Opinie o Afriso Sp. z o.o. w Czekanów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Afriso Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Afriso Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Afriso Sp. z o.o. w Czekanów

Iza

Szukam pracy i tu jest akurat oferta dla asystenta księgowej. Przeczytałam Wasze wpisy, chciałabym się dowiedzieć czy nic się nie zmieniło i można spokojnie pracować? Jak atmosfera w tym dziale? Ciekawa jestem co z benefitami, ponieważ pracownicy rok temu mieli sporo dodatków z tego co tu czytam a w aktualnej ofercie nic o nich nie jest napisane.

@Alicja

Alicjo, to nowe stanowisko pracy - więc pewnie wszystko wyjdzie w praniu, zapewne wszelkie szczegóły do dogadania/dopytania podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Xxx Nowy wpis

Jako instalator często oglądałem ich materiały na yt, a tu proszę, szukają doradcy technicznego :) Raczej będę aplikował, podpowiecie mi tylko czy faktycznie mogę pracować na niepełen etat? Czy umowa b2b wchodzi w grę, skoro w ofercie jest mowa o umowie o pracę. Pisza też o premiach kwartalnych, fajnie jakby się ktoś jeszcze wypowiedział w tym temacie, bo niżej czytam, że nie zawsze są możliwe..

Witam wszystkich!:) Chciałabym się dowiedzieć jak u was sprawy się mają w kwestii przyjęć do pracy? Mam tu na myśli konkretnie do działu zakupów, jako młodszy specjalista. Do dwóch oddziałów w firmie aktywnie poszukują pracowników na to miejsce, a tu jakaś cisza pod względem nowych ofert pracy. Warto mieć firmę na oku? Myślicie, że szykują się przyjęcia również tu? Jak ogólnie wygląda tu system premiowy, program wdrożenia w obowiązki? Ktoś tu pisał, że zarobki sa dobre - ile wynoszą widełki? Dział marketingu trochę odradzaliście chyba przez atmosferę, a dział zakupów?

Ex pracownik Nowy wpis

Cześć, nawet jakby były jakieś przyjęcia to niestety odradzam, firma z mocnym podejściem wschodnim, jeżeli będziesz udawać że wszystkich lubisz, to powinno być w porządku, ale chyba nie o to chodzi, bo i tak prędzej czy później jak coś pójdzie nie tak, to jest zrzucanie odpowiedzialności. Prezesi, dyrektorzy czy też kierownicy którzy udają że pracują, to więcej bawią się w psychologów niżeli faktycznie zachowują się jak człowiek, ale to chyba już sprawa ego, no i oczywiście nie wszystkich się to dotyczy, są poszczególne osoby z którymi idzie się dogadać i wypracować wspólne rozwiązanie jakiegoś problemu, niestety takie osoby jestem wstanie policzyć na palcach jednej ręki. Pracowałem tam X czas temu no i też miałem czas że czułem się dobrze w firmie, ale nie trwało to długo. Co do widełek, to jest zasada która się sprawdza, jeżeli firma nie podaje widełek w tych czasach, to oznacza że nie ma dobrego wynagrodzenia do zaoferowania i można ją nazwać "Januszexem", jedynie premie mogą jakoś skusić kandydata, ale pamiętajmy że nie zawsze będzie dobry wynik firmy, aby te premie były, a jak nie zapowiada się na premie, to tylko można sobie wyobrazić atmosferę w pracy jaka panuje :) Ogólnie praca na początek swojej przygody ok, ale potem warto szanować swoje zdrowie psychiczne i wynagrodzenie za prace, na pewno nie żałuję że już tam nie pracuje, są o wiele lepsze oferty i to z podanymi od razu widełkami, a potem to tylko trafić pracę z dobrą atmosferą, gdzie ludzie nie mają przerostu formy nad treścią :) Powodzenia!

