Opinie o Amazon w Bielany Wrocławskie

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Amazon. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Amazon na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - usługi PR

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amazon w Bielany Wrocławskie

Staszek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Jakie trzeba spełnić kryteria żeby dostać stałą umowę?

Jak się pracuje na dziale C-Ret na Wro 1?

@Kandydat

Praca jest bardzo lekka i przyjemna. Naszym zadaniem jest otwierać zwroty od klientów i kwalifikować je jako nadające się do sprzedaży i nie nadające. Pracujemy 4 dni w tygodniu, 3 mamy wolne. Pracujemy po 10,5. Bardzo satysfakcjonuje mnie praca na dziale zwrotów gdyż jest tam możliwość rozwoju osobistego. Zostałem problem solverem czyli rozwiązuje problemy z niedziałającymi paczkami i pomagam innym. Na naszy dziale wymagane są odpowiednie normy aczkolwiek dla chcącego nic trudnego. Prace urozmaicają piękne kobiety. Bardzo mi się podoba ta praca ktura sprawia że biegle rozpoznaje rodzaj problemu i działam na rzecz jego rozwiązania. W razie pytań zapraszam do kontaktu! Krystian Wasilewski, C-ret!

marek

Witam czy są może teraz przyjęcia do pracy i jeśli tak to co trzeba zrobić?

@marek

Wrzuć hasło " amazon praca". Wyskoczy, które magazyny mają przyjęcia.

...

Pracowałam na wro 1 bardzo fajna atmosfera leaderzy menadżerowie same + Gdy przenioslam się na wro 2 tragednia. Zero szacunku do pracownika.. na wro 1 pracowalam 3 lata na wro 2 spędziłam 2 dni i podziękowalam .

Magazynier

Proszę o przejciu magazynu

Redukcja pracowników

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Gdzie są moje poeniądze

Obecnym pracownikom radzę dokładnie sprawdzać paski płacowe ponieważ wiele razy okazuje się że Amazon lubi sobie NIE ZAPŁACIĆ za 1 lub 2 dni a potem ciężko doczekać się jakiegokolwiek odzewu oraz należącego się przelewu wyrównującego .. a co do nowych pracowników do radzę omijać z daleka z całego serca ???? jedna wielka manipulacja a na wyższych stanowiskach same toksyczne osoby co oprócz pracy nie mają totalnie życia i nie liczą się z nikim oprócz swoich wybranych przydupasow.

o

mam pytanie duzo osób zostalo na wro1 mam na mysli czy przedluzyli umowy pracownikom agencyjnym

Ciekawski

Czy komuś z Was przedstawiono ścieżkę kariery? Jakie są warunki brzegowe do spełnienia aby można myśleć o awansie ? Czy firma zatrudnia liderów z zewnątrz, czy daje szansę najlepszym pracownikom w danym zespole? Czy może w tej firmie działa to inaczej? Prosze o informację

Miska
@Ciekawski

Awans na lidera a w zasadzie liderkę zazwyczaj wygląda tak, że jak nie jesteś atrakcyjną kobietą to musisz każdemu z picku kto ma laptopa wchodzić w …. Jeżeli jestes atrakcyjna kobieta i zgadzasz się na bliższą relację z managerem to szybko ci się uda. Pamiętaj tylko że najpierw masz okres proby 3 mce. Wtedy musisz być naprawdę miła

Lalka
@Ciekawski

W tej firmie jak jesteś dobra (usunięte przez administratora)to ścieżkę kariery przedstawi Ci w cztery oczy manager. Jak się zgodzisz to szybko będzie pierwszy awans. Później trochę uważaj bo liczą na profity lecąc na tym pierwszym. Popatrz na instruktorki w zeszłym roku. Wro4 wygrywa

WIKTORIA

Ile godzin pracuje się w ciągu dnia oraz ile wynosi przerwa w pracy ?

24 brutto
@WIKTORIA

10,5h, bezpłatna przerwa 30 min i 2x 15 min

Ciekawski
@24 brutto

Czy godziny przerw są ustalone? Kiedy obiad papierosek … Słyszałem że jest w miarę elastycznie

zielll

czy ktoś tu w ciągu ostatniego roku miał konwersję? ciągle każdy mnie zbywa i mówi że od dawna nie ma. kompletny brak zainteresowania człowiekiem. co jak zbliża się już półtora roku pracy na zielonym? żadnych NN ani L4 w tym czasie, żadnych notatek. czy np na wro4 jest większa szansa niż na wro2? po świętach wszyscy zieloni out czy chociaż pół etatu zostanie?

Alexa
@zielll

Teraz tak łatwo nie dostaniesz konwersji jak kiedyś. Cały czas są konwersje robione. Czy to WRO2 czy WRO4 nie ma to większego znaczenia, tak samo wymiar etatu. Jeżeli nie przejdziesz konwersji przez 18 miesięcy to wylatujesz. Jeżeli będą chcieli sami Ci zaproponują konwersję. Piszesz żadnych notatek... Dobrze mieć pochwały w systemie. Po świętach część osób zostanie na pewno, większość wyleci jak zawsze. Wylecieć równie dobrze możesz i po konwersji, po 3 miesiącach lub po roku, to wszystko zależy od bardzo wielu czynników.

Ina
@zielll

Pewnie. W ciągu roku 2x Co 6mcy Chyba wszędzie tak jest. na wro4 tez. Tak przynajmniej mówili

CPT

Na wro2 coraz częściej mówi się o zamknięciu magazynu. Wydaję się że "góra" sprawdza reakcje pracowników rozpuszczając pogłoski o nie przedłużeniu dzierżawy wro2. Niedawno wyszła oficjalna informacja o nie przedłużaniu umów wszystkim od agencyjnych po osoby zatrudnione bezpośrednio pod amazon. Od stycznia nasiliły się represje przeciwko pracownikom, notatki feedbacki, różnego rodzaju inne zawoalowane groźby liderów i managerów. Panuje silna presja by pozbyć się jak najwięcej pracowników. Trzeba bardzo się pilnować i uważać gdyż często próbuje się wmówić pracownikom, coś czego nie zrobili, powołując się na anonimowych świadków lub monitoring. Dąży się do tego by pod presją tych anonimowych świadków czy monitoringu pracownik zgodził się rozwiązać umowę za porozumieniem stron bo w przeciwnym przypadku czeka dyscyplinarne zwolnienie. Według mnie coś szykują na wro2 dlatego jest taka silna presja by jak najwięcej pozbyć się pracowników. Być może faktycznie będą chcieli zamknąć magazyn a niedobitków przerzucić na wro1 ale z drugiej strony po co te wszystkie remonty, które były i są przeprowadzane? Niestety to będzie kolejny ciężki rok dla pracowników na wro2 nie ma co ukrywać czekać nas będzie dużo negatywnych zaskoczeń. Niedługo czeka nas noworoczny bal. "Ostatni bal wro2" według niektórych managerów, którzy tak chętnie sprzedają swoje opinie podwładnym by ci podali to dalej. A jak wy myślicie ?

NWO
@CPT

To prawda co napisałeś Oni już zaplanowali wasze życie.....Nowe Wspaniałe Życie Niszczenie gospodarki (tzw.kowidd) → doprowadzenie do inflacji → recesja → bankructwa firm → masowe zwolnienia pracowników → głodowe pensje → bieda → tania siła robocza dla władców świata (tzw. korpo i politycy)

@NWO

Od III.2020 do IX.2022 1% najbogatszych tego świata zarobiło 2x co cała reszta populacji. Za Oxfam international.

Assassin
@robert

A czego się spodziewaliście ?? Myślicie że ta cała plandemia to dla waszego dobra była i oni o was się troszczyli ????? Jesteście zwykłymi F-rajerami i tyle Tak samo jak oni zbiórki robią na Ukraińców a czy tam na coś innego i chcą od zwykłych ludzi pieniądze na ulicy a jednocześnie na telewizję dają 4 miliardy zł lekką ręką albo sobie biorą jakiegoś trenera któremu będą teraz płacić 1 milion zł na miesiąc za to że będzie sobie patrzył jak jego koledzy milionerzy kopią piłkę na trawniku. A to wszystko za nasze pieniądze lekką ręką wyrzucają w błoto Śmiech przez łzy i żenada totalna kompromitacja i ludzie się na to zgadzają A potem w TV opowiadają że służba zdrowia niedofinansowana że brakuje pieniędzy To trzeba było 4 miliardy zamiast na telewizję dać na służbę zdrowia ale dla nich propaganda ważniejsza niż chore dzieci. WSTYD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@CPT

Sami się na to zgodziliście.................. Teraz maska na jape i odrabiać pańszczyznę !!!

@Bandzior

Ale masek już nie ma typie, wyjdź z piwnicy rozejrzyj się...

@CPT

Góra sprawdza reakcję, a co to góra sprawdza psychikę ludzi, to wg ciebie jakiś eksperyment? Haha no sam sobie odpowiedziałeś po co te remonty i wgl, no raczej nie po to żeby sprzedać magazyn. Nie wiem jak można słuchać i wierzyć w takie kocopoły. Jak ktoś serio uważa że robi błędy i wgl że są na to świadkowie i monitoringu xD ahaha jaki cringe, jak to brzmi zabawnie jak w to można wierzyć. Wro 1 bije na głowę wro 2 i lepiej tam iść niż robić na 2 ce gdzie jest tylko przemiał świń. Sami się nakręcacie i wymyślacie bzdury. Wro 2 lata świetności ma dawno za sobą już tak było pod Świebodzinem i tym bardziej odkąd budują inny magazyn pod Wałbrzychem, od cała filozofia czemu nie ma wro 2 które kiedyś było jedyne. Na święta znowu będą zatrudnienia i zwolnienia jak zawsze, przestańcie siać zidiocenie.

@CPT

To cała istota pracy przełożonych w Amazonie . Nie zarządzają . Manipilują na każdy możliwy sposób . U mnie było to na porządku dziennym nim chcieli coś zamknąć . To sposoby na pozbywanie się pracowników . I to dlatego , że pracownik nie wie do końca, czego od niego oczekują . Nie powiedzą . Żeby mieć odpowiednią świadomość musisz intensywnie obserwować przełożonych . I wyciągać prawidłowe wnioski . Na tym można dopiero iść wolno do przodu , żeby chcieli cię zatrzymać . Nie potrafią zarządzać . Robią masę błędów a winę ponoszą nic nie winni robotnicy . To swoistą nagonka dzieciaków, które , jak podejrzewam , nie mają nawet studiów .

Arek.
@NWO

Głodowe pensje to już zasługa samych nad gorliwych pracowników Amazona.

