Opinie o ADW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe w Wyry

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie ADW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie ADW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ADW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe w Wyry

Benek

W końcu ktoś piszę prawdę o kierownictwu tej firmy. Nie polecam, naprawdę szkoda czasu, nerwów a przede wszystkim zdrowia na pracę w tej instytucji. W ADW oprócz swoich obowiązków trzeba liczyć się z wysyłaniem na różne uslugi do domów "rządzących". Nie radzę się sprzeciwiać, odmawiać, gdyż Panu i Pani rzadzacej się nie odmawia. W firmie panuje dziwna atmosfera, (usunięte przez administratora) i kolesiostwo. Za nadgodziny grosze. Obiecywane premie, których nikt nie widział, chyba, że kierownicy albo jacyś wybrańcy je zgarniają, nie wiem. Polecam zainteresować się rotacją pracowników w tej firmie, to o czymś świadczy. Szanujmy siebie i swoje zdrowie, dlatego nie polecam.

@Benek

To pisząc wprost, ile wynoszą te nadgodziny ze je właśnie tak określasz? Premie o których piszesz już wcześniej zostały określone jako wynikowe? Czy z czasem efekty są coraz gorsze, że nie są przyznawane? Jaka informację zwrotna otrzymujecie względem swojej pracy?

Izoohann

Polecam omijać z daleka,na produkcji jak i w handlowym,same zakłamane osoby.Jeden donosi na drugiego a za chwilę uśmiechają się w twarz.Pracowalem tam rok i wiem jak to wygląda i bardzo żałuję tego czasu. Z moim 3 letnim dzieckiem można przeprowadzić bardziej merytoryczną rozmowę niz z synami Woj.kiem i grubym.To co piszą o Adam.ku to sama prawda,wstrętny(usunięte przez administratora)

Julita Nowy wpis

Dzień dobry. Znalazłam ofertę dla doradcy techniczno-handlowego. Jest ona już z zeszłego roku, ciekawa jednak jestem czy w tym bieżącym także będzie istniała możliwość na zatrudnienie się. Mam już doświadczenie w pracy z materiałami budowlanymi. W tym przypadku ile średnio się zarabia wraz z prowizjami?

Natknęłam się jakiś czas temu na dawniejsza ofertę pracy dla chemika / laboranta. Była chyba z tamtego roku i poszukiwali kogoś od zaraz, na dzień dzisiejszy nic mi się nie pokazało i właśnie zastanawiałam się czy to oznacza brak rotacji. przy tych komentarzach tutaj teraz już sama nie wiem…

Pracownik Nowy wpis

Brak rotacji? Tam co pół roku jest wymiana! Oszczędź sobie złych doświadczeń.

Izoohann Nowy wpis

Chłopak

Jest coraz gorzej. Za jednego jest dwóch nowych, a ciągłe gadanie o cięciu kosztów. To jak (usunięte przez administratora) Narazie w styczniu dostaliśmy mniejsze wypłaty. Przynajmniej my w handlowym, bo zarzad wiadomo sie wyżywi. Ciekawe kiedy bedzie zwolnienie i dlaczego Warwszawiaka.

@Chłopak

Na podstawie czego można było dostać na handlowym mniejsze wypłaty? Wcześniej o jakich kwotach mogła być mowa? czy chodzi o premie od wyników? Obroty są mniejsze niż wcześniej? Jest mniej pracy jeśli dwie osoby są za jedna?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie ADW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Benek

@Benek

Słuchajcie jak teraz sytuacja u handlowców wygląda? cos tam z parę miesięcy temu pisali o jakimś chaosie i tak dalej i chce się upewnić czy cos się może nie zmieniło? ofertę teraz wrzucili tylko właśnie z dopiskiem, że to robota „od zaraz”. Rotacja? Są tu osoby o dłuższym stażu i mogą się odnieść?

Cześć, ktoś tu pisał o ofertach na produkcje jeszcze z miesiąc temu a teraz to już żadne mi się nie wyświetlają, czy to znaczy, że ktoś już jest wybrany? Ilu osób w sumie tam potrzeba? Trzeba czekać na rotacje? Mam doświadczenie i zastanawiam się czy by nie spróbować?

