Dfm Sp. z o.o.

Dobre Miasto

Opinie o Dfm Sp. z o.o.

admin 2015-08-15 11:23:34
Osoby chcące zatrudnić się w firmie Dfm Sp. z o.o. poszukują o niej informacji. Pomóż i skomentuj.
Adam 2016-10-22 11:21:20
stanowczo nie polecam w szczególności na stolarni obowiązkowo wszystkie soboty pracujące na pierwszą i drugą zmiane jesli nie przyjdziesz choćby jedną sobote do pracy w miesiącu zabierają premie jeśli zgłośisz ze nie możesz nawet przyjśc usłyszysz od majstra 'ze jak Ci sie nie podoba to wypier....' takie podejscie do ludzi mają tam na okragło jesli ktoś chce byc poniżany obrażany i lubi pracować w obozie pracy to czemu nie... ludzi cały czas brak ale nikt nie mysli dlaczego tak jest ale z takim podejściem do człowieka jak do śmiecia to nigdy tam nie bedzie chetnych
ornet 2016-11-27 12:38:24
pracuje w stolarnie od kilku lat najpierw w ornecie teraz w dobrym , myślałem ze coś sie zmieni ale jest to samo premie zabierane za nic tak jak w ornecie miały być podwyżki jest to samo i jeszcze dojazdy doszły Dfm jako fabryka ogolnie dobry zakład pracy ale na innych działach napewno nie na stolarni nawet te soboty wszyscy wolne drugie zmiany stolarnia oczywiscie pracuje wszystkie
Zostaw swoją opinię o Dfm Sp. z o.o. - Dobre Miasto
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dfm Sp. z o.o.