RUBEN-BAU SP. Z O.O.

Opinie o RUBEN-BAU SP. Z O.O.

Leon

Pracuje w ruben 2 rok teraz czekam na nowy wyjazd bo terminy trochę sieprzesunely. wiem że nie jestem sam. Myśle że warto chwilę poczekać bo oferuja porzadne pieniądze i wszystko na czas.

Edward

ok.

tomasz

Jest ok.

Harnaś

Witam. Czy pracuje ktos z woj.Malopolskiego ?

Harnaś

Witam pracuje ktos moze z woj.Malopolskiego

Cieśla

rozmowa i oferta pracy

rzeczowe pytania o wykonywanej pracy

Kris:)

wypłaty,rozliczenia są co dwa tygodnie?

Krzysztof
@Kris:)

Twoje pytanie związane jest, z tym że zamierzasz aplikować do pracy za pośrednictwem firmy RUBEN-BAU? Jeżeli tak, to może podzieliłbyś się z nami tym, która z ofert Cię zainteresowała https://www.gowork.pl/praca/ruben-bau-sp.-z-o.o.;pr ? Jak widzisz, poszukiwani są pracownicy z całkowicie różnorodnych zawodów, dlatego liczę na to, że podzielisz się z nami tym, jak to wygląda w Twoim przypadku.

orzeł76

Witam czy pracuje ty ktoś jako malarz-szpachlarz jakie stawki.zakwaterowanie ,ile godzin ,czy umowa polska czy niemiecka warto podjąć współpracę z tą firmą? czy pracuje ktoś z okolić Rzeszowa dajcie jakieś info pozdrawiam

Majk
@orzeł76

Pracuja ludzie z calej polski z Rzeszowa tez ale co do pracy szpachlaz malarz to tu roboty nie maja

olo

Witam, jakie macie doświadczenia z tą firmą - piszcie, olo

miecio

fajna firma

andrzej

czy wybiera sie ktos moze w pazdzierniku do frankfurtu z okolic bielska bialej czy katowic

czaki

jest tu ktoś ?:)

sławek

firma godna polecenia

Czaki
@sławek

Jest ktoś może z lubelskiego ? I drugie pytania ... co ile jest zjazd do Polski ?

Grzesiek

Witam czy jest możliwość pracy jako zbrojarz mam 10 lat doswiadczenia

Słyszałem, że firma dobrą opinię jako pracodawca.

Igor

Czy dobrze się tu zarabia? Jak można się dostać?

Onia
@Igor

CV można przesłać na adres biuro@ruben-bau.eu

Wiktoria

@mario, może najlepiej zadzwonić bezpośrednio do firmy i zapytać? Jakie warunki byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące? @Andrzej Fratczak, a jak atmosfera w tym miejscu pracy? Czy sama praca jest ciężka i stresująca, czy jednak nie? @Vito, widziałam, że jesteś zainteresowany pracą w RUBEN-BAU. Zdecydowałeś się już aplikować do pracy w tym miejscu?

mario

Witam. Czy ktoś może się orientuje czy firma prowadzi teraz jakieś budowy w okolicy Drezna i poszukuje tam pracowników?

Andrzej Fratczak

Witam, firma godna polecenia: wypłata na czas, warunki mieszkaniowe ok, praca ciągła.

Vito

Niech ktoś napisze co ile czasu są zjazdy do Polski. Przykładowo z Drezna i jak jest z pierwszą wypłatą. Pozdrawiam

Wiktoria

@Junior, skoro wypowiedziałeś się już na forum, to napisz proszę coś więcej na temat pracy w RUBEN-BAU w Jeleniej Górze. Jak oceniasz tego pracodawcę pod względem warunków, które oferuje? @interesowny, pytałeś o warunki pracy w RUBEN-BAU. Jakie stanowisko Cię interesuje? Jakie warunki byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące? Zdecydowałeś się już aplikować do pracy w firmie? @franek, długo już pracujesz w RUBEN-BAU? Planujesz związać się na dłużej z tym pracodawcą?

Junior

ktos chce sie cos dowiedziec wiecej , to pisac pracuje tam i jestem mega zadowolony(usunięte przez administratora)

Raper
@Junior

Junior jakiś kontakt do ciebie

Rafi
@Junior

Moj email (usunięte przez administratora) to napisz cos o nich pozdrawiam

Anka
@Junior

Moj mail (usunięte przez administratora)prosze o info o tej firmie.

interesowny
@Junior

junior pisz jakie zarobki tam sa,ile zostaje na czysto,czy pomagają prowadzic ta dzialalnosc gospodarcza,czy mieszkania sa przyzwoite

Iro

Jakie są zarobki netto

Zostaw merytoryczną opinię o RUBEN-BAU SP. Z O.O. - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w RUBEN-BAU SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy RUBEN-BAU SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RUBEN-BAU SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 23 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RUBEN-BAU SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w RUBEN-BAU SP. Z O.O. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RUBEN-BAU SP. Z O.O.