Opinie o Kerakoll Polska Sp. z o.o. w Rzgów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Kerakoll Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kerakoll Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - produkcja klei

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kerakoll Polska Sp. z o.o. w Rzgów

Niektórzy z dobrych agentów zarabiają ponad 15-20k PLN bez żadnego wysiłku miesięcznie, oczywiście wśród nowych, bądź zmieniających pracę drzemie kult "czy się stoi czy się leży... zawsze coś się należy". Nie w Kerakoll. Jeżeli pracujesz na maksa, dostajesz wysoką prowizję... jak nic nie robisz, firma mówi bye bye... Tak działają wszystkiw firmy w Polsce... Pozdrazwiam, Agent Kerakoll (rejon gdzieś na Południu)

trafiony-zatopiony
@Tomek

taa, chyba biuro Kerakoll, rejon gdzieś koło Łodzi haha

Zielone ludki w kerakoll
@Tomek

Totalny przyglup jestes Dostajesz15 tys brutto w co watpie w dzisiejszym rynku budowlanym no ale jesli To musisz wydac 1500 na zus ksiegowa wydasz ze1000 na paliwo auto naprawa srednio lub leasing 1200 kolejne oddasz podatku 19 procent no co nazbierasz oddasz polowe vatu tj ok 10% no zapewne jak tyle sprzedajesz to dajesz w lape hurtowniom wykonawca kolejne 3000 kola leci wiec parchu tempy nie zarabiasz nic niewiedzac co cie w zyciu dreczy Pozdrawiam

oczko

Uderz w stół ..., nikt tu nikogo nie oczernia. Ww wpisy jak najbardziej są prawdziwe. Opinie o kierownikach, dyr. technicznym itd. - po prostu tacy jesteście, tylko nikt tego Wam nie powie w oczy. "szczytna idea produktów ekologicznych ..." - nawet nie dostrzegacie jak bardzo wszyscy jesteście wyprani, niestety, część przedstawicieli także. Ale AMWAY. Wkrótce za "zielone K" posprzedajecie rodziny, no ale kariera ... Ta firma nigdy w Polsce nie będzie niczym więcej niż tylko błędem statystycznym. Mieć tak dobre produkty i dreptać w miejscu, to nie wina Sopro, Mapei, Atlasa itd. To jest właśnie wina waszej polityki, kierowników z 10-letnim stażem, formy zatrudnienia ph. Już my z konkurencji pomożemy Wam aby tak pozostało na zawsze. Nawet teraz z produktami, których ceny rujnują rynek. Jesteście znienawidzeni przez wszystkich na rynku, więc panowie i panie czarno widzę waszą przyszłość.

jabyły

No jeden z kozopasów już nie pracuje, a taki to on miał być super dyrektor, miał tyle zmienić i naprawić , takie extra pomysły dla każdego Handlowca miał i co....i się po cichutku zawinął , ogonek podkulił i spierdulił. Powiedzmy to jasno . ONI nie mają żadnego pomysłu na siebie , na sprzedaż , na wypromowanie produktów, na wsparcie handlowców w rynku, na pracę z wykonawcami z projektantami i hurtowniami. Za to Oni bardzo dużo WYMAGAJĄ od wszystkich , od handlowców ( zeby sponsorowali i utrzymywali ich i cały Kerakoll) od Klientów zeby sprzedawali coraz więcej np. fugi bez wzornika fugi :) tak to prawda to dopiero czary są żeby opowiadać o kolorze i żeby Klient kupił na podstawie tych opowiadań. Ta firma powinna sie nazywać KARA- koll. Tą firmą kierują kiepscy dyrektorzy generalni dla których tylko cyfra sie liczy , cyniczni dyrektorzy techniczni dla których tylko dobra impreza sie liczy i niestety debilni kierownicy regionalni, ktorzy potrafią pisać tylko durne maile i sms-y o tym jak mają pracować handlowcy a sami nie mają zielonego pojęcia jak to robić. siedzą na umowach od ponad 10 lat i wożą się firmowymi autami i modlą , zeby jeszcze kolejny miesiąc nikt ich nie wywalił na zbity pysk i tak lecą latka pracy. Ogólnie żenada. Pozdrowienia dla wszystkich codziennie walczących z rynkiem i z Kara-kollem. Ja już śpie spokojnie bez stresu czy jutro zrobię chory target i dostanę debilnego sms-a lub maila którego kierownik wymyśli.

oczko

O, to nic nowego, który to już raz 15, czyżby dotychczasowi się nie sprawdzili? Może wymiany są zbyt często, a może ktoś podejmuje debilne decyzje. Co za (usunięte przez administratora)

Recepcjonistka

Rozmowa kwalifikacyjna w języku polskim i angielskim przebiegała w przyjaznej atmosferze. Rozmowa składa się z 2 etapów.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Leszno
ciekawski

Mam propozycje na stanowisko kierownika regionu. Co sadzicie, bo wg wpisow to n mam watpliwosci?

Wars
@ciekawski

Czlowieku zastanow sie co chcesz zrobic. Wypiora Ci glowe, obedra Cie z godnosci, wszyscy beda Cie podp..., staniesz sie bezkregowcem, a przy tym z pewnoscia i tak bedziesz do wymiany. Nie bedziesz mial szacunku ani u przelozonych, ktorzy traktowac Cie beda jak polskiego debila, ani wsrod pracownikow biurowych, a przedstawiciele beda mieki z Ciebie niezla polewke. Na szacunek trzeba sobie zaskuzyc. Ty nie bedziesz mial szansy. Jezeli jestes kamikadze lub lubisz takie klimaty - biez te prace. Wybor nakezy do Ciebia.

