Opinie o Amazon w Bielany Wrocławskie

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Amazon. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Amazon na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - usługi PR

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amazon w Bielany Wrocławskie

robert

W pazdzierniku będzie jedyna i niepowtarzalna okazja do ponownego zarobienia 4 swagów. Ku uciesze klientów Prime nasz ukochany Doug Herrington ogłosił Prime Big Deal Days.

Basia1

Czy to prawda, że pracownikom, którzy zwolnili się za porozumieniem stron nie jest przysługiwana premia, która przychodzi z miesięcznym opóźnieniem?

Biurokrata

Witam, czy są wolne stanowiska na posady biurowe?

Olcia

Witam pracowałam 18 miesiący na agencji powiedziano mi ze mam blokadę bo za długo pracuje na angecji po jakim czasie mogę wrócić ? Czy po roku mogę próbować dzwonić do nich ?

Magazynier

Proszę o przejciu magazynu

Redukcja pracowników

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Dorrrr

Nie polecam pracy w biurze w dziale controllingu. kierownikiem działu jest osoba pracująca tu od kilkunastu lat. Jej ego jest tak wysoko, że trudno to opisać. Pracownicy są tu tylko od czarnej roboty, od myślenia jest jedna osoba. Jeśli nie chcecie mieć przerw w pracy, pracować po godzinach za darmo, być codziennie poniżanym, co chwilę zaganianym do roboty i nie macie życia prywatnego poza pracą to spodoba się wam. Spojrzenie się na chwilę w okno kończy się tekstem "NIE ŚPIJ", już nie wspominam o spojrzeniu w telefon. Pójście do toalety na 2 minuty często kończy się uwagami. Zazwyczaj mówione z uśmiechem, takie poczucie humoru hihi. W firmie o takiej strukturze trudno jest się komuś pożalić, nie ma kadry managerskiej i każdy wie jak jest. Firma to taki januszex, nie ma żadnych dodatkowych benefitów czy rozwiązań jak w korporacjach. Może jest to ok miejsce dla robotników

MarcelPieczara

Praca za taka stawkę jest żałosna pracowałem 2 tygodnie po pierwsze jest to ciężka praca 10 h na nogach a spróbuj usiąść tylko na chwile. Myślałem że ci z umowa bezpośrednio przez amazon maja dużo więcej niż my okazało się ze maja 1,50 zł więcej na godzinę XD. Powiem tak idealna praca jak ktoś nie ma żadnego wykształcenia bo i tak nigdzie nic więcej nie dostanie. Jeśli ktoś ma średnie wykształcenie uciekajcie stąd jak najszybciej wszędzie dostaniecie więcej a jak nie to tyle samo ale bez pracy jak w obozie i gdzie pracodawca będzie was szanował. Kiedyś to była dobra praca dla studentów a teraz nawet w żabce student zarobi więcej także jak chcecie to walczcie o te 4 zł brutto więcej powodzenia. Ale dla waszego zdrowia psychicznego poszukajcie czegoś lepszego (Wro 2 stow)

@MarcelPieczara

Dokładnie, kasa nic nie warta a wymagania jak z kosmosu przez pajacyków w kamizelkach co myślą że są panami życia. Przerwy mieć nie możesz w trakcie pracy, wychodź co do minuty. Twoja przerwa 15 min to w takim wypadku 5 min co przy 10,5 h w tym miejscu przy takiej pracy to skandal. Amazon ma nieprzemyślane zasady byleby tylko pokazać swoje "Ja", dla przykładu praca w kaskach na początku lata i upałów na prsyczepach (załadunek) wiedz że w kasku głowa dosłownie ci się gotuje a jak się tylko spocisz jak mało kto to spróbuj iść na przeciąg, skręci cię niesamowicie. Od, twoje bezpieczeństwo jest najważniejsze :) Pime day, nagła coroczna potrzeba pracodawcy oczywiście pilna i rób za minimalną dla kolosa w zamian dostaniesz dwa swagi na magnesik na lodówkę i podziękowania w WC xD. American dream w Polskim wysłaniu. Nie polecam pracy w Amazon

ooww
@MarcelPieczara

haha to idź do żabki, bez nawet śmieciowej umowy i wkładaj buły do parówy. się dorobisz hahah

