Olmedia Krzysztof Dębkowski

Olecko

Opinie o Olmedia Krzysztof Dębkowski

Krzysztof 2014-10-30 13:37:12
klijent 2015-04-03 22:34:24
cyt"Absolutnie nie polecam jakichkolwiek kontaktów z firmą Olmedia. Ten człowiek to skończony gbur. Bardzo nieżyczliwy i wyjątkowo nieprzyjemny w kontakcie. Odpowiada do momentu przelania pieniędzy, a następnie kompletnie ignoruje klienta. Dla własnego dobra, przeczytajcie komentarze dotyczącego sprzedającego Olmedia."

zgadzam sie w 10000% firma olmedia to nieporozumienie, nie polecam!!!! oszuści straszni
klient 2015-04-22 11:48:30
facet, który na swojej stronie przedstawia się jako miły i w ogóle to KUPA CHAMA, IGNORANTA, który nie rozmawia z Tobą, tylko w chamski sposób atakuje i każe w niewybredny sposób spierd...ć!!!
Z daleka od tego chama!!! Kultura poniżej zera!!!
Cynk 2016-04-21 18:03:48
Śmieszna sprawa te negatywne opinie, powiem Wam, że jest to ogólnie jakiś czarny PR nasłany przez innych ludzi, ogólnie w Olmedia jest bardzo fajnie rozplanowane jako firma, świetnie mają się tam pracownicy
Zostaw swoją opinię o Olmedia Krzysztof Dębkowski - Olecko
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Olmedia Krzysztof Dębkowski