Centrum Kształcenia Językowego THE POINT

Opinie o Centrum Kształcenia Językowego THE POINT

Patrycja Kulesza

Jestem zadowolona z nauki którą zaoferowała mi platforma. Uważam, że w kursie zostały zawarte wszystkie niezbędne elementy nauki języka w moim przypadku angielskiego. Dzięki kursowi poprawiły się moje oceny z języka angielskiego w szkole. Czuję potsęp który zrobiłam od początku nauki. POLECAM!

Kornelia

Dzięki The Point czuje się o wiele pewniej jeśli chodzi o rozmowy, słownictwo i wszystko inne co związane z językiem angielskim. Konsultacje zawsze przeprowadzone w miłej atmosferze, a nauczyciele wyrozumiali, cierpliwi, pomocni i bardzo sympatyczni. Sama przyjemność pracować z takimi osobami. Bardzo gorąco polecam:)

Julka

Bardzo serdecznie polecam kursy z centrum kształcenia językowego the point. Przez cały rok intensywnej nauki języka przyswoiłam bardzo wiele słów oraz zdobyłam łatwość w komunikowania się w języku angielskim. Profesjonalni lektorzy i metody nauczania zachęcają do nauki języka. Serdecznie polecam

Dawid

Bardzo fajne miejsce jeżeli chcesz pod szlifować swój angielski. Przez rok nauczyłem się bardzo dużo nowych słów i zwrotów. Polecam każdemu kto jeszcze nie skorzystał z tej oferty

WG

The Point pozwolił mi przełamać moją barierę językową na tyle że swobodnie mogę rozmawiać z osobami pochodzącymi z krajów anglojęzycznych. Zajęcia zawsze przebiegają w miłej i sprzyjającej nauce atmosferze. Rozmawiając po angielsku przestała wszystko tłumaczyć w głowie, po prostu zaczynam mówić automatycznie co jest wielką zasługą każdej przeprowadzonej konsultacji.

Jagoda

Bardzo polecam szkołę The Point, dzięki niej łatwiej porozumieć mi się za granicą oraz posiadam większy zakres słownictwa. Konsultacje przebiegały w świetnej atmosferze.

Zuza

Roczny kurs w The Point uważam za udany. Mili ludzie, atmosfera super. Mile wspominam.

Szczerze polecam kurs osoba które chcą się przełamać z rozmową po angielsku, atmosfera podczas rozmów przyjemna a korepetytorzy bardzo mili oraz chętni do pomocy.

Pingwiny

Dzięki The Point mój zakres słów się powiększył. Konsultanci bardzo pomocni i mili a sama atmosfera przyjazna. Zdecydowanie polecam

Angela

Jestem zadowolona z udziału w kursie. Mogę zauważyć że moje umiejętności swobodnego mówienia wzrosły, a przesympatyczni nauczyciele na pewno to ułatwili :)

daria

Polecam! Bardzo mili lektorzy, przyjemne zadania oraz egzaminy. Czuję znaczną poprawę w znajomości mojego angielskiego.

Maciek

Jestem bardzo zadowolony, że podjąłem decyzję wzięcia udziału w szkoleniu od Centrum The Point, ponieważ zauważyłem, że moje umiejętności po zakończeniu kursu bardzo się zwiększyły. W Centrum The Point pracuje wiele miłych i sympatycznych osób. Super się z wami pracowało!

Bożena
@Maciek

No to super, jak jesteś zadowolony to najważniejsze! A czego dotyczył kurs i jakie kompetencje ogólnie zdobyłeś?

zanetka.siatka

CKJ The Point to super miejsce gdzie można doszkolić swoje umiejętności językowe lub nauczyć się ich od podstaw. Bardzo polecam lektorów, którzy zawsze są dostępni i chętnie pomogą i wytłumaczą gdy zajdzie taka potrzeba. Ogólnie bardzo bardzo polecam.

julia_01

Bardzo polecam, świetny kontakt z prowadzącymi, a wielkim autem kursu jest jego forma online. Moje umiejętności językowe znacznie się polepszyły.

Kacper

Kiedy potrzebowałem przedłużenia kursu dostałem nieodpłatnie dodatkowe kilka dni. Oprócz tego lektorzy bardzo sympatyczni.

Kacper

Gdy potrzebowałem przedłużenia mojego kursu dostałem nieodpłatnie dodatkowe kilka dni. Również lektorzy bardzo sympatyczni.

Kapi

Bardzo mi się spodobały lekcje, podejscie nauczycieli do uczniów i cały system. Jeżeli ktoś chce się nauczyć angielskiego lub się podszkolić, bardzo polecam.

zoskas

Nauka w szkole językowej THE POINT była bardzo ciekawym doświadczeniem i dużo mnie nauczyła. Poznałam wiele interesujących osób, a przede wszystkim przełamałam swoją barierę językową i wreszcie zaczęłam rozmawiać z innymi po angielsku.

Bartek

Przystępna forma uczestniczenia w kursie oraz mili, pomocni oraz wyrozumiali konsultanci. Ogulnie polecam.

Anon

Polecam. Ukończyłem kurs B1 i uważam, że konsultacje z lektorami są bardzo pomocne. Sami lektorzy bardzo mili.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Kształcenia Językowego THE POINT - Kraków

• Jak się pracuje w Centrum Kształcenia Językowego THE POINT?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Kształcenia Językowego THE POINT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Kształcenia Językowego THE POINT?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Kształcenia Językowego THE POINT?

Kandydaci do pracy w Centrum Kształcenia Językowego THE POINT napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Kształcenia Językowego THE POINT