@Iza

Z tego, co mi wiadomo oferta pracy dla Asystenta księgowej to oferta w oparciu o umowę-zlecenie - a na niej warunki trochę inne, niż na UOP. Najlepiej dopytać podczas rekrutacji.

Alicja
@Afrisiak

Ale przez cały okres zatrudnienia? Nie ma szans by taka asystentka dostała po jakimś czasie umowę o pracę? Jest szansa u nich na awans z asystentki na księgową lub specjalistę ds. rozliczeń?

Afrisiak Nowy wpis
@Alicja

Urszula

Z tego co widzę po komentarzach firma bywała czasami zdezorganizowana, ktoś nawet dodał zarzut mszczenia się przez firmę po indywidualnych zwolnieniach. Jednak podobno atmosfera zaczynała się już poprawiać. Jest już więc teraz wszystko w porządku jeśli chodzi o warunki pracy? Wspomniał ktoś coś o bonach, inne benefity też wlatują, jakie? ;)

@Urszula

-możliwość dołączenia do prywatnej opieki zdrowotnej LuxMed -karty Lunch Pass -premie kwartalne -upominki i karty podarunkowe na mikołajki/Boże narodzenie -spotkania integracyjne -dofinansowanie do letniego urlopu

Urszula

A to ciekawy pakiet widzę, że jest. ;) Spotkania integracyjne to sami sobie finansujecie czy firma za połowę płaci? I to samo co to urlopu to na ile dofinansowania można śmiało liczyć?

@Urszula

Co do spotkań - organizacja i finansowanie po stronie firmy; jeśli chodzi o dofinansowanie do wypoczynku - ustalane jest w odniesieniu do wynagrodzenia (największe dofinansowania otrzymują osoby o stosunkowo najniższych wynagrodzeniach) :)

Paulina

No to sprawiedliwie! Raz w roku można się ubiegać o takie dofinansowanie czy są jakieś inne ograniczenia?

@Paulina

Tak, raz w roku, na urlop przynajmniej dwutygodniowy (tj. 10 dni roboczych w ciągu) - czyli, zazwyczaj, ten wypoczynek letni, wakacyjny :)

Urszula

A ograniczenie kwotowe jakie jest? Bo ogólnikowo zostało to ujęte a chciałabym to jakoś na rzeczywistość przełożyć

@Urszula

O jakie ograniczenia kwotowe chodzi? Niestety, chyba nie mogę zdradzić, o jakim dodatku finansowym mówimy (o jakich widełkach), ale mogę powiedzieć, że dofinansowanie do wypoczynku otrzymuje każdy pracownik ????

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Afriso Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

Jakie są plusy pracy w firmie?

Wiem
@Michał

Firma ogólnie spoko. Dobre zarobki. Jedyne co jest na minus to robienie ludzią wody z mózgu oraz zasada albo jesteś z nami a jak się zwalniasz to jesteś prczwiwko Nam. A i bony..

Dawid

A ja uważam, że firma jest jak najbardziej dobrym pracodawcą. Wystarczy sprawdzić w internecie, że mają dobre opinie.

Ktoś obok

Fajna firma, pracuje się tu dobrze, ale nie polecam pracy w marketingu. Właśnie wykończyli dwie osoby.

Lost
@Ktoś obok

To prawda dział marketingu jest mega niezorganizowany, jeśli tak wygląda cała firma to porażka. Dział prowadzi rekrutację od zeszłego roku i co 5 minut zmieniają strategię. Nikt nic nie wie, wielkie wizje, zero konkretów, brak komunikacji między pracownikami działu, warunki są nie ustalone - "wydze w praniu". Totalny chaos.

Ktoś obok
@Lost

Lost to, że rekrutacja jest tak długo widoczna wynika z rotacji jaka tam jest. Teraz są dwa wakaty bo aż dwie osoby w ciagu jednego tygodnia uciekły.

@obok
@Ktoś obok

Sam proces rekrutacji również jest długi odstępy między kolejnym spotkaniami maja po kilka tygodni, bo dział nie potrafi się zorganizować . Spotkanie są kompletnie nieprzygotowane. Początkowo wszytko wygląda fajnie, potem kandydat odkrywa panujący chaos i ucieka. I cały proces od nowa.

Ewenement
@Ktoś obok

Podpinam się. W życiu nie widziałem tak złego doboru dyrektora marketingu, który na co dzień stosuje autopromocję a pracowników ma w głębokim poważaniu. Na takim stanowisku są potrzebne wysokie kompetencje menadżerskie a nie słabi gracze, którzy boją się lepszych od siebie. Przykre ale prawdziwe. Reszta działów jak najbardziej OK.

Dumny afrisiak
@Ktoś obok

Indywiduum odpowiedzialny za bezrząd już lub w końcu został odsunięty od zarządzania marketingiem, jest nowy dyrektor. Atmosfera w dziale się poprawiła, zauważalny jest powrót uśmiechu i chęci do pracy w całym dziale.

Agnieszka

Słuchajcie, na stronie internetowej Afriso właśnie pojawiły się nowe oferty pracy. Wklejam Wam dla ułatwienia link do tej strony: https://afriso.pl/o-nas/oferty-pracy Może ktoś z Was orientuje się, czy firma od razu oferuje nowemu pracownikowi stabilny rodzaj umowy? Ciekawi mnie to.

@Agnieszka

Jak najbardziej :) Na początek, jak w każdej firmie umowa o pracę na okres próbny 3 miesiące. Następnie umowa o pracę na czas określony i w kolejnym kroku umowa o pracę na czas nieokreślony. Polecam!

Ktoś z AFRISO

Polecam podpytać ludzi, którzy pracują w firmie AFRISO i nie brać na 100% opinii "anonimów" z internetu. Sugerując się skrajnie negatywnymi opiniami można stracić szansę na pracę w całkiem fajnej firmie - która z pewnością idealna nie jest - ale też nie jest skrajnie zła (jak sugeruje wypowiedź powyżej). Pozdrawiam

@Ktoś z AFRISO

A sam podpisałeś się jako anonim, gdzie tu logika ?

Czarna

Witam serdecznie. Dostałam zaproszenie na spotkanie rekutacyjne PH, proszę kilka informacji o firmie o warunkach oraz narzędziach pozwalaaajace realizować plany i nie tylko .. Z góry dziękuję

Irena

W afriso jest wszytko patologiczne, począwszy od zachowania zarządu po pseudo dyrektorów. Szkoda czasu, jak nie liżesz tyłka i nie podpierdzielasz kolegów jesteś tam nikim.

Iza

@Afrisiak, czy to oznacza, że przed podpisaniem umowy, pracownik ma możliwość negocjowania wysokości swojego wynagrodzenia z pracodawcą? W jaki sposób Afriso Sp. z o.o. dba o rozwój swoich pracowników? Czy umożliwia im podnoszenie kwalifikacji poprzez organizowane szkolenia?

Iza

@Afrisiak, Twoja opinia w pozytywny sposób przedstawiła Afriso Sp. z o.o.jako pracodawcę. Mogłabyś uzupełnić swoją wypowiedź o kilka słów na temat warunków zatrudnienia, które Twoim zdaniem są w porządku? Konkretne informacje będą cenne z perspektywy przyszłych pracowników Afriso Sp. z o.o.

@Iza

Wszystkie warunki zatrudnienia są w porządku. Wszystko zgodnie z prawem, praca na umowę o pracę. Na wynagrodzenie nie można specjalnie narzekać, można się dogadać. Miła i przyjazna atmosfera pracy. Ludzie są przyjaźni, życzliwi i pomocni. W firmie panuje miła atmosfera pracy. Polecam.

