Opinie o ERKO sp. z o.o. sp. k. w Jonkowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy ERKO sp. z o.o. sp. k.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ERKO sp. z o.o. sp. k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja materiałów instalacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ERKO sp. z o.o. sp. k. w Jonkowo

xyz

Firma idzie ku upadkowi. Doświadczeni odchodzą na emerytury, albo do innych firm. Nowy obiekt miał dużo zmienić no i zmienił, nastroje w firmie są fatalne, jak tak dalej pójdzie to tylko końcówki zostaną, o ile się nie zbuntują.

bono
@xyz

masz racje w całej okazałości w Czeluśnicy tez (usunięte przez administratora) i ponizanie pracownika przez kierownika wzieli by sie sami do roboty chociaż by sie roboty nauczyli szkoda tam pracowac kto sie zatrudni i zwolni prosze o opinie czy tak nie jest!!!!!

były Pracownik z 2022roku

W tej firmie jak w każdej jest wiele problemów zarówno z pracownikami jak i pracodawcami. Jako były pracownik opiszę kilka kwestii w skrócie: - podwyżki są tylko wtedy kiedy zmienisz pracę (czyt.u innego pracodawcy) - nie ma szans na chodzenie o podwyżkę ponieważ to TY musisz poświęcać się dla tej firmy a nie odwrotnie -osoby, które pracują są wykorzystywane do jeszcze bardziej wydajnej pracy na rzecz tych bardziej leniwych głównie na produkcji i magazynie -prawo głosu ma tylko KRZYKACZ i KOMBINATOR-który dokłada jeszcze więcej pracy -KRZYKACZE są to osoby zakrywające swoje braki "krzykiem" -wszystkie sekretarki Szefa pouciekały na bezrobocie lub bezpośrednio do innych firm i żadna nie żałuje tej decyzji, wcześniej w gratisie miały tabletki uspokajające ze względu na traktowanie -poświęcanie się dla tej firmy powoduje POKLEPANIE PO PLECACH, DOBRE SŁOWO i na tym koniec...przy rozmowie o podwyżce-wówczas szef zapomina, że cię klepał -pracownicy biurowi są zwlaniani z dnia na dzień pomimo, że wcześniej pracowali dla tej firmy po 12godzin będąc do dyspozycji Szefa nawet w weekendy Natomiast z PLUSÓW: -super imprezy samych pracowników-SUPER że nie wolno brać ŻON -na imprezie trzeba słodzić i pić z Szefem, -imprezy rowerowe-tutaj można brać małzonkę ale polecam dzieci :-) PODSUMOWUJĄC-im bliżej SZEFA tym gorzej, zarządzanie i traktowanie pracowników śmierdzi (usunięte przez administratora) z ubiegłego wieku. Z PLUSÓW-wszędzie indziej jest lepiej

Gosia
@Aktualny

A co jest nieaktualne z punktów powyżej? Co zmieniło się na lepsze?

Zauważyłam, że Erko poszukuje kandydata na stanowisko Dyrektora produkcji, zmiany pokoleniowe, czy inny powód?

nowy
@Dyrektor

zacznijcie płacić ludziom normalne pieniadze a nie pare groszy na 3 lata i jak najnizsza krajowa podskoczy to po 1 zł do wyplaty smiechu warte

były Pracownik z 2022roku Nowy wpis

Aktualny Nowy wpis
@były Pracownik z 2022roku

Kiedy skończyłeś pracę? Niektualne to co piszesz, bo od roku jest nowa kadra i sporo się zmieniło na lepsze

Gosia Nowy wpis
@Aktualny

A co jest nieaktualne z punktów powyżej? Co zmieniło się na lepsze?

Ooo Nowy wpis

Jest ogłoszenie na operatora obrabiarek cnc. No i czytam wasze opinie. Ktoś wspomniał z was ze dużo się zmieniło na lepsze po zmianie kadry. Konkretnie interesuje mnie kwestia podwyżek. Czy rośnie wynagrodzenie wraz ze wzrostem stażu pracy?

xxx

A ta rotacja wynika wyłącznie z niskiego wynagrodzenia, czy jeszcze z jakichś innych aspektów? Tylko w dziale kadr tak się dzieje, czy ogólnie w firmie no i chciałabym wiedzieć ile to są te "niskie wynagrodzenia", bo nie ukrywam, że gdzieś tą firmę miałam na oku i chciałam w przyszłości do nich aplikowac...

