Centrum Kształcenia Językowego THE POINT

Opinie o Centrum Kształcenia Językowego THE POINT

Polecam kązdemu

Zuzia Rucin

Zwiększyłam swój zakres słownictwa i czuję różnice w konwersacjach. Co prawda na początku było ciężko ze zrozumieniem zasad działania platformy do nauki, ale gdy się przyzwyczaiłam - wszystko poszło dobrze. Jedyne moje zastrzeżenie to lepsza organizacja egzaminów. Informacje na panelu słuchacza mogą wprowadzać w błąd w stosunku do tego jak naprawdę odbywają się egzaminu i kiedy. Jednak zawsze można napisać do the point i wyjaśnić wszelkie problemy i wątpliwości, jak i poprosić o przyspieszenie sprawdzania egzaminów co w świetle uciekającego czasu na naukę jest złotą opcją.

Zuzia

Jestem bardzo zadowolona z kursu. Przed rozpoczęciem lekcji bałam się mówić po angielsku, a jeżeli z kimś rozmawiałam, co chwilę się zacinałam. Jednak, gdy zaczęłam kurs, mój angielski znacznie się poprawił. Przełamałam swoją barierę i teraz swobodnie się czuję rozmawiając po angielsku. Nauczyłam się wielu nowych słówek, gramatyki, poprawnej wymowy i jak pisać rozprawki. Na lekcjach panuje miła atmosfera, umilająca naukę. Rozmowa z obcokrajowcami z różnymi akcentami również na plus. Na egzaminach ustnych pojawiają się dialogi z życia codziennego, co pokazało mi m.in. jak dogadać się w restauracji czy w sklepie. Po skończonym kursie widzę różnicę w znajomości tego języka. Bardzo serdecznie polecam!

Mikołaj

Jestem zadowolony z udziału w programie od the point, dzięki nim przełamałem barierę i nie boję się teraz rozmawiać po angielsku. Nauczyłem się też pisać rozprawki co w chwili obecnej bardzo dużo dało bo pisze maturę rozszerzoną z angielskiego. Więcej rozumiem gdy z kimś rozmawiam albo sam coś pisze. Ale dużo zależy od tego jak się za to weźmiesz bo the point słówek cię nie nauczy takie rzeczy już musisz samodzielnie wypracować. Nauczy cię jakiś fajnych zwrotów i głównie komunikacji a jakby nie patrzeć to komunikacja jest najważniejsza. Największą wadą jest możliwość wyboru terminu konsultacji z lektorem. Jeśli chodzisz do szkoły to jest tragedia, co do godzin po 15 w jednym tygodniu praktycznie wszystko zajęte i tylko wczesne godziny. Jedynie żeby umówić się po 15 to przynajmniej z 2-tygodniowym wyprzedzeniem. Jeszcze gdyby konsultacje trwały przynajmniej tyle co lekcja szkolna 45 min albo 1h wtedy nie będzie do czego się przyczepić. A lektorzy są naprawdę super cierpliwi, mili i z poczuciem humoru.

Zuzanna

Bardzo polecam te szkołę! Super atmosfera i cudowni nauczyciele, profesjonalizm i zróżnicowanie osób/ akcentów jak najbardziej na plus. Cudowna przygoda, która dała mi doświadczenie i niezapomniane wspomnienia:)

Klaudia

Skończyłam roczny kurs angielskiego i jestem z niego zadowolona. Jeden rok mi wystarczył aby przełamać się z mówieniem po angielsku i czuję różnicę w znajomości tego języka. Lekcje, lektorzy, a także cała szkoła The Point jest fantastyczna. Polecam każdemu

Weronika Kaźmierska

Ta szkoła językowa to najlepszy krok jaki mogłam podjąć, by poprawić swój poziom angielskiego! Opracowywanie lekcji w swoim tempie, bez żadnego narzucania tempa, bardzo duży wybór godzin do przeprowadzenia lekcji, tak jak nam to pasuje. Bardzo mili oraz wyrozumiali, i co najważniejsze, niesamowicie pomocni lektorzy! W tym momencie jestem w stanie dogadać się po angielsku, jak nigdy dotąd! Żałuję, że nie trafiłam na tą szkołę znacznie wcześniej. Polecam z całego serduszka!

Serdecznie polecam kurs języka angielskiego bardzo pomógł mi w poprawie komunikacji w języku angielskim jak i poszerzył zakres slownictwa.

Patrycja

Uczestniczyłam w kursie przez dwa lata i mój angielski zdecydowanie się poprawił. Dzięki rozmowie z lektorami przełamałam swoją barierę językową i teraz wypowiadam się z łatwością. Pozdrawiam serdecznie cały zespół ????

Daria

Kurs przebiegł bardzo dobrze. Konsultanci na najwyższym poziomie, bardzo miło mi się pracowało. Myślę z to najlepszy sposób na naukę języka.

Paprotka

Kurs przystepny, tematy z poziomu b.2 dobrze przygotowuja do matury Polecam

Julia

Kurs jest super. Wykładowcy mają dużą cierpliwość i chętnie pomogają , dzięki temu kursowi pomógł on mi z językiem Angielskim z którym miałam ogromny problem . Polecam ten kurs każdej osobie która mam problem z Językiem Angielskim. ????????????

Julia

Na pewno polecam. Moja naukę z The Point mogę uznać za owocną. Jej strona jest bardzo przejrzysta i przyjemna. Da się tam łatwo wszystko znaleźć. Bardzo pomocne było to, że zawsze wyświetla ci się na kiedy i o której jesteś umówiony na lekcję. Dzięki czemu ciężko n niej zapomnieć????. Podobała mi się także funkcja z przesyłaniem prac. Gdy nie wiedziałam czy dobrze zrobiłam zadanie, albo chciałam aby ktoś mi sprawdził maila to mogłam to wysłać. Oraz gdy była taka potrzeba mogłam umówić się na dodatkowe konsultacje, na których np. konsultant wyjaśniał niezrozumiały temat ze szkoły. Wszyscy nauczyciele jakich miałam okazję poznać byli bardzo uprzejmi i mili. Na przyjemnej i luźnej rozmowie spędzałam te 30min. omawiając materiał. Dzięki The Point w końcu zaczęłam rozumieć język angielski. Wcześniej gdy ktoś coś do mnie powiedział po angielsku, nie rozumiałam tego. A teraz to mogę nawet oglądać film po angielsku i jestem w stanie zrozumieć większość tego co mówią.

Róża

Kursy w The Point to świetna możliwość do nauki bądź podszlifowania języka. Uczęszczałam na kurs przez rok i poznałam dużo nowego słownictwa, nie mam już blokady w mówieniu, tak jak to było wcześniej. Lepiej radzę sobie na lekcjach języka angielskiego w szkole, niekiedy jestem do przodu z materiałem. Bardzo mili nauczyciele a konsultacje napawają satysfakcją.

ola321

Brałam kursy przez rok i jestem bardzo zadowolona. Widzę progres mojego języka angielskiego przez ten okres. Już nie mam bariery przed rozmowa w języku angielskim i poszerzyłam zasób swojego słownictwa. Nauczyciele stwarzali przyjemna i bezstresową atmosferę. Bardzo dobrze wspominam naukę!

Kornel

Gdy rozpocząłem kurs, całkiem nieźle już sobie z angielskim radziłem. Po kursie uważam ,że mój angielski jest jeszcze lepszy, a na pewno jestem go pewniejszy. Ogólnie się poprawiłem, a szczególnie mowę ,gdyż wcześniej mało ją praktykowałem. Myślę ,że kurs jest godny polecenia. Na pewno lepszy niż angielski w szkole.

Kacper Górski

Polecam serdecznie, kurs językowy przebiegł świetnie i bez problemów. Lekcje ciekawe i dobrze opracowane, nauczyciele również na najwyższym poziomie, zawsze chętni do pomocy. W ciągu całego kursu zdecydowanie rozwinąłem swoje umiejętności językowe i jestem z tego bardzo zadowolony.

Student

Kurs wspominam bardzo dobrze, Lektorzy byli cierpliwi oraz zaangażowani w prowadzenie lekcji. Odpowiednia długość lekcji - lekcje nie dłużyły się i nie były męczące. Plusem takiego kursu jest fakt, że sam decyduje o tym kiedy się uczę oraz kiedy odbędzie się spotkanie z lektorem.

Natalia

Dzięki kursowi w The Point nauczyłam się dużo przydatnego słownictwa, zrozumiałam pojęcia i czasy, których wcześniej nie mogłam zapamiętać, poprawiłam swój poziom słuchanek i zaczęłam wypowiadać się płynniej oraz bardziej poprawnie gramatycznie. Do tego bardziej odważyłam się na rozmowy z obcymi ludźmi co pomogło mi też w życiu codziennym.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Kształcenia Językowego THE POINT - Kraków

• Jak się pracuje w Centrum Kształcenia Językowego THE POINT?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Kształcenia Językowego THE POINT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Kształcenia Językowego THE POINT?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Kształcenia Językowego THE POINT?

Kandydaci do pracy w Centrum Kształcenia Językowego THE POINT napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Kształcenia Językowego THE POINT