Express Car Rental

Opinie o Express Car Rental

Magdalena

@Dariusz85, jestem osobą, która stara się uzyskać informacje o pracy w firmie Express Rent a Car, ponieważ wątek przeglądają osoby, które szukają informacji na temat tego pracodawcy. Każda rzetelna i uzasadniona opinia jest pomocna, więc zadaję pytania, aby wszystkie aspekty zostały poruszone i niepominięte. Wracając do Twojego korzystania z usług firmy Express Rent a Car, to napisz, dlaczego firma tak długo przetrzymywała Twoją kaucję? Ostatecznie zwrócono Ci całą kwotę?

Kamil

Witam. Do tej chwili zastanawiałem się co inni chcą od tej wypożyczalni Expressu. Aż do tego momentu. Brałem auta już wielokrotnie i wszystko było ok. Ale teraz to już sami przesli siebie, dostałem samochód który po dwóch dniach miał awarię, w zastępstwie dostałem auto małe nie wygodne i wiekowe, a płaciłem za suva. Jak zgłosiłem problem na infolinię to przedstawiciel dzwonił z przeprosinami i mówił że auto będzie wymienione na podobna klasę miałem dostać Insignie lub Talismana kiedy kierowca do mnie przyjechał ręce opadły. Dostałem ten sam somochod co reklamowalem niby po serwisie ale auto nadal źle jeździ.

Magdalena

@Wojciech, rozumiem, że mogła spotkać Cie nieprzyjemna sytuacja, jednak pamiętaj, że na forum publicznym zabrania się używania wulgaryzmów. Chciałabym, abyś przedstawił szczegółowo sytuację, którą wspomniałeś w swoim komentarzu. Dlaczego nie została Ci zwrócona kaucja za wynajem w firmie Express Rent a Car? @Kuba, rozmawiałeś może coś więcej z kierowcą, który pracuje w firmie Express Rent a Car? Masz może więcej informacji na temat tego, jak wyglądają warunki zatrudnienia w tej wypożyczalni?

Kuba

Kierowcy wyglądaja jak zombie, jak czasami któregoś zapytam to mówi że od 18 ggodzin pracuje, i jeszcze 3-4. To poprostu ręce opadają na takie traktowanie pracownika. Ale nie ma co się dziwic jak przez cały dzień bez zlecenia i trzeba tyle pracować żeby co kowieg zarobić.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Express Car Rental? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Analityk Finansowy/Biznesowy wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Dariusz

Obiązają najemcę kosztami za uszkodzenia samochodu, oczywiście po zwrocie pojazdu w wyznaczonone miejsce czyli Rzemieślnicą 26. Samochód oddajesz w poniedzialek a po tygodniu okazuje się że pare dni po zwrocie jest zla ekspoatacja, uszkodzenia wszystko to czego nie było w trakcie zwrotu. a faktura przychodzi na e-maila.

Wojciech

(usunięte przez administratora) i złodzeje, nie oddają kaucji, wystawiają rachunki za nic, oczywiście jak mija ponad miesiąć od zwortu samochodu.

Magdalena

@Dariusz85, jeżeli tak oceniasz współpracę z firmą Express Rent a Car to może jesteś w stanie opisać, dlaczego według Ciebie była to pomyłka? Co konkretnie sprawiło, że wyrażasz swoje zdanie na temat współpracy z tą wypożyczalnią samochodów w taki sposób? Zapraszam do dyskusji.

Magdalena

@Dariusz85, mylisz się, ponieważ pytania, które zadałam w poprzednim swoim komentarzu mają spore znaczenie w temacie aspektów pracy, które może spotkać osoba świeżo zatrudniona w firmie Express Rent a Car. Dla osób doświadczonych w branży takie pytania mogą okazać się śmieszne, jednak są tutaj również osoby, które dopiero, co zaczynają swoją przygodę na rynku pracy, więc nie mają doświadczeń w tym temacie.

@Magdalena

twoja odpowiedz jeszcze bardziej mnie utwierdziła ze niejestes osoba zainteresowana praca w tej Wyporzyczalni a podsycasz forum z ramienia firmy bądź administratora .Jedyna rzeczą w jakiej się w życiu pomyliłem było nawiązanie współpracy z Express Rent.

Magdalena

@Dariusz85, to znaczy? Kompletnie nie rozumiem Twojego wpisu w wątku opinii o pracy w firmie Express Rent a Car. Czy, aby na pewno chciałeś dodać swój komentarz w tym wątku? Sprecyzuj swoją wypowiedź.

@Magdalena

Widzę ze są tematy tak zwane zaczepne aby ożywić forum generowane przez moderatora Niemaja one nic wspólnego z opiniami o tej firmie o której powiedziano już wszystko - osobiście nie polecam

Magdalena

@Szczery, dziękuję za odpowiedź. Jeżeli chodzi o zatrudnienie w firmie Express Rent a Car to rzeczywiście jest, aż tak duża rotacja w tym miejscu pracy? Czy każdy z pracowników, który chciałby pracować w tej wypożyczalni musi potrafić porozumieć się w języku angielskim? Bo przypuszczam, że często zdarzają się również zagraniczni klienci w takiej wypożyczalni? Zachęcam do dalszej aktywnej dyskusji w tym temacie.

Tonik

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Może coś podpowiecie, czy warto aplikować?

@Tonik

Odpuść sobie lepiej zarobisz w lidlu lub w ogródkach na rynku obcinając ladne laski ...obecnie kolega poszedł na kuriera dla firmy tansportowej ale na proste trasy 2 załadunki i 2 wyładunki zadnego latania po adresach z jednapaczka 3 z przodu i oto chodzi za mniej niech sobie sami pracują..

szymi

Wypożyczałem samochód na Gdańskim lotnisku - auto nowe, czyste, podstawione w momencie. Ogólnie wszystko było ok.

WWA BYŁY DORADCA MOBILNY

Cześć, pracowałem jako kierowca w tej wypozyczalni w Warszawie . Szczerze nie polecam!!!! Po 1-Przede wszystkim człowiek jest zatrudniony przez agencje. Po-2- stawki jakie są proponowane to jest śmiech na sali. ( nie ma się stawki godzinowej, tylko od zlecenia) po 3-wysokosc Twojego wynagrodzenia jest zależna od zleceń jakie się dostaje. Jako nowa osoba nie licz na to, że bedziesz dostawał fajne zlecenia(fajne zlecenie = w ciągu 1godz . zarobisz nawet ok 70 zł brutto, albo jakas relokacja między miastami) tylko najgorszy chłam. Np pojechać do klienta na sam koniec miasta albo i nawet po za miasto komunikacja miejska aby odebrać samochód) podam przykład pojechanie z Mokotowa(siedziba firmy) na Bialoleke w godzinach szczytu. Zajmie to nam ok 3/4 godz (pojechanie, odbiór i z powrotem do firmy) i w tym czasie zarobimy kochani dużo dużo mniej jak byśmy pracowali za najniższa krajowa. Kolejna sprawa, trzeba na dany dzień określić swoją dyspozycyjność i jedzie się do firmy i czeka z innymi kierowcami na zlecenia. Oczywiście nic człowiek wtedy nie zarabia jedynie masz płacone za zlecenia przecież. 3/4 kierowców pracujących w tej firmie nie zarabia powyżej 2100 netto. Mnie skusili tym że oboecywali naprawdę dobre pieniądze i podawali przykłady kierowców którzy zarabiają po 7,8,9 tys. Faktycznie są takie osoby, ale pamiętajmy że oni dostają te najlepsze Zlecenia + nie mają życia towarzyskiego bo pracują 60/70 godz tygodniowo. Jeszcze podam przykład pracowałem od 6-23 i miałem ok 6/7 w ciągu tego dnia zarobiłem ok 150zl brutto coś koło tego. 150/17=8.82brutto KPINA PRAWDA? Nie dawajcie się nabrać!!! Więcej zrobicie w żabce! Piszę tą opinie po to żeby wam pomóc, ponieważ sam tutaj zaglądałem za nim tam zacząłem pracować. Pozdrawiam

Daro666

Tragedia... Omijać

Grzesiek

Czym jest spowodowana ta cisza? Szkoda szukam pracy i info.

Dariusz 2017

Temat dotyczy Wrocławia Express dzisiaj mnie oszukano i zrezygnowałem z ich usług. Potrzebowałem dużego auta 7 osobowego zaproponowano mi grand scenica zgodziłem się warunkowo pytając 3 razy co jeszcze maja w ofercie podobnego po czym po 10 min dzwonią ze samochód jest na myjni zamknięty i Niemaja do niego kluczyków ale za to maja inne auto oczywiście jeszcze gorsze nagle się coś znalazło . Poinformowano mnie o kosztach jeśli ktoś będzie musiał odebrać odemnie samochód żenada .slyszalem ze przetrzymują depozyty normalnie jak Bagsik i Gąsiorowski. Co można wymagać od firmy i pracowników którzy zarabiają mniej niż Mc czy Lidlu oraz po podstawieniu auta wracają autobusem lub tramwajem .

Martyna

Człowiek nie mający doświadczenia chciałby zarabiać więcej? Powinien się cieszyć , że bardzo dobra firma chce zatrudnić!!!

Mirek.S

Polecam Express na Rzemieślniczej super zadbane auta widać że auta są w dobrym stanie i bardzo dobrze przygotowane pod względem częstości :)

Tomasz

Ostzregam pzred ta wypozyzcalnia-wyløudzaja dane osobowe ktorymi potem handluja.depozyt ktory ma byc zwrotny jest blokowany kilka miesiecy oraz pobieraja opalte za przygotowanie pojazdu w chwili gdy samochody sa brudbe w srodku!!!

Tomasz
@Tomasz

(usunięte przez administratora) i bezczelna obsluga pzrez tel-Brak mozliwosci skontaktowania sie jakim kolwiek szefem!!!!

siwy385

Wyporzyczalnia nie godna polecenia auto brudne oraz z długim opóźnieniem czekałem na auto 1.3h kiepski kontakt NIE POLECAM

Kaszczu
@siwy385

Polecam iść do szkoły języka polskiego zanim wsiądziesz do samochodu :)

Zostaw merytoryczną opinię o Express Car Rental - Kraków

• Jak się pracuje w Express Car Rental?

Zobacz opinie na temat firmy Express Car Rental tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Express Car Rental?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 71, z czego 11 to opinie pozytywne, 44 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Express Car Rental