Centrum Kształcenia Językowego THE POINT

Opinie o Centrum Kształcenia Językowego THE POINT

Ola Szajner

Bardzo fajne kursu językowe. Lektorzy byli mili i potrafili mi wytłumaczyć to czego nie rozumiałam. Polecam wszystkim.

Kacper

Z całego kursu The Point jestem zadowolony, nie miałem większysz problemów ze zrobieniem zadań. Wszystko jest opisane na pierwszej konsultacji przez co czlowiek nie wchodzi na tzw. ,,nieznane wody''. Jedyne do czego mogę się przyczepić to brak wskazówek co do niektórych zadań.

Besia

Właśnie ukończyłam dwu letni kurs języka angielskiego w centrum ThePoint. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona moim postępem jaki dzięki pomocy lektorów uzyskałam w takim czasie. Jest to naprawdę bardzo przyjemna nauka bez wychodzenia z domu z fantastycznymi lektorami którzy motywują a nie dyskryminują. Dziękuję za współpracę i polecam każdemu z całego serca

Agnieszka

Polecam tę szkołę, bardzo mili lektorzy, pomocni. Można się wiele nauczyć oraz przełamać barierę językową.

Anna Mulka

Szkoła dobrze uczy dzięki konieczności ciągłego używania języka. Ustalanie terminów uczy organizacji czasu i pewnego rodzaju samodyscypliny.

Aniela

Bardzo polecam The Point, ze względu na cudowne podejście do ucznia. Uważam, że wiele wyniosłam z tego kursu, a jego ukończenie dało mi satysfakcję która jest nie do opisania :)

Karol
@Aniela

Ile trwał cały kurs i ile płaciłaś?

Julia

Serdecznie polecam The Point, bardzo mili i wyrozumiali nauczyciele, wszystko zorganizowane na najwyższym poziomie! ????

Aleksandra Stasiak

Bardzo sympatyczna atmosfera i widzę że mój zakres wiedzy zdecydowanie się powiększył. Polecam!

Mateusz

Polecam The Point dlatego że bardzo łatwo i przyjemnie mozna rozłożyc czas na wykonanie zadań

pati.m18

Bardzo przyjemny sposób nauki, ponieważ nikt nie narzuca tempa tylko sami go dostosowujemy. Polecam z całego serca wszystkim, którzy chcą przełamać swoją bariere językową i nauczyć się wielu nowych rzeczy. Zdecydowanie polecam!

kasia

Dzięki The Point mój zakres słów zdecydowanie się powiększył, również nauczyłam się lepiej pisać dłuższe wypowiedzi pisemne. Szkoła pomogła mi również przełamać barierę językową i dzięki temu lepiej i łatwiej umiem się wypowiadać i rozmawiać w języku angielskim. Zdecydowanie polecam!

Gabriel Loranc

Kurs był bardzo przyjemny, spokojny i bez stresu. Polecam gdyż umiejętności językowe poprawiły się:)

maruda03

Niedawno udało mi się ukończyć 4-semestralny kurs języka angielskiego na poziomie B2. Jestem zachwycona tym kursem, ponieważ dzięki niemu miałam okazję przełamać barierę językową i przy okazji podszlifować gramatykę i poznać nowe słownictwo. Nauczyciele byli bardzo wyrozumiali i cierpliwi. Atmosfera na zajęciach była jak najbardziej pozytywna????

SR

Polecam! Jestem zadowolona z kursu. Pomógł mi się oswoić z wybranym językiem.

Weronika

Polecam z całego serca!! Miałam przyjemność brać udział zarówno w kursie na poziomie B1 jak i B2 i wszystko przebiegło znakomicie. Kurs ten jest bardzo przyjemny, zero stresu, a moje umiejętności językowe dzięki The Point są na zdecydowanie lepszym poziomie. Jeżeli będę chciała dalej kontynuować naukę to tylko z The Point! :))

Angelika

Swoją przygodę z Centrum Kształcenia Językowego The Point uważam za nad wyraz udaną. Przez ostatni rok uczęszczałam na ich kurs z języka angielskiego na poziomie C1. Cała współpraca przebiegła spokojnie i bez przeszkód. Program nauki uważam za przydatny, tak jak było to zapewniane na rozmowie kwalifikacyjnej nie jest to uczenie się regułek na pamięć, a prawdziwe obycie z językiem, dzięki któremu zdecydowanie więcej wynosi się z kursu. Rozmowy ustne również były przyjemne, rozmawia się na nich z różnymi ludźmi, z różnych stron świata i z różnymi akcentami, więc po raz kolejny osoba na kursie ma prawo do obycia się z różnymi ludźmi tak jak byłoby to w prawdziwym życiu podczas wycieczki za granicę. Lektorzy są bardzo mili i wyrozumiali, nie naciskają na odpowiedzi, dają czas na zastanowienie się, są w stanie w łatwy sposób wytłumaczyć dane zagadnienie. Same terminy lekcji ustnych ustala się samemu, wiec można je dostosować do swojego grafiku, a w razie komplikacji tez je odwołać. Aktualnie oczekuje na dotarcie mojego certyfikatu, wiec gdy wszystko dojdzie do mnie na czas będę w stanie ocenić całą współpracę na 10/10. Pozdrawiam.

Gosia

Miałam możliwość brać udział w kursie the point. Była to bardzo przyjemna przygoda, wielu rzeczy mogłam się nauczyć. Przede wszystkim przełamałam barierę językową dzięki konsultacjom z lektorami. Same konsultacje były bardzo przyjemne i przebiegały w miłej atmosferze. Polecam.

Natan Rose

- Naprawdę nie trzeba się spieszyć aby ukończyć kurs - Możliwość działania kiedy tylko ma się ochotę, wystarczy nawet 15 minut - Po sobie odczuwam znaczną poprawę umiejętności językowych - A o pracownikach już nie wspomnę, cudowni ludzie Dziękuje bardzo i polecam wszystkim ❤️

Agnieszka

Witam wszystkich. Serdecznie polecam THE POINT. Jestem absolwentką ich kursu języka angielskiego i obecnie posiadam certyfikat znajomości tego języka na poziomie B2. Bardzo dobrze współpracowało mi się z każdym, z kim miałam kontakt z THE POINT. Lektorzy byli kompetentni i bardzo sympatyczni. Dziękuję Wam wszystkim za wkład jaki włożyliście w moją edukację. Pozdrawiam Agnieszka Błaszczyk.

^--^

Bardzo polecam!! Uczę się tutaj od roku i porównująć mój poziom przed i po nauce na the point jest widoczny!! Nie boje się pisać lub gadać po angielsku. Z większą łatwością składam zdania po angielsku. Jestem bardzo zadowolona ^^!

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Kształcenia Językowego THE POINT - Kraków

• Jak się pracuje w Centrum Kształcenia Językowego THE POINT?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Kształcenia Językowego THE POINT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Kształcenia Językowego THE POINT?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Kształcenia Językowego THE POINT?

Kandydaci do pracy w Centrum Kształcenia Językowego THE POINT napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Kształcenia Językowego THE POINT