@xxx

Rotacja na stanowisku kierownika HR wynika z potrzeb właścicieli dbania o najwyższe standardy obsługi dla pracowników. ERKO ma być firmą wyboru numer 1 w regionie. Stale szkolona, rozwijana i częściowo już zmieniona kadra kierownicza w coraz większym stopniu realizuje oczekiwane standardy. Dobra zmiana jest realizowana :)

zadowolony

Szanowny Panie. Sarkazm bywa ułomną formą przekazu. Bardzo proszę o czytanie ze zrozumieniem - "ma być" nie znaczy że już jest to jest cel do którego zmierzamy. Zapraszam , przyjdź , zobacz, porozmawiaj potem oceń - zapraszamy.

@zadowolony

Szkolenia i rozwój mają miejsce tylko w przypadku stanowisk w kadrach? :) Czy ogólnie dla każdego pracownika przeznaczony jest jakiś budżet szkoleniowy, czy możliwości, aby poszerzać kompetencje?

zadowolony

Wynagrodze są rynkowe - to zostało dokładnie zbadane. Dofinansowanie do dojazdu dla każdego kto mieszka ponad 5 km, posiłków, prywatnej opieki zdrowotnej Medicover lub ubezpieczenia na życie. Jak doznałeś/łaś braku szacunku to obowiązkiwm było to zgłosić do HRu lub prezesa. Każdy pracownik jest szanowany przez.właścicieli. Właśnie dlatego konsekwentnie dobieramy najlepszy skład HRu w regionie i od września nowa osoba będzie realizowała strategię pro-pracowniczą. W tym obszarze nie idziemy na kompromisy.

Z
@123

Pracownik zgłasza podczas rozmowy rozwojowej propozycje szkoleń dla siebie.

Cześć, to ciekawi mnie bardzo skąd te różnice w zdaniach o zarobkach, wyżej ktoś pisał, że wynagrodzenia są rynkowe.Tylko w dziale hr zarobki oscylują w granicach minimalnej i nie ma podwyżek, czy to raczej standard w firmie? Wpadła właśnie oferta dla inżyniera jakości, i dosłownie firma napisała, że nie zapomina o atrakcyjnych warunkach finansowych:P Już nie wiem w co wierzyć, a chciałem się przyjąć za inżyniera właśnie

Mamy duże różnice w opiniach z prostej przyczyny. Ktoś dostał proste zadanie, pisać pozytywne opinie. Wynagrodzenie jest poniżej rynkowego. Opłaca się w zasadzie tylko jeśli masz blisko.

@123

Masz nieaktualne informacje lub specjalnie piszesz nieprawdę. ERKO pod koniec 2023 , od przyjścia nowego dyr HR dwukrotnie podwyższało wynagrodzenie i jest OK. Dopłaca do każdego dalszego km niż Jonkowo. Dla prawdziwie zainteresowanych jest banalnie prosty sposób na sprawdzenie - zaaplikujesz i się dowiesz prawdy. (usunięte przez administratora)

Jak jest z tym dofinansowaniem do dojazdów? Chciałem właśnie aplikować na ogłoszenie co szukają mechanika precyzyjnego i widzę że coś takiego zapewniają, dobrze się składa bo lokalizacja jest dla mnie dosyć odległa, także chętnie bym skorzystał. Trzeba zbierać rachunki za paliwo i dopłacają czy jak?

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ERKO sp. z o.o. sp. k. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Księgowa / Księgowy.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Człowiek

ERKO potrzebuje wiedzieć jak strategicznie i długoterminowo tworzyć oraz rozwijać wszystkie procesy dotyczące ludzi. Zarząd stwierdzając, że ludzie są najważniejsi w organizacji powinien to udowodnić w praktyce, w przeciwnym razie zachodzi ryzyko stałych kłopotów w zakresie wszystkich aspektów działania ERKO oraz osiąganych wyników finansowych. W związku z tym, Zarząd powinien wybrać ofertę organizacji zewnętrznej (mającej taką wiedzę i doświadczenie), która stworzy szyte na miarę rozwiązania umożliwiające wdrażanie długoterminowej strategii rozwoju ERKO. Decyzja Zarządu zawsze wpływa na to co się dzieje w organizacji i to Zarząd odpowiada za sytuację jaka jest obecnie i wydarzy się jutro, za miesiąc, za rok itd..