@Zażenowany tobą

Ale jeżeli korpo by ci kazało założyć maseczkę to byś nosił. A jakby ci kazali skoczyć z mostu to byś się zapytał z którego ? Dbaj o siebie i innych.....typie

@Bandzior

Koleś, sam pracujesz w Amazon i sam maskę nosisz i nosiłeś i sam robisz co ci każą boże kocham takie wypociny czytać xD Największy cringe to jesteś ty sam "bandzior" xDD Myślisz że jesteś jakiś lepszy, co ty wiesz co kto robi albo zrobi, co ci do tego? Ty chyba życia nie masz w tej piwnicy haha

@CPT

Dopóki oficjalnie nie powiedzą , że zamykają , nikt nie powinien się bać . Najbardziej bać się powinni leserzy . W internecie nie wspominają o pracownikach najniższego rzędu . Choć , jeśli boją się ci ważniejsi , to zrobią ile tylko mogą , żeby pozbyć się tych na dole . Stąd te represje mogą być . Póki co , takie represje są niezgodne z polityką Amazona. Jeśli się ma wystarczające dowody , wystarczy zgłosić na linię etyki . Jednak uważam , że powinniście teraz zrobić jak najwięcej szkoleń , żeby wasze cv było imponujące dla kolejnego pracodawcy . Praktyka w Amazonie może być jakimś prestiżem dla niektórych pracodawców . Szczególnie dla tych , którzy szukają takich elastycznych ,,żołnierzy,, . Wierz mi , ta elastyczność kiedyś ci pomoże na gruncie zawodowym . Obecnie takie umiejętności są naprawdę cenną cechą . A doświadczenia wyniesione z Amazona ułatwią wam dalszy rozwój zawodowy . Osobiście uważam , że Amazon powinien się przebranżowić tylko zmniejszając udział obecnego całokształtu handlu na rzecz bardziej przyszłościowego produktu lub usługi .

Karol
@Gal Anonim

Nie wymawiaj słowa amazon i Etyka razem bo to sprzeczność sama w sobie. O jakim prestiżu ty piszesz ??? Amazon nie szanuje swoich pracowników, nie szanuje konsumentów, pracownicy Amazona nie szanują sami siebie. Jak przyszły pracodawca ma was szanować ??? O jakich umiejętnościach ty mówisz ??? O jakiej praktyce ??? Co to za bełkot ?? Rozumiem że ktoś robi bo nie ma wyboru, ale żeby sobie takie bajki wyobrażać i wciskać to innym ??? Ogarnij się chłopie

@Gal Anonim

Niby dlaczego ci z góry mieliby się na siłę pozbywać się blue collars. Przecież bez nich nie istnieją. Co, sami pójdą pikować lub na AFE? Piszesz o przebranżowianiu. To już się dzieje. Amazon mocno wszedł w reklamę( obecnie najszybciej rozwijający się dział), wchodzi w branżę farmaceutyczną , filmową, detal stacjonarny,nie wówiąc o AWS, który ma najwyższą rentowność spośród wszystkich działów firmy. Jest tylko problem, czy nie chwytają zbyt wiele srok za jeden ogon. A propos rewntowności. Amazon International ( do którego należą polskie magazyny) jest trwale nierentowny. Za ostatnie 27 kwartałow tylko 5 było nad kreską, a za ostatni rok zaraportował stratę w wys. ponad 7 mld $. Wcale się nie zdziwię jeżeli będą szukali wyjścia z inwestycji poza USA, a plotki o zamknięciu WRO2 znajdą potwierdzenie w rzeczywistości.

@Karol

Tak . Masz zupełną rację . I nie ma usprawiedliwienia na to , co oni robią ludziom . Myślę , że to właśnie jest przyczyną zwolnień . Po tej firmie , nawet emerytura nie starczy , żeby się wyleczyć . Choć mam tą pracę za lekcję życia . Nigdy nie zapomnę.

@robert

Amazon w czasie plandemii się tak nagłabał że teraz to może przez następne 4 lata mieć po 7 mld $ co roku strate a i tak będzie grubo zarobiony. Najlepiej się zarabia na naiwniakach. Dbajcie o siebie i innych...

igor
@Zażenowany tobą

Jaki pod Wałbrzychem ? Kiedyś ktoś puścił plotkę i ona żyje . Pod Wałbrzychem nie będzie Amazona to pewne.

Andżej
@igor

ma być pod Rawiczem, to pewne kochani

@Karol

Przetrwasz w Amazonie, dasz radę wszędzie. Takie wzmacniające doświadczenie życiowe.

@Taka Jedna

Idź do ocynkowni robić to zobaczymy czy sobie poradzisz ?? A raczej ile wytrzymasz ??

@Gruby

No może w ocynkownia nie /choć nie mam pojęcia co tam się robi/. Chodziło mi raczej, że jeżeli nie dasz się zgnębic psychicznie w Amazonie, potrafisz zachować godność i nie boisz tych co chodzą za tobą i czepiają się o normy , nie dasz wycisnąć się jak cytrynę. Praca w Amazonie to są zupełnie inne realia, tego nie da się porównać do normalnej dniówki na etacie. Ludzie czasami zachowują się jakby chcieli pokazać jacy oni są szybcy i sprawni a jak ktoś pracuje trochę wolniej to sami go zgnebia.Dopiero gdy już sami nie mogą chodzić lub pakować bo ręce wysiadają i nogi odmawiają posłuszeństwa wtedy już nie słyszysz tego słynnego powiedzenia wielu pań " bo ja inaczej nie umiem". Chodziło mi o to, że jak przetrwasz parę lat w tych magazynach to zobaczysz, że ci co Ciebie gnębili też wylecieli. Podsumowując ja pracowałam tam bo akurat potrzebowałam tej pracy, ale generalnie lepiej omijać z daleka.