24 brutto

Nie zwracaj się do mnie sunku to po pierwsze, drugie daj mi i ktokolwiek inny znać jak Amazon odmówi ci wsparcia podczas udaru, jak cię skręci lub jak padniesz z przegrzania i zastanawiam się czy ktoś cie doceni za bhp, daj info czy przedłużają umowy po L4 tym bardziej na agencji. Koropo dba o bezpieczeństwo swoje a nie twoje, zacznij myśleć lemingu ;)

@ooww

Pracuj w Amazon haha i drobisz się też, garba na plecach i problemów zdrowotnych, wszystko za dumne 24 zł brutto:)) Idź streczować palety i robić paczki dla Niemców i normę dla swojego przełożonego. P.S trzymaj się poręczy

Dom
@MarcelPieczara

Wystarczy że dowożą pp 100 km pracowników do zakładu, i wiadomo że coś jest nie tak .

Dyrektor Fajzera
@MarcelPieczara

W dużej mierze to sami pracownicy siebie nawzajem dobijają więc nie ma się co dziwić, że tak wyglądają realia pracy w Polsce. A jak korpo da niektórym z nich kamizelke lidera i 1 zł/h więcej to już jest mózg zblendowany.

SicariosPolska

Witam, jak wygada sprawa składanka wypowiedzenia. Poszedłem na okres próbny na dwa dni i wiem ze to nie dla mnie. Mogę złożyć wypowiedzenie i zakończyć czy najlepiej wziąć urlop na zadanie a potem zwolnienie lekarskie?

@SicariosPolska

Ja bym na twoim miejscu nie kończył roboty L4, słabo to wygląda w papierach. Piszesz wypowiedzenie umowy, składasz i nie przychodzisz. Okres wypowiedzenia umowy o pracę zawartej na okres próbny wynosi 3 dni robocze, jeśli okres próbny nie przekracza 2 tygodni. Urlop na żądanie jest za przepracowany miesiąc chyba ale tego nie wiem, po prostu napisz wypowiedzenie i nie przychodź. Powodzenia dobry wybór.

Aa123

Dzień dobry, na jakoś zarobki brutto można liczyć na stanowisku mistrz utrzymania ruchu?

Maintenance
@Aa123

Sam chętnie się dowiem, nie można mistrza znaleźć już długo, jest nawet program poleceń, 8,5k za polecenie ;)

24 brutto

I co, prime day zaliczony... A wy wzamian za zmarnowane 11h z dojazdem może 13 nie macie absolutnie nic, tylko "dziękujemy za zaangażowanie" na kartce w WC. Nagła potrzeba pracodawcy który co roku ma to samo to prekest aby lemingi robiły aż się kurzy dla korposa w zamian macie nic, marne 24 brutto xD Dziwi mnie to z zamiast domagać się podwyżki to ktoś bierze udział w kretyńskich konkursach na jakieś upominki, pilnik bo żarcie za free. Śmiechu warte Work hard, have fun and make history :)

Artur

Ludzie narzekają ale nic dalej nie z tym nie robią. W zakładzie nie pracujemy szybko, poruszamy się powoli zgłaszamy każda przeszkodę. To przepisy firmy. Kto ci każe biegać z wózkiem.

Krzysztof

Może zgłaszacie brak przerw w pracy jako pozbawienie wolności bo nie możecie zmienić dotychczasowej lokalizacji zgodnie z własną wolą?

