ADW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe

Wyry

Opinie o ADW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe

Adi 2012-11-14 13:31:11
W tej firmie oczekuje się złotych jaj po 2miesiącach pracy. Nie biorąc pod uwagę sytuacji na rynku zwalnia się bo ktoś nie zrobił planu.

Żenada.
polecam bardzo 2016-01-23 15:52:20
Jak ktoś nie wie gdzie iść po maskę to ma problem. Ciekawe czy kolego po olej do auta też chodzisz do monopolowego? Pieniądze dobre, warunki dobre a złej baletnicy nawet rąbek przy spódnicy przeszkadza. POLECAM - Pozdro
pracownik 2016-01-25 16:41:47
Kierownik komuś przeszkadza? Chłopaki prawda jest taka że pracownik będzie narzekał zawsze na kadrę kierowniczą. Kierownika macie dobrego, nie wymaga cudów, a jedynie dobrze wykonanej roboty, więc w czym problem? Narzekać każdy potrafi. Ps. A jaką ty kolego posiadasz wiedzę?
Monstah 2016-01-27 15:39:11
Iść to jedno, a dostać to drugie. Widocznie pracujesz na innym zakładzie ;)
niepolecam 2016-03-18 15:40:42
Nie warto tracic czasu! Nie polecam!
Adamciooo91 2016-10-05 15:30:16
W ADW pracowałem prawie 2 lata. Robota prosta, zarobki jak dla mnie świetne, nadgodziny dobrze płacone. Pan Prezes, Kierownik jak i Dyrektor bardzo w porządku. Serdecznie polecam
Zostaw swoją opinię o ADW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe - Wyry
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ADW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe