OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

beny

Siemka, jedziemy z dziewczyną do pracy na początku lipca, ktoś chetny z Podkarpackiego?

Witam Roman chetny na,wyjazd z,wami.romanporada75@ gmail.com

Wika
@beny

Siemka my tez z podkarpackiego gdzie się wybieracie

Angelika
@Roman11

Czesc , my tez z województwa podkarpackiego jedziemy 8 lipca. Mój mail: angelasolo@icloud.com

@Angelika

@Angelika

Heja ja też podkarpackie zaplanowany wyjazd na 8 lipca do pracy w Oss. w GXO

Magda
@beny

Ja szukam pracy z narzeczonym

ika

Hejka Jakie macie opinie na temat pracy na magazynie odzieżowym w Coesfeld ?.

RZEPATOKOCUR

Siemka wybiera się ktoś 8lipca na wyjazd do pracy w Oss na Magazyn GXO Supply ? Rozpoczęcie pracy 10 lipca.

@ewela

Hejka, jedzie ktoś początkiem lipca do pracy do drogerii Muller?

Roman 11
@@ewela

Jesteś chętny na wspólny wyjazd

Operator Wózka Widłowego

Spoko

Brak

@Karola28

Hej. Ja jadę w sobotę na Action do Holandii. Był ktoś może i wypowie się na temat? Jak z pracą i jakie mają warunki mieszkaniowe? Z góry dziękuję:*

@@Karola28

Siema Karola zależy na Jaką lokalizację trafisz gdzie wiesz gdzie będziesz mieszkała wtedy można się wypowiedzieć

Magdalena
@Roman11

masz już przetestowanych z kilka? jeśli tak to podasz, które są najlepsze pod względem warunków wraz z argumentem czemu? co do samej lokalizacji jaki masz na nią wpływ pozwalają czekać na spokojnie na inną gdy zaproponowana nie podpasuje?

@Roman11

Powiesz coś więcej o robocie w action? Jak kasa i jak w robocie dużo Polaków?

newww

jest ktoś teraz w albert heijn w bleiswijk?? skąd dojeżdżacie?

Codi

Pracował ktoś w Arvato Hannover przez otto? Jak jest? Jakie są lokacje

Ona

Ma ktoś wiedzę na temat tego jak wygląda praca w Tommy Hilfiger w Venlo i jak wyglądają lokacje do których agencja kieruje ludzi pracujących w tym magazynie? Daleko do sklepów itd?

Xyz
@Ona

Pracuje w Tommy Hilfiger, ale nie mieszkam u nich na lokacji. Ogólnie z tego co wiem od znajomych, to zależy gdzie Ciebie wrzuca, bo mają kilka miejsc, jedna z lokacji jest chyba gdzieś z 3-4 km rowerem do pracy, ale z tego co słyszałam, ciężko tam od razu trafić, chyba że będziesz miała szczęście. Jeśli chodzi o sklepy tam w okolicy jest jeden polski, reszta dalej w mieście. Sama praca nie jest najgorsza, ale teraz jest ogólnie jakiś przestoj i często przenoszą ludzi z działu na dział, żeby mieli cos do roboty.

Czarna
@Xyz

To ja się podłączę. Nie wiesz jak daleko mają z tych innych lokacji? I jak w takim wypadku docierają do pracy, rowerem czy busem? To samo w kwestii sklepów, nie mają nic w pieszej odległości?

Don Pedro
@Xyz

A jak wyglądają tygodniówki po odliczeniu kosztów (120 za miejsce w pokoju i 35 ubezpieczenie)? Da się chociaż te 400 tygodniowo wyciągnąć przy 40 godzinach?

