Opinie o Osadkowski Raiffeisen Sp. z o.o. w Obłaczkowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Osadkowski Raiffeisen Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Osadkowski Raiffeisen Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Osadkowski Raiffeisen Sp. z o.o. w Obłaczkowo

Czy w firmie Osadkowski Raiffeisen Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Lena Nowy wpis

ciekawe firma nie istnieje od hoho, a pytania są kierowane o niej?

Przemysław Nowy wpis
@Lena

Nikt wcześniej nie pisał, że firma nie istnieje i stąd pewnie ta pomyłka. Wiesz dlaczego została zlikwidowana? I co się stało z pracownikami? Były jakieś grupowe zwolnienia?

@Przemysław

Nie wiadomo dlaczego ale zwolnienia były.

Agata

@Falcon - czy mógłbyś opisać warunki zatrudnienia w Osadkowski Raiffeisen Sp. z o.o.? Wiadomo coś o aktualnych zatrudnieniach? Na stronie www nie znalazłam ofert pracy. Takie merytoryczne informacje będą cenne dla forumowiczów, którzy zaglądają tu po konkretne informacje.

xyz
@Agata

Warunki pracy? Proszę bardzo. Słodzą na początku, dużo obiecują, ale szybko sprowadzą cię na ziemię. Finansowo wcale nie jest dobrze. Pracowałem tam jako PH. Ciągły monitoring za pośrednictwem GPS, ciągłe upominanie że odwiedzasz zbyt małą liczbę klientów, wyliczanie minimalnego czasu jaki masz spędzić u klienta (sprawdzają to za pomocą GPS zamontowanego w samochodzie), ciągłe uwagi że za mało sprzedajesz, zmuszanie do narzucania się klientom, codzienne zdawanie wieczorem szczegółowych raportów o tym gdzie byłeś (chociaż i tak to wiedzą - GPS...), o czym rozmawiałeś, jakie nastroje klientów itp., centralnie sterowany plan wyjazdów do klientów i tematy rozmów... do tego dzwonią również do klientów i pytają o czym PH rozmawiał, czy był kulturalny, schludnie ubrany, czy przyjechał czystym samochodem... No i sprzedaż, kasa, sprzedaż, kasa... Ile byś nie sprzedał to ciągle im mało i ciągle jesteś piętnowany za to że jesteś za słaby, nie dostaniesz premii, na twoje miejsce czekają inni, lepsi od ciebie... Na urlop możesz iść, ale w najmniej atrakcyjnym czasie, np. okres żniw: kiedy rolnicy pracują i nie mają czasu na kontakty z PH, bo oni w tym czasie sprzedają swoje towary i chcą jak najszybciej zebrać swoje płody, to ty musisz na siłę do nich jeździć, szukać ich na polu, denerwować ich w tym trudnym i ciężkim dla nich czasie zbiorów, bo firma wymaga, bo musisz im coś sprzedać, musisz wykazać się wynikami! Musisz, bo statystyki pokazują, że gdzieś tam inny PH jest lepszy od ciebie, a to ty masz być lepszy od niego! Jesteś słaby, do niczego! Zastanów się nad sobą! Masz sprzedać więcej, bo również jako zespół musimy być lepszym regionem niż inne regiony, itd... Trzeba przecież zapracować, zarobić na tę wielką machinę składającą się z kierowników, dyrektorów, menadżerów, na wielkie imprezy, luksusowe wycieczki kadry kierowniczej, drogie wyjazdy do ekskluzywnych hoteli i całonocne imprezy pod przykrywką szkoleń... To wszystko mnóstwo kosztuje i PH muszą na to zarobić, trzeba więc wycisnąć z nich wszystko co się da. Dlatego tam jest ciągła rotacja pracowników. Typowa brutalna korporacja.

