RUBEN-BAU SP. Z O.O.

Opinie o RUBEN-BAU SP. Z O.O.

Jerzy

Firma jest OK, można nieźle zarobić. Polecam

Dobra firma, rzetelna, polecam

Zenek78

Pojechałem ok 2 miesiące temu na budowę bliźniaków i chwałę sobie. Praca lekka- jak dla mnie i organizacja też. Pieniądze na czas, dużo godzin i zakwaterowanie za free o warunki też spoko. Dlatego polecam firme. Daje pozytywną opinie Po urlopie wracam spowrotem i do końca roku mam robotę. Generalnie pozytyw.

Rafi

Czy pracuje ktoś w tej firmie z okolic Włocławek Płock Kutno Toruń.Jestrm nowy i szukam kogoś kto by zechciał żebym dołączył do grupy auta mam tesz swoje jak coś auto

Ruben Bau
@Rafi

Witam, Firma prowadzi rekrutacje. Proszę przesłać swoje CV na biuro@ruben-bau.eu. Współpracujemy z osobami z całej Polski, z Pana lokalizacji też. Pozdrawiam, RUBEN-BAU SP. Z O. O. UL. GRUNWALDZKA 58 58-506 JELENIA GÓRA TEL. 534-188-717 / 534-570-013 / 576-033-941 e-mail: biuro@ruben-bau.eu

andrzej
@Rafi

Wyjeżdżam w poniedziałek 12 lipca jestem z okolic Wągrowca, Budowa na północ od Monachiun

Cieśla

rozmowa i oferta pracy

rzeczowe pytania o wykonywanej pracy

On

A jaka umowa i stawka dla murarza z doświadczeniem 5-letnim ?

Bogdan
@On

Samozatrudnienie, musisz założyć firme jednoosobową.

@On

zapraszamy do kontaktu indywidualnego

Antek

Czy jest umowa o pracę czy trzeba mieć firmę.Kwesta transportu ?

Rafał
@Antek

Wlasna działalność odnośnie transportu to zależy gdzie ale lepiej mieć. Pozdrawiam

Byly
@Antek

Bez własnego bym się nie wybierał albo zostaniesz na lodzie albo kup sobie rower

@Byly

Witam Pomagamy organizować dojazdy zarówno z Polski jak i na terenie Niemiec na trasie zakwaterowanie-budowa. Jest to koszt własny osób wyjeżdzających. Tak tworzymy brygady aby każdy miał jak dojechać do miejsca pracy. Odległości nie są dalekie. Panowie natomiast najczęściej samodzielnie się dogadują i rozliczają się między sobą za transport. Na poczet pierwszego przejazdu doliczamy jednorazowy Bonus.

Witam, chciałbym się dowiedzieć jak często są zjazdy do Polski, czy jest jakiś harmonogram czy jest to rozpatrywane indywidualnie gdy ktoś potrzebuje pojechać do Polski ?

@Marek

Witam Jesteśmy cały czas w kontakcie z osobami przebywającymi na kontraktach, w związku z czym możliwość wolnego jest realizowana w systemie planowym i rotacyjnym. Ustalamy z każdym indywidualnie takie potrzeby . Natomiast w sytuacjach nagłych, nieprzewidzianych i pilnych zjazdów reagujemy na bieżąco i ustalamy wszystko.

Piter63

Witam, chciałem zapytać, czy firma organizuje jakieś kursy przed wyjazdem do ptacy

@Piter63

Witam, jakie kursy ma Pan na myśli? Wyjeżdżają od nas na kontrakty ludzie którzy mają doświadczenie w danej dziedzinie pracy, w związku z tym nie wymagają kursów.

Polecam firme rzetelnie i miło sie pracuje.

TADEK

PISAŁEM WCZESNIEJ ZE WYJEZDZAM Z TEJ FIRMY DO PRACY I OPISZE WSZYSTKO. WIEC TO ROBIE :) JAK DOTARLEM DO PENSJONATU TO MOCNO SIE ZDZIWILEM BO WARUNKI NAPRAWDE SUPER - MIESZKANIE NA 4 OSOBY Z PEŁNYM WYPOSAŻWNIEM . NA BUDOWIE TEZ OK, BO KIEROWNICY SYMPATYCZNI. TRZEBA SIE NA POCZATKU WYKAZAC BO POD OBSERWACJA SIE JEST ALE TEN KTO UMIE PRACOWAC TEN NIE MA PROBLEMU. JA AKURAT UMIEM I WEDLUG ROZMOW MAM NA MINIMUM ROK ZAPEWNIONOM PRACE. LUDZIE Z KTORYMI PRACUJE TEZ SA FAJNI. PRACUJEMY PO OK 210GODZIN A WYPLATY SA NA CZAS. PDSUMOWUJAC JESTEM ZADOWOLONY I POLECAM FIRME

NIKT

Nie tak do końca, bo jeżeli ZUS Cofnie Panu A1 to firma wypnie się na Pana

TADEK
@NIKT

a czemu zus miałby coś cofnać???? chyba jak wydaja decyzje to jest ostateczne!!!

Damian
@TADEK

A co do jezyka to przykładaja duza wage

Szymon
@TADEK

No z mieszkaniami ponoć mocno różnie. My np nie mieliśmy gdzie zrobić prania poza tym było naprawdę ok. Niestety atmosfery z kolegami z pracy nie mogę nazwać pozytywnej strasznie nieprzyjemna atmosfera Pan brygadzista jak to określił nie musi nikogo do pracy zabierać także bez samochodu absolutnie bym się nie wybierał chyba że ktoś lubi podróże autobusem ... Kasa nie największą ale pewna jeżeli ktoś.nie popija w pracy przestrzega regulaminu o to co w umowie nie musi się martwić.Panie w biurze przesympatyczne do póki nie podpiszeszz umowy później trochę mniej ale nadal pomocne i kontakt z paniami bezproblemu... gdyby nie atmosfera w ekipie i problem z dojazdem zostalbym dłużej. Pozdrowienia z Szwecji. Polecam również iwobau i permont nie było tam problemu z pseudobrygadzistami co udają że robią a ekipa musi robić na jednego Pana bo chce zabłysnąć. Bez języka raczej ciężko

Szymon
@TADEK

Ogólnie warunki mieszkaniowe średnie brak było niektórych podstawowych sprzętów pralka itp. Poza tym naprawdę ok domy blisko (jest internet itp. ????)pracy to akurat na plus.. majstrowie Niemcy ale wporzadku gorzej z polskimi brygadzistami " na których trzeba robić i x którymi nie idzie się porozumieć dlatego też duża rotacja brak porozumienia w ekipie i jak to Pan określił on nikogo zabierać nie musi także bez samochodu bym się nie wybierałniektorzy np przez tą mogą odchodzić .a ponoć idzie się dogadać. Tu było ciężko . Chyba że chcesz żeby ktoś na Tobie zarabiał lub lubisz jeździć autobusem lecz trzeba znać język .... Kasa nie jakąś super ale każdy wie na co się godzi jeżeli się przestrzega umowy zostanie na pewno wypłacona. Kontakt z biurem bardzo dobry Panie przed podpisaniem umowy przemiłe później już mniej ale nadal miłe i pomocne. Żeby ekipa była normalna na pewno bym został problem w pracownikach. Pozdrawiam

Kop

Witam kiedy wyjazdy do prac wod kan?

Mariusz

Witam czy ktoś z okolic Łodzi będzie się wybierał do Frankfurtu nad Menem?

Fibras
@Mariusz

Do czego,?

Xyz
@Fibras

Może na pracę wod kan?

Pracowałem tam caly poprzedni rok. polecam firme bo praca, mieszkania i pieniadze było wporzadku. Teraz czekam na kolejny wyjazd bo niestety zima jest i rozumiem że nie ma takiego frontu robót. Myślę ze watro bo kontrakty maja fajne.

Ktoś
@Michał

No my jeszcze pierwszej wypłaty nie mamy bo mąż dopiero od stycznia wyjechał także czekamy ale nie narzeka na pracę i mieszkanie póki co jest wszystko w najlepszym porządku.

Witam, czy Firma organizuje transport, z kwatery na budowy? Jaka jest rotacja wyjazdów ? Czy wiadomo coś na temat wyjazdów w 2021 r ?

@Kandydat

Witam Nasza firma oferuje pracę z bezpłatnym zakwaterowaniem, natomiast dojazd i wyżywienie pozostaje we własnym zakresie. Oczywiście pomagamy z organizacją transportu do Niemiec jeśli jest taka potrzeba Dodatkowo każda wyjeżdzająca osoba otrzymuje jednorazowy bonus na start po przepracowanym 1 miesiącu w wysokości 50e na poczet poniesionych kosztów przejazdu właśnie. Pomagamy wyjeżdzającym na kontrakty Panom w różnych działaniach logistycznych zarówno przed wyjazdem jak i w trakcie ich realizacji. Jeśli pojawią się kolejne pytania zapraszam do kontaktu z naszym biurem rekrutacji Pozdrawiamy RUBEN-BAU SP. Z O. O. Pozdrawiamy

Gosc

Pytanie? Jak często i w jakiej kwocie można pobierać zaliczki? Czy zjazdy i dojazdy są na własne.reke.i podobno trzeba zabrać ze sobą swoje ubrania i jakieś.podstawowe narzędzia? To prawda czy mam nadzieję że głupoty ktoś.pisze? Jeżeli dojazd we.wlasn zakresie czy zwracała zq.dojazf i czy ktoś.odbiera z autobusu?!

@Gosc

Witam Na te i wszelkie inne pytania chętnie Panu odpowiemy. Zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 534188717 / 576033941

migdał

Miał juz ktos telefon z firmy na wyjazd po 15 ??

piasek
@migdał

Dziś chcę właśnie do nich dzwonić o pracę i po tym co tu czytam zaczynam się zastanawiać, tylu murarzy a za tydzień ma wrócić mróz, więc żadna budowa nie ruszy. Zadzwonie dokładnie się ich wypytam to napiszę tu coś więcej. Ogólnie myślałem też o Francji na murarza czy budowlańca, jest duże zapotrzebowanie.

migdał
@piasek

I co dzwoniłes do nich ?? beda jakies wyjazdy w najblizszym czasie czy nie??

Gosc
@piasek

Witam Czy firma prowadzi jeszcze w tym roku nabór pracowników do PRAC ROZBIÓRKOWYCH PRACA OD ZARAZ! POSZUKUJE PRACY. Prose o więcej informacji Pozdrawia

@Paweł

Witam Proszę wysłać CV na e-mail: biuro@ruben-bau.eu to określimy czy będziemy w stanie coś Panu zaproponować. Pozdrawiamy

Witam aplikowalerm o pracę w tej firmie Poszukuje pracy i jestem zainteresowany pracom Po jakim czaie mogę spodziewac się podjęcia pracy Pozdrawiam

@Zainteresowany

Witam Aplikacje rozpatrujemy na bieżąco. Wyjazdy na kontrakty również w systemie ciągłym. Proszę o kontakt z biurem pod nr tel. 576033941 lub 534188717 Pozdrawiamy

Mąż pojechał z tą firmą do pracy jesteśmy zadowoleni bo zarobki dobre i na czas. Pozwoliło nam to wyjść z długów i normalnie żyjemy dlatego polecam firmę

Gregory

Dlaczego firma ciągle szuka pracowników od miesiąca... Taka rotacja czekam na odpowiedź

@Gregory

Witam W odpowiedzi na zapytanie Pana GREGORY informujemy iż nie szukamy od miesiąca budowlańców lecz i dłużej :) Prowadzimy rekrutacje w systemie stałym-ciągłym gdyż realizujemy już od kilku lat prace głównie przy budowie obiektów od podstaw, także jest spore zapotrzebowanie na murarzy, zbrojarzy, cieśli itd. Rotacje również jak w każdej firmie się zdarzają, lecz większość współpracujących z nami budowlańców jednak wiąże się z nami na dłużej gdyż oferujemy atrakcyjne zarobki i ciągłość pracy. Pozdrawiamy i zapraszamy wszystkich zainteresowanych budowlańców pracą w Niemczech do kontaktu.

Zostaw merytoryczną opinię o RUBEN-BAU SP. Z O.O. - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w RUBEN-BAU SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy RUBEN-BAU SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RUBEN-BAU SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 23 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RUBEN-BAU SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w RUBEN-BAU SP. Z O.O. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RUBEN-BAU SP. Z O.O.