Opinie o ccc.pl - CCC S.A. w Połkowice

Opinie o CCC

zainteresowana

Hej, czy mógłby ktoś wypowiedzieć się nt. pracy w centrali w Polkowicach? Jestem zainteresowana pracą w logistyce. Interesuje mnie kwestia atmosfery, możliwości rozwoju, trybu pracy (jesli hybrydowa - ile dni w tyg HO, a ile z biura?), benefitów, zarobków - wiadomo, nikt nie moze powiedziec konkretnie, ale czy są one lepsze/gorsze/porównywalne do większości firm w regionie?

Pytanie w sprawie oferty sprzedawcy, czy tam są jakieś kary finansowe jak np zdarzy się manko? Mój poprzedni pracodawca stosował takie praktyki i wolałabym już tego uniknąć, dlatego pytam teraz już, żeby się nie rozczarować ani żeby nie było niespodzianek.

x

wiadomo że jeśli się pomylisz to oddajesz ze swoich, ale jak zdarzy ci się jakaś niewyjaśniona nadwyżka to musisz zrobić KP ; )

Mirek

Jak brakuje Ci do kasy to sam płacisz z własnej kieszeni.Tu nikt za Ciebie nie dołoży.Sam odpowiadasz za kasę i jak Ci braknie np.200 zł to musisz ze swoich pieniędzy dołożyć.I jak w miesiącu tak Ci braknie że trzy razy to policz sobie ile Ci z pensji zostanie.Oczywiscie z 3/4 etatu bo tylko tyle dają sprzedawcom.

Ilona
@Mirek

My miałyśmy tak, że nadwyżki się odkładało, I w razie jakichś braków uzupełnialiśmy z tej kasy. Raz źle zrobiłam zwrot, miałam dosyć spore manko, nie było z czego dołożyć, I mi też się nie widziało dokładać z własnej kieszeni. Napisałam wniosek który był dostępny na internecie, o niedoborze z kasy. Myślałam że może mi ściągną to z wypłaty ale o dziwo, na szczęście nie, więc polecam ten sposób.

Pietruszka

Cześć. Pracuje w ccc pół roku, jestem na pół etatu UOP, i obecnie szukam nowej pracy. Zastanawia mnie czy jest możliwe przejście na umowę zlecenie, oraz czy firma robi ewentualne problemy jeśli chciałabym odejść bez okresu wypowiedzenia za porozumieniem stron? @Pracodawca

Od jakiegoś czasu tu wchodzę i tak czytam sobie te wszystkie opinie i wiecie co o tym myślę.... ???? Same negatywne opinie wystawiają chyba tylko osoby , które nigdzie nie pracowały wcześniej albo są leniwe i czekają aż wszystko dostaną na tacy ! Najlepsza praca jaką miałam! Kiedy w końcu do ludzi dotrze ,że nie ma nic za darmo i na wszystko trzeba zapracować... Rozejrzyjcie się na około lub popytajcie starsze pokolenie co to jest prawdziwa praca! Pomyślcie może to z Wami jest coś nie tak! ???? Dostaliśmy taką podwyżkę najniższej krajowej, a mimo to Wam jeszcze jest mało! Weźcie się w końcu za robotę, a nie użalaniem nad sobą! Jak można źle mówić o miejscu swojej pracy, jeżeli komuś nie pasuje to sobie poprostu szuka innej pracy , a nie "s.r.a. w swoje gniazdo" ! Zachęcam do przemyślenia swoich zachowań.... Ps . Jestem zwykłym sprzedawcą, żeby nie było! Pozdrawiam serdecznie!

Jisoo

Taa akurat zwykłym sprzedawcą... Negatywne oceny nie biorą się z nikąd. Firma nie robi nic dla pracownika tylko stawia wymagania...

Megi

Jaka odklejona od rzeczywistości. Mistrzyni." Dostaliśmy podwyżkę najnizszej krajowej" A tak się da ? ;D Najpierw się zorientuj kto podwyższa najnizsza krajowa w Polsce a potem się odzywaj. Dla Twojej informacji TO NiE CCC ( PRACODAWCA) PODNOSI NAJNIZSZA KRAJOWA .

Kaśka

Nie, no prosimy. Takie bajdurzenie to zostaw na pogawedki z tymi, ktorzy jedna noga sa poza CCC. Ciekawe co Ci odpowiedza, zawlaszcza ci, ktorzy odchodza po kilku, kulkunastu latach. Nie bredz.

Ojoj

Dobre ,a 100zl podwyżki dla osoby funkcyjnej czyli 4342brutto to dla jest ok??