@Monika

ERKO rośnie 20% każdego roku. Przez co mimo zachowywania charakteru firmy rodzinnej , naturalnym jest że zmienia się sposób zarządzania rosnącą organizacją. Nowoczesny - wybrany przez właścicieli to bardziej poziomy , zespołowy,.międzywydziałowy. Nie wszyscy chcą się zmieniać, pracować procesowo, poprzez budowanie zespołów , wolą dawny charakter pracy , struktury hierarchiczne. Cześć pracowników się rozwija razem z ERKO, a część woli robić "po staremu" i to też jest OK.. Zmiana to naturalny sposób dopasowania człowieka do organizacji.

Dyrektor

Drogi "nick", czy współpracowałeś kiedyś z właścicielem? Jeżeli tak , to napisz tu na jakim stanowisku byłeś i jak cię wykończył ????? - uwiarygodnisz wówczas swoją tezę. Jeżeli nie - to nie masz żadnych podstaw do tej oceny. Zapewniam Cię, że pracujących obecnie w ERKO 300 osób myśli inaczej. Gdyby właściciel ich "wykańczał" to natychmiast by zmienili pracę - nadal jest rynek pracownika. Co więcej , w ostatnich miesiącach w ERKO podjęło pracę wiele nowych osób i są z niej zadowoleni bo przedłużają umowy z okresu próbnego na czas nieokreślony. Dyrektor produkcji wybrał drogę rozwoju w innej organizacji, miał do tego prawo i postąpił słusznie za co właściciel mu podziękował przy wszystkich kierownikach - ty drogi "niku" o tym nie wiesz, choć twierdzisz że jesteś dobrze poinformowany. Nowy dyrektor produkcji umożliwi rozwój przedsiębiorstwa poprzez zarządzanie procesowe, z rozwojem współpracowników i podejmowaniem decyzji w zespołach w oparciu o dane i fakty, zamiast zarządzania przez obchód i nerwowego gaszenia pożarów. Praca będzie spokojniejsza, z mniejszym stresem i z lepszymi wynikami co się przełoży na dobro pracowników. Bo dobrze ustawione procesy, wspólne cele i rzeczowa współpraca to kolejny, naturalny krok rozwoju firmy.

happy
@zadowolony

ERKO bedąc w tym miejscu i w tym czasie zdecydowanie potrzebuje ludzi, którzy podążają z duchem czasu. Każdy ma natomiast prawo do swoich wybrorów i sposobu pracy. To, że ktoś pracuje w schemacie, ciut wcześniejszym, jest także bardzo cenne. Dopasowania się jednak potrzebne z obu stron :-)

nowy
@Dyrektor

abc
@xyz

na razie to widać, że świetnie Ci idzie sianie fermentu - co chwilę inny nick. Pracujesz już u naszej konkurencji i słabiutko...? nagle się okazało, że masz akord a obiecanki się nie spełniły? Nie zazdroszczę - słabe firmy najszybciej zwalniają tych, którzy mają najkrótszy staz...

Timon
@abc

Uwierz ze wszędzie na Start dostaniesz więcej bez żadnej "premi uznaniowej " 3i pol na rękę to teraz minum zeby wogole zacząć rozmowę

@abc

Pani J., póki co to więcej wypowiedzeń niż nowych angaży można zauważyć. A staż to 99% pracowników ma większy niż Pani.

@xyz

Upadek? Bzdura. Branża elektro jest skazana na sukces . Firma ma 40 lat , rodzina ją prowadzi a nie jakieś niemieckie korpo jak Schwarte Milfor z Olsztyna który zawija biznes do Chorwacji i ludzie na bruk.

do zadowolony
@zadowolony

A co ma jakieś Schwarte Milfor do ERKO? Wątek dotyczy firmy ERKO...

