Opinie o Essmann Polska Sp. z o.o. w Stara Iwiczna

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Essmann Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Essmann Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Essmann Polska Sp. z o.o. w Stara Iwiczna

Czy w Essmann Polska Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Korwin Nowy wpis

Siemano dobrze ze to widze bo tez byłem ciekawy ale powiedziano mi ze nie, ze nie można na b2b, ale dlaczego i co, to mi nie powiedziała koordynatorka ale ja w to nie wierze bo trzeba było by z tym pójść do Niemca od razu bo inaczej nie chcą abyś pewnie robił na swoim bo agencja ma z ciebie pieniądze. Ja tak obstawiam na 100%

Pozytywna Nowy wpis

Bardzo polecam prace w Kingspan Light and Air( SSC) . Atmosfera w pracy najlepsza jakiej zaznałam bedac kilka lat na rynku. Ludzie empatyczni , managerowie na stanowiskach managerskich z doświadczeniem szanujacy, wspierajacy i dbajacy o swoj zespół. Panie z HR najlepsze w swojej pracy poprostu ludzie na odpowiednich stanowiskach. :)

anonimowa

Prezes, obecny szef SSC i kadra managerska w Polsce to najlepszy team z jakim mi przyszło pracować. Mądrzy, pracowici i personalnie szczęśliwi ludzie którzy mają bardzo życzliwe podejście do drugiego człowieka.

Hej :)
@anonimowa

To Twoja pierwsza praca?

Pracownik Essmann Polska Nowy wpis
@anonimowa

Witajcie, nie wiem kto pisze takie brednie o mądrych, szczęśliwych i życzliwych ludziach. Historycznie kiedy firma była w rękach niemieckich, panował w niej ład i istotnie atmosfera była mocną stroną spółki. Wszystko zmieniło się po przejęciu Essmann przez Kingspan. Firma stopniowo obniżała loty, doświadczony i oddany personel odchodził, albo zostawał zwalniany. Od początku 2021 firma została połączona w jeden organizm z firmą Colt, która została także przejęta przez Kingspan. Od tego czasu firma pod każdym względem obniżała loty, we wszystkich parametrach. Nie ma atmosfery, panuje bałagan , nawet dotychczas przyzwoitej jakości produkty , zeszły na psy. Pisząca post o wspaniałej kadrze i zarządzie osoba, nie ma najmniejszego pojęcia o prawdziwej kondycji Essmann. W powyższej opinii nie ma ani jednego słowa prawdy, to żałosne. Nie wiem jak można wprowadzać ludzi w błąd w taki sposób, pisząc takie brednie.

A

Kolejna fala odejść?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Essmann Polska Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Iwi

Nie wiem jak teraz, ale rok temu w księgowości z niemieckim oferowali śmiesznie niskie stawki i jakieś dziwne umowy - okres próbny o wiele dłuższy niż standardowe 3 m-ce…

K
@Iwi

Jest jeszcze gorzej… rotacja jak w pociągu metra i popsuła się atmosfera.

Nowa
@K

I nie ma się co dziwić, bo firma jest zwyczajnie nie poważna,i to do szaleństwa

HR
@Iwi

Naszym standardem jest proponowanie umowy o pracę na 6 miesięcy, a kolejnej na czas nieokreślony. Wolimy się poznać i dać sobie szansę na pewną decyzję dla obu stron. Kodeks pracy sugeruje zatrudnianie po 3 miesiącach próbnych na kolejna umowę z określonym terminem, co uważamy za nieadekwatne do aktualnego rynku pracy.

HR
@K

To prawda w okresie migracji i tworzenia zespołu ssc mieliśmy spora rotację. Dziś cieszymy się z tego ze nasi pracownicy zostają z nami na dłużej a rotacja spadła nam o 60% w stosunku do roku ubiegłego i jest znacznie poniżej rynkowej,

Jolanta
@HR

Głównym powodem było to, że ludzie nie mogli się po prostu ze sobą dogadać?

00:00

Proszę sobie nawet tą firmą głowy nie zawracać. Chyba, że ktoś ma nóż na gardle i musi znaleźć cokolwiek. Niech będzie jednak gotów na bałagan, indolencję i (usunięte przez administratora) (z oszczerstwami włącznie).

Zofia
@00:00

Ale to jest aż tak źle w tej firmie? Dlaczego?

szukam pracy
@Zofia

co dokladnie Cie frustruje? co tam sie dzieje na firmie?

sunshine
@00:00

Internet to najlepsze miejsce do wylewania frustracji, jak widać... Spoko firma i fajni ludzie Dużo ciekawych wyzwań związanych z rozwojem firmy i zmianami struktur, układaniem procesów po dość intensywnych akwizycjach spółek do grupy - ale na to zawsze można patrzeć dwojako - albo ukształtowana firma i nie ma przestrzeni na zmiany i innowacje przez skostniałość struktur albo jak w tym przypadku przestrzeń na układanie procesów - ty zdecyduj czy widzisz szklankę do połowy pustą czy do połowy pełną!

Czy jest dużo nadgodzin w działach księgowości w ssc ?

Maga

Dużo. Nieodpłatnych. Można odebrać w naturze ale nie ma kiedy...

Dariusz
@Maga

Co to znaczy dużo? Ile jest średnio tych nadgodzin w miesiącu?

@Dariusz

dla stanowisk finansowych standardowo na zamknięcia miesiąca/roku dla stanowisk niefinansowych pojawiają się sporadycznie

Jaka atmosfera jest między działami w Essmann Polska Sp. z o.o.?

ludzie są super mili i przyjaźni odkąd jestem na rynku nie spotkałam tak fajnej atmosfery i przyjaznych pełnych wsparcia relacji

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Essmann Polska Sp. z o.o.?

do ssc - większość jest 100% online do części operacyjnej Essmann odbywają sie w biurze

Czy rozmowa rekrutacyjna w Essmann Polska Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

W zależności od roli do SSC - częściowo lub w całości do części operacyjnej Essmann Polska - po polsku

Nieformalna

Dla mnie ten "koszmarek" to już na szczęście przeszłość. Mogę potwierdzić, że dziewczyny wytrzymują kilka miesięcy i odchodzą.

Dzień dobry! Jak wyglada praca w księgowości? Widzę, ze ciagle poszukiwane są osoby do pracy, warto aplikować? Jak atmosfera? Jak zarobki?

Miła
@Anonim

Nawet sobie głowy tym nie zawracaj. Wytrzymałam kilka miesięcy, bo panuje tam taki bałagan, że szkoda gadać. Zarobki mizerne.

Pozytywnie zakręcona
@Miła

Hej, pracowałaś w SSC czy dla polskiej spółki?

Anastazi

Firma z opinią dobrego pracodawcy więc to już jest sygnał, że warto próbować sił, polecam.

Młody

Uciekajcie z tych firm, niby niemiecka firma sprzęt i ludzie ok ale kur.... zarobki mizerne, premie opłakane robota ciężka elektryka, podstawy po 50 kilo blacha na wysokośći powinni więcej płacić.... nie polecam firmy !!!

Domelski

A wszyscy w serwisie u Was chodzą bez kasków na wysokości tak jak w Waszej broszurze o serwisie? http://www.essmann.pl/fileadmin/user_upload/essmann_gmbh/editor_pl/Konserwacje_2011.pdf - materiał z ogólnodostępnych publicznie źródeł

Zostaw merytoryczną opinię o Essmann Polska Sp. z o.o. - Stara Iwiczna

• Jak się pracuje w Essmann Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Essmann Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Essmann Polska Sp. z o.o.?

Essmann Polska Sp. z o.o.