Agencja Ris Krzysztof Krajewski

Płock

Opinie o Agencja Ris Krzysztof Krajewski

cichy 2014-08-01 23:53:38
Pracujac U tego Pana wczesniej czy pozniej czlowiek stanie się parobkiem. Osoba pracująca w tej firmie nie powinna mniec rodziny, przyjaciół, nikogo tylko bezgranicznie być oddanym pracy! Za co i tak nie będzie mnial wynagrodzena, a nawet ucinane wypłaty! Człowiek ten do czasu szanuje pracownika,później zwalnia pod głupim pretekstem. Nie polecam!!!
ivek 2014-12-10 06:13:14
nie polecam wyzyskiwacz oszust zlodziej wode by pracownikowi sprzedal ;P zatrudnia dzieciaków i wykozystuje za 4zl/h po odcieciu widac uklady z urzedem miasta itp kazda impreze obstawia RIS
Andziaaa 2016-04-19 12:26:39
Zaprasza do pracy po czym nie wypłaca pieniędzy
xoxox 2016-04-19 16:01:56
ie polecam pracy u tego Pana.Na samym początku jest fajnie ,miło i przyjemnie aczkolwiek później Szef krzyczy ciągle do czegoś się przyczepia. Wpada raz na jakiś czas. Oczekiwania jego co do pracowników są ogromne ,a płace dość marne.Poza tym wszystkim jest jeszcze jeden najważniejszy problem Szef ma kłopot z wypłacaniem pieniędzy.Nie polecam pracy u tego Pana.
straznik teksasu 2016-04-24 17:56:02
moim zdaniem agencja profesjonalna i z dobrym podejściem do klienta
Zostaw swoją opinię o Agencja Ris Krzysztof Krajewski - Płock
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Ris Krzysztof Krajewski