JAMSTAR ZBIGNIEW SZYMON

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o JAMSTAR ZBIGNIEW SZYMON

Kierowca bombowca

Firma godna polecenia. Częste i stosunkowo długie pauzy dobowe w domu, pauzy weekendowe to zawsze więcej niż 45godzin. Robota poukladana , auta młode serwisowanie na bieżąco

ARTURITO
@Kierowca bombowca

Nie 45 tylko 46h... tosz to luksus

Brajan

Robota bez stresu, poukładana tak jak trzeba... ???? Jazda na pełnym legalu, więc nie wiem co za historie ludzie wymyślają patrząc na inne komentarze ???? Kasa na konto zawsze na czas, bez proszenia się???? Szef bardzo wporządku, ze wszystkim można się dogadać ???? Polecam

Karol
@Brajan

Brajan, weź powiedz ile ciotka Ci płaci za te wpisy? Po za tym czy tylko Ja zauważyłem te znaki zapytania, przy zdaniach twierdzących pod innymi wpisami? ????

Juras
@Brajan

Kasa bez proszenia się, no Suuuuper, rzeczywiście firma godna polecenia... argument? Nie musisz sie prosić o kasę... Buuahahhaha!! ????????????

Anka

Ciekawe ze wszystkie negatywne opinie o firmie Jamstar są usuwane

@Anka

Tak działa ten biznes na GoWork. Bardzo mądrze ktos wykminił... Pozdro dla GoWork ????

Szofer

Pieniądze zawsze na czas nigdy żadnego opoźnienia, w firmie jest zakaz wyciągania karty. Firma godna polecenia.

@Szofer

Jest zakaz wyciągania karty?? Co masz na myśli? Wyciąganie karty z tachografu? Weż rozwiń swą myśl, to doprecyzuje odpowiedź i dla Ciebie...

Firma JAMSTAR ZBIGNIEW SZYMON poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Łukasz

Firma bardzo w porządku auta młode zadbane serwisowane ,kasa na konto zawsze w terminie , trasy poukładane system pracy fajny jedna pauza w aucie druga w domu weekend zawsze w domu ...nie rozumiem skąd opinie o magnesach bo tu nikt ich nigdy nie widział... Mogę polecić

Dragon

Firma godna polecenia. Pracuje tu 2 lata i jest ok. Jasny i czytelny system wynagrodzenia Kasa zawsze na czas. Nowy tabor, fajna robota. Pauza w aucie pauza w domu, każdy weekend w domu. Nie wiem skąd te bzdety o magnesach, pauzach w Gliwicach itp ( Może konkurencja lub żona jakiegoś byłego kierowcy, który wolał stać w Gliwicach niż przyjechać do domu. Ale to już nie sprawa firmy. ) Ja zdecydowanie polecam ????????????????

Bercik

Jeśli szukasz spokojnej roboty to omijaj szerokim łukiem te firmę Zmiany są masakryczne jeśli chodzi o magazyn Bez kategori prawa jazdy c+e każą ci cofać pod rampe ( jakby się coś stało ciekawe co by było) Cały czas na telefonie kierowca przyjechał o 3 w nocy w niedzielę czy możesz przyjechać gdy masz wolne i go rozładować . NIE POLECAM!

Darek

To od kiedy firma jest zawieszona, wiecie coś więcej z jakiego powodu?

Jurek

@Anka a co, jest zamknięta ?

Gregor

Czy firma normalnie funkcjonuje?

mnaniek

no na pewno teraz w sezonie powinno już coś lepiej pójśc.

julek

jesli chodzi o pracę w Jamstarze to słyszałem ciekawe opinie na temat tego jak jeździ się tutaj na tak zwanych magnesach. słyszałem że koniec końców najgorzej na tych kombinacjach wyszli sami pracownicy , ale czy możecie mi powiedzieć czy to rzeczywiście prawda z tymi magnesami i na czym to w ogóle polegało?

inspektor

Już niedługo ta firma pociągnie, gdyż ITD wzięło się za kontrolę. Każdy komu zaszli za skórę mają możliwość ich pogrążyć. Powinni wyeliminować takie firmy, które wykorzystują ciężko pracującego kierowcę.

ITD

Witam wszystkich zainteresowanych pracą w firmie Jamstar,nie polecam!!![usunięte przez moderatora] Na rozmowie dowiadujesz się o swoim wynagrodzeniu rzędu 4-4,5tyś,przy wypłacie mieścisz się w dolnym pułapie o ile nie potrącą Ci za;paliwo,palety,skrzynki,towar lub jego braki gdy lód się rozpuści i kurczaki stracą na wadze itd[usunięte przez moderatora] Za nocleg trzeba sobie zapłacić,często zdarza się że kierowcy przyjeżdżający z Talina muszą zaraz wracać tam z powrotem.Firma ma kilku fajnych kiero [usunięte przez moderatora]

No niestety jeżeli musisz pracować to nie możesz się ujawnić,a ta firma to powinna być już dawno zamknięta,a Ty kolego to pewnie ktoś z ekipy szefów co że ich tak bronisz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kierowca

Tyle to ja w PKM-ie zarabiam mam urlop dodatki ciuchy i 8 godz i do domku ha,ha,ha

kierowca

jozeph - 2012-08-02 12:47:27 [usunięte przez moderatora] chyba jak sie idzie do transportu to trzeba sie z tym liczyc ze bedziesz je.al ciezko. idzcie do lopaty wtedy zobaczycie jak sie robi lekko za duze pieniadze [usunięte przez moderatora] hahahah. Zadnej pracy sie nie boje a w domu tych pieniedzy nie zarobisz NIEROBIE...Człowieku czy wiesz co piszesz bo mi sie wydaje ze nie czytam twoja opinie az mnie szlag trafia jestem kierowca w innej firmie i nie ma czegos takiego ja mam płacone diety 43 euro plus podstawa czyli 1600 netto wiec nie pisz gupot

praca w jamstarze niejest zla tylko trzeba chciec pracowac a nie [usunięte przez moderatora] o grafiku o malych pensjach jak sie wam niechce pracowac to robcie za damski [usunięte przez moderatora]. Mi robota sie podoba wiec pracuje a nienarzekam bo z narzekania niema kasy i roboty wiec nieroby niech sie za robote wezma. nara o.....

xxxxxx

ja narazie robie od miesiąca i nie nażekam na wolne nie jest źle tyrało sie w gorszych kołchozach i człowiek nie nażekał. Są kierowcy co pracują po 3lata i nie stękają

były

Właśnie w [usunięte przez moderatora] byliśmy ale na szczęście wyszliśmy z niej i pracujemy w prawdziwych firmach transportowych [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o JAMSTAR ZBIGNIEW SZYMON - Sarnów

• Jak się pracuje w JAMSTAR ZBIGNIEW SZYMON?

Zobacz opinie na temat firmy JAMSTAR ZBIGNIEW SZYMON tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JAMSTAR ZBIGNIEW SZYMON?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 11 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

JAMSTAR ZBIGNIEW SZYMON