ADW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe

Wyry

Opinie o ADW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe

Adi 2012-11-14 13:31
W tej firmie oczekuje się złotych jaj po 2miesiącach pracy. Nie biorąc pod uwagę sytuacji na rynku zwalnia się bo ktoś nie zrobił planu.

Żenada.
polecam bardzo 2016-01-23 15:52
Jak ktoś nie wie gdzie iść po maskę to ma problem. Ciekawe czy kolego po olej do auta też chodzisz do monopolowego? Pieniądze dobre, warunki dobre a złej baletnicy nawet rąbek przy spódnicy przeszkadza. POLECAM - Pozdro
pracownik 2016-01-25 16:41
Kierownik komuś przeszkadza? Chłopaki prawda jest taka że pracownik będzie narzekał zawsze na kadrę kierowniczą. Kierownika macie dobrego, nie wymaga cudów, a jedynie dobrze wykonanej roboty, więc w czym problem? Narzekać każdy potrafi. Ps. A jaką ty kolego posiadasz wiedzę?
Monstah 2016-01-27 15:39
Iść to jedno, a dostać to drugie. Widocznie pracujesz na innym zakładzie ;)
niepolecam 2016-03-18 15:40
Nie warto tracic czasu! Nie polecam!
Adamciooo91 2016-10-05 15:30
W ADW pracowałem prawie 2 lata. Robota prosta, zarobki jak dla mnie świetne, nadgodziny dobrze płacone. Pan Prezes, Kierownik jak i Dyrektor bardzo w porządku. Serdecznie polecam
zyczliwy.pl 2017-01-01 09:04
omijajcie szerokim łukiem toksyczna firma pod każdym względem pracowniku adw może następnym razem zaśpiewasz ( łubu dubu niechaj żyje prezes naszego klubu )
zainteresowany 2017-01-10 23:08
ADW robi rekrutacje czy ktoś coś powie ?

Pitbull 2017-01-17 21:22
Generalnie ADW to przerost formy nad treścią. Mają wyimaginowane ambicje bycia wiodącym producentem hydroizolacji w Polsce. Ale na ambicjach się kończy, bo ich udział w rynku jest najmniejszy i myślę, że będzie jeszcze systematycznie malał. Do tego znikoma rozpoznawalność firmy i produktów. Jak na ponad 20 lat istnienia to żałosny wynik. Wydaje się im, że są nowocześnie zarządzanym przedsiębiorstwem. Tymczasem wiele przyjętych rozwiązań organizacyjnych jest przestarzałych, wręcz archaicznych. Mają nawet swoje miesięcznice smoleńskie w postaci regularnych zebrań w biurze na Śląsku, gdzie odbywa się jałowe bicie piany. Za to rotacja na stanowiskach doradców techniczno - handlowych jak w spożywce. Przez niecałe ostatnie 2 lata zmieniło się 7 osób spośród wszystkich 11 DTH w Polsce, przy czym 3 dostało wypowiedzenia, a 4 zrezygnowało samych. Nowo zatrudnieni pracują średnio 1 rok, więc "zainteresowany" kolego raczej ciężko tu o stabilizację zawodową. Ale jeżeli jesteś zdesperowany to mimo wszystko życzę powodzenia w rekrutacji ;-) Moja ocena całokształtu tej firemki w skali stopni szkolnych to maksymalnie mierny z plusem.
Yo pitch 2017-01-19 19:35
Dla mnie dziwne było ostatnie zwolnienie, dth-owiec, zagrał trochę na nosie konkurencji, chyba dobrze mu szło a tu taka niespodzianka. Szukają tera kolejnego człowieka. Słyszałem od klientów że mają dość tych rotacji tym bardziej że jest od kogo kupić hydroizolacje.
Zostaw swoją opinię o ADW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe - Wyry
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ADW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe