Opinie o Transbud-Ełk Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Transportowo-Sprzętowe Budownictwa w Sejny

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Transbud-Ełk Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Transportowo-Sprzętowe Budownictwa. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Transbud-Ełk Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Transportowo-Sprzętowe Budownictwa o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Transbud-Ełk Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Transportowo-Sprzętowe Budownictwa w Sejny

Klient Nowy wpis

Zastanawiam się czym kierowal Prezes firmy bądź kierownik zatrudniając ludzi do pracy na sklepie w Ełku bi napewno nie kompetencja kandydata Pana Karola : Dla mnie z miejsca taki sprzedawca powinien być wywalony z pracy za jego podejście do klientów ,robi łaskę ze coś sprzeda i doradzi. Gdyby to był jego biznes inaczej by podchodził do klientów . Szanowny Panie Prezesie :z takimi ludźmi firma tylko traci klientów Pozdrawiam .

Transbud Ełk Nowy wpis
@Klient

Szanowny Panie, ale o jakim Karolu Pan mówi bo u nas od 2013 w Ełku w sklepie żaden Pan Karol nie pracuje ????

Małgorzata Nowy wpis

Halo, czemu tu się żaden pracownik nie wypowiada? To forum pracownicze, a ludzie którzy sprawdzają czy firma jest warta uwagi czytają tylko o tym, że ekogroszek był mokry... Wiadomo że takie informacje też są ważne, bo pokazują jak firma podchodzi do klienta.. no ale czy ktoś może powiedzieć ile płacą swoim sprzedawcom?

Katarzyna Nowy wpis

Jakim pracodawcą jest Transbud-Ełk? Czy w waszej opinii warto starać się o pracę w tej firmie? Napiszcie, jakie dostrzegacie plusy i minusy zatrudnienia w Transbud. Wasze opinie pomogą innym użytkownikom forum w znalezieniu odpowiedniego miejsca pracy.

drastyczny

zakupiłem w firmie Transbud-Ełk eko groszek, po przywozie totalny szok z worków płyneła woda a na dodatek brakował po dwa kilogramy w worku . nie polecam zakupu w tej firmie

Transbud Ełk
@drastyczny

Szanowny Panie istnieje możliwość zwrotu towaru wowczas wymieniamy to na inny badz zwracamy pieniądze. Pozdrawiamy Transbud Ełk

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Transbud-Ełk Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Transportowo-Sprzętowe Budownictwa? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Inżynier robót
Sejny
JWW INVEST S.A.
logo firmy Spawacz MAG
Sejny
ATN Service ApS
susan

@drastyczny troche to dziwne, ze zamówiłeś u nich groszek skoro firma zajmuje się dostawa materiałów budowlanych, chyba coś pomyliłeś jednak na to wygląda.

Boss
@susan

Susan ja od nich od 14 lat biorę węgiel więc się nie wypowiadaj. że nie mają wegla

admin

Miałeś do czynienia z firmą Transbud-Ełk Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Transportowo-Sprzętowe Budownictwa i wiesz na jej temat więcej niż inni? Czekamy na Twoją opinią. Pomóż innym znaleźć pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Transbud-Ełk Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Transportowo-Sprzętowe Budownictwa - Sejny

• Jak się pracuje w Transbud-Ełk Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Transportowo-Sprzętowe Budownictwa?

Zobacz opinie na temat firmy Transbud-Ełk Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Transportowo-Sprzętowe Budownictwa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Transbud-Ełk Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Transportowo-Sprzętowe Budownictwa?

Transbud-Ełk Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Transportowo-Sprzętowe Budownictwa