Kupsa Polska Sp. z o.o.

Reda

Opinie o Kupsa Polska Sp. z o.o.

Jacek 2011-01-13 04:41:37
Tak, słyszałem, że to fajna ekipa. Rozwijają się.
Radosna 2014-03-23 21:38:50
ma ktoś jakieś informacje o tej firmie? Dobrze się tam pracuje? Jak zarobki? Jaka atmosfera? chodzi mi o stanowisko asystentki. będę wdzięczna za wszelkie informacje.
xyz 2014-04-07 14:42:32
Nie polecam, tzn ekipa fajna, atmosfera ok ale pan Dyrektor nie fajny. Traktuje człowieka z góry. Praca za marne pieniądze a roboty tyle, że ledwo do toalety można wyjść. O podwyżce zapomnij. Nie docenia ludzi, gbur.
zyx 2014-05-05 14:17:22
Firma jest w porządku. Ludzie są ok. Roboty dużo, ale to znaczy że firma ma dużo zamówień i się rozwija. Tak jak się słyszy i widzi, większość ludzi z Kupsy pracuje tam od dłuższego czasu, więc pewnie dlatego ekipa jest fajna i atmosfera też.
Kiko 2016-01-22 23:19:33
Firma solidna, ale dyrektor już niekoniecznie.
zerwal 2016-02-21 18:08:54
firma ok. podobno mają nową siedzibę. podobno można się tam rozwinąć. dyrektor ok chociaż goni i wywala ludzi którym się nie chce.
produkcja mebli 2016-06-29 12:07:20
Mam zakład produkcyjny i biorę lakiery z Kupsy. Pasuje mi bo chłopaki autentycznie się znają. Rzadko w której firmie jest taki serwis jak u nich.
Zostaw swoją opinię o Kupsa Polska Sp. z o.o. - Reda
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kupsa Polska Sp. z o.o.