"FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie o "FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Do xxx

ty nigdy nie zrozumiesz jak u nas jest. Zebrali się fajni ludzie, zgrany zespół. Nie musimy się o nic bać. Nikt na nikogo nie donosi. Wiemy za ile pracujemy. Zeby docenić (usunięte przez administratora)

Yyy do xxx

I nie zrozumiesz. To nie twoje klimaty i nie twój poziom.

Jaga

A czy Wy myślicie, że PP nie ma czego robić i pisać takie głupie komentarze? Haha. To jest facet z kulturą.

xxx

Szanowny Panie Radco - myślę, że doradza Pan na tym forum już dostatecznie dużo razy, czas najwyższy zająć się czymś pożytecznym, a nie pisaniem głupot. Czy Pan (usunięte przez administratora) nie ma pracy, czy robota nie idzie, bo nie rozumiem.... Zajmij się chłopie swoim nosem i swoim podwórkiem a nie rób pod górkę innym.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie "FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Pakowacz?
Radca

A ja mam pewną sugestię do prawnika. Zamiast pisać populistyczne teksty na temat kierownictwa firmy niech Pan lepiej zadba o byt (usunięte przez administratora) zarządu firmy. Bo jak będzie (usunięte przez administratora) prawnik zadba tylko o (usunięte przez administratora) załogę (usunięte przez administratora)

Do prawnika

Cyt "Pracownicy sami w zakładzie mogą ocenić prawdziwość deklaracji kierownictwa". (usunięte przez administratora) Obecnie pracownicy w zakładzie mają tylko (usunięte przez administratora) Za wypowiadanie własnych opinii (usunięte przez administratora) Znam kilku co wyleciało (usunięte przez administratora) Totalna (usunięte przez administratora) jest straszna. Nigdy i nigdzie się z czymś takim nie spotkałem. (usunięte przez administratora) przyszłość. (usunięte przez administratora) z pracą. "Pracownicy sami w zakładzie mogą ocenić prawdziwość deklaracji kierownictwa" - jedną z pierwszych deklaracji była obietnica że nikt nie straci pracy. (usunięte przez administratora) Kolejną deklarację jaką złożył pan N to produkcja 30 samochodów tygodniowo od 01.11.2015 roku . (usunięte przez administratora) Najnowocześniejszy zakład w Polsce, w Europie a może na świecie. Laptopy dla tapicerów a mebel sam się otapiceruje. (usunięte przez administratora) jedno wam powiem, nie ważne na jaką pracę zamienisz pracę (usunięte przez administr (usunięte przez administr (usunięte przez administratora) poszanowanie praw pracownika. Ze względu na mobing ta firma powinna być już dawno zamknięta. (usunięte przez administratora)

prawnik

Dzień dobry Szanowni Państwo, Pracownicy ZPM Feniks Sp.z o.o. W uzgodnieniu z kierownictwem zakładu chciałbym przedstawić kilka uwag i spostrzeżeń. 1.Kierownictwo Feniks w pełni popiera istnienie for internetowych na których pracownicy maja nieskrępowaną możliwość wymiany opinii i poglądów na temat zakładu. Wszelkie opinie ,w tym krytyczne byle rzeczowe i rzetelne uznają za cenne i pomocne w zarządzaniu firmą. 2.Niestety z żalem należy stwierdzić,że od jakiegoś czasu na forum pojawiają się wpisy nierzetelne i nieprawdziwe na temat zakładu i jego nowego kierownictwa , a nawet obraźliwe co sprawia ,że forum przestaje pełnić swoja podstawową funkcję informacyjną a staje się miejscem do jakichś osobistych animozji i złośliwości. Ma to również powodować niepewność co do przyszłości zakładu i pracowników, co nie powinno mieć miejsca. Kierownictwo w zakładzie na bieżąco informuje pracowników o aktualnym stanie spraw bez ukrywania jakichkolwiek informacji. Pracownicy sami w zakładzie mogą ocenić prawdziwość deklaracji kierownictwa. 3. Mając powyższe na uwadze kierownictwo zakładu prosi pracowników o krytyczne ocenianie zamieszczanych na niniejszym forum wpisów, które nie zawsze mają na celu dobro zakładu i jego pracowników. Prosi również o zachowanie stosownych form wypowiedzi. 4.Kierownictwo zakładu bardzo dziękuje wszystkim pracownikom za dotychczasowe wsparcie i pomoc w odbudowie zakładu i ma nadzieję na dalszą korzystną dla wszystkich współpracę w przyszłości. Dziękuję za uwagę Prawnik zakładu