Xyz
@Don Pedro

Jeśli chodzi o osoby mieszkające na lokacjach to nie wiem dokładnie jak to wygląda. W tym roku jakoś więcej wychodzi za mieszkania agencyjne. Ja nigdy nie mieszkałam u nich. Z tego co słyszałam wiele osób nie było zadowolonych z wypłat, bo dużo odtrącają za pokój. Słyszałam nawet o wypłatach po 350 € na lokacji, ale jest to po prostu wiadomość usłyszana od kogoś, ale musi coś w tym być, bo wiele osób zrezygnowało z wynajmu u nich i poszło na prywatne mieszkania, bo bardziej się opłacało. Tym bardziej jeśli ma się samochód(zwracaja za koszt benzyny w dwie strony) i mieszka po stronie niemieckiej.

@Don Pedro

Godziny razy stawka, odlicz mieskanie, ubezpieczenie, podatek (z 500€ okolo 70€). To widzę ze godziny razy stawka muszę być okolo 600€ żeby naczysto bylo 400

Martyna

Zastanawiam się nad wyjazdem do pracy przez Otto, ale kilka lat temu pracowałam już przez inną agencję i nie mam stamtąd dobrych wspomnień. Ktoś jest w stanie powiedzieć jak wygląda praca przez agencję Otto? Ile zapewniają godzin i czy faktycznie się ich trzymają? Jak z zarobkami? Jak wyglądają mieszkania czy domy w których umieszczają swoich pracowników? I najważniejsze, jak to wygląda z ludźmi? Tam gdzie pracowałam wcześniej byli praktycznie sami narkomani, alkoholicy, niechluje, zboczeńcy albo wszystko razem wzięte. Jak to wygląda w Otto?

Damian
@Martyna

Witam. Jedz na spokojnie . Ja pracowałem 3 lata przez Otto i żałuję że odszedłem. Dobre warunki mają . Ludzie jak to ludzie zależy jak trafisz . Jedz na Alberta w Amsterdamie . Fajna atmosfera tam jest

2023
@Martyna

Daj znać na Izabell23lmałpainteria.pl , jeśli są chetni na wyjazd , warunek brak nałogów , choroby psychicznej, zawiści i bez kopania dołków.

Roman1995
@Martyna

Witaj polecam obecnie pracuje w Otto,na salatkach hotel mega cisza spokuj kultyra zero patoli.wiecej na prv 780086813 Rommam

Beata
@Roman1995

Czy ktoś pracuję w Hannoverze? Stanowisko Magazynier w konkretnie Komisjinowanie. Jak atmosfera? Godziny pracy?

@Martyna

Wszystko zaleze gdzie chceś pracować. W OTTO bardzo dobri lokacji w hotelach KAFRA w Waalwijk i Zaandam. Byla na domku, też bylo nie zle. Kafra pylnuje pożądek. Odrazu reaguję, jakbyś byl sygnał. Na domkach trzeba domowiać sie o pozadek. Ogulnie OTTO zaraz staje bardzo liepsza agencja niż roky temu.

Takijaki

Witam jak wygląda rekrutacja? Jakie dokumenty są potrzebne przy wyjeździe do Holandii?@Pracodawca

@Takijaki

Dowód, BSN (jak masz), prawa jazdy (jak masz), certyfikaty (jak masz), zaświadczenie o niekaralności, sertyfikat rezydenta Polski (może być potrzebnym dla zwrotu ET). Chiba to wszystki

Nikola

Mam pytanko, rozmawiałam z panią z rekrutacji 06.06 i mówiła, że będziemy się kontaktować jak znajdzie ofertę pracy dla mnie i mojego chłopaka, wysłaliśmy formularze i cisza do dziś a w statusie aplikacji pisze że jest procesowana w innej ofercie pracy. co zrobić i ile wy czkaliście na ofertę? bo chcemy wyjechać na początku lipca @Pracodawca

@Nikola

Cześć Nicola ja 3 dni i jechalem do pracy.Szukacie kogoś by jechac razem

gałgan
@Nikola

Nie oglądaj się na rekruterów Otto. W mało której agencji panuje podobne lekceważenie kandydatów i pracowników. Kiedy trzeba coś załatwić to kontakt z nimi jest niemal niemożliwy. Szukajcie czegoś w agencjach które mają trochę więcej szacunku dla ludzi.

