Anwa-Tech sp. z o.o.

Sulejówek

Opinie o Anwa-Tech sp. z o.o.

vania39 2011-12-05 03:24:59
mowimy tu o tej firmie w sulejowku?
Dyrektor 2012-02-11 00:19:45
Pracowałem w tej firmie 1 rok , moje wnioski to super szef , jak się chciało to można było sie dużo nauczyć. Odnośnie płac to było słabo, co się przekładało na efektywność pracy. Atmosfera w pracy była bardzo dobra , Pozdrawiam Dyrektora Handlowego , praca z nim to prawdziwaprzyjemność.
Marcin 2015-03-17 15:10:22
Pracowałem w tej firmie kilka lat temu. Jak na tamte realia warunki były bardzo dobre. Jeśli oczekujesz stałej, legalnej pracy pod Warszawą to zdecydowanie POLECAM. Przyzwoite pieniądze i wszystkie świadczenia gwarantowane.
radabiuro 2016-01-02 07:33:09
Witam.
Z firmą współpracuję już od kilku lat, z moich obserwacji obsługa Klientów jest miła i nienaganna. Firma godna polecenia.
donki 2016-04-24 13:04:11
również zarówno kojarzę ich z dobrej strony jak i ludzie o nich dobrze mówią. Szukają obecnie regionalnych przedstawicieli handlowych w Warszawie. Aplikujecie?
Zostaw swoją opinię o Anwa-Tech sp. z o.o. - Sulejówek
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Anwa-Tech sp. z o.o.