@Taka Jedna

Sorki, ale jestem zbyt tempy żeby to zrozumieć

@NWO

Tak . Tzw. teorie spiskowe . Niestety, cytuję: ,,każda bajka zawiera ziarnko prawdy,, . Układy i zmowy milczenia . To sposób manipulowania rzeczywistością . Wyjątkowo nieuczciwy. Nazywają to zarządzaniem . I jest prowadzone w imię ,,przyszłości nas wszystkich,, . Ale prawda jest jedna . Bogacą się wyłącznie bogaci i politycy . Była taka zmowa dotycząca żarówki. Producenci zmówili się , żeby obniżać jej jakość , tylko po to , żeby sobie zapewnić długofalowy dochód . Dlatego teraz mamy żarówki o tak niskiej jakości i żywotności. Mówię o tradycyjnej żarówce. Niedawno , we Francji przeprowadzano straż pożarną (chyba była to straż pożarna) do nowej siedziby . Wisiała tam stuletnia żarówka. Pracowała bez zarzutu . Postanowiono ją też przeprowadzić. Została eskortowana pod ścisłą ochroną . Co było dalej , nie wiem . Jednak ta żarówka jest żywym dowodem na celowe zaniżenie żywotności tego produktu . Dlatego , nim coś kupię , sto razy się zastanowię nad firmą , która to wyprodukowała . Bo , wcale, nie zarabiam tyle , żeby przeżyć z rodziną bez jakichś obaw .

@Gruby

,,Taka jedna,, ma rację . Też nie wiem na czym polega praca na ocynkowni . Jednak wiem , że żadnej pracy się nie boję . Tego nauczył mnie Amazon . Każda praca to wyzwanie. Trzeba tylko je podjąć . Naturalnie nikt nie musi podejmować wyzwań. Ale to wyzwania czynią nas lepszymi . Też nie jestem za korporacjami . Bo mają bardzo dużo minusów . Problem w tym , że taka ilość ludzi w jednym miejscu , dokładnie tym grozi . O dużo większej winie przełożonych nawet nie chce mi się wspominać . Ale Amazon wciąż żyje i kiedyś może stać się jeszcze większy . Jeśli zarządzać będą prawdziwi menadżerowie . Polskim , jednak , daleko do tego . Nie mają uczciwych zasad .

@Taka Jedna

Osoby,które nie wyrabiaja normy,lub maja coś do powiedzenia przewarznie teraz mają wilczy bilet na wro1 lub inne działy na wro2.Często na przeciwnej zmianie. Niefajnie zaczyna się robić.Wiadomo,każdy ma inną wydolność.Firma niby nie dyskryminuje ludzi.Obecne praktyki temu przeczą.

@Sylwia

Wydaje mi się, że najspokojniej pracowało się w czasie pandemii. Nie było feedbackow, luz w autobusach, a w alejkach też bez pośpiechu. No i dodatek covidowy do pensji. Tylko te maski to była tragedia.. A tak w ogóle, to z roku na rok było coraz gorzej.

@Taka Jedna

Najbardziej mnie śmieszy,że ta firma niby oferuje wsparcie psychologiczne,mówi jak bardzo jest ważne ten aspekt naszego zdrowia.Tymczasem sama przyczynia się swoimi praktykami do złego stanu psychicznego swoich pracowników.To jest zwyczajne znęcanie się psychiczne na ludziach.Jakby tu sprawić,żeby się pozwalniali.Ledwo chodzi niech idzie na pik,ma problem z rękoma niech pakuje,kręgosłup na doki,do budowania wózków,stow niech się wykaże.Gdzie ta tolerancia i wsparcie się pytam.Lepiej stłamsić człowieka.

Truciciel z Fajzera
@Sylwia

A mnie śmieszą takie małpki jak ty które biorą takie bredzenie na serio.

@Truciciel z Fajzera

Nie powiedziałam,że wieże. Zwracam tylko uwagę na obłuda i zakłamanie tej firmy przez którą cierpią ludzie.Widze,że po tobie to spływa jak po kaczce,bo zapewne jesteś młody,sprawny,cwany,potrafisz się podlizać do kogo trzeba.Myślisz jaki jesteś rezolutny,nie jesteś.Być może,jedno potknięcie i życie zweryfikuje twoja (usunięte przez administratora)

@Sylwia

Dokładnie tak . Regularna obłuda i zakłamanie . Przerośnięte dzieci w amazońskiej piaskownicy . Potrafią mocno dokuczyć starym ludziom straszliwie .

@Zażenowany tobą

Budynek wro2 nie należy do amazonu, mają wykupioną dzierżawę do końca tego roku. Tylko wro1 jest przez nich wykupione. Oczywiście, że eksperyment, takie plotki wprowadzają zamęt i niepewność jutra wśród pracowników. Ludzie mają kredyty, rodziny często mieszkają w miejscowościach gdzie tylk transport oferowany przez amazon dojeżdża. Błędy są różne to nie trzymasz się poręczy, to nie używałeś drabinki gdy sięgałeś do lokacji powyżej linii wzroku, to pchałeś wózek jedną ręką, takich elementów jest cała masa i jak tobie coś zaczną wmawiać to sorry nie masz pewności że czegoś nie zrobiłeś źle, co ma wpływ na twoje bezpieczeństwo i innych z ich punktu widzenia. Obecnie trwa transfer pracowników z wro2 na wro1, a już się słyszy że ludzie dostają kolejne nowe terminy zgłoszenia się na wro1. Czy wro2 zamkną czy przekształcą w coś innego tego nie wiem ale niech do myślenia da wam sytuacja odjazdu autobusu z wro2 na kierunek Wrocław Sieradzka z soboty, gdzie wystarczył jeden autobus, który tak nie był zapełniony w stu procentach mimo że były ogłoszone nadgodziny na zmiany ob i ib.

Klaus
@CPT

Nadgodziny to oddzielny temat.Wielka tajemnica.Zapisywane są tylko osoby po znajomości.(liderzy i cala świta przy biurku)Później jak coś zostanie to może zwykłemu coś skapnie.

Gal Anonim Pierwszy
@Sylwia

Znam to . Nie ma prawdziwego wsparcia. Odsyłają człowieka do lekarza . A z wiedzą naszych polskich lekarzy nie jest tak , jak powinno być .

