Centrum Kształcenia Językowego THE POINT

Opinie o Centrum Kształcenia Językowego THE POINT

Daria

Kurs przebiegał bardzo dobrze . Miałam swoją ulubioną nauczycielkę, którą polecam z całego serca. Lekcje zaczynały się od typowych pytać o moich planach. Bardzo fajną możliwością było dodawanie swoich prac do sprawdzenia, przez co moje oceny w szkole państwowej były wyższe. Mój problem to było mówienie, po ukończeniu kursu zmniejszył się . Moim jednym zastrzeżeniem jest Pan, który kazał czytać mi wszystkie zadania, które były mi zadane do domu i nie poprawiał gdy czytałam źle. Kurs polecam jednak jest on dla osób ,które mają problem z podstawami .

Gosia

Bardzo polecam szkołę językową The Point. Korzystałam z jej usług przez ostatni rok i jestem bardzo zadowolona. Wszystko działo sprawnie. Lekcje były możliwe w każdy dzień tygodnia w bardzo przystępnych godzinach. Konsultacje przebiegały w bardzo przyjemnej atmosferze i na odpowiednim poziomie. Wszystkie informacje były na bieżąco wysyłane na maila, kontakt ze szkołą był bardzo dobry. Certyfikat przyszedł po 2 tygodniach od zakończenia kursu. Bardzo polecam.

Kuba

Na początku miałem mieszane uczucia głównie dla tego że native speakerzy z którymi miałem "przyjemność" pracować wymagali ode mnie tylko przeczytania zrobionych zadań, jednak po pewnym czasie zacząłem dostawać innych z którymi miałem możliwość przeprowadzenia normalnej rozmowy i z którymi naprawdę przyjemnie się rozmawiało. Od tego jak dużą miałem motywacje zależało głównie z kim rozmawiałem, oczywiście mogłem wybrać speakera z którym tylko bym rozmawiał jednak nie wybrałem tej możliwości gdyż chciałem stale poznawać kogoś nowego. Ogólnie kurs bardzo fajny.

Ola

Po dość długim okresie edukacji mogę stwierdzić, że jestem naprawdę zadowolona z THE POINT! Uczyłam się kiedy chciałam i gdzie chciałam - tego właśnie szukałam! Dużo rozmów przeżyłam wraz z lektorami a na tym mi zależało - na praktyce! Szczerze dziękuję i polecam! ????

julia

na początku nie byłam pewna co do rozpoczęcia mojej przygody z the point, lecz już po pierwszej lekcji byłam pozytywnie zaskoczona. nauczycielka, z którą rozmawiałam była przemiła i tłumaczyła mi wszystko jak najlepiej potrafiła. rzeczywista rozmowa po angielsku była dla mnie nowością, lecz dzięki the point byłam w stanie bardziej sie rozwinąć, próbować przełamać barierę językową i dowiedzieć sie wiele ciekawostek o świecie. widzę w sobie zdecydowaną poprawę i większą determinację do nauki języka. zdecydowanie plusem jest możliwość wybierania terminów konsultacji. uważam, że the point jest warte polecenia:)

the_anja

The Point pozwoliło mi przeżyć wspaniałą przygodę z językiem angielskim. Dzięki ich uprzejmemu zespołowi, nie bałam się niczego. Mają bardzo dobrą technikę nauczania, dzięki której potrafię się teraz porozumiewać. Dziękuje za wszystko The Point❤️

Weronika

Bardzo pozytywnie oceniam współpracę z THE POINT. Podoba mi się to, że naukę mogę prowadzić we własnym tempie oraz decydować o terminach konsultacji. Zawsze mogę liczyć na pomoc konsultantów odnośnie języka niemieckiego. Dzięki platformie przełamałam barierę językową oraz swobodniej posługuję się językiem niemieckim. Bardzo polecam !

Ala

Przez rok naprawdę dużo się nauczyłam. Najwięcej dały mi konsultacje, ale przerobiony materiał też był bardzo ciekawy i rozwijający. Czasami przeszkadzały mi jedynie odległe terminy konsultacji, ale mimo wszystko poleciłabym ten kurs innym ;))

Dominik

Bardzo polecam kurs można wiele sie wiele nauczyć i zajecia z lektorami ponagają w leprzym opanowaniu języka

????

całokształt był okej. były jakies drobne niedociągnięcia ale wiele się nauczyłam ????