@Nick chyba żartujesz... To rząd podwyższył minimalną więc w dalszym ciągu zarabiamy minimum, firma miała psi obowiązek dać nam aneksy. Firma już dawno zabrała dodatki stażowe i dyspozycyjne co też przełożyło się na wysokość wynagrodzeń, premie ciężko wyrabiać przy założonych planach... Pracownicy robią za kilka etatów bo firma nie chce zatrudniać nowych albo ci co przyjdą utrzymają się miesiąc i idą dalej bo roboty jest za dużo i pieniądze na małe. To nie takie proste znaleźć nową pracę, rozejrzyj się trochę i oprzytomnij.

Lola

Wiesz myślę podobnie do Ciebie, może i jest parę rzeczy jakie zmieniłabym u nas w pracy i fajnie by było zarabiać więcej ale znam też realia i wiem jak jest gdzie indziej... A praca jak praca, zawsze wydaje się nam że gdzieś jest lepiej... Dlatego polecam zamiast gadać jak to w CCC jest źle, siąść i poszukać pracy marzeń która spełni wasze oczekiwania , skoro w CCC wam tyle nie pasuje. A realia są takie że wcale nie jest tak łatwo znaleźć pracę w której zrobicie więcej niż najniższa krajowa...

@Lola

Już sama sobie odpisujesz, zmieniajac tylko ksywkę? Dla twojej wiadomości praca jest i jest lepiej płatna niż w ccc na 3/4 etatu. Sorry w ccc najnizsza krajowa na 3/4 etatu a pracę znalazłem natychmiast na cały etat z 4 z przodu netto. Wiec nie gadaj głupot albo zyj w swoim świecie... Serio ccc nizej upaść już chyba nie może orzed sromotnym bankructwrm xD

JISOO

Bo mogę i po to jest to miejsce? No nie sadzę, że nue w jażdym miejscu jest... CCC mają sklepy w większych miastach a co za tym idzie jest wiecej pracy, tylko trzeba chcieć zmian.

Uciekłam tego bagna

Powiem tak uważam tą wypowiedź za obraźliwą. Kiedyś tzn ponad 2 lata temu pracowałam w CCC i nie jestem w stanie powiedzieć dobrego słowa o tym miejscu. Dodam, iż pracowałam z wielką energią poświęcaĵąc życie rodzinne dla pracy. Zajmowałam różne stanowiska os sprzedawcy po ZKS. Powiem to szczerze praca nie warta tych ochłapów. Każdy pracownik ma obowiązki co najmniej za 3 osoby, a płacona najniższa krajowa. Proszę nie nazywać osób, które sie wcześniej wypowiadały leniwymi, bo mają rację, a jeżeli persona tego jeszcze nie zauważyła tzn, że pracuje za krótko, albo ze zbyt małym zaangażowaniem. No przychodzi mi jeszcze jedna myśl może panie z HRu bawią się w pisanie pozytywnych komentarzy. Powiem tak Szanowni przemęczeni i niedocenieni pracownicy CCC uciekajcie stamtąd bo nigdzie gorzej nie będzie ....

Jest tylko gorzej, rozwalają się całe załogi, które funkcjonowały super i tworzyły zespół...ale jak dla nich dużo lepiej bo tam praca jak za karę... Uciekajcie, gdzie (usunięte przez administratora) rośnie, nie dajcie się wykorzystywać!!!!!

Sapbyły
@Lola

Mylisz się, ja też tak myślałam i pracowałam dalej w ccc....prawie 20 lat. Teraz mam inna pracę i wierz mi za więcej i spokojniejsza. W CCC od roku dzieje się bardzo źle, pracownik albo inaczej sklepy w tej firmie są na samym końcu.... ograniczyli etaty bo to było szybkie aby zrobić plan etatyzacji przez RKS i produktywność , ale poszło w drugą stronę. Teraz RKSom trudno się przyznać do błędu. A wy na tym cierpicie bo ogrom pracy, sklepy duże a wymagania z kosmosu.

