Opinie o Olmedia Krzysztof Dębkowski w Olecko

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Olmedia Krzysztof Dębkowski. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Olmedia Krzysztof Dębkowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Olmedia Krzysztof Dębkowski w Olecko

Kuba Nowy wpis

W internecie ne można znaleźć żadnych informacji o firmie to być może coś jest w temacie.

Wlasciciel Nowy wpis

hahaha, dopiero trafilem na ta strone, nazywam sie Krzysztof, nazwisko macie w nazwie firmy, zamknalem ja w 2015 roku i dawno jestem poza granicami Polski, jestem bardzo ciekawy co mial na mysli np. "cynk" jako, ze nigdy nie zatrudnialem ludzi, to byla mala jednoosobowa firemka IT, w zamysle miala byc serwisem, a poszlo tez w kierunku sprzedazy przez Allegro - duzy blad - utknalem w tym bagnie na prawie 3 lata, polskiej "klijenteli" nie polecam najgorszemu wrogowi, zarzucaja mi chamstwo i brak kultury... coz moze niech wypowiedza sie dyrektorzy okolicznych szkol, stali klienci ktorzy dostarczali mi zamowien - coz, oni byli na poziomie i wizyte w moim malym sklepiku zaczynali od "Dzien dobry"... Klient Allegro po zamowieniu w poniedzialek o 21:00 wysylal maila o 22:00 z zapytaniem o numer paczki a dzien rozpoczynal od "gdzie jest k...a moja paczka" - i nie zartuje tutaj. Jako, ze na Allegro mialem grosze i w sumie tylko dla obrotu to robilem, takich chamow spuszczalem od razu konkretnie tam gdzie ich miejsce - do sciekow. Co do biznesu, bylo ok, kasa dobra, ale znudzilo mi sie to miasto, po upadku wszechnicy niestety stalo sie typowym popegeerowskim mazurskim miasteczkiem, biedota, malo turystow, zamowienia publiczne, szkoly i stali klienci nie dawali mi juz satysfakcji. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Cynk Nowy wpis

Śmieszna sprawa te negatywne opinie, powiem Wam, że jest to ogólnie jakiś czarny PR nasłany przez innych ludzi, ogólnie w Olmedia jest bardzo fajnie rozplanowane jako firma, świetnie mają się tam pracownicy

klient Nowy wpis

facet, który na swojej stronie przedstawia się jako miły i w ogóle to KUPA CHAMA, IGNORANTA, który nie rozmawia z Tobą, tylko w chamski sposób atakuje i każe w niewybredny sposób spierd...ć!!! Z daleka od tego chama!!! Kultura poniżej zera!!!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Olmedia Krzysztof Dębkowski odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy ROBOTNIK BUDOWLANY
Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Olecku
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro-R4
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
klijent

cyt"Absolutnie nie polecam jakichkolwiek kontaktów z firmą Olmedia. Ten człowiek to skończony gbur. Bardzo nieżyczliwy i wyjątkowo nieprzyjemny w kontakcie. Odpowiada do momentu przelania pieniędzy, a następnie kompletnie ignoruje klienta. Dla własnego dobra, przeczytajcie komentarze dotyczącego sprzedającego Olmedia." zgadzam sie w 10000% firma olmedia to nieporozumienie, nie polecam!!!! oszuści straszni

Krzysztof

Zostaw merytoryczną opinię o Olmedia Krzysztof Dębkowski - Olecko