"FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie o "FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Kandydat Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.

Interesuje mnie opinia o tej firmie ale nie od osoby co tam pracuje tylko od takiego co tam pracował i zmienił pracę. Jakie są dobre strony a jakie słabe? Bo jak firma zamieszcza prłno ogłoszeń o pracę to znaczy że coś jest nie halo

Domi

Wszyscy, szwaczka, klejarz, tapicer, pakowacz, nawet mistrz montażu mają od 4.242 zł brutto? Nie chce mi się wierzyć, za bardzo. Może chociaż mistrz ma premie jakieś, żeby nie zarabiał tyle co najniższe stanowiska?

Nick Nowy wpis
@Domi

To nie prawda, każdy zarabia inaczej , jest akord. Jak przykładasz się do pracy to zarabiasz dużo więcej. Podstawę dostajesz na konto

PRL Nowy wpis

Cóż z tego że akord jak pracy mało to i zarobki słabe

Yogi

Na fb pojawiła się informacja żew Feniksie przyjmują do pracy na wiele stanowisk. Za 2 miesiąc zjeżdżam na stałe do Polski i szukam pracy w okolicy . Czy możecie coś polecić? Bo ten Feniks trochę mnie martwi . Pełno ogłoszeń o pracę. Wygląda na to ,że nie moggą nikogo znaleźć? O co chodzi ?

@Yogi

Jeżeli szuka Pan pracy i posiada odpowiednie kwalifikacje proszę o kontakt z naszym działem kadr pod numerem telefonu +48 734 435 960 lub przesłać swoje CV na adres kadry@feniks-meble.pl . Sprawdzimy Pana kwalifikacje i niezwłocznie damy odpowiedz.

Do Yogi
@Yogi

Zamieszczają ogłoszenia bo nikt nie chce tam pracować. Pracownicy Feniksa w ostatnim czasie chodzą po okolicznych firmach i pytają o zatrudnienie. Trudno powoedzieć dlaczego jest taka migracja

Pracownik Nowy wpis
@Do Yogi

Jedynie na tapicerni mają trochę lepsze zarobki, ale szału nie ma. Pozostałe wydziały najniższa krajowa . Najgorsza robota to pakowanie

Dwa miesiące temu firma dała znać, że mają otwarte rekrutacje. Teraz juz nic nie widzę, faktycznie nikogo nie szukają? Znalazłam jedynie starszą ofertę do działu obsługi klienta. Chciałabym wysłać cv do niego. Pracownicy działu — nie potrzebujecie kogoś do pomocy? ;) Oferta niestety juz wygasła, wiec nie widzę czego oczekują od kandydata, jakiego doswiadczenia, proponowanych widełek.. może ktoś mi pomóc i napisać pare słów o tych kwestiach?

Zajączek

Informacja o rekrutacji praktycznie na wszystkie stanowiska jest publikowana ciągle na wszystkich mediach gdzie tylko się da. Niestety warunki pracy ciężkie a wynagrodzenie beznadziejne. Dlatego chętnych brak

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie "FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Pakowacz?

Znalazłem w sieci rekrutacje na pakowacza. W obowiązkach jest pakowanie mebli tapicerowanych i załadunki. Ładuje się ręcznie czy korzysta z wózków widłowych? Trzeba mieć uprawnienia?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu "FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Dzień dobry. Obecnie firma Feniks prowadzi rekrutację na kilka stanowisk. Zapytania proszę kierować bezpośrednio do działu kadr. Telefon 58 560 03 30

Kolek

Zmiany kierowników, którym musisz, wszystko tłumaczyć na czym polega twoja praca. Sek w tym, że Jesteś pracownikiem a uczysz swojego kierownika.

@Kolek

Nie rozumiem, co znaczy zmiany kierowników? Że ci niezorientowani kierownicy będą zamienieni na innych? Że powinni być zamienieni? Czy chodzi Ci o to, że na niektórych zmianach są tacy kierownicy? Moim zdaniem jak już pisać opinie, to tak, żeby czytający się dowiedział czegoś, a nie zgadywał, o co chodzi.

Kolek

Chodzi ociężale myślący człeku, że pracownik posiada większą wiedzę oraz doświadczenie, od swego kierownika. Musi mu wszystko tłumaczyć jak uczniowi na praktykach.W takim przypadku to podwładny dysponujący większą wiedzą powinien zarabiać więcej od przełożonego. Nie wiem czy dosyć prosto to zostało ujęte zebys to zrozumiał.

@Kolek

Myślę, że nie warto obrażać ludzi, do których chyba chciałeś jednak dotrzeć. Ja zrozumiałem też wszystko, oprócz tych zmian i nadal nie wyjaśniłeś o co chodzi. A to To co wyjaśniłeś, było zrozumiałe od początku. Zapytam inaczej: czy taka sytuacja jest na każdej zmianie?