Sprzedawca

Praca w Half Price Leszno Zostałam telefonicznie zaproszona na rozmowę, dostałam smsa ze szczegółami rozmowy. Spotkanie odbyło się na sali sprzedażowej w galerii. Ale uwaga! W tym samym czasie ze mną na spotkaniu były jeszcze 2 inne kandydatki! No powiem, że pierwszy raz się z takim czymś spotkałam i muszę przyznać, że zostałam tam tylko ze względu na moją ciekawość jak to dalej będzie wyglądać, bo dla mnie to było bardzo żenujące. No chyba, że tak teraz wygląda rekrutacja w tego typu firmach... Na spotkaniu była kierowniczka i jej zastępczyni. Pierwsza opowiedziała o firmie, specyfice pracy, frmie zatrudnienia, dodatkach i pensji. Zastępczyni opowiedziała jak wygląda dzień pracy. Ogłoszenie o pracę na 1/4 1/2 i 3/4 etatu ale propozycja tylko na 1/2 etatu za najniższą krajową z możliwym dodatkiem pod koniec roku w postaci premii. Poźniej pani kierowniczka poprosiła o kilka słów o sobie każdą z nas uwzględniając swoje doświadczenie. Na koniec był czas na pytania. Całość trwała z 15 min i ogólnie atmosfera była dość luźna, jakby szukali kogoś do budki z hotdogami. Plus za słowność i telefon zwrotny w zapowiedzianym terminie oraz za umowy o pracę od początku. Dostałam propozycję pracy na 1/4 etatu z opcją dodatkowych godzin. Dla osób wchodzących na rynek pracy taka praca może być całkiem ok.

1. Opowiedz kilka słów o sobie i swoje doświadczenie w pracy.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Ewelina

Kto wymyślił te beznadziejne bosfory? Szkoda w ogóle gadać. Człowiek się narobi jak głupi osioł. Pół sklepu rozkopane. Jeszcze problem rks bo jest bałagan. No przykro mi bardzo ale jak się coś robi takiego to jest balagan. Inaczej się nie da. A za dwa dni to samo przyjeżdża. Podobno te rzeczy się tak super później sprzedają. No jakoś tego nie zauważyłam

Manieczka
@Ewelina

Zgadzam się z tym....nie wiem skąd są te dane że buty otrzymane z innego sklepu się sprzedają...najczęściej są pakowane na OMS który nie liczy się do niczego. Prawdą jest to, że najpierw je pakujemy za dwa dni dostajemy to samo ale kto by uwierzył pracownikowi ?

Madzia123

Cześć! Czy u was na luty też ucinają godziny ? Dostaliśmy 730h na 6 osobowa załogę z tego dwie osoby funkcyjne

xxx
@Madzia123

zawsze na luty obcinają godziny bo to najsłabszy miesiąc w roku plus jeszcze nie mają ustalonych żadnych celów

Afrodyta

Hej ja mam pytanie o formę zatrudnienia bo pracuje już jakiś czas najpierw była umowa o pracę okres próbny potem miała być umowa o pracę ale odkręcają kota ogonem i tylko umowa zlecenie jak jest u was

No chyba kogoś poniosło...

Wiecie co, dzisiaj na pytanie do ks odnośnie urlopów dostałam odp że tylko ten dwutygodniowy wakacyjny my wybieramy termin (oczywiście w wyznaczonych miesiącach, a co jak na przykład potrzebuję we wrześniu bo taką mam ochotę), natomiast pozostałe dni to kierownik nam WYZNACZA KIEDY !!! To jest absurd, kpina i paranoja. Już lepiej było wcześniej planować całe 26 dni z góry na kolejny rok, niż nagle okazuje się że nie masz urlopu bo tu 1 dzień, tu 2 dni i "się rozeszło". Czy im jest wolno tak robić z NASZYM urlopem? Dawać wtedy kiedy jest spokojniejszy okres z mniejszym ruchem? Ja na ten urlop pracuję i chcę go wykorzystać tak jak ja uważam i potrzebuję!!! Mowa oczywiście o urlopie bieżącym, nie zaległym.

Anonim 2
@No chyba kogoś poniosło...

U nas też tak jest. Można wpisać dyspozycyjność i najczęściej ks się zgadza, ale sporo pojedyńczych dni się rozchodzi bo ks sam ustala kiedy mu bardziej pasuje dać nam urlop. Można to zgłosić do inspekcji pracy ale nie słyszałam żeby jakiś ks kiedykolwiek został zgłoszony

@No chyba kogoś poniosło...

Jestem kierownikiem. Udostępniłam pracownikom plan urlopów aby mogli sobie sani naniesc kiedy kto chce. Oczywiście ustaliliśmy pewne zasady np długie weekendy, max 2 osoby w tym samym czasie itp.

Aaaa12
@No chyba kogoś poniosło...

Prawnie jest chyba że się mylę, że połową urlopu zarządzasz ty a połowa pracodawca. Ale można się dogadać, jednak w tym momencie to nie wchodzi w grę ???????????? bo choćby nie wiem jaki był kierownik to najważniejsza jest produktywność i Rh???? dla nich nic innego się nie liczy tylko ile zarobią na czysto. Nie patrzą na to że wg RH na dany dzień powinnaś mieć np. 3 osoby a roboty na 10. Tylko kasa kasa i oczywiście cięcia etatów.