Iza

Od dawna nikt nie odpowiedział na powyższe komentarze, może uda się jednak otrzymać informacje, jak obecnie wygląda sytuacja w Afriso ? Pisaliście, że wiele się zmieniło chociażby w kwestiach podejścia do pracownika, co mieliście na myśli pisząc tak? Chodzi o warunki zatrudnienia i umowy również?

@Iza

Pracuję w firmie AFRISO już kilka lat i polecam każdej osobie, która zastanawiała się nad aplikacją. W firmie panuje bardzo przyjazna atmosfera, która sprawia, że z chęcią przychodzi się do pracy, a z warunkami zatrudnienia wszystko jest w jak najlepszym porządku. Szczerze polecam firmę AFRISO jako godnego zaufania pracodawcę.

EKO
@Iza

Tu się zatrudnia młodych tupeciarzy np. do księgowości takie siódmy rozum zjadły, ale troszkę porządzić to jest raj. Wiedza marna ale głowa wyżej niż .......

ryś

Macier' poszukiwać koże będą instalatorów, napisz do nich odpowiedza na maila.

Hulk i Thor in One

Ponownie pojawia się ogłoszenie na specjalistę ds. marketingu i promocji. To już cykliczna tradycja. Pewnie znowu potrzebna jest strategia rozwoju i szukają naiwnych na rozmowy i zadania rekrutacyjne ;-)

Marvel
@Hulk i Thor in One

Nie masz racji, muszę cię były pracowniku zmartwić, firma zrobiła obrót o 180* wyciągnęła wnioski i dba i szanuje pracownika. Pracuję kilka lat i wiem co mówię!. A ty pracując w AFRISO zachowywałaś/eś się jak byś pozjadał/a wszystkie rozumy (jak widać tak nie jest bo jak by było właśnie był/a byś prezesem lub dyrektorem w jakiejś firmie a życie pokazuje że nie jesteś) z dnia na dzień kombinowałaś/eś jak tu tylko oczernić i wyśmiać szefa i innych pracowników i to nie tylko w tej firmie ale w pozostały wcześniejszych też tak robiłaś/eś. Pracę zmieniasz jak nicki pod którymi hejtujesz, palisz mosty kompletnie na niczym się nie znając.

ex-Afriso

Co za dziwny zbieg okoliczności! Albo co się popsuło na profilu albo mam wrażenie, że pracodawca bardzo mocno ingeruje w treści zamieszczane na profilu. Wczoraj został wysłany przeze mnie komentarz o tym pracodawcy, a doświadczenia i przemyślenia zostały zebrane osobiście. Dziwny traf, że początek jest taki sam, a finał cudownie uroczy. Nie dajcie się zwieść! To o czymś świadczy. Pracodawca nie jest w stanie znieść nawet delikatnych słów krytyki. A oto oryginalny komentarz sped usunięcia: Ludzie dobrze się zastanówcie! Niedawno pokazało się kolejne już w tym roku ogłoszenie na tablicy afriso. Dokładnie jak ktoś napisał w komentarzu, że warto podpytać tych, którzy pracowali, a nie sugerować się "skrajnie negatywnymi opiniami" tak ja jako były uczestnik tego rynkowego cyrku zdecydowanie NIE polecam. Faktycznie możecie stracić szansę na pracę w całkiem innej firmie. Jednak zdecydowanie nie jest nią Afriso.

Aga81
@ex-Afriso

Przecież ten komentarz jest wyżej o którym piszesz że go nie ma ? Mimo to ja spróbuję aplikować na stanowisko. Już raz aplikowałam ale się nie udało.

ktoś

Nie warto palić za sobą mostów, ale żeby dojść do takich wniosków niektórzy potrzebują czasu. Pracownik ma swoje prawa, ale ma i obowiązku. Życie jest długie i weryfikuje...

ex-Afriso

ktoś

witam, czy jest tam praca dla kobiet? produkcja etc.

Zostaw merytoryczną opinię o Afriso Sp. z o.o. - Czekanów

Afriso Sp. z o.o.