Stolasz
@Kolek

Na zmianie ktoś puścił farbę, że podobno po seminarium przyjmują teraz w firmach latając w ten sposób braki kadrowe. Czy słyszałeś coś o tym, bo u nas nie widziałem nikogo nowego?.

Nn

Dzień dobry czy państwo przyjmują do pracy

@Nn

Dzień dobry. Obecnie firma Feniks prowadzi rekrutację na kilka stanowisk. Zapytania proszę kierować bezpośrednio w dziale kadr. Telefon 58 560 03 30

@"FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy telefonicznie można dowiedzieć się wszystkich szczegółów, łącznie z wysokością wynagrodzenia? Czy wysłanie cv niesie za sobą gwarancję jakiegoś odzewu?

Dzień dobry. O szczegółach zatrudnienia można dowiedzieć się w dziale kadr.

Jakie są warunki zatrudnienia w Feniks Sp. z o.o.?

Tytus

Naprawdę? Myślałem że na akordzie zarabia się więcej niż minimalną. A w kopercie ile jest i dlaczego nie wszystko na przelew? Duże tempo pracy masz przy akordzie?

@Tytus

Młody , nowy na akordzie nie zarobi bo normy bardzo wyśrubowane. Lepszą robotę majster przydziela kumplom albo tym co odpalają mu działkę . Najniższa krajowa idzie przelewem na konto a to co wyrobisz więcej to w kopercie .

Lena

Działkę, to znaczy, że jakaś część kasy idzie dla majstra za wyrobioną normę? No to tak sumując to co na konto i to co w kopercie to ile wychodzi na czysto kasy?

Paweł P

Dostaliśmy podwyżki. Dziękujemy

@Paweł P

W jakiej wysokości podwyżki? Jeszcze w czerwcu ktoś pisał że jest minimalna. Mam nadzieję że nie piszesz o podwyżce najniższej co była w lipcu tylko firma dała coś do siebie.

Sewer

Mnie osobiście nie cieszą żadne podwyżki a praca którą posiadam. Zarabiam tyle ile mi dają i nie chodzę tak jak wy po prośbie. Zdawałoby się, że dorośli ludzie a płaszczą się i skamlą jak małe dzieci.

Wiola
@Sewer

No każdy tu mówi, że były podwyżki, może Ty byś chociaż podał ile tej podwyżki było? Skoro są osoby, które po te podwyżki chodzą, to rozumiem, że jednak są skorzy do podnoszenia niektórym pracownikom stawek? A premie też dostajecie, czy tylko samą podstawę?

Jak długo czekaliście na odzew z "FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Oddzwaniają zawsze?

Maciej

Jestem bardzo zadowolony. Profesjonalne podejście do pracownika. Świetny i zgrany zespół. Firma godna polecenia.

Dzisiaj zamiast czekolady do śniadania mama dała miętusy, która sama złowiła.

Beata

To jakie kwestie pod względem dostania awansu firma uwzględnia? Staż pracy, efektywność, umiejętności? Czy to bardziej.. Uznaniowy wybór? :p Chłopak chce się przyjąć do firmy, ale liczy na jakiś rozwój, z jego doświadczeniem.

Niezadowolony

W ostatnim czasie firma zmieniła się na gorsze. Zmiany kierowników tylko mieszają ludziom w głowach . Wszędzie dookoła były podwyżki a tutaj nic . Ale jak ma być dobrze jak brakuje tarcicy 30 to strugają z 50 bo tylko taka jest . Ogólne marnotrastwo , rządzą ludzie bez wiedzy i doświadczenia . Firma idzie na dno

Olaf

Czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź ? Czy wg Ciebie w firmie jest przerost kadry kierowniczej ? Jakie kryteria obowiązują w obsadzaniu stanowisk kierowniczych ?

Bogusia

Nie można awansować na wyższe stanowisko? Firma nie organizuje szkoleń ani kursów?

ta firma na dziale produkcji to chłam, (usunięte przez administratora) i aż szkoda wymieniac dalej. jesli ktoś niżej poczyta to znajdzie przykladowo informacje o majstrze. tego jest dużo więcej. odradzam wszystkim, a jeśli ktoś już jest pewny i sie skusi to powodzenia. może będzie wyjątek, co zostanie na dłużej. nie licząc starej gwardii

Qqqq
@pracownik

Teraz pandemia to dostali kupę kasy a pracownikom obcinają pensje . Nowe mercedesy kosztują

Kot
@Qqqq

Zgadzam się z opinią póki mają z KOGOŚ korzyści to trzymają taką osobę, a jak już na daną nie dostają korzyści to zwalniają i to każdy musi wiedzieć jak zostanie skierowany z Urzędu Pracy przez 3 lata nie zwolnią bo dostają kasę ale jak minie 3 lata to zwalniają chyba że jest torpedą i bardzo szybko robi to WTEDY nie Zwolnią.