Xaa

Witam Chciałbym powiedzieć że to jak firma traktuje pracowników to jest pomyłka. Etaty zmniejszone premie zabierają wielka firma a tak naprawdę (usunięte przez administratora). Koszty cięcia a tak się reklamują dramat. Nie dziwię się pracownika że mają dosyć bo są niczym dla firmy.

W regulaminie dalej są liderzy więc skąd informacje, że firma chce ich zlikwidować? Czy to będzie zależeć od sklepu? Decyzję podejmuje zarząd czy rks lub ks?

Odp
@Anonim

Przecież nie zwolnią ich z dnia na dzień. Dopóki są muszą być ujęciu.

@Odp

Regulamin wchodzi w życie od 1.02, tutaj było info o likwidacji liderów z taką samą datą. Mam wrażenie,.że ktoś napisał to na głupa, od miesięcy ma ich nie być i jakoś nic się nie dzieje w tym kierunku

Taka ja
@Anonim

Z tego co wiem z liderów zrobią zastępców kierowników jeżeli na danym sklepie nie ma a resztę zdegradują . Już to przerabialiśmy w tej firmie tylko kiedyś było odwrotnie nie chcieli mieć zks degradowali na liderów a liderów na zwykłych sprzedawców ta firma już totalnie przegina i idzie na (usunięte przez administratora)

Klaudia
@Taka ja

Już w większości zrobili.Na sklepach obecnie są: kierownik, dwóch zastępców kierowników i dwóch dekoratorów ( mowa o dużych miastach i dużych sklepach). A na sali sprzedaży nie ma komu pracować ,zwykłych sprzedawców jest bardzo mało podczas dniówki. Sami rządzący teraz są a robić komu nie ma !. Każdy się pyta jakim cudem znalazły się pieniądze na dodatkowe etaty dla kolejnych zastępców kierowników ? Jak dla sprzedawców podwyżek brak!. Bo pieniędzy nie ma. Po co dwóch zastępców kierowników na sklepie? . Czy właściciel tej firmy sprawdza takie rzeczy?. Przecież brak ludzi do pracy na sklepie a nie do rządzenia !. Każdy tylko chce rządzić a tu robić na sklepie trzeba.

Buraki i tyle

Dzisiaj miałam okazję się zapoznać z nowym regulaminem wynagradzania i aż się zagotowałam !!! Oczywiście wynagrodzenie KS to odrębna sprawa itd itd ale my wieloletni pracownicy mamy gołą pensję i tylko premię sprzedażowa której od dawna nikt nie widział nawet, a pracownicy siedziby i magazynów mają dodatki stażowe, frekwencyjne, absencyjne i nawet wózkowe. Tylko że oni nie muszą robić tego co my, to dlaczego firma nam to wszystko zabrała??? Siedzą na (usunięte przez administratora) z klientem nie muszą się użerać i namawiać do zakupu a my co??? A potem i tak w ciul odejmą za zwroty w salonie (cały wózek albo i dwa dziennie z czubkiem), za zwroty online i jeszcze od nstore odejmą z połowę i weź się bujaj za najniższą krajową!!! Panie Prezesie to jest stąpanie po cienkim lodzie, naprawdę

Czy @Pracodawca zamierza udostępnić nowy regulamin wynagradzania z nowym wynagrodzeniem minimalnym? Nie było żadnej aktualizacji ani nic, nawet nie wiemy jakie są widełki i czy jakiekolwiek są, skoro każdy dostał minimalną...

Magis
@Anonim

U nas wczoraj kierownicy mieli teamsa m.in. na temat podwyżek i są znowu widełki dla każdego stanowiska. Decyzja jednak należy do kierowania i RKS.