@Gal Anonim Pierwszy

Z głową ludzi nie jest tak jak powinno być bo przedawkowali TV Lekarze dzisiaj mają leczyć ludzi.........a nie ich wyleczyć Korpo ma sprzedawać preparaty w nieskończoność i robić grube $$$$$$$$$$$$$$$$$............na naiwnych biedaczkach sprzed telewizora

@Klaus

Znajomości w amazonie to brudny i śmierdzący temat, powiązania sięgają od samej góry do samego dołu . Niektóre zmiany/działy są tak tym przesiąknięte, że można o tym książkę napisać. Nikt z tym nic nie zrobi dopóki tabelki się zgadzają.

Zdziwiony
@Klaus

Walka o nadgodziny? Serio?? Normalny człowiek raczej broni się przed nadgodzinami

Kk
@Zdziwiony

Czemu? Nadgodziny to dzień płatny podwójnie czyli ok 450 zł na rękę. To się zwyczajnie opłaca. jeśli nie chcesz się przemęczać możesz w inny dzień wziąć urlop i miesięcznie tyle samo przerobić. Nadgodziny są fajne oczywiście pod warunkiem, że nieobowiązkowe.

Kicia
@CPT

Szczególnie o pomocy managerów, dyrektorów w awansowaniu sobie podległych pracownic. Instruktor, team leader…. Awans, chwila zabawy i zmiana. Zostaje tylko zdziwienie, zaskoczenie i niesmak.

Chudy
@CPT

Jak jest na wro4 ? Jest tam podobno jakiś menago z Wałbrzycha. Podobno spoko gość Ma ktoś jakąś wiedzę na ten temat?

@Klaus

Ktos wczesniej pisał że można podejść do któregoś z managerrow z Piku I i bez problemu dają.

Zdziwiony
@Klaus

Nie przesadzaj. Ktos już pisał chyba z drukarni, że jak nie masz życia prywatnego to idziesz do manago i zawsze ze dwa dni nadgodzin do grafiku ci wpadnie. „Świta z pod biurka” wykręca więcej.

?@?
@CPT

Jak to nie? Czytaj. Coraz więcej można przeczytać i zrozumieć ja to działa.

Miska

Jak wyglada teraz atmosfera w pracy, ganiają ludzi do pracy czy nie? Jakie zmiany po 10.5 godzin?

CoChcecieOdKaczynskiego
@Miska

na drukarni fajne atmo, jak coś to tylko tam, ganiają czy nie do pracy przychodzisz, nie naściemniasz za długo chyba, że chcesz na 1-2 miesiące to tak

Kiki
@CoChcecieOdKaczynskiego

Jak współpraca z liderami i managerami? Pomagają ?

Chętna
@Kiki

Powiedziała bym wręcz idealna. . Pomagają, pozwalają sobie dorobić na nadgodzinach. Jak tylko poprosisz od razu dostaniesz. Nie dzielą pod stołem między sobą. Pani Martyna wszystko Ci wytłumaczy do kogo trzeba się zgłosić i jak to załatwić.. Co miesiąc spokojnie dopiszą Ci 3 , 4 dni

@12

Chcesz powiedzieć, że oddajesz część kasy za nadgodziny?

Jednowielkiedno
@Kiki

Na drukarni może i tak. Gorzej na produkcji Liderzy robią co chcą, jedna to co chwilę papierosek i wiecznie jej nie ma Skargi nie pomagają Ktoś tu ma nieźle plecy

Kris
@Chętna

Czy ktoś mi powie kim jest ta dziewczyna i gdzie ją znajdę? Ktoś pisał, że za nadgodziny można dobra kasę zarobić a ona pomaga to ogarnąć. Potrzebuje dorobić w styczniu

@wro

Jak spełniasz wyżej opisane warunki to najlepiej bezpośrednio do S.Z

@Kris

Idź do pani manager i zapytaj . Zawsze najlepiej u źródła

Natasha

Dalej taka fajna atmosfera? Coś się zmieniło ? Jacyś nowi ludzie ? Kogoś wywalili?

@wro4

To jak panie managerze? Zna Pan znaczenie słowa etyka?

Amazon to współczesny (usunięte przez administratora), w którym pracownik jest sprowadzony do roli liczby w systemie i loginu na plakietce. System inwigiluje niemal każdą czynność wykonywaną zarówno w trakcie jak i poza pracą. Osoba wykonująca pracę na magazynie jest rozliczana z każdej minuty, prowadzi to do braku kontroli i sprawczości nad pracą. Przerwy tylko w teorii trwają 15 minut, pomimo tego że każdemu przysługuję tyle przerwy w pozycji siedzącej, przełożeni nie przestrzegają prawa pracy i zaleceń BHP w tej kwestii i liczą przerwę od ostatniego skanu przed przerwą do momentu pierwszego skanu po przerwie. Przełożeni mają całkowitą kontrole poprzez system nad pracownikiem, na PICKU ścieżki procesowania mogą być ustawiane pod pracownika, jeśli chcą się kogoś pozbyć przydzielają mu prace tak żeby jak najwięcej się nachodził lub nadzwigał. Instruktorzy i donosiciele częściej od innych są wbijani na time of task. Team Leadrzy jak i area managerowie to osoby młode, podatne na korpo slogany i pranie mózgu. Niektórzy z nich bez licencjatu i pojęcia o zarządzaniu zespołem, dostali stanowiska po znajomości : tzw system polecania kandydata. Firma wiele razy utrudniała działalność związku zawodowego. Amazon nie wyraził także zgody na przeprowadzenie badań wydatku energetycznego.