@do zadowolony

Przeczytaj jeszcze raz, tym razem ze zrozumieniem :)

Pracownik miesiąca
@xyz

Podpisz się imieniem i nazwiskiem pod swoimi tezami. Nie masz odwagi? Tak myslalem. Poziom przedszkola (nie obrazajac przedszkolakow).

@Pracownik miesiąca

zainteresowany 12.08.2022 15:15 Obi Wan Kenobi 12.08.2022 15:19 Pracownik miesiąca 12.08.2022 15:21 ostatni sprawiedliwy 12.08.2022 15:36 Co za przypadek Pani J. :) Musi mieć Pani dużo wolnego czasu w pracy.

G.

Tobie proponuję to samo.

Antoni
@Pracownik miesiąca

A to prawda z tymi wypowiedzeniami?

Anka
@Antoni

Też się dowiem!

Motofan
@Antoni

O czym mowa człowieku! Nie ma żadnych wypowiedzeń! Chyba, że ktoś szuka w innej branży albo idzie do rodziny pracować

@Motofan

Nie no w ogóle, nie ma wypowiedzeń. Kogo wy próbujecie oszukać ... A jeszcze niedługo kadra się zmniejszy w sposób naturalny - emerytury. Jest dobrze!

@Anżej

To w końcu są czy nie ma, bo ironię wyczuwam i nie wiem. To jak sytuacja aktualnie tutaj wygląda w końcu?

@Maria

Nie ma miesiąca bez położonego kwitu.

Będą kolejne
@Anżej

I nie zapowiada się, żeby to się zmieniło, będą kolejne wypowiedzenia i wszyscy wiemy dlaczego

bledny rycerz
@Będą kolejne

Ooo! Zaciekawiliście mnie bo dostałem info od kumpla, że spoko się pracuje. Dlaczego kolejne? Jakiś ciężki kierownik?

Barbara
@Będą kolejne

Możesz zdradzić dlaczego? Bo chyba jednak nie wszyscy wiedzą

Renia
@xyz

Pani Justynka z logostyki to przecież ma zawsze czas

@Renia

a jak w firmie się święta spędza tak ogólnie, widzę że już Cię nie ma ale chyba kojarzysz? Pytam, bo ciekawa jestem co mieli w tym roku i co szykuje się na następny z jakimś planami itp, podwyżki będą?

@Renia

Nikt taki nie pracuje w logistyce

@Anżej

hej a dasz znać ile osób na dziale log pracuje u was i czy planują może poszerzać jakoś zespół? rotują w ogóle czy raczej stabilnie pracują?

Zespół_HR
@Maria

@Maria Dział zajmujący się logistyką nie ma obecnie wakatów. Jeżeli jesteś zainteresowana pracą w ERKO zapraszamy do złożenia aplikacji spontanicznej (praca@erko.pl) lub kontakt telefoniczny (+48 89 512 92 73)

Alicja
@Zespół_HR

Hej. Mam pytanie, czy składanie takiej spontanicznej aplikacji ma sens i gdy rzeczywiście pojawi się oferta pracy to firma będzie w ogóle pamiętała, że przykładowo taką aplikację kilka miesięcy wcześniej złożyłam? Chcę dopytać, bo muszę wiedzieć, czy to ma sens, czy lepiej poczekać na po prostu ofertę, która się pojawi. Wyjaśnicie?

bono
@xyz

Jaki jest wkład kierownictwa ERKO sp. z o.o. sp. k. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

O, czyli rozumiem, że te nadgodziny są lepiej płatne, skoro są one zgodnie z kodeksem, mam rację? :) Poza tym, ile tygodniowo takich dodatkowych godzin można zrobić? Chętnie pracowałabym więcej, zależy mi na fajnej pensji. :)

Jo

Raczej nie dobre jeśli chodzi o czelusnice to kierownik zadzi i nie widzę rozwoju w tej firmie dopóki nie zrozumia ze pracownik jest ważny a im tyło chodzi o kasę pracownik się nie liczy .

