"FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie o "FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Asia

A czego tu tak cicho??? Wszyscy walentynkują,czy już narty pakują, żeby posiedzieć na stoku bo nie szusować to trzeba potrafić. (usunięte przez administratora) No cóż, prawda w oczy kole, ale też sama się obroni.

Do tapicera

A do szkoły ty chodził? Ortografia straszna

Internet

Oj drogo będzie w tym miesiącu. 11 czy więcej???? BRAWO!!!!!

Jaga

Hej hej. I jak tam wypłaty? Wszystkim się zgadza (usunięte przez administratora) ?

tapicer
@Jaga

Pewnie, że się zgadza. Jak zawsze zresztą. Tym co wiecznie się nie zgadzało poszli do konkurencji. Teraz im znów się Tam nie zgadza :)

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie "FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Pakowacz?
Lucy

Pracownik nie może zwolnić pracownika?? Ale dlaczego nie? (usunięte przez administratora)

Odważni

gdzie dwóch się bije tam reszta straci. Ludki nie wierzcie w kłamstwa. Do pożaru było Ok i po co ktoś to zmieniał? (usunięte przez administratora) Dla robotnika nawet zasiłku nie dadzą

Xyz

Dlatego ze wiecej ludzi zaczelo pisac na tej drugiej stronie

Bona

Najwidoczniej (usunięte przez administratora) obie strony szukają pretekstu.

Jaga

Nie. Dlaczego?

Egon

Czy już zablokowani wpisy na tej stronie?

Ja mogę polecić spółkę , przynajmniej wiesz że jak coś ma być zrobione to będzie. Jest akcja - jest reakcja , proste jak wszędzie.

Plakac mi sie chce jak to wszystko czytam.Niektore komentarze sa ciekawe i sensowne ale przy niektorych rece opadaja.Jezeli zarzad firmy FENIKS prosi o rzetelne wyrazanie opinii i pogladow na temat zakladu to piszcie ale kreatywnie i z sensem.W tej chwili obrzucacie sie blotem nawzajem i polowe wpisow administrator musi usuwac.Zawsze beda zwolennicy lub przeciwnicy pana N czy panaP.Kazdy z tych panow dziala w tej samej branzy,i kazdy znich zaczyna praktycznie od poczatku.Pan N odbudowuje zaklad i swoja produkcje,a pan P rozkreca swoja firme.Konkurencja jest zdrowa.Ktory z nich odniesie sukces a ktory nie czas pokaze,a moze obu panom sie powiedzie.Kazdy z was moze pomoc swojemu pracodawcy,swoim zaangazowaniem i uczciwie wykonywana praca.Prosze moich slow nie traktowac jako manifestu.Czesto uzywacie slow:kultura,szacunek,poszanowanie,ale kompletnie nie znacie znaczenia tych slow i te wasze wpisy zaczynaja przypominac kabaret.

Do Feniksa

" wszystko na najwyższym poziomie" (usunięte przez administratora)

Kapsel

Ja tylko jestem ciekaw jak długo (usunięte przez administratora) będzie tolerował te wygłupy (usunięte przez administratora) ? Jak przegną pałę to pojedzie (usunięte przez administratora)

Głupek

Feniks co ty wypisujesz? Aż chce się pracować!!!! Praca to obowiązek a nie przyjemność. Tobie Wolny Dwór pomylił się z Ciechocinkiem

Do Feniksa

A co robisz w Feniksie ? Bo roboty tyle (usunięte przez administratora) zamiast pisać głupoty w internecie i posprzątaj (usunięte przez administratora)

Pikuś

Idź robić do (usunięte przez administratora) kmiocie

Feniks

Piękny zakład, nowe maszyny, wszystko na najwyższym poziomie aż chce się pracować.

Adi

Haha. A po co PP pracownicy z Feniksa? Dajcie człowiekowi święty spokój. Rodzinka N ma swój biznes i PP ma swój (który bardzo dobrze prosperuje). To ludzie z Feniksa tak bardzo się interesują firmą PP skoro wszyscy jeżdżą przez Derdowskiego z twarzami wlepionymi w szybę. Śmiechu warte. Tylko żeby nie było tak, że to Wy, Ci którzy tak źle piszą o PP pierwsi zapukacie do jego drzwi o pracę. Pozdrawiam gorąco.

olala
@Adi

Panie Adi, ulica Derdowskiego jest ulicą ogólnodostępą i jedną z dwóch z dojazdem do miasta. a ludzie z firmy Pana P chyba nie mają roboty że kodują te osoby z "twarzami wlepionymi w okna". Myślę, że ci co pukali o pracę do pana pp już zapukali. Ja na pewno nie zapukam.

pracownik Feniksa

Przestańcie pisać tu bzdury. W końcu zakład prosperuje jak się należy. Ci co pracują i chcą pracować są szczęśliwi, że mają w końcu godne warunki pracy. Pan Mariusz robił co w jego mocy by postawić zakład i to osiągnął. Ludzie mają pracę - bo są zamówienia, a nie jak jakiś idiota pisze, że ich nie ma. Kto chciał odejść - odszedł. Forma odejścia mnie nie interesuje. Nie chcieli pracować, słusznie że odeszli. Pozostanie ekipa, której zależy. Nie rozumiem tylko nękania różnymi sms-ami pracowników przez Pawła. Czy on nie rozumie, że pisanie do ludzi jego złotych myśli ich nie interesuje? a szczególnie po godzinie 22? Ludzie później mają bekę z niego, że się tak poniża i skomle żeby do niego przyszli. Feniks się odrodził i brawa dla właścicieli, tak trzymać Panowie!!!

Zostaw merytoryczną opinię o "FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Skarszewy

• Jak się pracuje w "FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy "FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

"FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