Kicia

System polecania kandydata … Dobre ???? Zobacz kiedy, jak awansują i jak rotują na stanowiskach młode panie.

Dlatego z miłą chęcią rzuciłem robotę w tym (usunięte przez administratora)i znalazłem pracę z której jestem mega zadowolony. Amazon to współczesna forma (usunięte przez administratora), żałuję że spędziłem tu łącznie 2 lata, 2 lata które już nie wrócą. Najgorszy pracodawca jakiego miałem wraz z Adecco.

?@?
@Kicia

Jak? Podziel się spostrzeżeniami

Mala
@Kicia

Prześledź historię dziewczyny z wro4 i managera S.Z. Tak się robi karierę w tej firmie Awansuje, dostaje się tyle nadgodzin że jedynym hamulcem jest prawo pracy. Z tym też sobie poradzili - dzień z grafiką out a w to miejsce 2x więcej płatne nadgodziny. Można ?

@Mala

Przynajmniej manager dba o interes pracownika. Brawo !!! Super postawa !!!

@Mala

Można. Pytanie po co? A przede wszystkim czy warto? Za parę zł i trochę „przywilejów” być zabaweczką dla managera Każdy ma swój świat wartości

nick

Pracuję parę dni w Amazonie i wydaje mi się, że najgorsze w tej pracy jest sama jej specyfika, czyli szukanie produktów, pakowanie paczek itd. w żadnej firmie to zajęcie nie będzie fajne i satysfakcjonujące zajęcie. Żle wpływa na mózg. Druga rzecz to godziny pracy: 4x10h dziennie plus dojazd na Bielany. Poranna zmiana to często wyjazd o czwartej, pobudka o 3.xx, praca do 16:30, w domu o 18. Tak się po prostu nie da żyć bo całe 4 dni są wyjęte z życia. Piąty dzień wolny niczego nie rekompensuje. Nie wierzę, że dajecie radę wyspać się po 8 godzin pracując w ten sposób. Zmiana nocna wcale nie lepsza bo oznacza kładzenie się spać około szóstej, śpicie potem do 14? To jest bardzo męczące w dłuższym okresie, dużo lepiej jest mieć pracę w normalnych godzinach obok siebie przez 5 dni w tygodniu. Jako plusy od Amazona to te obiadki za darmo: w większości firm na lepszych stanowiskach czegoś takiego nie ma, to duży plus. kawa, herbata itd, i praktycznie nic nie trzeba brać jadąc do pracy. 3 przerwy (jedna bezpłatna) dają trochę odetchnąć, na 8h w innych pracach jest jedna 15 minut. Transport za darmo to też plus. Wynagrodzenie bez szału ale też nie-najniższe i od razu umowa o pracę, przyjmują absolutnie każdego na różny wymiar etatu. Naprawdę fajna praca na "przetrwanie" w okresie chwilowego bezrobocia, słaba na dłuższy czas jeśli znacznie nie awansujemy.

Osa
@nick

Jak niw awansujemy …. Hmmm …. może ktoś kompetentny napisze jaka jest ścieżka awansu w tej firmie. Od pracownika magazynu w górę ….. Co można osiągnąć? Jak wygląda ta marchewka :) Porównamy chętnie z tym co jest. Może wtedy skończy się kolesiostwo i brudne rozgrywki managerów??? Ciekawe czy będzie jakiś odzew?

@nick

A znasz warunki jakie trzeba spełnić aby znacznie awansować? Nie tak łatwo

Tatiana
@Lala

Pytanie co rozumiesz przez „znacznie awansować”? Niektóre koleżanki awansowały średnio co 6 miesięcy. Czasami w górę a czasami w dół. Nie wiem czemu ale tak było .

Przeglądając wpisy można dojść do ciekawych wniosków. Chciałbym jednak swoje wnioski porównać ze stanem jaki obowiązuje oficjalnie w tej firmie. Stad jako być może kandydat chciałbym zadać kilka pytań: Czy jest jakaś ścieżka rozwoju, kariery w tej firmie? Od samego początku. Zaczynając od magazynu Ludzie pisali o stanowisku trenera. Czy jest to kolejny szczebel? Kiedy i w jaki sposób można się ubiegać o to stanowisko? Jakie są z tego tytułu profity dla pracownika? To samo pytanie odnośnie lidera? Kto rekomenduje? Czy lepiej od razu złożyć cc na to stanowisko? Proszę o konkrety

Haha
@Kandydat

Najlepiej odpuścić sobie karierę w Amazon bo to szkoda czasu, nerwów i zdrowia przede wszystkim. Serio w tej firmie pod Polskim zarządem człowiek pracujący jest traktowany jak (usunięte przez administratora) liczy się norma, skracanie sobie ustawowych przerw, i uleganie propagandzie. Nie polecam, mówi to osoba która spędziła tu niestety 2 lata.

Mała
@Haha

Masz tak, jak sobie pozwolisz Mi na głowę nie wchodzą Przerw mi nikt nie obcina. Niestety palę papierosy wiec częściej odrywam się od pracy.

Lala

MM też od października miała jakąś zmianę w umowie. Niech ktoś z Wro4 się wypowie. Ja wiem tyle co z rozmowy na fajce :)

Niki

Hej kochani.Jak tam samopoczucie po zapowiedzianej podwyżce w październiku. Jesteście zadowoleni?

Super podwyżka! Podziękowali mi za mój trod!!? Miło

Tobi
@Niki

Jestem zachwycony podwyżką. Całe dwa złote więcej. Nie zapominajmy o darmowym transporcie i obiadach za złotówkę. No i oczywiście można brać nadgodziny do śmierci i trzymać się poręczy

@Tobi

Mam nadzieję,że to sarkazm.Mnie skręca ze złości na samą myśl o tej"podwyżce"

Szczęśliwa pracownica
@Niki

Cieszmy się, że w ogóle coś dali, zawsze mogli nic nie dać. Ja jestem szczęśliwa, a nawet jakby nie dali to bym pracowała z uśmiechem na ustach.

