Dun & Bradstreet

Opinie o Dun & Bradstreet

Maryla

Firma niewiarygodna!! Przedstawia nieprawidłowe dane o stanie finansowym firm. Nie polecam

@Maryla

Proszę o informację jakie konkretnie dane były wg. Pani nieprawdziwe? Skąd "nieprawdziwe" dane znalazły się w tej firmie? Wpisali je "z ręki"?

Proszę o więcej informacji na temat technik te firmy? Z tego co wiem żeby znać wyniki finansowe nie trzeba kontaktu z firmą..... To że ktoś z Pana dostawców udziela limitu kredytowego nic nie oznacza..... Skąd więc u nich taki mały limit? Czy analizował Pan raport o swojej firmie właśnie u nich?

Jasiek

Idealnie to nie jest nigdzie. Wiem tylko, że wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!!

@Jasiek

Pracujesz w Bisnode Polska? Piszesz, że idealnie nie jest nigdzie ale może napiszesz jakie konkretne warunki pracy świadczy ta firma swoim pracownikom? Czy jest to pracodawca godny polecenia?

Ile zostało nakasowanych komentarzy o pracy w tej firmie. Firma międzynarodowa ale stosunki międzyludzkie jest z feudalnego zścianka. Napewno nie polecam

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Dun & Bradstreet po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku International Technology Relationship Manager. Jaki był jej rezultat?
Patrycja

@Waldi, czy pomimo braku reakcji na Twoje pytanie na tym forum, udało Ci się zdobyć ważne dla Ciebie informacje na własną rękę? Może jesteś już w trakcie procesu rekrutacyjnego w Bisnode Polska? Jeżeli tak jest, to jak mógłbyś go ocenić? Z ilu etapów się składa? Jak Twoim zdaniem najlepiej się do niego przygotować?

Waldi

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje? Warto aplikować?

Patrycja

@Olu, niedawno zamieszczałam wpis mówiący o usuwaniu komentarzy. Tak jak było tam napisane, komentarze nie znikają od tak, musza być niezgodne z regulaminem, wtedy administrator może poddać je analizie.

Patrycja

Ale na pewno jest ważne @Warsaw_Spire, żeby podać uzasadnienie swojego zdania. Wiele osób zamieszcza komentarze, bez faktów, które mógłby udokumentować proceder, który w firmie występuje. Dlatego uważam, że ważne jest upominanie takich osób. Na forum wchodzi wiele innych ludzi, którzy poszukują w Bisnode Polska Sp. z o.o. pracy, dlatego też podawajmy tutaj takie informacje, do których oni będą mogli się spokojnie odnieść.

Patrycja

@Warsaw_Spire to nie jest tak, że usuwane są niewygodne wpisy - admin ma prawo usunąć jakiś wpis jeśli jest on niezgodny z regulaminem forum gowork.pl (http://www.gowork.pl/regulamin) żadne inne wpisy nie mogą zniknąć z forum.

Świadek Jehowy

Do pracuje_to_wiem... Pracuj pracuj, pewnie pensje masz lepsza jak i stanowisko, albo małe wymagania. No firma idealna, hehe :) nic tylko rzucać prace i do was przychodzić. I powiem Ci tak - odszedłem kupe lat temu, prowadzę własną firmę, rozkręcam międzynarodowy biznes. A wy jak usuwaliście negatywne komentarze tak usuwacie. Do młodych - aby tam cos osiągnąć, zatyraja was i pomobbinguja. A potem sami stwierdzicie ze stoicie w miejscu. Pozdro

Pracuje_to_wiem
@Świadek Jehowy

nie mam takich aspiracji jak Ty, ale jestem zadowolony: mam darmowy angielski, siłownię za free, luxmed, kawy w opór, dopasowane godziny pracy i luz. Firma ma kasę i fajnie, że w nas inwestuję. Nie wiem, gdzie ten mobbing - może był za Twoich czasach. Zarabiam tyle ile potrzebuje, to czego mam marudzić - przecież nie każdy musi być prezesem. rozkręcaj dalej biznes - dziwne, że masz czas siedzieć po nocach na forach - idź lepiej na imprę.

pracuje_to_wiem

Pracuję w Bisnode ponad 5 lat - jak by mi tu było źle, to bym dawno uciekł, szczególnie, że na rynku jest wzięcie na pracowników naszej firmy. Każdy zmotywowany do pracy szybko się przystosuje do luźnej atmosfery. Istotne są pierwsze tygodnie w firmie – widać, ze jak ktoś złapie chemię z firmą to chce tu zostać. Ze 3 lata temu faktycznie był spory przemiał "nowych" i to do tego stopnia, że trudno było spamiętać imiona osób spotkanych w kuchni, ale to się skończyło. Teraz widać po ogłoszeniach na mailach, że tych rekrutacji są może pojedyncze sztuki, a odpływu znajomych nie widać. Firma nie jest typowym korporacją - jasne są procedury, polityki, ale jest to podane w zjadliwej formie. Zawsze też idzie dogadać się z szefem jakby co. Firma dba o pracowników, daje różne benefity, są imprezy. Ktoś napisał, że pensje niskie – pewnie to zależy od tego kto ile chce zarabiać, ale nie wierzę, że ponad 150 osób w firmie pracuje za frajer. Teraz po wielu latach przenosimy się do nowego większego biura w Warsaw Spire, więc widać że firma się rozwija. Moim zdaniem część komentarzy w tym portalu pochodzi od byłych pracowników, którzy żałują, że już z nami nie pracują i plują na firmę bez sensu.

Marynarz

totalnie wyczyszczone prawdziwe opinie o firmie negatywne oczywiście

jas

jakby ktoś szukał pracy to w firmie w Warszawie potrzebny jest obecnie Bisnode PolskaDigital Marketing Specialist

Didi
@jas

widziałam właśnie ogłoszenie, jakich mniej wiecej zarobkow mozna sie spodziewac? z gory dziekuje za odpowiedz, pozdrawiam

goodjob
@Didi

sky is the limit ;)

Zyskaj
@Didi

niskie

zadowolonyporacownik

Cześć kubek. jestem szczęśliwym pracownikiem Bisnode już ponad 3 lata. w tym czasie jako handlowiec miałem różne okresy, lepsze i gorsze. miło wspominam te gorsze bo otrzymałem mnóstwo wsparcia i życzliwości. oczywiście lepiej wspominam te lepsze czasy ;) wracając do tematu pewnie wiesz jak jest w pracy handlowca, raz lepiej raz gorzej z różnych przyczyn. nie mogę narzekać i dziwię się że inni to robią ale cóż..... dużo zmieniło się w firmie. odeszły lub firma rozstała się z osobami które za cel miały sianie ogólnej nienawiści do wszystkich dookoła i podżeganie do konfliktów. byli też bajkopisarze i kręty. teraz jest inaczej. działy które kiedyś walczyły ze sobą teraz współpracują, naprawdę współpracują. ale wymagało to zmian. zmian których efekty teraz czytasz/czytacie powyżej. niektórzy nie potrafią żyć w stadzie. podsumowując jak się nie boicie wyzwań, zapraszam.

beka

Według mnie taka rozmowa to tylko formalność i ewentualnie sprawdzenie Twoich umiejętności komunikacyjnych @maj. Pewnie pytają o trudnych rozmówców itd.

maj

Hej! Wiecie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na telefonicznego doradcę klienta? Nie dość, że można liczyć na dobre szkolenia i system prowizyjny to jeszcze zawierana jest umowa o pracę.

koddon

W przypadku analityka danych trzeba mieć także wykształcenie wyższe @kim, wydaje mi się, że kierunek informatyka powinien być wystarczający, aczkolwiek dochodzi do tego jeszcze doświadczenie.

loko

nie dziwi mnie ten wymóg na j. angielski, po pierwsze to powinno być już normą, a po drugie tutaj jednak jest to istotne ze względu na działanie na różnych rynkach pracy

kim

Mają świetną prezentacje firmy w postaci filmiku, bradzo oryginalny pomysł, istneją od 1989r, a szukają obecnie specjalistów ds. Analityka Danych w Warszawie, wymagany jest biegły angielski w mowie i pismie

kosa

no i do tej umowy premie, plus benefity, wiec widac ze pracodawca dba o pracownika zeby byl zadowolony z zatrudnienia u niego

Zostaw merytoryczną opinię o Dun & Bradstreet - Warszawa

• Jak się pracuje w Dun & Bradstreet?

Zobacz opinie na temat firmy Dun & Bradstreet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Dun & Bradstreet