Transbud-Ełk Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Transportowo-Sprzętowe Budownictwa

Sejny

Opinie o Transbud-Ełk Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Transportowo-Sprzętowe Budownictwa

admin 2015-08-16 18:24:39
Miałeś do czynienia z firmą Transbud-Ełk Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Transportowo-Sprzętowe Budownictwa i wiesz na jej temat więcej niż inni? Czekamy na Twoją opinią. Pomóż innym znaleźć pracę.
drastyczny 2015-08-26 11:42:55
zakupiłem w firmie Transbud-Ełk eko groszek, po przywozie totalny szok z worków płyneła woda a na dodatek brakował po dwa kilogramy w worku . nie polecam zakupu w tej firmie
susan 2016-04-22 12:22:36
@drastyczny troche to dziwne, ze zamówiłeś u nich groszek skoro firma zajmuje się dostawa materiałów budowlanych, chyba coś pomyliłeś jednak na to wygląda.
Zostaw swoją opinię o Transbud-Ełk Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Transportowo-Sprzętowe Budownictwa - Sejny
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Transbud-Ełk Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Transportowo-Sprzętowe Budownictwa