Beata
@Kot

Co to znaczy bardzo szybko? To w ogóle realne, żeby w tej pracy dawać z siebie 150%? Sa chociaż jakieś premie za wyniki moze? Czy możliwość podwyzki?

Zmieniłem pracę
@Kot

Ja właśnie zmarnowałem tam 3 latać zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie. Totalny chaos , nigdy człowiek nie wie ile zarobi. Ciągłe wyjaśnianie wynagrodzeń a bo tyle na konto a tyle do ręki . Jakaś masakra

Przeciwnik akordu
@Beata

W tej firmie nie da się normalnie zarobić . Walka o lepsze meble , starzy wyjadacze albo ci co mają układ z majstrem jeszcze coś zarobią . Reszta , ciemna masa nie ma na co liczyć. Totalny chaos . Kierowników zmieniają a rezultatów zero. Do tego arogancja młodego N. Dzieciak jest bezczelny

@Przeciwnik akordu

Akord to spuscizna po (usunięte przez administratora) Kiedyś przekraczanie norm, przodownicy pracy a dzisiaj im więcej zrobisz tym więcej zarobisz czytaj właściwe zarobisz dla swojego szefa.W Skarszewskich firmach nie można normalnie pracować tylko wyzysk nic więcej.

Najlepszy jest mlody N. Bardzo arogancki. Ustawia wszystkich nie mając żadnego pojęcia.

Jak szefostwo w Feniks Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Mikołaj

Czy w waszej firmie będą paczki lub talony na święta ? Jeżeli nie to dajcie znać , przyjadę saniami z podarunkami

Natalia
@Mikołaj

Nie mam pojęcia. Jesteś może pracownikiem tej firmy? Możesz coś napisać o atmosferze i generalnie zarobkach tutaj? Tak się składa, że szukam pracy.

Walden
@Natalia

Walden
@Natalia

To raczej słabe miejsce do szukania pracy . Musisz poszukać w innym miejscu

Edward
@Walden

A to dlaczego? Warunki ci nie pasują? Napisałbyś jakie konkretnie? Przydało by mi się trochę wskazówek dotyczących pracy.

Pytanko

Nie mogę się dodzwonić . Chciałem zapytać czy są przyjęcia do pracy w tej firmie , stanowisko obojętne byle pod dachem

Aneta
@Pytanko

Udało się dodzwonic? Który numer w sumie wybierałeś, jaka końcówka?

Jak jest z pakietem medycznym w Feniks Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Gregor

Jakiś żartowniś - pakiet medyczny w Feniksie . Stary lecz się na głowę we własnym zakresie

Aneta
@Gregor

A czemu aż tak niemiło piszesz? :( Ok to pakietu raczej nie ma, przynajmniej tak idzie wywnioskować z tej odpowiedzi. A jakie inne rzeczy mogłyby przysługiwać w takim razie?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Feniks Sp. z o.o.?

Dziewiętnastka

Ta , do szpitali covidowych

oksioksi

Ja, ale byłaby bitka :D

....

Dobre ... Nie nie ma tam tak czegoś , można zapomnieć

Edward
@....

A coś innego z benefitów? Dają teraz np. dofinansowanie do wczasów pod gruszą?

były
@Edward

Chyba dają l nie wiem na pewno bo juz nie pracuje.

Edyta
@były

Aha nie pracujesz, ale jak pracowałeś to były jakieś? Czy rzeczowe czy finansowe benefity?

@Edward

Ty stary skond ty się urwałeś Feniks i wczasy pod gruszą . Tam każdego miesiąca trzeba się dopominać o wyliczenie wypłaty bo ciągle (usunięte przez administratora) a tobie marzą się dodatki . Dodatku za pranie nie ma , za nadgodziny nie ma . Nic żadnych dodatków

Trewor
@Gregor

Tacy, jak ty materialisci, wszystko przeliczają na złotówki. Można przeżyć niesamowitą przygodę, nauczyć się nowych rzeczy, poznac interesujących ludzi, zawrzeć znajomości i możliwość romansu na nocnej zmianie. Nie dopominam się o pieniądze i nie wykłócam, biorę tyle ile dają. Lubię stanowczych przełożonych co krzykną jeśli trzeba to motywujące.

@Trewor

Romanse i sex na nocnej zmianie to historia . Ja mam rodzinę i bardziej interesowało mnie zarabianie pieniędzy a nie przyjemności z panią w toalecie . A co do szefostwa to nawet nie będę się wypowiadał , nic przyjemnego tam nie przeżyłem . Generalnie odradzam . Słaba firma , słaby klimat a ludzie wrogo nastawieni do nowych

Zostaw merytoryczną opinię o "FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Skarszewy

• Jak się pracuje w "FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy "FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

"FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