RUBEN-BAU SP. Z O.O.

Opinie o RUBEN-BAU SP. Z O.O.

Ślazak

Rzetelna firma jak ktoś pracuje i nie chleje to kasa na czas i można w różnych kwestiach się dogadać Lubię atmosferę w RUBEN-BAU SP. Z O.O. za: Wszystko

Wanda
@Krzysztof

Na jakie stanowisko planujesz aplikować ogólnie? To może mieć znaczenie. Poza tym czemu akurat nimi się interesujesz?

TADEK

PISAŁEM WCZESNIEJ ZE WYJEZDZAM Z TEJ FIRMY DO PRACY I OPISZE WSZYSTKO. WIEC TO ROBIE :) JAK DOTARLEM DO PENSJONATU TO MOCNO SIE ZDZIWILEM BO WARUNKI NAPRAWDE SUPER - MIESZKANIE NA 4 OSOBY Z PEŁNYM WYPOSAŻWNIEM . NA BUDOWIE TEZ OK, BO KIEROWNICY SYMPATYCZNI. TRZEBA SIE NA POCZATKU WYKAZAC BO POD OBSERWACJA SIE JEST ALE TEN KTO UMIE PRACOWAC TEN NIE MA PROBLEMU. JA AKURAT UMIEM I WEDLUG ROZMOW MAM NA MINIMUM ROK ZAPEWNIONOM PRACE. LUDZIE Z KTORYMI PRACUJE TEZ SA FAJNI. PRACUJEMY PO OK 210GODZIN A WYPLATY SA NA CZAS. PDSUMOWUJAC JESTEM ZADOWOLONY I POLECAM FIRME

Szymon
@TADEK

Ogólnie warunki mieszkaniowe średnie brak było niektórych podstawowych sprzętów pralka itp. Poza tym naprawdę ok domy blisko (jest internet itp. ????)pracy to akurat na plus.. majstrowie Niemcy ale wporzadku gorzej z polskimi brygadzistami " na których trzeba robić i x którymi nie idzie się porozumieć dlatego też duża rotacja brak porozumienia w ekipie i jak to Pan określił on nikogo zabierać nie musi także bez samochodu bym się nie wybierałniektorzy np przez tą mogą odchodzić .a ponoć idzie się dogadać. Tu było ciężko . Chyba że chcesz żeby ktoś na Tobie zarabiał lub lubisz jeździć autobusem lecz trzeba znać język .... Kasa nie jakąś super ale każdy wie na co się godzi jeżeli się przestrzega umowy zostanie na pewno wypłacona. Kontakt z biurem bardzo dobry Panie przed podpisaniem umowy przemiłe później już mniej ale nadal miłe i pomocne. Żeby ekipa była normalna na pewno bym został problem w pracownikach. Pozdrawiam

miecio

fajna firma

Andrzej Fratczak

Witam, firma godna polecenia: wypłata na czas, warunki mieszkaniowe ok, praca ciągła.

Elka Nowy wpis

Hej. widziałam ofertę dla specjalisty ds. rekrutacji. znajomość języka niemieckiego została w niej oznaczona jako mile widziana. Czy można przy tym liczyć na jakiś kurs lub szkolenie? Nie ma o nich wzmianki w opisie a jednak stawiam na rozwój

Tomek Nowy wpis

Zwolniłem się z Ruben Bau i pojechałem do innej firmy bo dawała więcej kasy! Nie zapłacili mi za 5 tygodni pracy. Wienc teraz zastanawiam się czy nie wrucić bo tutaj kasa była zawsze na czas i dało się dogadać. Czy ktoś kiedyś do nich wracał? Firma daje rugie szansy?

Ja Nowy wpis
@Tomek

Jak nie chlales na budowie i wszystko było.z tobą ok to możesz dzwonić i można wrócić, ale jak było coś nie tak to nie

Majk Nowy wpis
@Tomek

ja kiedys tez odeszlem bo myslalem że w polsce wiecej zarobie ale u nas w kraju nawet nie ma szans na takie zarobki. Wrocilem do nich i trzymam sie roboty. Jak dobze pojdzie to kupuje dom w zgorzelcu w tym roku i sprowadzam tu rodzine. zawsze to blizej by do nich jezdzic. dzwoni do nich i nie zastanawiaj sie

Klementyna

dzień dobry. mój partner jest mularzem a widziałam ofertę do firmy z przedziałami od 16 do 20 tys. proszę mi wyjaśnić na jakiej zasadzie występuje taka różnica. Czy mocno musiałby się napracować żeby mieć te 20 tys?

Marek murarz

Panie z biura bardzo miłe i pomocne. Zazwyczaj kasa na czas. Praca jak praca, ludzie są różni. Ale robię swoje i nie patrze na innych

Cieśla

rozmowa i oferta pracy

rzeczowe pytania o wykonywanej pracy

Ciesla Waldek

Pracowałem z firmą przez rok i wszytko było ok. Kasa na czas pensjonaty spoko..zrezygnowałem bo musiałem wrócić do Polski bo urodziło mi się dziecko, ale na pewno kiedyś wrócę do współpracy z ta firma.

Murarz Tomek

Głównie budowy od podstaw, nie ma co liczyć na pracę wykończeniowe. Ale praca przy murowanie jest ok. Trafiłem na spoko gości. Stawki Ok i jak się pokaże ze jest się fachowcem można spokojnie dostać podwyżkę. Ja polecam

Krzysiek

Trzeba na początku się pokazać że coś się umie, ale jak Niemcy zobaczą, ze jest się fachowcem jest ok. Pieniądze są spoko. Najlepiej mieć swój samochód, ale jak się nie ma Panie w biurze na pewno coś wymysla

Jan

Praca jak każda inna. Pensjonaty ok, panie w biurze spoko, kasa na czas. Więc nie ma co narzekać

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych,
pełnych wiary, nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju,
serdecznych spotkań w gronie rodziny
i wśród przyjaciół
oraz wesołego Alleluja.

RUBEN-BAU SP. Z O. O.
Dominika

Jakbyście jechali pierwszy raz na budowę, to gdzie polecacie? Tak patrzę na oferty od firmy i zastanawiam się czy by swojemu chłopakowi ich nie pokazać. w tej która mam przed sobą wpisane jest Monachium, Frankfurt lub Erfurt. Niemiecki ogarnia ale na takim projekcie za granicą jeszcze nie był, dlatego się nad tym zastanawiam. Jest cos o czym powinnam najpierw wiedzieć?

Eruft widzę, że zaginał w tej ocenie. Powiedz czemu Frankfurt nie, ja chciałem na operatora zurawia tam do nich składać papiery właśnie, po niedawno się ogłosili i pisali, że są możliwe zarobki do 25 tys

bylypracownik

Firma Ok.ale jest jedną osobą Aleksander O.jest to (usunięte przez administratora).sam nic nie robi bierze duża kasę no to ,majster,a u niego na budowie trzeba biegać.z tego co wiem to ludzie przez niego odchodzą.wiec przestrzegam.zanim podpiszecie umowę spytajcie się do kogo trafiacie.nowych zajeżdża,bez litości.

Jeszczepracownik
@bylypracownik

Niestety nigdy nie wiesz do końca na kogo trafisz . na każdej budowie trafi się jakiś typ który robi tylko gadka najgorsi są ci którzy znają niemiecki ,przynajmniej myślą że umieją, i myślą że to zwalnia ich od pracy fizycznej.(usunięte przez administratora)

@Jeszczepracownik

A nie ma tam jakiegoś kierownika do którego możesz zgłosić takie rzeczy? Lub właśnie chociaż do biura z tym podejść jeśli jakiś współpracownik sprawia jakieś problemy? często to się zdarza?

Olek
@Jeszczepracownik

Dzien dobry czy nadal jesr w tej firmie ok bo szukam pracy

Misiek
@Olek

Było i jest ok. Pracuje 3 rok i polecam.

Krzysztof g
@Misiek

Witam właśnie dostałem ofertę pracy w Rubens bau ale na własnej działalności,czy wszyscy tak tam pracują?