Ex

Kilka lat temu też (usunięte przez administratora) . Prezes wtedy szukał ale nikogo nie złapali. To ta sama osoba musi być

O

Zachowujecie sie jak banda kretynow.Jesli ktos jest z was niezadowolony to niech to wyraza w inny sposob a nie (usunięte przez administratora) sciany.Macie pretensje do waszego szefa za to jak traktuje ludzi a sami nie jestescie nic lepsi.Sprzataczka to czlowiek taki sam jak wy i nalezy sie jej szacunek,to ona musi ten syf posprzatac a to raczej nie nalezy do przyjemnosci.Wytykacie szefowi brak szacunku dla ludzi a sami popieracie zachowanie tego barana (usunięte przez administratora) .Moze lepiej troche pomyslec zanim sie cos powie albo napisze. (usunięte przez administratora)

Do tego co pisze won

Właśnie mamy taki zamiar. Za chwilę sam zostaniesz w tym (usunięte przez administratora) Jak tylko ktoś ma inne zdanie to za raz odzywa się (usunięte przez administratora) i wygania albo (usunięte przez administratora) i też wygania. (usunięte przez administratora)

Do tego co za szefa się wypowiada

A skąd ty tyle wiesz o szefie? Skąd ty wiesz co on wie a czego nie , co myśli i jakie ma plany???? (usunięte przez administratora) co go interesuje? Hmmmm ty to chyba szefem jesteś piszącym sam o sobie

Era

Jak szef traktuje pracowników (usunięte przez administratora) . Wet za wet

Fala

Jaki pan taki kram. (usunięte przez administratora)

wkurzony

Firma jak firma, bardziej martwią mnie pracownicy. A właściwie jeden konkretny idiota, krety, bezmózg, nie wiem jak inaczej można nazwać człowieka który (usunięte przez administratora) Jeżeli to czytasz patafianie, to rób sobie to w swoim domu a nie w zakładzie gdzie pracują setki osób! Wejść do toalety się nie da, a jak pomyślę że ktoś to musi posprzątać, to mam ochotę udusić psychola gołymi rękami!!!

ten kombajn chyba za duży (usunięte przez administratora)

MAŁOROLNY

Ciekawe ile kosztował ten kombajn do cięcia materialu i ciekawe (usunięte przez administratora)

Jarząbek

Łubu du du bu . Nich żyje nam prezes naszego klubu. (usunięte przez administratora)

RN

Czekam na UFO. Jak wyląduje na placu to napisz

SewerynBaryka

Lepiej do roboty ruszcie a nie piszecie tutaj całymi dniami, bądź piszesz "tajemnicza" osobo... Miejmy nadzieję że Feniks odrodzi się jak Warszawa. Egon ( Piękny biurowiec będzie,jestem tego przekonany) Bo co to za wizja szklanych domów bez porządnego biurowca? Pewnie jesteś zazdrosny,że ty nie masz czegoś podobnego prawda?

do "30"

Propagandę siejesz ty! Najpierw, że nie płacą, potem że nie mają kasy na dalszą odbudowę, że zwalniają... - piszesz - bo słyszałeś czy jesteś jednym z ... Problem w tym, że sam pewnie nie wiesz, kim jesteś - dzisiaj żądnym władzy, jutro żądnym zemsty itd. Warto skorzystać z pomocy!!! Specjalisty!

Zostaw merytoryczną opinię o "FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Skarszewy

• Jak się pracuje w "FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy "FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

"FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