Adaś
@Niki

Niedobrze się robi na myśl o tej podwyżce. W styczniu pewnie dadzą znowu do minimalnej i tyle.

@Niki

Jestem zobowiązany cię pocieszyć. W nowym roku będzie jeszcze jedna podwyżka, o całe 20 gr( dla starych prac.), aby doszlusować do min. krajowej.

Tobi
@Niki

Cześć Niki, tak to sarkazm. No niestety, trzeźwo patrząc to w Amazonie raczej lepiej już nie będzie.

Dyrektor Fajzera
@Niki

Dbajcie o siebie i innych.........

Dżefrej Bezik
@Tobi

Oni wam dali tyle podwyżki żeby wam starczyło na Red-Bulla.....................no....i wszystko.... Więcej nie potrzebujecie do roboty... Tak więc...do dna i.........biegiem...

@Szczęśliwa pracownica

Właśnie dzięki takim blondynką jak ty,w tej firmie nigdy nie zaczną nas traktować poważnie.Bat nad karkiem i kromka chleba ze smalcem to twoje klimaty.Współczuje ci.

chris
@Adaś

Nic nie dadzą, nas nie obowiązuje minimalna stawka godzinowa, ale minimalne wynagrodzenie, czyli 4242 zł od stycznia.

Lala wro4
@Niki

Ja tak. 27,50 to całkiem całkiem. Wcześniej miałam 24. U mnie 3.50 za godz więcej

Oskar

Witam . Dostałem umowę próbna na 3miesiace. Po tygodniu poszłam na chorobowe 5 dni Co z umowa

Alexa
@Oskar

Nie zostanie raczej przedłużona. Na chorobowe możesz iść jak już masz na stałe.

@Alexa

Czyli nie potrzebnie wczoraj bylem

Nowy pracownik
@Alexa

A po jakim czasie można starać się o pracę znowu w Amazon? byłem w tej samej sytuacji, oczywiście umowy nie przedłużyli, z tym że to poważny wypadek a praca jestem nadal zainteresowany. Pozdrawiam

ahahaha
@Nowy pracownik

Ty możesz sobie byc zainteresowany, oni już Tobą nie hahahahah

Wro4 go
@Alexa

Jak masz na umowę na stałe i weźmiesz l4 to za chwilę wysyłają ci do domu kontrolę. To jest zaufanie do pracowników którzy tyrają na codzień i zdąży im się zachorować. Robią wszystko żeby ci nie wypłacić za okres choroby

Nikola

Hałas jest dopiero na dziale drukarnia wro4. tam to dopiero glosno, nie dosc ze nmaszyny sa mega głosne to jeszcze muzyka gra jak na jakiejs dyskotece, nie slyszy sie wlasnych mysli, a wy mowicie ze na wro2 jest halas, tam to jest chill.

mati
@Nikola

Jak oceniacie nową panią leader?

mati
@mati

ona juz długo pracuje

Mateusz
@Nikola

Dokładnie ta muzyka do szału człowieka doprowadza. Po jakimś czasie dochodzi do tego jeszcze mdlący zapach drukowanych kartek.A ten kto wymyślił konieczność odkładania części książek do czarnego tota powinien dostać Nobla takie z tym zamieszanie jest.

Eve

Ale bzdury opowiadasz człowieku. Tam nawet z zatyczkami do uszu ciężko wytrzymać taki jest hałas, więc daruj sobie te "mądrości".

Jack
@mati

Jest kontaktowa, Dlugo jest w pracy. Do pracy przyjeżdża z panem managerem przed 5.30 zanim autobusy przyjadą a wychodzą po godz 17 jak już autobusy odjadą. Dzięki temu masz pewność , że z przełożonymi zdążysz porozmawiać, zawsze Ci pomogą

Ciekawy
@Nikola

Jak sobie radzi pani lider na Flow (Zarządzanie procesami) Napiszcie proszę swoje uwagi

:-)
@Ciekawy

Zapytaj managera K.M

Ciekawy
@Ciekawy

Tzn jak się z nią pracuje?

@2

Czemu wro4 nie miało w tym roku imprezy ? U nas był piknik

ooww

Od czerwca nie będzie Randstadu na magazynach we Wro. a jeszcze niedawno rekrutowali. chciałabym spytać, czy to standardowa procedura i na święta albo niedługo Randstad wróci? jaki to ma cel by rezygnować w połowie roku z jednej z agencji jak przed chwilą przyjmowali a do świąt już bliżej niż dalej. Pytam bo wcześniej tu nie pracowałem.

@ooww

Nie ważne, ważne aby pracować i rozwijać się na Cret np. ja się tam rozwijam ostatnio miałem szkolenie na teamlfty i nauczyłem się wielu rzeczy. Nie interesuje mnie pod czym robię czy to Randstad czy Adecco nie istotne

@Krystiano Wasilewski

Gratulacje stary, wpisz sobie do CV, że zostałeś przeszkolony z noszenia ciężkich i niewymiarowych paczek. Brawo ty. Mówią, że Amazon nie rozwija, a tu zobaczcie, pięknie rozwijana umiejętność pracy zespołowej. Have fun

@ooww

Amazone daje szanse na rozwój i uczy wartościowej wiedzy na rynku pracy. Nie mam potrzeby jej zmieniać bo jest super ta praca

@ooww

Kiedyś było nie_wolnictwo dzisiaj jest Amazon. Czasem wystarczy inaczej ponazywać różne rzeczy i już ludzie czują się lepiej.... Zamiast plantacji macie mega-magazyn, zamiast smagania batem po plecach macie System, do tego trochę bajerów, które dają wam złudzenie wolności typu wypłata za którą ledwo możecie przeżyć i możliwość zmiany jednego magazynu na inny. Zasada działania jest jednak ta sama co 200 lat temu.... Są ci co zgarniają zyski..........i ci co na nich tyrają jak woły popijając Red-Bull 'a.