@Misiek

Przy takich trzech latach pracy można liczyć na jakiś dodatkowy przywilej lub cokolwiek? jest wtedy już tylko jedna osoba koordynująca? Jak wygląda relacja z osobami z biura?

Zainteresowany pracą

Mam pytanie co ile zjazdy do Polski i na jaki czas?

Czy więcej osób ma podobne zdanie co do tych polskich brygadzistów? Chciałbym sprawdzić ocenę z warunków pracy właśnie na tym stanowisku, bo na stronie pisali, że nawet do 30 tys można zarobić. ta praca jest ciężka? dla porównania murarz miał wpisane 23 tys

Olek

Dzien dobry chciałby podjąć prace w tej firmie jak jest teraz czy warto tam pracowac dziekuje za jaką kolwiek odpowiedz

Przemo

Witam . Mam pytanie odnośnie działalności gospodarczej czy musi być polska czy może być np czeska, niemiecka czy też innego kraju ue

@Przemo

Witam Współpracujemy z osobami które mają polską lub niemiecką działalność oraz z tymi którzy nie mają działalności ale byli by chętni do założenia polskiej, w której możemy pomóc ze wszystkimi formalościami. Dlatego większa część Panów właśnie takie wybiera. Na innych działalnościach niż polska i niemiecka nie wspólpracujemy.

Najserdeczniejsze życzenia

z okazji Świąt Bożego Narodzenia

spędzonych w rodzinnej atmosferze

oraz wielu miłych chwil

w nadchodzącym Nowym 2024 Roku

Aktualność
W 2024 RUSZAMY Z NOWYMI KONTRAKTAMI ZARÓWNO W NIEMCZECH JAK I AUSTRII ORAZ BELGII.

POSZUKIWANI FACHOWCY:

RUBEN-BAU SP. Z O. O.

UL. GRUNWALDZKA 58

58-506  JELENIA GÓRA

Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku  do piątku w godz. 8-16

tel. 534-188-717, 576-033-941, 534-570-013.

W DNIACH OD 23.12.2023 DO 02.01.2024 BIURO JEST NIECZYNNE

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU W INNYCH TERMINACH.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w RUBEN-BAU SP. Z O.O.?

Inga

Co z księgowością? Chyba nie widzę komentarzy odnoszących się do tego działu. Od paru dni specjalista od niej jest poszukiwany przez taki portal. proszę wiec o przybliżenie atmosfery i oczywiście zarobków, ponieważ nie są określone, może jakieś widełki placowe?

Elżbieta

Szukają brukarza do Berlina. Mąż się pyta co znaczy, że możliwe zarobki do 20.000 zł? Ile naprawdę by zarobił?

Tom

Oczywiście pamiętaj że proponowane stawki są na poziomie 16 euro brutto za godzinę i nie masz wogole płatnego urlopu i chorobowego przez miesiąc , nie masz prawa do zwrotu podatku , wątpię by dali komuś 23 e na początku.

Zbigniew
@Tom

Ta stawka jest sztywna czy zależy np. od doświadczenia? Skoro nie ma urlopu i chorobowego przez miesiąc, to jaką umowę oferują na start? Możesz powiedzieć coś więcej na ten temat?

Tom
@Zbigniew

Jesteś na swojej działalności ty sobie płacisz za urlop za chorobowe przez pierwszy miesiąc , oni zawierają z tobą umowę coś w rodzaju B2B ale tak naprawdę wypożyczają ludzi ze swoją działalnością do firm w.niemczech pobierając oczywiście ,a to prowizje dla siebie

@Tom

Wcześniej wątpiłeś w to ze dadzą komuś 23 euro na początku, dlaczego? na podstawie jakich cech przyznawana jest ta kwota? I po jakim docelowo czasie dochodzi do jej ewentualnego wzrostu?

Zostaw merytoryczną opinię o RUBEN-BAU SP. Z O.O. - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w RUBEN-BAU SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy RUBEN-BAU SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RUBEN-BAU SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 23 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RUBEN-BAU SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w RUBEN-BAU SP. Z O.O. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RUBEN-BAU SP. Z O.O.