Cześć chciała bym was naprawdę ostrzec zanim podejmiecie się pracy w amazon, chodzi mi o wro2 strasznie traktują ludzi, jesli chodzi o pracowników to naprawde są przemili. Ale jesli chodzi o menadzerow i wszystkich nigdy nie nawiązecie z nimi miłej relacji norma norma. Odpoczynku nie zrobicie sobie zapomnijcie. Piszą ze na start 27 to sie mylicie na rekrutacji daja 24zl/brutto na godzine. Mysle ze jak na tak droga firme 24zl to smieszne pieniadze, jesli dbacie o swoje zdrowie i psychiczne i fizyczne nie polecam. Wykończycie sie nie macie tu wlasnych myśli dosłownie czujecie sie wykorzystywani i szantazowani ze jak nie bedziecie pracowac tak jak oni chca to dadza wam wypowiedzenie. Właścielu amazona wiedz ze masz naprawde pod soba wspaniałych kochanych i milych pracowników. Przy takim traktowaniu ludzi stracicie wszystkich. Dlatego kochani pod zadnym pozorem nie polecam dbajcie o swoje zdrowie.

Jeff

Maksymalny wyzysk za minimalną stawkę. Dzisiaj ogłosili że za pracę i zaangażowanie w czasie tegorocznego prime week dają każdemu pracownikowi 2 Swagi. To taka ich wewnętrzna waluta za którą można w sklepiku otrzymać jakieś chińskie (usunięte przez administratora) Akurat za 2 można wziąć magnesik na lodówkę. To tyle jakby ktoś się zastanawiał czy warto tu aplikować o pracę.

@Jeff

Jestem gotowy do pracy! Pewnie będzie dużo zwrotów na Cret. Przede mną ciężki tydzień ale wszystko będzie w porządku. Oczywiście że warto aplikować do Amazon! Przede wszystkim stabilność zatrudnienia, benyfity i atrakcyjna stawka. Atrakjny wachlarz uprawnień od teamloftów, przez heatguna aż po uprawnienia elektryczne!!!! Za darmo. Rozwój w tej firmie jest najlepszy. Ciepły domowy obiad za złotówkę, ciekawa praca i majestatyczne kobiety, ostatnio zagadała do mnie jedna dziewczyna u była miła. Ta firma dała mi szansę na rozwój i pokazała że jestem ważny. Aplikuj polecam serdecznie!

Krystiano Wasilewski

Dałem wam szansę do samego końca, dzisiaj na nadgodziny na Cret idę ja i mój kolega. Zobaczymy kto będzie miał perspektywę na rozwój w Amazon ja czy wy. Dziękuję bardzo

Krystiano Wasilewski

Szanowni państwo, drodzy koledzy i koleżanki już w ten piątek odbędą się nadgodziny na dziale C-Ret!!! Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt z menagerem działu C-Ret lub liderem, bądź ze mną proszę podawać loginy ja będę zapisywał wymagamy normy minimum 18. Spotkać mnie też można na przerwach Cret!!! Dziękuję bardzo

ASD

Fantastyczna firma Jeffa Bezosa, latam w kosmos codziennie.

Krystiano Wasilewski

Szanowni państwo, drodzy koledzy i koleżanki w ten piątek odbędą się nadgodziny na dziale C-Ret. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt z menagerem działu C-Ret lub liderem, bądź ze mną proszę podawać loginy ja będę zapisywał wymagamy normy minimum 18. Spotkać mnie też można na przerwach Cret Dziękuję

robert

Może umknęło, ale Bill Gates wieszczy upadek Google i Amazon. Dzięki AI.

AgileSprinter
@robert

Ja z tym pracuje coraz więcej, nie tylko moim zdaniem z czasem Ai spowoduje upadek wielu firm i miejsc pracy, ale też gdy już w końcu powstanie Osobliwość Technologiczna czyli prawdziwa sztuczna inteligencja przewyższająca mocą obliczeniową ludzki mózg, a nie coś takiego jak mamy obecnie jak np. GPT oparte na sieciach neuronowych to leżymy. xD To spowoduje powstanie takich wynalazków jakie nam się nawet nie śniły.

QAnon
@robert

ChatGPT zdał test na programiste google i dostał prace na poziomie L3, jest to jeden z niższych poziomów, ale i tak gwarantuje pensje na poziomie 180k dolarów rocznie ;) Microsoft przespał erę wyszukiwarek internetowych, ale w OpenAI zainwestował ponad 10mld dolarów. Dominacja w tym sektorze zmieni świat, a Wam zostanie uniwersalny dochód podstawowy. W ciągu najbliższych 3 lat, 50% stanowisk na świecie ulegnie przeobrażeniu.

