Creaton Polska Sp. z o.o.

Olkusz

Opinie o Creaton Polska Sp. z o.o.

Leon 2014-05-07 15:57
Ta firma to nie Creaton tylko EBM Polska. Creaton to marka handlowa spółki a w szczególności produkcji w Widziszewie.
Tak firma prowadzi rekrutację, bo wszyscy odchodzą. W ciągu miesiąca odeszło już 30% doświadczonej załogi. Za te pieniądze w tych warunkach nikt nie będzie pracował.
krzychu 2014-06-29 19:10
Ta firma to wielkie nieporozumienie. Pracowałem tam i wiem coś o tym. Pierwsze mnie zwolnili z braku pracy a następnie bezdomny dzwonił, żebym wrócił. Nigdy!!!!
max 2014-12-08 20:50
praca w creatonie to sama przyjemnośc jestem zaszczycony pracując w tak wielkim koncernie jakim jest creaton oczywiscie jestem osobą fizyczną pozdrawiam całą kadre
edr 2016-08-06 18:11
Oczywiste jest @bumek, że zależy im na tym, żeby pracownik posiadał dobre doświadczenie, bo wtedy to się jeszcze odpowiednio przekłada na wynagrodzenie.
Julita 2017-09-18 15:15
@ edr czy jeżeli Twoim zdaniem firmie zależy, aby pracownik miał dobre doświadczenie, to przekłada się to również, oprócz wymienionego wynagrodzenia, na oferowany przez nią system szkoleń lub pakiet benefitów, etc.? Możesz się podzielić Swoją wiedzą na ten temat?
Zostaw swoją opinię o Creaton Polska Sp. z o.o. - Olkusz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Creaton Polska Sp. z o.o.