmy polimat. Liczę że ktoś z szefostwa to przeczyta i się tym zainteresuje a kierownik nie będzie miał przez to kłopotów. Chłopaki on jest sam was dużo więcej. Nie pozwólcie się skłócić temu cwaniakowi. Metalzbycie upadły wstań z kolan i walcz bo szkoda by ta firma upadła.

Ja, ty, on...
@Ja, ty, on...

Ps. Kierowniku może warto na ten porozmawiać z każdym kto tam pracuje na osobności, a jak to nie pomoże to trzeba iść wyżej do prezesa. Nie bać się o tym mówić głośno. My pracownicy żądamy wyjaśnienia tej sprawy jak najszybciej bo taka sytuacja wpływa źle na całokształt firmy.

iro
@Ja, ty, on...

no i go zwolnili i znowu jest normalnie

Franek

A ja tutaj pracujem i se chwale.Wypłata zawsze na czas i koledzy fajni.

Aplikowałeś na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. zakupów oferowane przez firmę Metalzbyt - Hurt Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
liść laurowy

Wiadomo ze jak w każdej firmie zdarza się plotkarstwo, lizusostwo ale to dzien jak co dzien. Nie znam miejsca w ktorym tak by nie bylo. Poza tym jest git. Wypłaty przychodza termimnowo, ludzie mają stałą pracę, nie ma strachu, że cie zwolnią za nic.

Bangladeszcz
@liść laurowy

W tej akurat plotkarstwa jest sporo.... I ci ludzie potem np. tu wypisuja jak im zle w tej pracy i jak sa zle traktowni a pierwsi do obrobienia komus (usunięte przez administratora)

X.
@Bangladeszcz

jezu tu pol firmy to wlasnie takie lenie ktore tylko gadac potrafia a robic ni ma komu

Kminek
@X.

To zwolnij te pół firmy. Ciekawe kto na tą firmę zarobi. Jakoś chętnych brak do pracy....

X.
@Kminek

ja mam zwolnić? bardzo chciałbym mieć takie kompetencje :DDD

Piotrek

Praca tutaj zła nie jest ale jest przyzwoicie kulturalnie, co najważniejsze atmosfera dobra, nie ma ma wyzysku i mobbingu.

łososiowo

Baaardzo bardzo się cieszę że tu trafilem, pierwsza firma ktora mnie docenia i do ktorej lubie chodzić pracować.

Wam

METALZBYT WYNAJĄ FIRMĘ OD DOBREGO WIZERUNKU KTÓRA MA WPISAĆ W CIĄGU 3 MIESIĘCY OKREŚLONĄ LICZBĘ POZYTYWNYCH OPINII NA RÓŻNYCH STRONACH BO NOTOWANIA TEJ PSEUDOFIRMY LECĄ NA ŁEB I TO WSZYSTKO TŁUMACZY NAGLE TAKĄ ILOŚĆ TAK NIEZGODNYCH Z PRAWDĄ DOBRYCH OPINII:)

Kulek
@Wam

Hahahaha a ty skąd masz niby taką wiedzę? Zmień dilera... Ja tu pracuję i wiem, że źle nie jest!! Ile ludzi tyle opinii, zrozum to wreszcie człowieku.

Czesław

co to za konfiturke i (usunięte przez administratora) tam macie

Lorek

Tylko lenie, obiboki, nieudacznicy piszą złe opinie na temat tej firmy. Ja tam dalej pracuje i mogę powiedzieć że jest ok choć czasem można się doczepić do paru rzeczy które denerwują.

Star

Normalka i na luziku, płacą? Płacą. Dobrze? Dobrze. Terminowo? Terminowo. Atmosfera dobra? Dobra. I TYLEEEE. POZDROOO ELOELO 6000

Husarz

Ja sie ciesze bo mam stala normalna prace. Do tego regularny pieniadz co miesiac w kieszeni. To mi starcza.

Świnki trzy

Jak komuś tak źle w metalzbycie to wyjście jest proste. Nikt nie będzie z tego powodu ubolewać. Przyjdą nowe osoby które bardziej będą się przykładać do pracy a nie tylko narzekać.

pracko

mnie się w metalzbycie podoba co prawda to sopiero drugi miesiac mojej pracy tutaj ale ogolnie jestem zadowolony wyplata przyszla terminowo atmosferka fajna mozna sie posmiac jest ok

Dzik
@pracko

Nie no to super ! Fantastycznie!

Rubik
@pracko

Ty to nazywasz praca? A to się uśmiałem ????

Spong
@pracko

Ciekawe ile metalzbyt płaci za pisanie tych kłamliwych opini które mają poprawić wizerunek firmy?

barabasz
@Spong

A może czas się wziąć za robotę co? Takie zdziwienie że komuś może się podobać? Może to świadczy o Was? Mi praca nie starszna i dlatego czuję się tu dobrze i traktowany z szacunkiem.

grzesiek

Trzeba wybrać zakład, który dba o pracownika. W tym , w którym teraz pracuję właśnie tak jest. Polecam!

Joł

Ha ha ha każdy kto pracował lub pracuje i tak wie jak wygląda sprawa z urlopami.

boguś

i co Panie partyzant jednak temat urlopów powrócił:) a na południu są gorole:)

robotic

Firma na duży plus. Bardzo dobrze traktuje swoich pracowników. Wypłąty przychodzą zawsze na czas. Ogólnie polecam.

Flamel

Pracodawca ten jest bardzo okej. Traktuje z szacunkiem swoich pracowników i jest uczciwy. Ja nie mam na co narzekać. A jestem czepialski. Wypłaty są spoko, w terminie. Poznałem fajnych ludzi. Ogólnie nawet mi się chce do tej pracy chodzić.

K.K.

Negatywy tutaj pisze konkurencja, jestem tego niemalże pewien. Nie widzę innego powodu żeby wypisywać na tą firmę tyle nieprawdziwych rzeczy. Ja w niej pracuję i wiem, że źle tu nie jest. Nie zarabia się najgorzej, atmosfera jest bardzo w porządku a do tego nie spóźniają się z wypłatami co w dzisiejszych czasach jest sporym plusem.

Zostaw merytoryczną opinię o Metalzbyt - Hurt Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Metalzbyt - Hurt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Metalzbyt - Hurt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Metalzbyt - Hurt Sp. z o.o.?

Metalzbyt - Hurt Sp. z o.o.