Kuba123

Cześć, szukam kogoś spokojnego na pokój , planuję wykaz w sierpniu a nie chce trafić na kogoś losowego , pisz na kubarojek123@wp.pl :D

Kuba123

Witam , poszukuje kogoś z kujawsko pomorskiego kto w sierpniu wybiera się do Holandii, kogoś normalnego spokojnego na pokój :D nie ważne czy kobieta czy mężczyzna, po prostu musi być to ktoś spokojny i bez nałogów żeby można było sobie spokojnie mieszkać, piszcie na maila kubarojek123@wp.pl

Dawna pracownica

Polecam Otto a szczególnie pracę na order picker w jumbo nieuwegein praca w porządku lekka na 3 zmiany idzie ładnie zarobić . Szczególnie zakwaterowanie Amsterdam bardzo dobre warunki , kordynatorzy lokacji mają podejście do człowieka i nie ma problemów, jeżeli chodzi o biuro znajduje się w Jumbo zawsze można podejść idzie wszystko na spokojnie załatwić ,pracowałam rok i żałuję że odeszłam , jedyny minus to urlop który trzeba było załatwiać z bardzo dużym wyprzedzeniem . Z godzinami nie było problem często nadgodziny były . Polecam jak ktoś jedzie pracować a nie żeby popracować trochę i siedzieć na wolnym .

Nikola

Cześć,może mi ktoś napisać jakie mniej więcej jest wynagrodzenie miesięczne w DHL Hamburg jako komisjoner i jak wyglada zakwaterowanie?

LikeaBoss

(usunięte przez administratora) Dojazd do pracy 20km zepsutym rowerem. Gdy jesteś chory/chora nie możesz wziąć sobie chorobowego nawet na dzień bo straszą cię wyrzuceniem. Totalne dno, odradzam ps. Uczcie się na błędach innych

Koziel

Mają opcje kredytowanego przejazdu? Jak tak, to może się wybiera ktoś teraz na weekendzie? :) #śląsk

Jefferson Kanoute

ktoś z Olsztyna chętny jechać teraz do Holandi/Niemiec do pracy?

Łukasz

Cześć! Miło będzie kogoś poznać i zabrać się z nim do pracy, z racji że jadę sam...Mam 19lat, nazywam się Łukasz i liczę na miłą atmosferę:) Jakieś propozycje? Chcę się zabrać jeszcze w czerwcu/pod koniec czerwca, fajnie było by się z kimś zgadać. Mail: lukatobi99@gmail.com Tutaj też będę zaglądał, mam na oku jeszcze kilka innych agencji i ofert, może ktoś kto tutaj zawitał jest z tego samego powodu :)

Lea

Hej! Szukam osób towarzyszących do pracy za granicą od poł. czerwca / od lipca. Mam 21 lat i chcę zarobić na studia, ale stresuje mnie perspektywa samotnego wyjazdu. Znam angielski na poziomie b1, nie mam uzależnień. Najchętniej pojadę z innymi dziewczynami ;) W grupie raźniej, napisz do mnie alexnotsogreat2k@gmail.com

Ola
@Lea

Hejka. Wraz z chłopakiem wyjeżdżamy 27 czerwca do Stuttgart własnym autem. Mamy 22 lata jesteśmy z Lubelskiego może się dogadamy? Jesteśmy normalni jedziemy aby zarobić a nie uprzykrzać życie innym :D

Ola
@Ola

hejka, ja również wyjeżdżam z chłopakiem do pracy ja mam 25 lat a chłopak 23 lata i jak zobaczyłam twój komentarz to pomyślałam ze odpisze. Pierwszy raz wyjeżdżamy przez ta agencje, dziś aplikowaliśmy do pracy i czekamy na oferty :) jedziemy swoim autem i jesteśmy z Lubelskiego to może by tak połączyć siły i może uda się trafić na jedna lokacje ;p a może i nawet prace :) jak coś podaje swój adres e-mail: krawczys98@icloud.com

Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1665.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 463, z czego 170 to opinie pozytywne, 88 to opinie negatywne, a 205 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.