Opinie o Solartime Sp. z o.o. w Miłocin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Solartime Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Solartime Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solartime Sp. z o.o. w Miłocin

www

Ludzie nie kupujcie u nich Solarów i fotowoltaiki to oszuści, widać z powyższych wpisów jak traktują pracowników, tak samo traktuje się klientow naobiecują złote góry a później płacicie za to samo dokładnie dwa razy więcej niż u konkurencji. Ten sam zestaw na dotacje kosztuje 8500zł/kw a bez dotacji 5000/kw czy zauważaliście po co jest dotacja , nie po to by zwykli ludzie na tym zyskali ale po to by Solartime OEM i 15 pozostałych pod tym samymi właścicielami zarobili..

mirek

@Kamil rozumiem, że nie zapłacili?? To jest ich częsta praktyka aby robić ludzi w wała. Sam się o tym przekonałem. Sami nie ogarniają tematu. Tworzą firmy słupy i mamią obietnicami prowadzenia tych spółek. Lichwa!!!

Kamil

Montowałem instalacje PV dla SOLARTIME LUBLIN i zapłacono mi za wykonane montaże. Nie polecam i ostżegam!

byly pracownik

zawsze szukaja dziury w calym zeby jak naj pozniej zaplacic a naj lepiej to wogole nie placic ktos dobrze na pisal nie wspolpracowac z nimi ludzi oszukuja na dotacje i placa jak za woly

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Solartime Sp. z o.o..
Grzegorz Kraków

Firma Solartaim montowałem dla nich instalacje po trzech montażach otrzymałem protokoły materiałów zużytych podczas montażu, niestety nie potrafię odtworzyć ilości gdzie i ile zużyłem śrubek złączek itp. gdybym wiedział że mam to robić od początku to bym to robił. na dzień dzisiejszy nie mam z kim rozmawiać pomimo wystawienia faktur nie ma kto wypłacić pieniędzy celowo uzależniając wypłatę od protokołów, napisałem łączny stan magazynowy który posiadam na stanie ale niestety to mało, po rozmowach z 'PANAMI DYREKTORAMI'' wnioskuję że nie mają zamiaru mi zapłacić co będzie skutkowało ruchami prawników co jak zwykle uderzy we mnie nie w złodzieja Uwazajcie nie montujcie dla złodziei.

nick
@Grzegorz Kraków

Którego oddziału to dotyczy? w Krakowie czy Rzeszowie?

nicki
@Grzegorz Kraków

Grzegorz Kraków to co napisałeś dotyczy oddziały w Rzeszowie czy w Krakowie?

BYŁY

NIE PŁACĄ, OSZUKUJĄ, NIE WSPOŁPRACUJCIE!!

Byly Były BYŁY

zainteresowanych chyba tylko informacja. Tak zglaszaja sie jak telemarketing wydzwania do przypadkowych ludzi,dziadkow nawet niepelnosprawnych ktorych nie stac na sprzet rehabilitacyjny itp, itd. Nawet nie potrafia wpisac poprawnie adresu orly z telemarketingu. Dzwonia zeby wyrobic plan i nie wazne do kogo dzwonia. Ponoc maja baze zainteresowanych - w ksiazce telefonicznej :-). Biora jeszcze numery do ludzi ktorym montowali kolektory myslac, ze jak ktos zna tamto to napewno sie zdecyduje na to. Z mojego doswiadczenia na 200-300 odbytych spotkan zdecyduje sie 5-7 osob i to raczej takich ktore maja o tym pojecie,a pieniadze zaroba i tak tylko ci ktorzy maja je zarobic czyli...

skąd firma ma tyle zainteresowanych klientów? jest jakaś baza? zgłaszają się?

Z Archiwum Fotovoltów

klienci czekaja na ulicy jak jedziesz i wszyscy chca podpisac umowe ale musisz wybierac bo wszyscy niestety sie nie zalapia. Montuja super monterzy ktorzy nie maja czasu nawet zejsc z dachu bo juz przeskakuja na kolejny. Jest to wszystko z Archiwum X wiec troche nie do wiary i ja w to nie uwierze bo sam widzialem co tam sie dzialo

staszek

a kto to montuje za takie pieniądze? skąd klienci? jest to wręcz nie do wiary.

Były od Wesołego

o podstawie zapomnij, o zwrocie kosztow za paliwo i telefony rowniez :-). Prowizja jest na papierze tylko :-). No jest tanio. Z tego co pamietam to koszt z dotacja 40% ale doliczyc sobie trzeba podatek od dotacji 18% i prowizje banku 5% i odsetki zrobi sie jakies 20% tej dotacji. 2KWp z dotacja to byl koszt cos ok.14 tys. Bez dotacji dawali chyba 20% rabatu. No jest napewno duzo podpisywanych umow. Sprzedaje sie to jak cieple buleczki

ciekawski

NAPISZCIE PROSZĘ, ILE BEZ DOTACJI KOSZTUJE KOMPLETNA INSTALACJA NA 4KW Z MONTAŻEM. SKORO TAK DUŻO JEST PODPISYWANYCH UMÓW, TO MUSI BYĆ TANIO. PROSZĘ JESZCZE O INFORMACJE, JAKA JEST PROWIZJA I PODSTAWA DLA PRZEDSTAWICIELE TEJ FIRMY.

były

OSZUŚCI UNIKAJCIE TEJ FIRMY

ciekawy

Witam ukazało się ogłoszenie o pracę na księgowa w firmie Solartime rzeszow. Czy ktoś może mi napisać czy warto tam iść do pracy i jak wygląda temat terminowych płatności. ...

