"FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie o "FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Ha ha

Piękna (usunięte przez administratora) sukcesu. Ratujemy miejsca pracy (usunięte przez administratora)

?

Piękne przysłowie i jakie prawdziwe

DO osób siejących propagandę

Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę...

propaganda

Niektórym osobom chodzi tylko o rozsiewanie propagandy - a może ludzie się na to złapią...

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie "FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Pakowacz?
TOMI-BUD

Witam tak sie składa iż jestem wykonawcą feniksa i czytam sobie wasze opinie to są bzdury dostaliśmy zapłacone co do złotówki i zawsze na czas Pan Mariusz jest uczciwym człowiekiem i nie pozwolił by na takie coś. ludzie wy sie zajmijcie pracą a nie pisaniem głupot . Pracownicy którzy pracowali tam ze mną też dostali zapłacone więc nie piszcie bzdur. Prace przerwaliśmy zgodnie z harmonogramem konstrukcje dachową kładą w najbliższych dniach poczym my wchodzimy i dokańczamy. z poważaniem firma TOMI-BUD stolc

Jaga

Więcej niż wikary jak to mówią, lepszy rydz niż nic. :)

Cinek

na budowie narpiew trzeba brac zaliczke bo (usunięte przez administratora) bedziesz ogladac jak swinia niebo

:-)

Więcej niż wikary skąd ty wiesz czy szef ma pieniądze? jak nie wiesz to nie gadaj. (usunięte przez administratora)

więcej niż wikary

Panie Pitak, szef piniądze ma, budowa idzie zgodnie z planem, ludzie robią, zamówienia są. Zajmij się ino swoim sklepem z kafelkami i daj ty ludziom święty spokój.Połaź sobie do kościoła możesz do "góry" jak chcesz, albo "na dół" i pomódl się o .... spokój. Z Bogiem.

PP

rzekła świnka PePe

:-)

Co ty chcesz. W budowlance to normalne. Często robisz miesiącami i pieniędzy nie oglądasz. Taka branża. (usunięte przez administratora) Mróz nie mróz, w deszczu na dachu a na koniec (usunięte przez administratora)

Wikary

Jak trwoga to do Boga. (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)

Egon

A miały być laptopy dla każdego tapicera, (usunięte przez administratora) Ładne kwiatki.

Bu-Bu

Ciemno wszedzie (usunięte przez administratora) nie bedzie.Co to bedzie,co to bedzie?

Wentyl

(usunięte przez administratora) nie ma czasu na pisanie w necie

Jaga

Jaki tu spokój...

E tam

Spoko pojedziemy z tą owcą na basen to się wybieli

Nick2

masz kilku pracownikow i nie wiesz co sie u ciebie dzieje? Masz czarna owcę w stadzie i nawet tego nie wiesz .

Do nick2

Od wczorajszego mrozu chyba w głowie ci się pomieszało. Czy (usunięte przez administratora) płacą ci za czarny pijar ?

nick2

dobrze ma Pan R.?Nie bądz śmieszny teraz robi po 16 godzin, Jeden już chciał wrócić,a minął dopiero tydzień i jeszcze dobrze się u pana P nie zaklimatyzował a już ma dość, ha,ha,ha

Zostaw merytoryczną opinię o "FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Skarszewy

• Jak się pracuje w "FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy "FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

"FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