@Romek

No okej, a widziałeś jacy ćwierć inteligenci pracują tu na magazynie? Niech się cieszą że dostają to swoje 3 tysiące bo jakiekolwiek myślenie ich przerasta. Jak próbujesz z kim gadać normalnie, to się nie da bo nikt cię nie zrozumie. Muszą istnieć miejsca pracy dla ludzi najniższej kategorii, bo inaczej by im się za bardzo nudziło. A tak ładnie tyrają na etacie, nie stać ich na zbyt wiele i nie szkodzą nikomu. Samo popijanie redbulla nie jest zbyt mądre a się zdarza. są tańsze i lepsze sposoby na pobudzenie. a (usunięte przez administratora)chodzą co chwilę do automatów by kupić monsterka za 6 zł

Pień
@ooww

A ty nie masz swojego życia? Co cię obchodzi kto na co wydaje pieniądze? Niektórzy może cieszą się z tego że wgl mają pracę, może nie każdemu w życiu się udało. Ludzie biorą co dają a ty szydzisz z nich (usunięte przez administratora)? Najważniejsze że ktoś chodzi do pracy i nie siedzi na (usunięte przez administratora) 3 tyś lub 4? Co ciebie to interesuje? Kim ty jesteś? Bo raczej nikim kto ma swoje życie i czas skoro piszesz takie (usunięte przez administratora)

Yooh
@ooww

Nue wiem skad biorą te 4 k albo 5 k w amazonie zamiast czytać tutaj to zawsze 3 k czyli juz praktycznie średnia krajowa za nie powiem jaka prace …

Ed
@Yooh

Ja mam np. 4k 4,5k wypłaty bo nie odpowiadam podatku do 26 roku życia ale szczerze mówiąc to bez nadgodzin nie dostanę tyle a raczej za 17 dni marne 3,5k. Praca za najniższą prawie że a ludzie latają, robią te normy biegają z towarem ja nie mogę na to patrzeć. Wszędzie znajomości a jak robisz normalnie to dostajesz notatki za produktywność która od ciebie nie zależy bo raz jest lepszy towar raz gorszy np. na cret albo stow. Ostatnio notatki nie podpisałem bo dla mnie to jest chore i nienormalne ale są kosmici co biegają dla tej normy i nic z tego nie mają, wdzięczność menagera... Bądźmy poważni za to się nie utryzmam i nie kupię sobie nic. (usunięte przez administratora)

@Ed

W czym zarabiasz te 4,5 k....??? W hrywnach....???

Krawat
@Krystiano Wasilewski

Podziel się , jak się rozwijać , żeby cię docenili .

@Krawat

Ty nie masz się rozwijać w korpo tylko masz sobie ręce wyrywać żeby miliarder miał więcej miliardów.... To proste... Połowa wypłaty na Red-Bull'a i cała na przód...

@Krawat

Musisz okazywać po prostu szacunek przełożonym i robić normę i jakość. Ja robię normę i stosuję się do poleceń przełożonych. Wzajemny szacunek sprawi że będzie dobrze. Obiecano mi że zostanę instruktorem to jest rozwój w tej firmie ja się staram i mam z tego benyfity w postaci uznania.

@Krystiano Wasilewski

Gratuluję, wystarczy około 5 lat pracować na 200% normy i jest spora szansa na bycie instruktorem. To chyba jasna i prosta ścieżka rozwoju

@Krystiano Wasilewski

Po jakim czasie, obiecano Ci stanowisko instruktora? Jakie obowiązki ma instruktor? Za co odpowiada? Z czego jest rozliczany?

@Krystiano Wasilewski

Też tak uważam. Co prawda początki są trudne ale mając odrobinę sprytu da się przetrwać.

@ooww

Po 5 latach to ja chcę zostać prezesem a nie instruktorem :) A tak poważnie jak to wygląda w tej firmie ? Jakie warunki, kto decyduje kto rekomenduje? Czy samemu się składa papiery na nowe stanowisko ?

@4 ciekawa
@Krystiano Wasilewski

Po jakim czasie otrzymałeś propozycję awansu ?

@4

Pick Front Blue - Heh …. hermetyczne środowisko :-) Zapomnijcie o rotacji na funkcje Indirect chyba że jesteście atrakcyjną laską wtedy wiedza i doświadczenie przestaje być istotne :)

@4 wro

Pick Front Blue : heh … środowisko mocno hermetyczne. Zapomnijcie o rotacji na funkcje Indirect chyba że jesteście atrakcyjną laską albo przynajmniej jak w tym przypadku bezgranicznie wchodzicie w …. Menadżerowi K.M. W tej firmie takie obowiązują standardy :(

Mala
@@4 wro

Tak samo a może i lepiej wykorzystuje sytuację manager S.Z. Mając na względzie że ostatnio sam awansował należy uznać, jest to standard przyjęty przez tą korporację. To zapewne taki bonusik dla nich żeby żeby nie pospali siedząc cały dzień przed laptopem :)

Zostaw merytoryczną opinię o Amazon - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w Amazon?

Zobacz opinie na temat firmy Amazon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1324.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amazon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1004, z czego 288 to opinie pozytywne, 228 to opinie negatywne, a 488 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amazon?

Kandydaci do pracy w Amazon napisali 37 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amazon