byly pracownik
@ciekawy

u nich terminowe platnosci nie istnieja

Coach

bralbym ta prace bo to wielka szansa na przyszlosc. Wtedy co mnie rekrutowali byl trener na 2 szkoleniach po czym uciekl bo tak dobrze mu tam bylo. Bardzo sympatyczna Pani Kasia ktora Pozdrawiam. Pan szanowny mi sie zalil, ze uciekla i nie wiedza co sie z nia dzieje,a i firme okradla bo ponoc ze sprzetem uciekla.Tak wyglada tam praca-jak z czyms nie uciekniesz to o wynagrodzeniu zapomnij:-). Tylko oni sa bardzo uczciwi. Na poczatku chodzily sluchy, ze jest w szpitalu i wroci. Chyba nie chcieli siac paniki bo by inni odrazu dali dyla

Oszukany

no i sie dowiedzialem od wielce szanownego Pana dyrektora, ze nie nalezy mi sie prowizja za podpisane umowy bo firma nie ma obowiazku placic bylym pracownikom :-).Przepraszam nie pracownikom bo takim przeciez ja nigdy dla nich nie bylem. Jak widac firma dalej trzyma sie zasady NIE RODAJEMY PIENIEDZY nawet tych ktore ktos sobie tam ciezko zarobil. Jak odebral tel. i sie przedstawilem mowiac, ze dzwonie w sprawie zaleglych pieniedzy ktore jest mi winny uslyszalem, ze nie bedzie ze mna rozmawial i sie rozlaczyl. Po kilkunastu probach polaczenia raczyl oddzwonic. Taka kultura. Ponoc wykonali dopiero 2 instalacje z programu prosument. Taka potęga. Pozatym proponuje uwazac bo sprzet montowany przez firme moze zalegac juz kilka lat na magazynach. Bez pozdrowien Aleksandrze o wesołym nazwisku.

Legenda Fotovoltaiki :-)

dzis sie dowiedzialem, ze moich klientow szanowny pan wszechmocny probuje naciagac na podpisanie tzn.przepisanie umowy bezposrednio z nim w siedzibie firmy :-). Dlaczego? Why? Zeby jemu wskoczylo na konto i byc pewnym, ze sie nikt nie upomni o prowizje. Uwazaj zeby plan ci nie podskoczyl za wysoko bo bedzie 200% normy. Co za zenada. Brak slow. Zagrywka na poziomie. Pamietaj Panie szacowny, ze ksera umow mam u siebie zakopane pod jablonka bo wiedzialem, ze bedziesz takie jaja robil. To bylo do przewidzenia. Pokazujesz klase

Legendarny Alek

glupio ci chyba teraz cos napisac? Fotovolty sprzedaja sie jak cieple buleczki po wejsciu ustawy? Widze, ze prawie na kazdym domu pojawiaja sie panele jak grzyby po deszczu :-), a przepraszam zapomnialem, ze niestety nie kazdy bedzie mogl miec to cudo u siebie. Kto pierwszy ten lepszy tylko, ze ci co podpisali umowy jeszcze w tamtym roku niestety nie maj instalacji do dzis, a mialo byc za miesiac. Niestety rok mija i firma nie wywiazuje sie chyba z umowy. Wiem tyle inwestycji maja, ze nie wyrabiaja. Monterzy przeskakuja z dachu na dach

legendarny supersprzedawca

no i jak tam Tomaszu wolontariat bo nic nie piszesz?

ktoś

czlowieku nie bedziesz mi mowil o predyspozycjach do sprzedazy bo teraz pracuje w normalnej firmie i sprzedaje normalne produkty i podpisuje po ok. 30 umow miesiecznie wiec daruj sobie i idz lizac (usunięte przez administratora) panu A.W :-) to moze ci wyplaci prowizje. Pozatym nie znasz mnie wiec nie wypisuj tu jakis bzdur o mnie. I powiem Ci, ze masz jakies wyssane z palca informacje przez szanownego pana dr. Ciekw jestem kiedy mi wyplaca te prowizje bo jakos sie nie garna do tego,a taka powazna i szanowana firma :-). Za milion zl to pan dr. by sprzedal (usunięte przez administratora) dziadkowi lub niepelnosprawnemu ktorych to ja nie naciagalem,a ciagle slyszalem,ze marnuje kontakty. Wiem bylem kiepski bo pan dr. na 10 spotkaniach sprzedal 20 instalacji jak sie chwalil i wciskal mi kity. Powiedz mu, ze czekam na kontakt w sprawie prowizji skoro taki uczciwy jest. Nie sadze jednak zeby sie odezwal bo tylko ja i on wiemy jak to wszystko wygladalo. Ta firma przyjmuje wszystkich bo w 4 literach maja kogo przyjma wazne zeby cos podpisal i sam zrezygnowal to cala kasa dla nich zostaje. Nie sa stratni na niczym bo nie rozdaja pieniedzy :-) nawet zeby pokryc dojazdy i rozmowy telefoniczne ktore ludzie wykonuja nie dla siebie a dla NICH. Powodzenia zycze i ciekawy jestem do kiedy bedziesz tak zadowolony bo ja jak zrezygnowalem to moja RKS jakos dobrze o tej formie nie mowila i wcale mi sie nie dziwila. Jeszcze dodam, ze za jednym gosciem ktory od samego poczatku zrezygnowal pan dr wydzwanial zeby przyszedl do pracy...przykre no nie, ze taki powazny czlowiek musi prosic byle handlowca zeby na niego robil,a gosc nie byl glupi i wzial od razu nogi za pas bo wiedzial czym to smierdzi mowiac mi, ze jestem naiwny i mial w 200% racje

Zostaw merytoryczną opinię o Solartime Sp. z o.o. - Miłocin

• Jak się pracuje w Solartime Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Solartime Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solartime Sp. z o.o.?

Solartime Sp. z o.o.