+++

Od jakiegoś czasu nie jestem w tej firmie. Słyszałem o zmianach, sądziłem ze, teraz jest ok, ale po tym co sie tu wypisuje widzę, ze nie zmieniło sie nic, a za moich czasów był dramat: dyrektor zamordysta, kierownicy - oszołomy, a w ogóle to jedne wielkie Eco-jaja. W związku z tym nie widzę dla nich przyszłości. Z takimi produktami (wprowadzili kilka fajnych rzeczy) byc na rynku błędem statystycznym - to zakrawa o sabotaż.

znawca makaronu

to włoska firma więc czemu się tutaj dziwić, zarządzanie włochów jest słynne na cały Świat, tzn. partactwo w zarządzaniu haha

janek

a to Ci dopiero...A na ich stronie tyle pięknych frazesów na temat inwestowania w ludzi, szkolenia kadr... Słyszałem że szukają kierownika dz. Handlowego. Ciekawe co na takim stołku oferują?

ktus

Samochodu nie dostajesz, telefonu nie dostajesz. Nie masz nawet firmowej skrzynki pocztowej. Jesteś na własnym rachunku, z własnym samochodem, własnym paliwem i musisz sam robić marketing, tzn. nie dostajesz nic od Włochów a kupujesz za własne pieniądze!

observer
@ktus

Tak to prawda. Wszystko po Twojej stronie, chyba, że będziesz miał umowę o pracę, a nie własną działalność, wtedy narzędzia to: mała Skoda i telefon, a pensja 2000 + inwigilacja gratis. Po pół roku i tak każą przejść na własne, a wtedy powodzenia. Aha - niezłe jaja - słyszałem, że jeden z kierowników się zwalnia, szkoda, że nie mój!!!

observer

Jeżeli przez rok może dwa chcesz pracować za tysiaka, w dobrym okresie dwa miesięcznie (tyle zostanie), ciągle słyszeć, że jesteś do bani, że w trakcie spotkania z klientem w niewłaściwym miejscu postawiłeś pauzę, a przy tym, że jesteś przedsiębiorcą, który za własną kasę musi kupić wzorniki spoin, spodnie dla wykonawców itd., obserwować kompletnie niekompetentny dział techniczny, którego najważniejsza rola to nie pomoc techniczna ale kontrolowanie przedstawicieli i podpier ... wszystkich wokół (w normalnych firmach zajmuje się tym kontroling), a przy tym, wysłuchiwanie opowiastek o wyrwanych w trakcie pracy laskach, to aplikuj. Jeżeli jesteś mierny, ale będziesz lojalny i umiesz wchodzić w d... to nadajesz się, wal jak w dym. Takich właśnie im trzeba.

mbejan
@observer

mam propozycje pracy dla nich jako handlowiec. Napisz cos o warunkach, bo na razie nie mam od Wlochow konkretow. Jakie pensje na jakich umowach. Jakie samochody daja czego wymagaja?

znawca rynku

w wuj drogi towar i mało znany ale ponoć bardzo dobra jakość ale to na rynku nie wszystko bo ile mozna sprzedac samych mercedesów za milion jak na rynku bieda

Blacky

Az niewiarygodne.. tak mało wpisów na tylu zwolnionych.. Oczywiscie nie polecam Firmy z braku sensownego marketingu wrecz oszukiwania w rozliczeniach (kazdy pracuje na wlasny rozrachunek),braku rozwiazań co do konkurencji Mapei opanował rynek a Kerakoll wmawia ludziom cuda- Green Building itd szkolenia dla wykonawców gdzie do kazdego pokazu sa specjalnie dobierane materiały ,produkty typu lekka płytka do silniejszego kleju celowe oszukiwanie dla wyodrebnienia efektu spływu( C1 TE) :-)(słaba dystrybucja niedouczeni handlowcy ...jak przyjdzie ze spozywki to co ma wiedziec o budowie:)Jeszce raz nie polecam mozna by tu ksiażke napisać ale tak naprawde brak słów co ta firma sobą REPREZENTUJE i jak traktuje handlowców Pozdrawiam Dyrektorów celebrytów podpierdzielaczy

Kosmos, science fiction, masakryczna jazda na maksa, zero szacunku dla czlowieka, następny, następny... wszyscy nie tacy tylko Kerakoll ok (szczególnie na północy). Go tego Green Building to mantra i wyznanie. Zajebiste produkty totalnie zaniedbane przez niewiarygodnie nieudaczną politykę handlową (a w zasadzie jej brak - przynajmniej w polsce). Trzymajcie się z daleka.

no to jak usłyszycie, że włosi już nie rządzą w tej firmie, to naprawdę już możecie walić jak w dym. No słowo Wam daje...

p

właśnie generalny się zmienił

jak usłyszycie, że zmienił sie dyrektor generalny to walcie jak w dym. w dzisiejszych realiach raczej nie decydujcie sie na pracę dla tej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Kerakoll Polska Sp. z o.o. - Rzgów

• Jak się pracuje w Kerakoll Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kerakoll Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kerakoll Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kerakoll Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kerakoll Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kerakoll Polska Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 60 ocen.

Kerakoll Polska Sp. z o.o.