Belet

To prawda Ada..k to najgorszy typ człowieka ale prezes je mu z ręki.mam nadzieję że krzywdy które wyrządził przedsiębiorstwu kiedyś do niego wrócą.pozdrawiam wszystkie prócz wyżej wymienionego

A ja od dwóch dni widzę ofertę na produkcje, gdzie wprost podali stawkę od 5 tys do 5,5 tys. piszą o pracy w trybie 1-zmianowym od 6 do 14, mimo wszystko można robić nadgodziny czy nie ma teraz z czego? W razie czego jak często się zdarzają? I czy ktoś jeszcze odniósłby się do atmosfery? po poprzednich opiniach zaczynam się zastanawiać jak robota będzie mi szła…

Co to znaczy, że ktoś ma się ogarniać? Widziałem ze jest jeszcze dostępna na teren Wrocławia oferta dla handlowca i myślałem, że cos świeżego poczytam. Powiedzcie po pierwsze czy to rotacja czy rozwój? nie było na ten temat wzmianki w opisie. W dodatku widełek tez nie podano. Ktoś pracował we Wrocławiu i by ocenił premie wynikowe?

Muszą się ogarnąć, bo firmie panuje chaos. Wprowadza go prezes, ktory ma już swoje lata ale nie potrafi się podzielić władzą w firmie z synami. Probuje decydować o działaniu handlowego, ale już nie ogarnia. W dziale jest rotacja, wspomniany dyrektor obecnie wymienia handlowców. Widełek nie ma bo w płacach też panuje chaos, i co miesiąc zmieniają się zasady premiowania wyniku.

Czyli co do samej wiedzy Prezesa nie masz żadnej wątpliwości? Premie się zmieniają, lecz podstawa pozostaje identyczna? O jakich wynikach teraz jest mowa, na podstawie czego mimo wszystko się zmieniają? Czy praca oparta jest na prognozie? Opiszecie średnie premie jakie ostatnimi czasy wpadały?

Pola

Cześć, to jaka jest obecna sytuacja w firmie? widzę, że ktoś chciał aplikować ale oświadczył, że tego nie zrobił. A były teraz nabory? z chłopakiem widzieliśmy oferty na magazyn z kiedyś na stronie up i tam było napisane, że zarabia się do 4 tys., chcieliśmy się dowiedzieć jakie zarobki występują po takim czasie, czy ktoś wie i może nam je przybliżyć?

Mariusz

Chciałem aplikować, ale po tych wszystkich wpisach, dałem sobie spokój! Coś ewidentne jest na rzeczy z zakładem! Częste rotacje, niejasne wynagrodzenia, zależność od płci, urody????

Sylwia

Czyli ostatecznie ile można zarobić? widzę te opinie o 10 tys ale ktoś ją podważał. Poznam przy tym standard pracy w lab? Jak jest ono wyposażone? i jakiej atmosfery miedzy współpracownikami można oczekiwać?

Dobra rada
@Sylwia

@Sylwia zapomnij o stawce 10tyś. Stawka w ADW od zawsze zależy (usunięte przez administratora) No i od dyspozycyjności. Bo do ADW przychodzi się przed prezesem a wychodzi po nim, (usunięte przez administratora) O atmosferze i tego czy da się czegoś nauczyć ciężko powiedzieć bo w ciągu roku odeszli wszyscy pracownicy laboratorium i teraz są tam wyłącznie nowe osoby. Rotacja jest w sumie bardzo duża, co mówi coś o tym jak prezes traktuje pracowników.

P

Jak wygladaja zarobki w laboratorium?

@P

Jakieś 10 tys netto

@Janusz

Serio? A ile tam laborantów pracuje? Praca na zmiany?

Szaza
@Janusz

Raczej rocznie

@Adam

1 laborant czy technolog, 1 zmiana

@Szaza

Takie są dziś realia! Pensja doświadczonego technologa to 8-10 tys netto i to nie jest wygórowana stawka

Iwona

Interesujące. Czy faktycznie co roku jest taka rotacja? Zastanawiam się z czego to wynika i jaki powód zwolnienia dostają pracownicy. Nie ma naprawdę nikogo kto pracowałby w ADW Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe dłużej niż rok?