@Magis

Podwyżki ha ha, dobre sobie Oskubali nas jak zwykle. Zabrali premie poroczne, kwartalne a te śmieszne Podwyżki nawet w połowie nie rekompensują nam straty. Co za chamstwo. Miało być lepiej, żeby zatrzymać kadrę zarządzająca. Skorzystają ci co premii nie robili i półrocznych celi. Najlepsi kierownicy, którzy ciągnęli region tracą bardzo dużo. Prosta matematyka, wystarczy policzyć. Jeśli związki zawodowe, które mają stać murem za pracownikiem zgodzili się na te zmiany, to ja już nie wierzę w żadną poprawę w tej firmie. Śmiech na sali. Teraz dopiero najlepsi zaczną odchodzić. Co za farsa.

aaa
@Magis

też o tym słyszałam ale u nas rks nie pytał się ile komu ( sprzedawca ) - chyba sam bedzie decydować ... a kierownicy mają dostać duużoooo

Wiola2
@Magis

Podwyżki są ale tylko dla kadry kierowniczej. sprzedawcy dostają z automatu to co im państwo daje

Kacper
@Magis

No to będzie znowu to co już było. Pupilki kierowników dostaną kasę a reszta ochłapy.Jak FIRMA może na to pozwolić ? Jak może takie decyzje zostawić kierownikom? Dlaczego? Przecież od zawsze wiadomo że nie będą te pieniądze sprawiedliwie rozdzielone ! To powinno tak jak aneks przyjść z firmy ile kto dostaje podwyżki a nie takie widzi mi się kierowników! Tego lubię to mu dam kasę a temu nie dam choć robi za trzech.!.Bo go nie lubię.A że robotę dobrze wykonuje to już ich nie obchodzi. Wszystko rozdzielą między siebie i swoich pupilków.Tam muszą być pieniądze dla pupilków!. Kto podejmuje takie złe decyzje? Już nikt tu nie chce pracować? I jeszcze takie rzeczy firma robi !. Niech przyjdą papiery z podwyżkami dla poszczególnych pracowników z firmy !!! To nie będą mogli robić przekrętów !!!.

@Kacper

Nie do końca tak jest ,pupilek robi też za trzech bo kierownik nie równo rozdziela obowiązki,aby mieć pretekst do tego aby dać mu podwyżkę.

Ciekawa
@Magis

Nie wiem czy dobrze rozumiem :P? Jest pyla pieniędzy, do rozdzielenia między pracowników???

tomek
@Ciekawa

jest pula pieniadzy do rozdzielenia ale na cały region

@
@aaa

Sprzedawca nie dostanie żadnej podwyżki więcej kadra kierownicza ma tylko dostać i o tym decyduje RKS I i kierownicy

Aaaa
@@

Jestem ciekawa czy sprzedawca dostanie podwyżkę bo widełki są w tabletkach.. Na dniach sie okaże....

Anonim ccc

A dostaliście podwyżki? Bo nam wcale rks nie dał.

Zero
@Anonim ccc

U nas też nikt z sprzedawców nie dostał nic ponad to co dało państwo.Ani złotówki więcej.

Ale beznadziejnie

Czyli firma nie wyciągnęła żadnych wniosków z tych wszystkich wpisów tysięcy pracowników.Bardzo to smutne, jeszcze raz udowodnili że bez znaczenia jak pracujesz i ile pracujesz.Bo i tak dostaniesz tyle samo co wszyscy. I po co to wszystko było ? Te wszystkie cele indywidualne,te wszystkie gadki że Ci co swoje cele wyrabiają lub ponad nie robią wyniki to dostaną nagrodę.Teraz się pytamy- jaką nagrodę ? Bo w pensji zero docenienia !. Każdy dostał tyle samo ! I ten co przez cały rok celi sprzedażowych nie robił ! I ten co wyrabiał cele sprzedażowe za kilka osób ! Pensja taka sama ! PORAŻKA !!!!. Oczywiście że już nikt nie będzie się starał dobrze tu piszecie !!! Bo po co !!! Wszyscy zostali potraktowani tak samo !!! KPINA !!!

@Ale beznadziejnie

Wlasnie, bardzo to przykre jak firma nas potraktowala. Kazdy dostanie minimalna, niewazne ile pracuje, jak pracuje. Co ze sprzedawcami czy dekoratorami ktorzy sa jednoczesnie sprzedawcami, liderami i zastepcami z obowiazkow, ale nie maja z tego tytulu ani dodatkowej kasy? Po co mamy sie starac za kilku pracownikow, skoro konczy sie na poklepaniu po plecach? To jest tak niesprawiedliwe, przykre i upokarzajace... Niektorzy nie moga zmienic pracy, musza sie meczyc w tym kolchozie za poldarmo.

Kpina
@Anonim

Kpina po całości,to u Was chociaż liderzy robią z wami na sklepie ale jest mnóstwo liderów którzy tylko chodzą i tak jak tu piszecie tylko robotę zadają i palcem pokazują zrób to zrób tamto..........Takich (usunięte przez administratora) też jest na sklepach dużo byle by się prześlizgać byle by dniówka zleciała a za robotę się nie wezmą !.Celi sprzedażowych przez cały rok zero zrobili a wypłatę większą od nas mają i cały etat mają!. Tylko rządzić chcą a za robotę się nie wezmą.Koszmar że firma to toleruje i to od lat !. Dlaczego oni nie pracują na sklepie z towarem i z klientem? Po co tacy pracownicy na sklepach ? Chodzą po sklepie z założonymin rękami i nic nie robią ? Tylko poganiać sprzedawców i donosić do kierownika potrafią takie bzdety że torebkę krzywo sprzedawca powiesił albo buty źle położył.Koszmar . Dlaczego firma ich nie goni do roboty ? Dlaczego oni nie robią dostaw ! Nie dokładają towaru do półek.Nie obsługują klientów ! .Za co pensję biorą ? Oczywiście zdaję sobie sprawę że nie na wszystkich sklepach tak jest ale tak jak tu piszecie na bardzo wielu sklepach tak właśnie się dzieje ! Dlaczego liderzy nie są rozliczani z celów indywidualnych sprzedażowych ? Przecież lider powinien być przykładem jak się utargi powinno robić i pokazywać to wszystkim sprzedawcom jak się sprzedaje!.A nie być nierobem co mało co robi tylko rządzić chce i na kamerach patrzeć.Wstyd że na takie rzeczy firma im pozwala.

Rafi
@Anonim

Każdy dobry sprzedawca szuka nowej pracy.Niech pracują im ci którym płacą i którzy mają całe etaty!.Zobaczymy jak im będą na sklepie pracować kierownicy i liderzy.Niech robią jak biorą kasę.Powodzenia ! Już nie będziecie mieć komu pokazywać palcem i rozkazywać to zrób, zrób tamto...... Tylko sami na sklepie weźcie się za robotę i róbcie !!!. Wtedy firmie pokażecie jak wspaniale pracujecie i wyrabiacie plany sprzedażowe!. Do rządzenia to ludzi pełno !!! Do pokazania jak się sprzedaje to jest ich zero !!!!

@Rafi

Nie są problemem kierownicy, chyba że akurat trafiłaś na takiego co nic nie robi? Znam bardzo wielu kierowników, którzy (usunięte przez administratora) na sklepach razem z załogą. Problem jest zbyt duża ilość osób zarządzających tam, na górze. Tam chyba trwa konkurs : kto wymyśli jak najwięcej zmian, bez znaczenia co byle by pokazać prezesowi że coś robię. Niestety przez to panuje totalny haos. Nikt nad niczym nie panuje. Zamiast zwalniać ludzi na sklepach zwolnilabym połowę tych durnych stanowisk, które niczego dobrego nie wnoszą.

xxx
@Kpina

problemem dlaczego liderzy i ogóle kierownicy zmiany nie robią rzeczy typu dostawa czy dokładanie towaru jest to że jak przyjeżdża rks to pierwsze co ma pretensje o to że kierownik zmiany nie zarządza załogą tylko siedzi w kartonach, jestem kierownikiem zmiany i wcale się nie dziwię że inni robią jak robią bo jak robisz coś i wiecznie przyjeżdża rks i ma pretensje i w raporcie z wizyty wypisuje że KZ nie wywiązuje się ze swoich obowiązków to jest uciążliwe. sama staram się pracować tylko po „kryjomu” i to z duszą na ramieniu że zaraz ktoś wejdzie i przyczepi się że nie powinnam robić tego czy tamtego, problem tkwi w górze a nie w kierownikach zmiany bo oni wykonują tylko to co jest im narzucone

Co to ma być
@xxx

Ale to jest nienormalne !!! Już wiele lat nie pracuje w CCC,znajomej córka obecnie pracuje i powiedziała mi co się tam wyprawia.Weszłam na te opinie i nie chce się wierzyć że takie cyrki się tam na sklepach dzieją.Za moich czasów nie do pomyślenia było żeby na sklepie była jakakolwiek osoba która by nie pracowała z zespołem . Kierownik stał na kasie, kasował i obsługiwał klientów,lider również robił wszystko jak i dekorator.Każde ręce do pracy były wykorzystywane. A teraz jak ja to czytam że zarząd tej firmy nie pozwala wręcz zabrania kierownikom, zastępcom kierowników,liderom,dekoratorom pracować fizycznie na sklepie to włosy mi dęba stają !.To po co takie osoby są na sklepie????. Czy właściciel tej firmy pan prezes D.M.wie że takie nienormalne rzeczy dzieją się na jego sklepach ?. Przecież to nie do pomyślenia ! Po co tacy pracownicy na sklepach ? Przecież w CCC było i jest mnóstwo pracy fizycznej ! Tu potrzeba i zawsze tak było za moich czasów dużo ludzi do pracy fizycznej i DOBRYCH sprzedawców !!! Bo to jest podstawa!! Dobry sprzedawca napędza sprzedaż i robi wyniki i musi być doceniony !!! Ja się w wcale nie dziwię tym opiniom że sprzedawcy na sklepach wkurzeni i rozgoryczeni.Jak przychodzą do pracy i widzą że kierownik na zapleczu,lider tylko chodzi i rozkazy wydaje co mają robić i im czas wylicza !!! Koszmar !!! I to sprzedawcy mają na WSZYSTKICH robić i mieć za to najmniejsze pieniądze !!! I 3/4 etatu !!! No to jest naprawdę koszmar !!! Że taki (usunięte przez administratora) zrobili z fajnej pracy to się w głowie nie mieści !!!!!!!!!!!.

