Opinie o ADW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe w Wyry

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie ADW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie ADW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ADW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe w Wyry

Kaśka

@Janusz masz rację!!! Z daleka!!!

Lilianka

@Tomek a więc jest jakiś podział, że na niektóre (pewnie te cięższe fizycznie) kobiet nie przyjmują?

Taka jedna

Czy przymuja kobiety.?

@Taka jedna

Z tego co wiem to przyjmują, ale czy na wszystkie stanowiska to nie wiem.

Cezary

Czy jest jakiś powód, że przestaliście być aktywni na forum?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie ADW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Elemele

Nie polecam, archaiczny sposób prowadzenia firmy, przerost formy nad treścia,(usunięte przez administratora) Z reszta świadczy o tym czesta rotacja pracowników. Jak na firme, która istnieje już od początku lat 90-tych, bardzo słaby progres.

Justyna

Czy tak dobrze pracuje się wam , że przestaliście pisać?

Karo

Witam, czy firma ADW prowadzi w tej chwili rekrutacje?

Yo pitch

Dla mnie dziwne było ostatnie zwolnienie, dth-owiec, zagrał trochę na nosie konkurencji, chyba dobrze mu szło a tu taka niespodzianka. Szukają tera kolejnego człowieka. Słyszałem od klientów że mają dość tych rotacji tym bardziej że jest od kogo kupić hydroizolacje.

zainteresowany

ADW robi rekrutacje czy ktoś coś powie ?

Pitbull
@zainteresowany

Generalnie ADW to przerost formy nad treścią. Mają wyimaginowane ambicje bycia wiodącym producentem hydroizolacji w Polsce. (usunięte przez administratora) Wydaje się im, że są nowocześnie zarządzanym przedsiębiorstwem. Tymczasem wiele przyjętych rozwiązań organizacyjnych jest przestarzałych, wręcz archaicznych.(usunięte przez administratora) Za to rotacja na stanowiskach doradców techniczno - handlowych jak w spożywce. Przez niecałe ostatnie 2 lata zmieniło się 7 osób spośród wszystkich 11 DTH w Polsce, przy czym 3 dostało wypowiedzenia, a 4 zrezygnowało samych. Nowo zatrudnieni pracują średnio 1 rok, więc "zainteresowany" kolego raczej ciężko tu o stabilizację zawodową. Ale jeżeli jesteś zdesperowany to mimo wszystko życzę powodzenia w rekrutacji ;-) Moja ocena całokształtu tej firemki w skali stopni szkolnych to maksymalnie mierny z plusem.

Adamciooo91

W ADW pracowałem prawie 2 lata. Robota prosta, zarobki jak dla mnie świetne, nadgodziny dobrze płacone. Pan Prezes, Kierownik jak i Dyrektor bardzo w porządku. Serdecznie polecam

niepolecam

Nie warto tracic czasu! Nie polecam!

Kierownik komuś przeszkadza? Chłopaki prawda jest taka że pracownik będzie narzekał zawsze na kadrę kierowniczą. Kierownika macie dobrego, nie wymaga cudów, a jedynie dobrze wykonanej roboty, więc w czym problem? Narzekać każdy potrafi. Ps. A jaką ty kolego posiadasz wiedzę?

Monstah
@pracownik

Iść to jedno, a dostać to drugie. Widocznie pracujesz na innym zakładzie ;)

polecam bardzo

Jak ktoś nie wie gdzie iść po maskę to ma problem. Ciekawe czy kolego po olej do auta też chodzisz do monopolowego? Pieniądze dobre, warunki dobre a złej baletnicy nawet rąbek przy spódnicy przeszkadza. POLECAM - Pozdro

Zostaw merytoryczną opinię o ADW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe - Wyry

• Jak się pracuje w ADW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe?

Zobacz opinie na temat firmy ADW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ADW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe?

ADW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe