Centrum Kształcenia Językowego THE POINT

Opinie o Centrum Kształcenia Językowego THE POINT

Wiktoria

Kurs sprawił, że poziom mojego angielskiego znacznie się poprawił. Dzięki przyjaznej atmosferze podczas lekcji z lektorami zaczęłam swobodniej mówić w tym języku. Za każdym razem mogłam liczyć na ich wsparcie. Zadania, które dostawałam do rozwiązywania były przejrzyste i dokładnie wytłumaczone.

Gracjan

Bardzo fajna szkoła, pomaga przełamać barierę językową. Polecam

N

Bardzo droga szkoła, jednak całkiem dobrym torem prowadzona. Myśle że z biegiem lat doszlifują kwestie zadań i prowadzonych zajęć. Ogólnie jestem zadowolona, z wyjątkiem wysokiej ceny. Polecam.

Kornel

Bardzo polecam, możliwość wybrania sobie kiedy chcesz odbyć lekcje jest bardzo wygodne. Podczas lekcji zdecydowanie poprawiłem swoją wypowiedzi, a nauczyciele są mili i potrafią jasno wszystko wytłumaczyć, dodał bym jednak coś w postaci przypomnienia czyli żeby przypominało o lekcji tak 5 albo 10 min przed lekcja.

Oliwia

Polecam platformę, dla osób chcących podszkolić język w mowie, kurs przebiegał pozytywnie, bardzo ciekawe rozwiązania, z którymi nie spotkałam się wcześniej. Wolałabym, aby terminów spotkań z lektorem było wiecej, gdyż zdarzało się ze po omówionym temacie, wolny termin na lekcje z lektorem byl dopiero za 1,5 tygodnia. Lekcje mogłyby trwać dłużej niż 30 min, aby można bylo omówić z nauczycielem cały temat. Oprócz tego nie mam zastrzeżeń, miła obsługa i lektorzy. Polecam! ????

Martyna

Bardzo polecam naukę z THE POINT. Elastyczny grafik, urozmaicone zadania i mili lektorzy.

Artur
@Martyna

Rozumiem, że po skorzystaniu z usług szkoły można się już porozumiewać w wybranym przez siebie języku? Jakiego Ty się uczyłaś, i ile czasu trwa nauka?

Mateusz

Bardzo polecam! Po dwusemestrowym kursie języka angielskiego zauważyłem ogromną poprawę mojej wymowy oraz oczywiście wiedzy. Nauka przebiegała sprawnie bez żadnych problemów, bardzo mili lektorzy jak i osoby nadzorujące❤️ Szczerze mogę polecić naukę w tej szkole bo pozwala naprawdę się rozwinąć i przełamać tzw. „barierę językowa”!

Natalena

Jestem bardzo zadowolona z kursu. Znacznie poprawiłam swój poziom angielskiego. Lektorzy są pomocni i życzliwi. Polecam każdemu

Paulina

Kurs był naprawdę wyczerpujący, nauczyłam się wiele na różnych płaszczyznach (nie mam blokady językowej dzięki półgodzinnym konsultacjom, na których rozmawialiśmy zarówno na bieżące tematy, jak i na te związane z kursem. Polecam serdecznie, ja na pewno jeszcze skorzystam z tego kursu i wykupie wyższy poziom

Amelia

Bardzo podobała mi się nauka w The Point, na samym początku myślałam ze będzie to dla mnie stresujące - rozmowa z lektorami, ale już po 3 pierwszych lekcjach przekonałam się ze są to bardzo ciepli i pomocni ludzie, którzy zawsze wytłumaczą jeżeli czegoś nie potrafisz

Dominika

Wygodna forma nauki, przyjemna atmosfera, wiele nowych ciekawostek oraz informacji. Nauczyciele bardzo pomocni, życzliwi oraz cierpliwi

Emilka

"The Point" bardzo pomogło mi w porozumiewaniu się w języku angielskim. Mój poziom znacząco się podniósł, co zauważyłam nie tylko ja, ale również ludzie z mojego otoczenia. Wszyscy w firmie są bardzo mili i pomocni. Polecam wszystkim naukę w "The Point".

Magda

Bardzo polecam szkołę językową The Point. Dobrze mi się pracowało z tematami, miło spędziłam tam czas, a nabyta wiedza napewno w przyszłości się przyda. Pomogło mi zwalczyć barierę. Lektorzy mili zarówno jak i wyrozumiali.

Oli

Świetna szkoła, bardzo mili nauczyciele. Wzbogaciłam swoje słownictwo o wiele słówek i wyrażeń, których wcześniej nie znałam, przestałam też bać się mówić w innym języku. Rozmowy z nauczycielami były bez stresu. Wszystkie lekcje były bardzo przyjemne i można było dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy.

Mysia

Uważam, że kurs jest bardzo dobry. Przez jeden rok nauczyłam się więcej niż przez kilka lat w szkole. Przedewszystkim poprawiła się u mnie umiejętność składnej wymowy i rozumienia ze słuchy z czego jestem bardzo zadowolona.

Hubert

Miło się uczyło na tej platformie polecam

Moniczka667

Osobiście chce polecić bardzo naukę w tej szkole. Mi osobiście bardzo się podobała nauka tutaj z paru powodów: przede wszystkim nauka cyrylicy oraz płynnego czytania z pomocą ćwiczeń w kursie była naprawdę bardzo SZYBKA i przyjemna, nie musiałam spędzać nad nauka wybitnie dużo czasu, żeby wiadomości zostały mi w głowie, wszyscy pracownicy są również bardzo mili i pomocni, zawsze mogłam zwrócić się do nich o pomoc z ewentualnym problemem, moja nauczycielka również byla wspaniała i pomogła mi zrozumieć wszystko o co zapytałam, forma nauki, czyli forma zdalna również jest cudowna dla osób, które w innych warunkach miały by np. problem z dojazdem, to, że można dobrać sobie odpowiadający dzień i godzinę konsultacji oraz możliwa zmiana do 24 godzin przed planowaną lekcją również jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które mają zmienny grafik. Serdecznie polecam każdemu komu zależy na szybkiej i skutecznej nauce. Ja po zakończeniu pierwszego kursu zamierzam kontynuować go dalej a wszystkim którzy nie zaczęli zalecam spróbować swoich sił.

Maja
@Moniczka667

A wiesz może czy można sobie wybrać formę zdalną albo stacjonarną czy zdalna jest narzucona?

Julia

Dzięki temu kursowi przełamałam swoją barierę językową, co pozwoliło mi się swobodniej wypowiadać w języku angielskim.

Julia

Chciałabym bardzo podziękować za satysfakcjonującą opiekę dydaktyczną, którą otrzymałam od platformy The Point podczas trwania mojego 2-letniego kursu z języka angielskiego. Jestem zadowolona z różnorodnych zadań, które miałam okazję wykonać, ponieważ sprawdzały oraz kształtowały one umiejętności potrzebne do poprawnego posługiwania się tym językiem. Największą przyjemność sprawiły mi konsultacje, dzięki którym pozbyłam się blokady językowej i nauczyłam się swobodnie rozmawiać po angielsku. Jeszcze raz z całego serca dziękuję osobom pracującym w The Point, którzy są przesympatyczni i do których mogłam zawsze zwrócić się z prośbą o pomoc.

Aktualność
Dzień dobry,
Good morning,
Buenos días,
Guten Morgen,
Доброе утро!

Szanowni Użytkownicy serwisu GoWork,

Dziękujemy za wszelkie komentarze dotyczące współpracy z naszą szkołą.
Jesteśmy przekonani, że każda pozytywna, ale także i negatywna opinia przyczyni się do rozwoju naszej placówki. Mamy na uwadze fakt, że “Uczenie się innego języka jest nie tylko uczeniem się innych słów na te same rzeczy, ale także uczeniem się innego sposób myślenia o rzeczach”, stąd postanowiliśmy, aby wszelkie kwestie poruszane na forum GoWork.pl nie pozostawały bez naszego komentarza.

Wszelkie pozytywne komentarze, uwagi, a także konstruktywną krytykę przyjmujemy i codziennie wprowadzamy szeregu działań, aby usprawnić komunikację z naszymi potencjalnymi pracownikami, ale także naszymi słuchaczami.

Chcemy na bieżąco reagować na Państwa pytania, wątpliwości i wnioski, dlatego zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami pod adresem e-mailowym: centrum@thepoint.pl

Jako szkoła językowa istniejąca od 30 lat w branży edukacyjnej kładziemy ogromny nacisk na jakość kształcenia naszych słuchaczy, jakość pracy Konsultantów Oświatowych, ale także wyjątkową atmosferę podczas wykonywanych obowiązków, dlatego bardzo zależy nam na Państwa opiniach, abyśmy dzięki nim, mogli wspólnie osiągać zamierzone cele i realizować wzajemnie oczekiwania.

Całemu zespołowi naszych pracowników za Wasze zaangażowanie i lojalność dziękujemy, a przyszłym pracownikom i słuchaczom możemy powiedzieć jedno - Start from The Point! :)

Alicja

Polecam, szczególnie konsultacje z native speakerami, pozwalają rozwinąć zakres słownictwa i swobodę wypowiedzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Kształcenia Językowego THE POINT - Kraków

• Jak się pracuje w Centrum Kształcenia Językowego THE POINT?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Kształcenia Językowego THE POINT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Kształcenia Językowego THE POINT?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Kształcenia Językowego THE POINT?

Kandydaci do pracy w Centrum Kształcenia Językowego THE POINT napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Kształcenia Językowego THE POINT