Taka jedna

O co chodzi z tą wymianą pracowników?

@Taka jedna

Ciekawe bo ogłaszają się że przyjmują ludzi do pracy

Wykonawca hydroizolacji

Panie Januszu, a ja mam całkowicie odmienne zdanie. Jestem wykonawcą hydroizolacji i pracuję w większości na produktach firmy ADW. Produkty bardzo wysokiej jakości, a do tego polski producent !! Nie do końca rozumiem też Pańskie stwierdzenie o wymianie handlowców. Od ponad 3 lat współpracuję z tym samym, bardzo dobrym doradcą technicznym firmy ADW, który obsługuje region mojego działania. Serdecznie pozdawiam.

No cóż pewnie kolejna wymiana....

Poszukująca

Kompletna żenada i brak profesjonalizmu. Moja rozmowa kwalifikacyjna została odwołana godzinę przed jej rozpoczęciem. Kłamstwa i zero poszanowania czasu drugiej osoby. Nie polecam!

Małgorzata
@Poszukująca

@Poszukująca Zgadzam się z Tobą! Zero szacunku!!!!!! Znowu podobno jakieś wymiany prawda?

@Poszukująca

Ciekawe? Naprawdę?

Justyna
@Karolina

Karolina chciałaś się tam zatrudnić? Byłaś może na rozmowie, wiesz jak ona wygląda? O ile oczywiście nie potraktowali Cię jak koleżanki wyżej.

P
@Justyna

Rozmowa ma dwa etapy, pierwszy taka ogolna, zapytania o poprzednia prace, umiejetnosci, jezyki itp. Jak sa zainteresowani to etap drugi

Jest oferta pracy na technologa produkcji. Ktoś coś wie? Warto? Bo jak czytam te komentarze, to raczej nie nastrajają do aplikowania…

@Karolina

No co do komentarzy to faktycznie za dobrze to nie wyglądają, Pytanie tylko na ile jest w nich prawdy? Ja to do teraz próbuję się tego dowiedzieć. Fajnie byłoby mieć pełny obraz firmy. Coś więcej na temat tego stanowiska to już wiesz może?

@Karolina

Nie polecam, chyba ze szybko ktos chce zmienic prace

Dorota

Ale dlaczego? Piszą tu niżej o rotacji ale nigdzie się nie doczytałam z jakiego powodu. Sami się zwalniają czy to ich zwalniają. I dlaczego konkretnie?

Gal Anonim

Ze swojego punktu widzenia uważam, że firma zasługuje na plus. Byłem jej pracownikiem przez ponad 4 lata. Rodzinne zasady kierowania, dobra atmosfera. Mimo dość nie eleganckiego podziękowania mi za współpracę całokształt oceniam pozytywnie. Pozdrawiam Zarząd i Szanownych Kolegów.

@Gal Anonim

A to akurat zastanawiające skoro wszystko tak dobrze się układało, to czemu na koniec jakoś gorzej to wyszło? To podziękowanie całe jak w Twoim przypadku wglądało?

Dobra Rada

Jeśli ktoś ma pracę i chce ją zmienić na ADW radzę się dobrze zastanowić!!! Rotacje pracowników, szczególnie w technologicznym, od 5 lat rok w rok, to nie jest normalne!!! Uprzejmość i miła atmosfera to tylko pozory na początku!Nie polecam i zdecydowanie odradzam, to dobra rada!!!

Robert

Wszystko, tylko nie adw!!!!!

Robert

Byłaś tam kiedyś Halino? Pracowałaś?

@Robert

Nie Robercie, ale podejrzewam, że Ty byłeś. Wiec może wyjaśnisz? ;)

Kaśka

@Janusz masz rację!!! Z daleka!!!

Zostaw merytoryczną opinię o ADW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe - Wyry

• Jak się pracuje w ADW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe?

Zobacz opinie na temat firmy ADW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ADW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe?

ADW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe