Pierrot Sp. z o.o.

Bogucin

Opinie o Pierrot Sp. z o.o.

anonim 2013-01-28 23:38:13
Praca w firmie Pierrot to zdecydowanie kołchoz pracy. Wykorzystywanie pracowników w stopniu większym niż normalny człowiek może to wytrzymać.[usunięte przez moderatora] Obrażanie i nękanie pracowników jest na porządku dziennym. To tylko kilka zdań o tej firmie ale o [usunięte przez moderatora] jaki tam panuje można napisać książkę. Smutne ale prawdziwe....
życzliwa 2013-02-18 09:39:58
Nie polecam pracy tam!!!sama tam nie pracowałam nigdy "Bogu niech będą dzieki" [usunięte przez moderatora] .Także jeśli chce ktoś jeżdzić za 1500zł po całej Polsce 5 dni w tygodniu to praca jest właśnie dla niego :)
M 2013-03-29 13:33:51
Wlasciciel nie szanuje pracownikow, o kodeksie pracy mozna zapomniec, nie mowiac juz o godzinach pracy. ODRADZAM
byly 2013-09-06 15:27:29
Pracowałem w tej firmie jakiś czas jako magazynier, z poczatku całkiem OK z miesiąca na miesiąc niestety coraz mniejsza płaca a w dodatku praca w godzinach 9-17 była może 1 dzień w tygodniu... Ogólnie kończyliśmy grubo po 18 czasami nawet 19. Cały dzień stracony, spraw się nie załatwi, zarobki na poziomie 1100-1200 zł ms/c. Ogólnie NIE POLECAM
ktoś tam 2014-02-09 13:37:52
(usunięte przez administratora) tak że nie polecam tex (usunięte przez administratora)firmy
thc86 2014-02-10 20:51:14
zakład pierrot to totalna żenada (usunięte przez administratora)jeśli ktoś będzie widział ogłoszenie to przestrzegam i zastanówcie się dwa razy zanim zdecydujecie tam pracować. ja nie posłuchałem i teraz od dziś gdzie będę się przyjmować to najpierw będę sprawdzał komentarze danym zakładzie tu na gowork
kolo 2014-02-10 20:54:50
zgadzam się co pan napisał w 100 procentach tak jest w tym (usunięte przez administratora)zakładzie żenada
Potencjalny pracownik 2014-04-03 23:07:00
Witam czy nadal bez zmian jest w tej firmie?bo komentarze nie wskazuja na jakakolwiek poprawe.dzis dostalem propozycje spotkania i rozmowy w sprawie zakladania ogrodów.ale po przeczytaniu poprzednikow mam obawy co do kariery w tej firmie
Lipa 2014-05-09 13:27:18
Nic myślę, że się nie zmieniło. Nie pracowałem w tej firmie ale współpracowałem to takie info ode mnie jak by ktoś chciał zacząć współprace z tą firma. Towar co do jakości bardzo drogi wiele jest firm w Polsce co maja towar lepszej jakości i w niższych cenach. (usunięte przez administratora)
Marti 2014-08-02 19:00:51
Jak dla mnie najgorsza płaca i towar lipny. Nie polecam
ja 2014-12-03 17:17:29
jeden z pracowników firmy Pierrot codziennie odwozi i przywozi do pracy służbowym samochodem swoją grubą żonę;)
lol 2015-03-15 22:25:26
Ja żonę jak pseudo szef przyjedza z swoim facetem i nie jest gruby chyba że coś się zmieniło hahahhah
cotto 2015-04-14 04:56:54
W waszej wodzie plywają muchy !

Pracownik 2015-04-16 00:27:14
Nie dosyć że firma sprzedaje rzeczy, które sprowadza z Chin po 5 zł a sprzedaje za 50 zł lub drożej to jeszcze nie szanuje pracownikow - zarobki na poziomie 1500 zł jako przedstawiciel handlowy, który 4 dni w tygodniu jeździ po Polsce lub magazynier, który w czasie wolnym ma być ogrodnikiem - wyzysk i tandeta
były pracownik 2015-05-13 10:43:36
Powiem tak..... szef [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie wypłaca całej pensji wymyślając bzdury do tego na telefonach służbowych są podsłuchy z których szef korzysta bo nie raz cytuje jakieś fragmenty cudzych rozmów niby przypadkowo.
Generalnie praca w tej firmie to jest pomyłka z każdej strony...warunki finansowe dramatyczne, stosunek szefa do pracowników dramat....sprzęt do pracy dramat...
Szukajcie dalej bo tu na prawdę współczuję jak ktoś trafi....
były 2015-07-06 15:36:10
Czas pracy do ustalenia, wyplaty ok. Nie mialem problemow.
hanys 2015-08-18 14:03:20
Firma 100% nieporozumienie,nie szanują klienta,zamówienia przekładają co rusz a wody nie ma komu dostarczyć.Nie polecam tej firmy.
hanys 2015-08-18 14:04:24
on 2015-08-18 15:10:01
Chyba firmy pomyliłeś :) Bo piszesz o "Woda Pierrot" a ta to zupełnie inna firma :)
Marcin 2015-08-19 19:08:42
Zanim oczernisz jakąś firmę upewnij się że to właściwa firma.Chodziło Ci o firme handlującą wodą a ta firma handluje upominkami.
all 2015-09-06 08:52:40
ada to nie ten pierrot...
były pracownik 2016-07-04 11:41:08
przedstawiciel handlowy.
pracodawca oczekuje!
wyjazd w poniedziałek w teren polski oraz w tym dniu minimum 8 gdzin pracy u klientów, czyli trasa np. do warszawy - gdzie pracodawca nie płaci za autostrady 5H plus 8 godzin u klientów. HEHE :)
powrót we czwartek po 8 H pracy będąc u klientów :) wiec najlepiej po 20 kiedy pseudo właściciela nie będzie.
zarobki uwaga może 2000 zl jeśli umiesz sprzedać największe [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na tym rynku :) magazynierzy którzy tam pracują są to ogrodnicy pana pracodawcy. są tam ich 3 wieloletni bo nie mają perspektyw i wolą około 1600 zł. w przypadku przedstawicieli uwaga telefony posiadają podsłuch. żenada wiertła. Tyle co mogę powiedzieć dobrego o tej firmie :) aha wszyscy z zespołu fakturzysta, ksiegowość osoby wyżej na stanowiskach oraz biuro obsługi mają i lubią to robić czyli donosić na wszystko :) także pod firemka o nazwie Pierrot allure itp.
Były pracownik 2016-08-11 21:19:52
Prowizja hahah:) oczywiście jest :) po za prowizja z którego nie tylko wynika umowa pracy ale także zasady ktore są w kodeksie pracy :) ten Pan nie raz miał kontrole i bedzie miał ponieważ wyzyskuje pracowników :)
jadwiga 2016-08-13 12:28:28
z każdej prowizji coś wynika w portfelu kolego, kwestia tylko jak wiele się z nich miesięcznie zarabia - proszę cię więc o taką precyzyjną informację
Zostaw swoją opinię o Pierrot Sp. z o.o. - Bogucin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pierrot Sp. z o.o.