OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Dzeona

Dzien dobry, chciałabym sie dowiedzieć czy w umowach są jakieś kary? od osob ktore juz pracowały przez agencje.

Ola96

Hej, poszukuję koleżanki/ koleżanek z województwa śląskiego do wspólnego wyjazdu za granicę do pracy. Chętnych proszę o kontakt: ola386997@gmail.com Pozdrawiam

Wyjazd

Cześć, Szukam kompanów na wyjazd do pracy w Holandii. Mam 25 lat,bez nałogów. Chętni piszcie na maila krystian970403@gmail.com

emadej773@gmail.com

Dzień dobry. Nazywam się Ewa Madej. Chciałabym podjąć pracę na terenie Holandii najlepiej na magazynie odzieżowym chociaż niekoniecznie. Pracowałam już przez waszą agencje. Nie miałam zastrzeń. Nie przedłużyliście mi umowy ale pewnie musiały być jakieś powody. Teraz bym chciała dołożyć wszelkich starań żeby być w miarę dobrym pracownikiem. Proszę o jakieś oferty. Mój nr tel +48511109730

Operator Wózka Widłowego

Spoko

Brak

Gucio

Co możecie powiedzieć o centrum dystrybucyjnym AH w Zwolle? Idzie zarobić? Są godziny? Ile za ile? Ludzie w pracy znośni? I czy trzeba być turbosiłaczem, żeby podołać fizycznie, czy taki zwyklak fizyczny na spokojnie da radę?? Z góry dzięki za odpowiedź :)

Mateusz

Własnie aplikowałem, mam pytanie czy lepiej samemu poszukać noclegów czy korzystać z tych z oferty otto bo opinie mają srednie ?

Mile

Wiele osób przestrzegało mnie przed otto i zawsze słyszałam złe opinie. W końcu trafiło i na mnie że musiałam pójść do pracy przez tą agencje. Jak wrażenia? Naprawdę dobra agencja. Rozmowa rekrutacyjna przebiegła sprawnie i szybko. Wypłaty na czas bez żadnego dziwnego odciągania pieniędzy. Mieszkam na swoim i mam swój tranpsort więc zarobki są trochę większe. Biuro w porządku - idzie się fajnie dogadać z koordynatorem. Dział chorobowy katastrofa - jak zresztą w każdej agencji - pretensje że dzwonisz i jesteś chory. Minusy: niewypłacanie pieniędzy za dni świąteczne, niska stawka co do zwrotu pieniędzy za transport.

Martyna

Odpowie mi ktoś tak na szybko czy agencja Otto oferuje może wyjazd kredytowany? (Najpierw agnecja opłaca przejazd a potem za niego odciąga z wypłaty).

Czasem kwaterują w domkach/bungalow...2,3 sypialnie-1 lub 2 osobowe,kuchnia,łazienka,tarasik.Fajnie,choć wiadomo,że standardy różne i często daleko od sklepów,ale jak się ma auto to jest ok...Próbujcie okolice Venlo,Venray...Ja byłam zadowolona ze współpracy z OTTO. Z samej pracy lokacji i wspoltowarzyszy...Wu jak jesteście w grupie to jeszcze lepiej.Powodzenia

Piotrek

Czołem, zastanawiam się nad wyjazdem, chciałbym wyruszyć w kwietniu. W związku z tym powstaje pytanie czy ktoś najlepiej z Łodzi lub Warszawy ma podobne plany ? Jak czytam te wszystkie internety to chyba faktycznie lepiej pojechać drużynowo :)

Monika matczak

Ja tez planuje wyjechać ja z okolic Łodzi można pisać na fb lub na insta monvviixx

@Monika matczak

instagram masz ustawiony na prywatny ;)

Monika Matczak

Wyślij zaproszenie :)

@Monika Matczak

Tak zrobiłem, bez odpowiedzi jak narazie :D

Rob
@Piotrek

Siema, ja właśnie na już chce wyjechać, Sieradz, Łódzkie.