ziemia to moje zycie

do tomek - Żeby się zebrać i cos ustalić, to trzeba mieć z kim rozmawiać. Co do Logistyki to wybacz czasy sprawnej logistyki w Osadkowski Raiffeisen, minęły już bezpowrotnie z odejściem z tej firmy logistyka z Oddziału Przytoczna oraz logistyków zbożowych z Wrześni. To co teraz tam jest to imitacja logistyki. Sory ale taka jest prawda ludzie. Każda już firma handlowa ma dobrze zorganizowaną logistykę oraz dostosowany wachlarz aut ciężarowych, czy to dostawczych więc nie lukruj tu. ................ Do tomek masz racje trzeba zamówić u nich pierw wapno które dostarcza nie logistyka Osadkowski Raiffeisen a logistyka ze Strzelina Osadkowski SA, nasiona różnie to u nich bywa raz bezpośrednia dostawa idzie z Oleśnicy, a innym razem przeładunek na oddziale Osadkowski Raiffeisen i dalej już logistyka OR.

Falcon
@ziemia to moje zycie

Arek, doskonale wiadomo , że 70 % komentarzy należy do ciebie. Wszyscy to wiedzą. Masz mega żal że nie pozwolili tobie wrocic do OR. Juz z 8 lat minęło. Wyluzuj wreszcie i zacznij żyć wlasnym zyciem.

@Falcon

@Falcon 11.06.2017 23:23 Hmm, zastanawiam się na jakiej podstawie stwierdzasz człowieku, że te 70% komentarzy jak to określasz, należy do wspomnianego przez ciebie Arka? Zastanawiam się, komu zależy, aby jego oczerniać, robisz wpis pod kogoś wypowiedzi z 2014 roku po prawie trzech latach i uważasz, że wspomniany Arek robił tu takie wpisy ? Że ma żal, że nie pozwolono jemu wrócić do firmy, ludzie wy naprawdę żyjecie, życiem innych. Jak zauważyłeś, bo pewnie dobrze wiesz, że minęło już tyle lat od jego odejścia z firmy, a dalej komuś zależy aby obrzucać innych błotem.... Niebywałe to jest.

Mira

Może nie każdy nadaje się do pracy w firmie? Może stracił pracę? Wiem jedno, że to dobra firma i nikt mi nie zlecał pisania!!!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Osadkowski Raiffeisen Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Przepracowałem w tej firmie kilka, lat generalnie to firma dupowłazów, lizusów jesli taki jesteś aplikuj.

Min

A ja tam nic nie słyszałem, wszystko chyba jest na swoim miejscu

ert

nie ma już spółki osadkowski raiffeisen została wykupina przez rodzinę Osadkowskich więc weszła w skład grupy osadkowski więc tam trzeba szukać

rafalala

Adam odpuść sobie tą firmę! Nie ma sensu.

Basia

Co Michałku ....Powiózł wilk razy kilka.... Powieźli i wilka :-)

Taaaaa

Uczciwość jej priorytetem od której strony ??? Bo z tego co słyszałem to pewnej osoby z działu zbożowego nie potraktowaliscie uczciwie ... Choć u tej osoby zaangażowanie było na 100% . Zapytajmy tez rolników którzy nie dostali dopłat przez firmę czy owa taka uczciwa jak sobie przypisuje ;-)

Mgr. Eko

Praca jest bardzo ciekawa i rozwojowa, daje dużo satysfakcji jeżeli interesujesz się rolnictwem. Stabilizacja zawodowa jest gwarantowana. Pamiętaj, że firma oferuje atrakcyjne wynagrodzenie. Uczciwość firmy jest priorytetem.

zadowolona

No wrzody i lesery już same się zwalniają bo trza się do roboty brać a lewych rękawiczek brakuje :) szczególnie w dziale zbożowym :)

były prac

osadkowski sa to już nie ta sama firma co kiedyś

rolnik

Arecki - 2015-01-09 14:05:26 A to Panie szanowny życie i czas pokaże jak będzie. Nie zapominaj, że do struktur firmy Osadkowski przechodzą pracownicy z Osadkowski Raiffeisn, wraz ze wspaniałymi dyrektorami regionalnymi i handlowym i prezesem. Więc na razie, nie ma co się podniecać. Nie mam nic do Osadkowski SA, ale wyhodowali sobie wrzody na (usunięte przez administratora) w postaci tych dyrektorów głównie mowa o Handlowym szp. Piotr i prezesa szp. Marek. Wiem o czym mówię bo mnie oszukano na nasionach i tłumaczenie tych że panów to obraz tej firmy