Przemek

Nauka z the point na pewno była pomocna, zajęcia można było dostosować do swojego wolnego czasu. Nauczyciele z którymi miałem lekcje byli bardzo mili. Jestem zadowolony

Julia

Dzień dobry, jakiś czas temu miałam okazję wziąć udział w kursie języka angielskiego wraz ze szkołą językowa ,,The Point". Po osobistych doświadczeniach, przemyśleniach stwierdzam, że całość kursu bardzo mi się podobała. Zajęcia odbywały się w naprawdę miłej atmosferze, pełnej radości, zabawy z nauki i porozumienia. Jeśli chodzi o lektorów - w stosunku do mnie byli bardzo uprzejmi, pomocni oraz wyrozumiali. Z pomocą lektorów, epizodów, egzaminów udało mi się przełamać barierę językową więc coraz chętniej rozmawiałam, cały materiał był dobrze opracowany, aczkolwiek jedyną wadą było to, ze nie mogliśmy przerobić całego epizodu w ciągu jednej konwersacji w tym ostatnich zadań pisemnych, które w całym kursie były dość ważne gdyż gonił nas czas...???? Myślę, ze bardzo dobrze wykorzystałam czas w ciągu roku na naukę języka angielskiego. Poprawka przed egzaminem, nowe słownictwo, gramatyka przydadzą się na pewno. Polecam, a w skali 1-10 oceniam mocne 8-10 ????

tatiana

Dzięki nauce w Centrum Kształcenia Językowego THE POINT poczułam się pewniej w posługiwaniu się językiem. Atmosfera w trakcie konsultacji była cudowna, a materiał zawierał dużo nowego słownictwa.

Roksana

Serdecznie polecam naukę w The Point. Dzięki temu kursowi, nauczyłam się wielu nowych rzeczy, a angielski idzie mi znacznie łatwiej niż przed podjęciem kursu.

Wera

Bardzo pozytywnie oceniam współpracę z THE POINT. Podobało mi się to, że naukę mogłam prowadzić we własnym tempie oraz decydować o terminach konsultacji. Lekcje przebiegały w miłej atmosferze, a nauczyciele prowadzący wykazali się wielkim profesjonalizmem. Zawsze mogłam liczyć na pomoc od konsultantów odnośnie języka angielskiego. Na pozytywną uwagę zasługuje również różnorodność zadań oraz świetnie opracowane materiały do nauki własnej. Dzięki platformie znacznie wzbogaciłam swoje słownictwo, przełamałam barierę językową oraz swobodniej posługuję się językiem angielskim. Bardzo polecam !

Opiniodawca

Jestem usatysfakcjonowana z mojego udziału w kursie The Point. Platforma działa sprawnie bez zbędnych usterek a nauka jest przyjemna i dostosowana do poziomu.

Goździk

Dzięki nauce z lektorami i pracy z materiałami bardzo poprawił się moja wymowa i rozumienie języka angielskiego. Polecam skorzystać

Dariusz

Lekcje prowadzone przez nauczycieli bardzo pomogły mi rozwinąć się w kierunku języka angielskiego. Wszyscy nauczyciele dawali mi cenne rady i pomocne uwagi. Byłem dosyć słaby z języka angielskiego ale dzięki Waszej szkole umie posługiwać się językiem angielskim. Dziękuję wszystko wykładowca za ten rok.

Martyna

Kilka dni temu zdałam mój ostatni egzamin z C1 z języka angielskiego i szczerze polecam. Materiał i zadania fajnie przygotowane, różnorodne, duży nacisk na pisanie i słownictwo. Oczywiście podczas konsultacji nacisk jest na rozmowy ???? konsultacje z osobami z różnych zakątków świata, z różnymi akcentami, co mi osobiście bardzo się podobało. Gdyby był jakiś wyższy level to poszłabym śmiało jeszcze raz

x

Nauka z THE POINT była bardzo ciekawa, nauczyłam się wielu nowych rzeczy z języka angielskiego. Polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Kształcenia Językowego THE POINT - Kraków

• Jak się pracuje w Centrum Kształcenia Językowego THE POINT?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Kształcenia Językowego THE POINT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Kształcenia Językowego THE POINT?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Kształcenia Językowego THE POINT?

Kandydaci do pracy w Centrum Kształcenia Językowego THE POINT napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Kształcenia Językowego THE POINT