@Rob

A masz już coś ogarnięte czy szukasz dopiero ?

Misia
@Rob

Ja tez chce wyjechać. misiak776@o2.pl

Dan
@Piotrek

Ja planuje teraz w kwietniu ruszyć, jakiś kontakt do Ciebie?

Para
@Piotrek

Część, razem z narzeczonym planujemy wyjazd kwiecień/maj. Masz coś konkretnego na oku?

Anonymous

Jakiś spawacz wypowie się na temat pracy przez tą agencje , czy są pokoje 1 osobowe jak ze stawkami?

annonymous

Witam. Czy jest jakiś spawacz który opowie mi o pracy przez ta agencje ? jak ze stawkami i czy daja zakwaterowania z 1 osobowym pokojem.

Czarek

Planuję na początku maja wrócić do Holandii, dokładnie do Venlo do firmy, w której pracowałem.Będę jechał samochodem chętnie kogoś zabiorę.Kontakt e-mail pan.anker@gmail.com Chętnie mogę też odpowiedzieć na jakieś pytania związane z otto i pracą w Holandii

Czarek

Thedog

Witam, czy ktoś pracował ostatnio w DHL w Holandii? Jakie są warunki pracy, jacy są współpracownicy i kierownicy, jak z godzinami? Jak ktoś ma jakieś przygody związane z tym rodzajem pracy, proszę o odzew.

Ktoś może się coś wypowiedzieć o tej lokacji : Meindert Hobbemastraat 77, 1318 PB Almere?

Maja

Szukam chlopaka do pary na wyjazd. misiak776@o2.pl bo wole mieszkac z facetem. Pzdr;)

Adek Adek

Kamo
@Kamo

Daj FB

Garfield

Witam, nie pozdrawiam pań z infolinii w otto, są strasznie nieuprzejme, nie potrafią nic wytłumaczyć a jedyne co to zbywają ludzi, milion numerów na które rzeba dzwonić a każdy każe dzwonić na inne. Do przyjęcia jest wszystko fajnie pięknie a później wszystko mozesz Piotrusiu o kant **** rozbić.

To jak już tak liczysz to weź pod uwagę że w Polsce też masz koszty utrzymania. Mniej więcej zarobisz 1400netto za granicą czyli 6563zl, dobra odlicz mieszkanie 300e albo 350euro plus 200euro jedzenie to załóżmy masz 900 euro zostaje czyli 4219zl albo nawet jak 800 euro to zostaje 3750zl W olce przeważnie masz najniższą krajową czyli 2700 na rękę ogarnij pokój (pewnie coś ze wszystkim 1000zl) jak mieszkanie to zależy bo możesz z kimś mieć i sam nie opłacać całego ale też średnio 1000zl to już ci zostaje 1700zljakieś jedzenie zależy jak wydajesz ale załóżmy 600zl to masz odłożenie 1100zl czyli masz 3750 zł vs 1100 na czysto więc jednak różnica jest. A jak jeszcze możesz nadgodziny robić czy coś to jeszcze większa różnica wyjdzie.

Bakłażan
@Piotr

Obecna minimalna krajowa w Holandii bez wiekówki to około 1800 euro netto. Nie wiem zatem skąd te wyliczenia.

Ana
@Piotr

Człowieku gdzie ty w dzisiejszych czasach dostaniesz w Polsce za 1000 zł mieszkanie na wynajem? Chyba (usunięte przez administratora) i mogiłę bez okien. Widziałxś ceny najmu nawet jedno czy dwupokojowego mieszkania? 2 tysiące to minimum plus czynsz 600+ zł i rachunki ????‍♀️

Kamil

Witam, czy pracował ktoś na magazynie DHL w Tiel ? Jak wygląda praca, atmosfera ?

Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1652.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 455, z czego 170 to opinie pozytywne, 81 to opinie negatywne, a 204 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.