Arecki

Pani, Panowie uprzejmie informuję, że nie ma już firmy "Osadkowski-Raiffeisen" a jest "OSADKOWSKI SA" osadkowski wykupił 100% udziału od raiffeisena. Osadkowski SA to całkiem ktoś inny inne podejście do pracownika i wg, miła atmosfera, dobrze się pracuje i nie ma nacisku że nie sprzedasz to wylatujesz.. Źle się czyta wasze komentarze bo wiem, że kierownictwo raiffesena mocno zepsuło opinie firmy osadkowski ale spokojnie, OSADKOWSKI SA to na tyle duża i porządna firma, że bardzo szybko odbuduje swoją opinie w waszym terenie i jeszcze nie jeden będzie chciał dla niej pracować :) Pozdrawiam Arekk

były PH

Do: PL - 2014-11-22 12:01:52 Nie ma czegoś takiego jak średnia... jeden dostanie 2500 netto inny 3500 netto płacone masz za pracę, jeżeli jesteś pewny choć w 80% swojej możliwości to próbuj, branża agro jest dla ludzi którzy, dają radę zapie...lać, a nie opier...ja się. Jeżeli nastawiasz się tylko na dobra i łatwą kasę to daj sobie spokój, (usunięte przez administratora) Masz racje w tej branży nie jest ładnie i słodko, inne firmy działają podobnie i to prawda ogólnie jest (usunięte przez administratora). W żadnej firmie nie ma nic za darmo,a dla ambitnych powiem tyle, jeden na 100 w tej firmie osiągnie sukces, reszta zanotuje dodatkową firmę w cv i jakiś okres pracy mam nadzieje że i doświadczenie.

były PH

,, jeśli trochę się postarasz i włożysz czas i serce w to co robisz to firma będzie i dla Ciebie ok " ... hehahehahe, ale skoro tak myślisz to działaj. Ja wyraziłem tylko swoja opinię, opinię byłego handlowca ze stażem w tej firmie prawie 6 lat. Ale jak mówię, skoro myślisz inaczej, to po co pytasz jeden z drugim ludzi tu jak tam jest, skoro wy wiecie lepiej?

Obsrywacie tak Osadkowskich, zastanówcie się w tej branży nie jest słodko... inne firmy działają podobnie jest ogólnie (usunięte przez administratora) nia wszędzie można zarobić. Trzeba sie naza....dalać żeby coś osiągnąć. Ludzie nastawieni na latwą kasę nie wiązać się z tą firmą bo za darmo nic nie ma. Wszyscy ambitni próbujcie bo sukces jest w waszych rękach.

PL

Czyli kolejna odpowiedz nie odpowiadajaca na nic. Przecież jakaś srednia musi być nie wierze ze jeden PH dostaje 2tys netto a drugi ze lepiej negocjowal dostaje 20tys netto. dlatego Pytam na co można liczyć.

Wojtek

Zarobki, jakie wynegocjujesz takie będziesz miał. Nie rozumie pytania, chcesz wiedzieć jak wygląda sprawa kasy w firmie dla handlowca idź, opowiedz im co masz do zaoferowania od siebie i negocjuj... dają tyle ile wyciągniesz od nich. Ale nie zawsze duża kasa, daje satysfakcję w pracy.

lol
@Wojtek

nie mówimy o satysfakcji tylko o zarobkach.

PL

Ale ciagle nikt nic nie napisał o zarobkach na stanowisku PH ?

Zostaw merytoryczną opinię o Osadkowski Raiffeisen Sp. z o.o. - Obłaczkowo

Osadkowski Raiffeisen Sp. z o.o.