Hren
@Jo

Co ty człowieku piszesz widzę kilka twoich wpisow, jak masz problem do Kierownika to mu to powiedz a nie wypisujesz tutaj takie kłamstwa

xanonim

cos niedobrego dzieje sie w kilku dzialach ze takie wartosciowe i mile osoby odeszly w zeszlym roku. nikt tego nie potrafi zauwazyć? podsumowuje sie tylko osiagniecia a porazek nie ma kto analizowac

Hren

W moim dziale łatwo jest być zauważonym jak chcesz robić i robisz dobrze zostaniesz wynagrodzony. Z kierownikami spokojnie idzie się dogadać i nie raz widać jak zastępują gdy kogoś nie ma lub coś się dzieje

Znalazłem ofertę dla Inżyniera Jakości i bardzo zdziwiło mnie, że pracodawca nie wymaga CV. To jakiś błąd, czy faktycznie wszystkie kmpeencje/umiejętności sprawdzane są podczas procesu rekrutacyjnego. Gwarantują rozwój, atrakcyjne warunki finansowe, benefity pozapłacowe... dajcie znać, czy to prawda, bo często oferty pisane są z dużym wyolbrzymieniem ;)

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Czy jest możliwość zdobycia doświadczenia w dziale IT?

Jako Specjalista ds. Utrzymania Ruchu na ile zmian się pracuje? Jakoś nie widzę by pisali o tym w ogłoszeniu albo nie wiem, słabo patrzę. Chciałbym pracę ale bez nocek, czy dwie zmiany tu wchodzą w grę? Proszę niech ktoś da znać jeśli wie.

Kejtan

Witam serdecznie. Zastanawiam się nad pracą w Erko. Obecnie pracuje w innej firmie podobnej branży. Jaka jest atmosfera, szefowie, czy są jakieś imprezy integracyjne i jak często? Jakie mniej więcej zarobki? Dziękuje z gory za odpowiedzi.

Karo

W dziale e-commerce lub marketingu ktoś pracuje?:) jak on u was funkcjonuje, czym się głównie zajmujecie? Jakie narzędzia najczęściej są używane? Zespół jest duży? Ścieżka kariery jest? Jeju sorki za tyle pytań, ale jeszcze ciekawią mnie zarobki dla specjalisty i kwestia rotacji. Ostatnio szukali kogoś do zespołu chyba w sierpniu, więc ciekawi mnie kiedy może pojawi się kolejna oferta.

Zespół Marketingu ERKO
@Karo

W dziale e-commerce/marketingu w naszej firmie pracuje zespół składający się z pięciu osób o różnych specjalizacjach. Nasze główne obszary działania obejmują marketing cyfrowy, analizę danych, e-commerce, kreację treści, współprace z firmami dystrybucyjnymi, rozwój eksportu oraz rozwój strategii sprzedażowych. W zespole zapewniamy ścieżkę kariery, która umożliwia rozwój w danej specjalizacji oraz awans. Osoby rozpoczynające pracę mają możliwość nauki od doświadczonych specjalistów, uczestnictwa w szkoleniach oraz zdobywania nowych umiejętności. Jeśli chodzi o zarobki, wynagrodzenie dla specjalisty w dziale e-commerce/marketingu może być zróżnicowane w zależności od doświadczenia, umiejętności oraz zaangażowania. Jeśli w sierpniu była ogłoszona rekrutacja, to kolejna oferta pracy może pojawić się w zależności od potrzeb firmy. Niezależnie od terminu pojawienia się kolejnej oferty pracy, warto wysłać swoje CV do rekrutacji spontanicznej :)

Po rozmowie rekrutacyjnej

(usunięte przez administratora) na rozmowie obiecują, że każdy kandydat dostanie kontakt zwrotni, nawet jak będzie negatywny, ale nikt nie kontaktuje. Zaufanie takim (usunięte przez administratora)jest zero, nie polecam.

@Po rozmowie rekrutacyjnej

Nie dostałeś feedbacku mimo że obiecywali? A jak było na rozmowie? Dowiedziałeś się czegoś o warunkach tzn. o umowie, zarobkach? Czy pierwsza rozmowa jest dość ogólna?

NOWY

O wymianie pracowników pokoleniowej to też słyszałem na jakimś spotkaniu z szefem, czy to może chodzi o wymiane na te roboty co mają jeździć po hali produkcyjnej ?? O taką przyszłość chodzi? Ciężko dać parę groszy więcej ludziom lepiej zastąpić ich drogimi robotami?