Sysa

Dokładnie, stanowiska na sklepie wygaszają liderów nie będzie za chwilę.dekoratorow.na.mniekszych sklepach te nie . Ale w centrali co rusz nowe stanowiska powstaja ...???? U nas akurat kierownik lider i deko zasuwają bardzo . Mamy duży ruch ,no może teraz słabszy ,ale jak mamy ruch duży to sprzedawcy non stop na kasie lub obsługują, nie maja czasu z towarem pracować robią to funkcyjni łącznie z kierownikiem bo inaczej towar by.byl na zapleczu , a nie sklepie. Sprzedawcy robią z towarem jedynie jak jest luźniej z ruchem. Sklep ponad 500m ,a pracują 2lub3 osoby na zmianie 3 to i tak luksus ( pisząc 2/3mowie o funkcyjnych i sprzedawcach, a nie że.sprzedawcow.2/3) także s Jest co robić ,a ich podwyżki śmiech ma sali. Nie zwalniam się bo też już najmłodsza nie jestem i trzyma mnie tu ekipa z dobrym kierownikiem tak to chyba by mnie już tu nie bylo

Kika
@Kpina

Aż nie mogę uwierzyć w to co czytam, naprawdę takie rzeczy się dzieją na waszych sklepach... U nas jest zupełnie inaczej jesteśmy ZESPOŁEM i tak też się zachowujemy, wiadomo ze kadra zarządzającą musi wymagać ale przy tym pracuje z nami rękę w rękę... Czasem jest ciężko i się nie chce przyjść do pracy ale dzięki ludziom którzy pracują ze mną, chce być częścią tego zespołu...umiemy się dogadać i chyba po prostu się lubimy

Już ogłosili

U nas już oficjalnie ogłosili że w całej Polsce likwidacja liderów do końca stycznia.A dekoratorzy też do likwidacji tylko jeszcze nie wiadomo kiedy.I teraz dobrze piszecie pupilki kierowników zostaną zastępcami kierowników ha,ha,ha żeby broń boże dalej nic nie robić na sklepie bo nie zniżą się żeby (usunięte przez administratora) zbierać,a jak już wyjdą z tego zaplecza to dla nich najgorsza kara zrobić coś na sklepie.No tak przecież firma im zabrania cokolwiek robić! Nie mogą kasować na kasie ha,ha,ha towaru też przyjąć nie mogą,nic robić tylko chodzić i rozkazy wydawać!!! To jest naprawdę chore.! Kreowanie sztucznych stanowisk? Po co tylu kierowników i zastępców na sklepie? Jeden kierownik i jeden zastępca w zupełności wystarcza!. Przecież firma nie ma pieniędzy! A tu nagle są dużo większe pieniądze dla sztucznych stanowisk!. Dla sprzedawców nie ma pieniędzy na całe etaty !!! a to sprzedawcy robią wszystko na sklepie! W głowie się nie mieści co się tu wyprawia! Nagle jednak są pieniądze na nowe stanowiska!? Żeby jeszcze większe pieniądze brali !? Kto daje przyzwolenie na stwarzanie dodatkowych stanowisk na sklepie!!!??? Czy właściciel tej firmy wie o takich rzeczach!!?? . Kiedy ludzi do pracy na sklepie brak ! Klienci nie obsłużeni bo nie ma kto ich obsłużyć!!! Bałagan wszędzie bo nie ma kto sprzątać!. Cele sprzedażowe nie zrobione bo nie ma kto ich robić! A tu dodatkowych kierowników będą wprowadzać !. Towaru na sklepie nie ma kto wyłożyć ani przyjąć! A teraz będą sami rządzący na sklepach ha,ha,ha, A kto będzie pracować!? Koszmar się tu dzieje!! Dobrze piszecie!! . Teraz sami rządzący zostaną na sklepach, większość sprzedawców się zwalnia. Niech rządzący robią sobie sami jak dostaną za to grubą kasę!!!.