Alien
@QAnon

Problem nie leży w tym, że technologia się rozwija, ale w tym że takie potwory jak np. Amazon wykorzystują ją przeciwko człowiekowi. Technologia powinna służyć tylko dla dobra ludzi, albo w ogóle.

Stasiek
@QAnon

Mam to gdzieś, pstrykam i jestem gdzie indziej. Pamiętaj !

@Stasiek

Bezik pstryka i jesteś na bezrobociu...

Don'tGoChasingWaterfalls

To raczej Ai pstryknie i patrzysz, a nie jesteś już ani w Amazonie czy innej firmie, tylko np. pod budką z piwem na bezrobociu... ;) Ai pracuje za mnie, a ja mam czas czytać te głupoty, a już niedługo nie będę miał co robić. Zapytajmy więc Ai Czy opłaca się pracować za 25brutto? -> Opłacalność pracy za wynagrodzenie brutto w wysokości 25 złotych zależy od wielu czynników, takich jak lokalne koszty życia, standardy płac w danym regionie oraz rodzaj pracy wykonywanej. Jednakże, ogólnie rzecz biorąc, wynagrodzenie w wysokości 25 złotych brutto na godzinę jest bardzo niskie i może być trudne do utrzymania się z takiej pensji. Przy ocenie opłacalności pracy należy wziąć pod uwagę koszty utrzymania, takie jak wynajem mieszkania, jedzenie, rachunki, transport i inne wydatki życiowe. Jeśli wynagrodzenie 25 złotych brutto nie wystarczałoby na pokrycie tych kosztów, może być trudno utrzymać się z takiej pensji. NIE MAM WIĘCEJ PYTAŃ ;)

Rogo
@Don'tGoChasingWaterfalls

Zgadzam się. Tak właśnie wygląda szeroka perspektywa . Bez zbędnych klapek na oczach i patrzenia na własny nos . Są ludzie , którzy widzą więcej , niż tylko i wyłącznie dobro Amazona . Dobro Amazona jest uzależnione od dobra pracownika . Pozostaje pytanie , dlaczego dobro pracownika jest uzależnione od złych zachowań innych pracowników ?

@Don'tGoChasingWaterfalls

Wyjeżdżasz do Niemiec i robisz jako kasjer w Lidlu i tam zarabiasz bez nadgodzin 4 razy tyle co (usunięte przez administratora) w Polsce, którzy chełpią się tym że przez 200 godzin szarpaniny w miesiącu zarobią ledwo na rate kredytu. Przypomnijcie mi jak to szło....??.. Jak to mówił nasz władca Polskiej Krainy Kwitnącej(usunięte przez administratora)

@Don'tGoChasingWaterfalls

Zabawne to jest, w istocie każdy aspekt w pracy Amazon jest uzasadniony. Mamy darmowe dojazdy, pyszny ciepły domowy obiad za złotówkę i masę benyfitów więc stawka 25 brutto na takie warunki jast super atrakcyjna. Ja jestem przekonany że ta praca jest dla mnie mega przy okazji mam dużą szansę na rozwój. Jestem pracownikiem działu C-Ret a tam rozwój jest obszerny mogę być instruktorem, audytorem i nawet problem solverem a to jest bardzo ważna funkcja aby zadowalać klientów. Polecam każdemu

QAnon
@Dżefrej Bezik

No nie, jednak nie. Najwidoczniej nie znasz aktualnych realiów w DE. Przebitka 4x to może była, ale ponad 10 lat temu. Nie przy obecnej inflacji i kosztach. Średnie roczne zarobki na L1 w Amazonie to 25000 euro brutto rocznie. Od 1 października 2022 roku w Niemczech zaczęły obowiązywać wyższe stawki płacy minimalnej (tzw. Mindestlohn). Stawka godzinowa wzrosła do 12 euro brutto za godzinę. Stawka ta obowiązuje także w 2023 roku. Amazon płaci bodajże 12,50 jak pamiętam. Przy 40-godzinnym tygodniu pracy zarobki brutto przy płacy minimalnej wynoszą około 2080 euro miesięcznie. Jeśli zaś chodzi o tego Lidla to stawką wyjściową jest 14euro brutto za godzinę. Przestrzał zależny od stażu jest od 14 do około 18 euro na stanowisku kasjera. Jeśli weźmiesz pod uwagę obecne koszty jak wynajem małego mieszkania (od 600 euro w górę) obecne koszty wyżywienia, skromnie liczę te 400euro na miesiąc, cenę paliwa, ogrzewania i inne koszty to już nie jest tak różowo niestety.