Robotics
@NOWY

Nie ma pewnie zbyt wielu chętnych by pracować na 3 zmianę i w niedzielę , wykonywać żmudną nudną, nieciekawą pracę - a roboty mogą i powinny ???? Pracy wartościowej, ciekawej i rozwijącej w ERKO dla ludzi nie zabraknie ????. Słyszałem że zamierzają zatrudnić 40 nowych osób w ciągu dwóch lat ????w samym Jonkowie a i w Czeluśnicy są nabory.

@Robotics

Siemka! No nie ma się co dziwić, ze chętnych brak do pracy w niedziele itp, ale z drugiej strony dobre pieniądze mogą chyba wlecieć, nie? Jest dodatek za ta zmianę? Niedziele liczą jako setki? Wiesz kiedy ruszają te nabory? Ja bym chętnie spróbował się przyjąć

Wow, @NOWY jakie znowu roboty, jak teraz szukają tokarza manualnego na konwencjonalne maszyny :D Aż tak źle finansowi jest, że chcesz się z robotami boksować o pracę? Ja to głównie chciałem zapytać, ile PLN dają za dojazdy pracownikowi, ale jak ktoś napisze zarobki tokarza, to będzie extra.

NowyCałeTe

Mam pytanie do osób które dojeżdżają do ERKO z Olsztyna w inny sposób niż autem, jak wygląda sytuacja z dojazdem i powrotem? Bo jak patrzyłem i o ile dobrze pamiętam pociąg na popołudnie wyjeżdża grubo po 14. Jak dojeżdżać by na dzień dobry nie podpaść spóźnieniami?

Zadowolony
@NowyCałeTe

Czas rozpoczecia i zakończenia pracy moze być elastyczny - do dogadania się, choć zależy od stanowiska pracy. Tylko jak już ustalisz pasującą ci godzinę to się jej trzymaj punktualnie aż do ew zmiany na inną.

@Zadowolony

Aha czyli można się dogadać że będzie się przychodzi na później i zostawać dłużej. Dużo osób tak ma czy tylko nieliczni z tego korzystają?

Bożena

Hej, myślę nad aplikacją do nich na stanowisko Regional Export Manager, ktoś napisze czy warto aplikować? :) Kusi mnie, bo z tego co piszecie to firma się szybko rozrasta i próbuje dostosować się do realiów rynkowych i wybiera nowoczesny styl zarządzania, co często pozwala na rozwinięcie swoich kwalifikacji. Napisali że oferują Atrakcyjne wynagrodzenie bez górnego limitu, co to w ich mniemaniu oznacza? To jest szansa abym na tym stanowisku u nich zarabiała tak z 10 000 netto?

@Bożena

W eksporcie jest jeszcze b. dużo do osiągnięcia, liczy się twoja skuteczność - wartość sprzedaży i marża. Sky is the limit. Ale pamiętaj że to otwieranie nowych rynków, podróże - sprzedaż specjalistyczna B2B.

wszystko tylko nie erko
@Bożena

erko nadal, już kolejny rok szuka chetnego, patrz (usunięte przez administratora), na to stanowisko. Dyspozycyjność 24/365 i nie ma żadnych wymówek, że chora, czy chcesz iść na urlop na 2 dni... zapomnij. Wynagrodzenie realne to jakieś 8k netto. Nie wierz w żadne sky is the limit. O każdy grosz musisz zawalczyć a finalnie wyrwać z garści właścicieli. Jeśli jesteś masochistką, to jest to posada dla Ciebie

Alex
@wszystko tylko nie erko

Serio aż taka dyspozycyjność? Że nawet na przysługujący urlop jest nierealny? Człowiek nie robot przecież odpocząć musi. Często są podróże o których wspomniał Pracownik? Płaca wtedy diety i zakwaterowanie jak trzeba zostać?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w ERKO sp. z o.o. sp. k.?

Zostaw merytoryczną opinię o ERKO sp. z o.o. sp. k. - Jonkowo

• Jak się pracuje w ERKO sp. z o.o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy ERKO sp. z o.o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ERKO sp. z o.o. sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 6 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ERKO sp. z o.o. sp. k.
2.1/5 Na podstawie 84 ocen.
  • Ks. Jana Hanowskiego 7
    11-042 Jonkowo