Opinie o Anwa-Tech sp. z o.o. w Sulejówek 3-go Maja 89

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Anwa-Tech sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Anwa-Tech sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anwa-Tech sp. z o.o. w Sulejówek 3-go Maja 89

Jaki jest okres rozliczeniowy w Anwa-Tech sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Przemek

Wypłąty są do 10 każdego miesiąca

Franciszek Nowy wpis
@Przemek

Zdarzają się opóźnienia w wypłatach?

... Nowy wpis
@Franciszek

Na szczęście nie

Łukasz Nowy wpis

Miesięczny - po zamknięciu miesiąca i skalkulowaniu sprzedaży.

Pracownik sprzedaży Nowy wpis

W zależności od konfiguracji miesiąca, przelewy wchodzą na konto około 4-6 dnia miesiąca, po zamknięciu poprzedniego miesiąca. Może być różnica pomiędzy stanowiskami prowizyjnymi i nieprowizyjnymi. Regularność wypłat porządna.

szanowny

Uważaj na fałszywe recenzje Google, płacili swoim znajomym za napisanie ich dla nich. Zapłacili swoim przyjaciołom za pisanie fałszywych recenzji w google, aby firma wyglądała lepiej, to oczywiste. Całkowicie zniszczyli moją kosiarkę. Zastąpili LINKA ROZRUSZNIKA. Kilka dni później lina nie wróciła. Okazało się, że zapomnieli wsunac kilka małych części i zapomnieli dokręcić sprzęgło. Po godzinie koszenia trawnika kosiarka zaczęła straszliwie wibrować. Ze względu na ich pracę muszę wymienić klin i wymienić koło zamachowe, ponieważ było to nie do naprawienia. Musiałem zapłacić komuś innemu za wykonanie tej samej pracy dwa razy. Odmawiają odpowiedzialności i obwiniają mnie. Doradca usługowy to kompletny idiota i tchórz. Powiedzieli, że oddzwonią za miesiąc, ponieważ cała firma jedzie na miesiąc na wakacje (kolejne kłamstwo) .... Bez profesjonalizmu. Co więcej, użyli mojej kosiarki bez mojej zgody (i mojej benzyny), aby przeciąć trawę wokół ich budynku. Co za idioci! Będą cię tylko wprowadzać w błąd i okłamywać. Zabieram ich do sądu za szkody i na czas, który spędziłem dwukrotnie naprawiając kosiarkę. Mój adwokat jest dość drogi. Będzie ich to kosztować

radabiuro

Witam. Z firmą współpracuję już od kilku lat, z moich obserwacji obsługa Klientów jest miła i nienaganna. Firma godna polecenia.

donki
@radabiuro

również zarówno kojarzę ich z dobrej strony jak i ludzie o nich dobrze mówią. Szukają obecnie regionalnych przedstawicieli handlowych w Warszawie. Aplikujecie?

Pracowałem w tej firmie kilka lat temu. Jak na tamte realia warunki były bardzo dobre. Jeśli oczekujesz stałej, legalnej pracy pod Warszawą to zdecydowanie POLECAM. Przyzwoite pieniądze i wszystkie świadczenia gwarantowane.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Anwa-Tech sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Pracownik Zmiany Nocnej
Sokół Partner Karolina Rutkowska
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
Dyrektor

Pracowałem w tej firmie 1 rok , moje wnioski to super szef , jak się chciało to można było sie dużo nauczyć. Odnośnie płac to było słabo, co się przekładało na efektywność pracy. Atmosfera w pracy była bardzo dobra , Pozdrawiam Dyrektora Handlowego , praca z nim to prawdziwaprzyjemność.

vania39

mowimy tu o tej firmie w sulejowku?

Zostaw merytoryczną opinię o Anwa-Tech sp. z o.o. - Sulejówek

Anwa-Tech sp. z o.o.