Najniższa krajowa i 3/4 etatu, oto co gwarantuje ten pracodawca, nawet pracownikom z 15 - letnim stażem ????????

Agacia
@Anonim

O jakim stanowisku piszesz? Sprzedawcy? :o Nie możesz liczyć na jakąś premię poza tą najniższą krajową? Poza tym, dlaczego oferowane jest tylko 3/4 etatu? ;/

xx

Czy ktoś wie jak wygląda praca w Half Price w Gnieźnie?

Pracapraca

Mam pytanie. Jeśli mam umowę na 3/4 etatu, to muszę przychodzić na 'dopracowania' ? Bo kierownik twierdzi,że sytuacja w firmie tego wymaga

@Pracapraca

Nie masz takiego obowiązku, pracodawca nie na prawa zarządzać twoim wolnym czasem. Skiro sytuacja w firmie yego wymaga to juech dadzą całe etaty.

Wszystkie długie weekendy urlopu nie możesz zaplanować bo są na czarno. Przesada!!!! I do tego sierpień okres wakacyjny też nie możesz sobie zaplanować najlepiej idź w maju lub czerwcu na urlop wakacyjny ???? nigdy się jeszcze z takim czymś nie spotkałam w żadnej pracy.

Obecny pracownik

Jestem osobą która pracuje już kilka dobrych lat i muszę powiedzieć że tak źle jeszcze nie było .Byli naprawdę już różni rks ,wiadomo każdy wymagał ,ale i każdy potrafił współpracować z kierownikami .Przecież wiadomo że to działa zawsze w dwie strony.Niestety teraz rks ma postawę ,jestem panna doskonała i tylko ja mam rację .Niech ktoś spróbuje powiedzieć co myśli to zaraz zobaczy miny i wywracanie oczami .I nie rozumie tak dziwnego działania jak rozwalania zespołów ,żeby pokazać tylko że się ma władzę .To zwalnianie osób z doświadczeniem to pozbywanie się ludzi którzy mają większą wiedzę od niej .Jeszcze może kilka osób do zwolnienia i będzie miała już zespół przytakiwaczy .Jest to osoba która nie ma pojęcia o pracy na wielkopowierzchniowych sklepach i to widać na każdym kroku.Szkoda że w końcu ,ktoś na górze się tym nie zajmie.

na wypowiedzeniu
@Obecny pracownik

Obecny pracownik A jaki region? Jeśli można wiedzieć?

HelenaMamZawał

To prawda, ze to co podziało się na (usunięte przez administratora) przeszło ludzkie pojęcie. Wiadomo nie od dziś, ze szanowna pani rks uwzięła się na kierownika. Po prostu go nie lubiła, a dlaczego? Bo miał swoje zdanie, a swojego zdania mieć nie można. Znaczy można o ile mowisz jak rks wtedy jesteś wysłuchany i lubiany. Kierownicy, zastępcy, sprzedawcy o odmiennym zdaniu są przeszkoda. W ccc nie można być dobrym kierownikiem, ludzkim, który patrzy na potrzeby swojej załogi. Trzeba być maszyna, która stoi z batem nad każdym pracownikiem i stoperem liczy czy mieścisz się w odpowiednim czasie na przyjęcie i rozpakowaniem towaru. Potem liczysz czas na pakowanie jednej paczki zwozki. Nie mieścisz się w czasie to znaczy, ze masz zła organizacje i się nie nadajesz. Tutaj nie można mieć swojego życia, ccc to życie za miskę ryżu. Na rks tez zawsze można liczyć, kaze do siebie dzwonić, a jak przychodzi problem to radź sobie sam. (usunięte przez administratora)jestem z Tobą. Jak większość ludzi w firmie. Jestes nieoceniona. Jeśli ktoś miał wylecieć to wszyscy wiemy, ze to nie powinnaś być Ty. Ale sprawiedliwości i równości w Małopolsce nie ma.

na wypowiedzeniu
@HelenaMamZawał

A kto jest RKS? Jeśli można wiedzieć?

Zostaw merytoryczną opinię o CCC - Polkowice

• Jak się pracuje w CCC?

Zobacz opinie na temat firmy CCC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 444.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CCC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 379, z czego 14 to opinie pozytywne, 225 to opinie negatywne, a 140 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CCC?

Kandydaci do pracy w CCC napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CCC