Eko-Mak Makarony Babuni Ryszard Kaczorowski

Kłomnice

Opinie o Eko-Mak Makarony Babuni Ryszard Kaczorowski

pracownica 2012-12-13 16:50:40
nie polecam tej firmy pracuje tam juz pare lat jest fatalnie
pracownik 2013-01-29 09:45:35
Jeden wielki (usunięte przez administratora) pracownika,nie życzy nikomu żeby musiał tam pracować
zawiedziony 2013-03-26 14:51:05
nie polecam (usunięte przez administratora) i wprowadzają pracownika świadomie w błąd,szukają (usunięte przez administratora) a nie ludzi do pracy,robią liczne problemy sprzęt stary i ciągle się psuje,praca na trzy zmiany i w sobotę także,odradzam każdemu kto ceni sobie jeszcze bycie człowiekiem a nie śmieciem,bo tak tam traktują ludzi !!!.
zgroza 2014-11-26 10:18:51
Wczoraj kupiłam makaron z tej firmy i były w nim szczurze bobki! Ale nie jeden czy dwa tylko z 10! Do tej firmy sanepid powinien wkroczyć! Jaka cena taki towar!
sam jesteś bobek 2015-06-26 23:55:16
Jawne oszustwo, kupiłem odruchowo makaron widząc makaron babuni na przodzie opakowania nie było zaznaczone że z kurkumą, nie wiedziałem że prawo się zmieniło i nie trzeba już informować konsumenta o tym. Zmroziło mnie za to w składnikach może zawierać śladowe ilości jaj !!! ;). Oszustwo, podszywanie się pod znaną markę, nie informowanie zgodnie z przepisami prawa konsumenta, przeszklone opakowanie które tak jak nazwa ma świadomie wprowadzać w błąd.
Daria 2016-04-22 15:53:26
Witam, czy do firmy Eko-Mak Makarony Babuni Ryszard Kaczorowski są obecnie przyjęcia?
Zostaw swoją opinię o Eko-Mak Makarony Babuni Ryszard Kaczorowski - Kłomnice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eko-Mak Makarony Babuni Ryszard Kaczorowski