@QAnon

No to nieźle się obniżył poziom w tych Niemczech Widzę że szkopy też już schodzą na psy Ale w czasie wojny tyle te (usunięte przez administratora) że i tak będą najbogatsi w Europie a Polaczki tylko do szarpania na (usunięte przez administratora) UE. Za chwilę wam zrobią jeszcze jednego Kowid'a i cofniecie się do Średniowiecza.

robert

No to Amazon się trochę wstydu naje będąc zmuszony do podniesienia stawki do minimalnej krajowej. Wg dzisiejszych informacji to na godzinę powinno być circa 27,8.

Haha
@robert

Amazon napisał na stronie że z frekwecjami i stawką 24 masz tą kwotę, ta firma to dno ja od lipca spadam z tego bałaganu, praca na C-Ret? Nie dziękuję, kasa słaba a wymagania z kosmosu nawet do WC nie możesz iść bo poganiacz w kretyńskiej kamizelce cię nadzoruje i jakby mógł to by cię batem po (usunięte przez administratora) smagał

...
@robert

Dialog społeczny z pracodawcami i związki teraz będzie trwać. Jak nie dojdą do porozumienia, to rząd sam ustawki końcowa stawkę na rok 2024, ale jedno jest pewne... Nie bedzie to mogło być mniej niż już oficjalnie zapowiedzieli. Amazon będzie czekał z przeglądem minumim do 14 Września - właśnie tego dnia rząd bedzie klepał ostatecznie kwoty na rok 2024. Kwoty będą się kształtować następująco: 27,8 brutto minimalna stawka godzinowa lub 28 jeżeli zaokrągla do "równych". Jeżeli nie, to i tak ciężki orzech do zgryzienia będzie miał Amazon. Wszem i wobec wszystkich wszędzie się chwili, że chcą zawsze być pracodawca pierwszego wyboru: jeżeli Amazon "podtrzyma" trend, żeby oferować nowym pracownikom te chociaż 1 zł więcej od minimalnej krajowej, bądź Załóżmy nawet te 1,5. To stawki na rok 2024 w Amazonie powinny się kształtować tak: Minimalna krajowa w polsce: 27,8 Stawka na start (dla nowych): 28,8 zł/h brutto ewentualnie 29 zł brutto. Stawka dla pracowników że stażem 2 lata i więcej: 30,3 zł brutto, ewentualnie 30.5 brutto. Chcąc nie chcąc amazon w tym roku będzie musiał dać co najmniej 3-5 zł więcej podwyzki, co w Amazonie nie miało miejsca już od dawna. Amazon miał zapewne w planach dać standardzik 1-1,5 zł więcej, ale się grubo przeliczył w tym roku. Chyba, że Amazon odejdzie od reguły 1 zł więcej od minimalnej i będziemy zarabiać minimalna krajowa w amazonie. Dodatkowo od lipca 2024 ma być stawka minimalna 28,1 zł brutto, więc jak, teraz nie poszaleją to od razu w lipcu następnego roku będzie wyrównanie do, minimalnej lub znowu te 1 zł więcej od minimalnej. Ooo i żeby było ciekawie i mogli jako tako zaoszczędzić te parę miesięcy zapewne nowe stawki wejdą w życie październik/listopad/grudzień, jak to było rok temu.

Zostaw merytoryczną opinię o Amazon - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w Amazon?

Zobacz opinie na temat firmy Amazon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1324.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amazon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1004, z czego 288 to opinie pozytywne, 228 to opinie negatywne, a 488 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amazon?

Kandydaci do pracy w Amazon napisali 37 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amazon