InPost

Chełm

Opinie o InPost

anonim 2011-03-28 05:33:16
cytat sponsorowany przez INPOST :):):):)
anonim 2011-04-11 06:37:03
no i jak teraz po 3 miesiącach pracy ? słodko nie jest ? no nie ? :):):)
uraql 2011-12-07 00:45:01
ile wyszarpałeś za ten post ? 1 złoty ? :)
ALF 2012-09-12 21:13:02
Firma żerująca na listonoszach.
Od 1 listopada 2011 obniżka za list o 1 grosz, niby niewiele. Tajne rozliczenia za paliwo, brak dokumentacji placowej, w tym tej dla doręczyciela - do dzisiaj nie wiem jaki mam przelicznik za przejechany kilometr .Fakt, jest zapis w umowie , że rozliczenie na żądanie pracownika!!!!!!!!!
Kolejny fakt- za list polecony placą jak za zwyklą przesylkę, z tym ze musisz ja zanieśc na 4 pietro, spisać dane z dowodu. Nie zastaniesz gościa, zostawiasz awizo i masz [usunięte przez moderatora] z tego- awizo jest za free, a list musisz zawieźć do POKu, za swoje paliwo.
Kolejne awizo także za free za tydzień.
Dlatego nie dziwi fakt, że większość nie zawraca sobie glowy doreczaniem poleconych, latwiej wypisac awizo. Dopóki będzie taka stawka za polecony, będą z nimi problemy.Placą mi za ilośc rozniesionych listow, wiec nie ma czasu na bzdury. Jeden polecony to ok. 10 minut- w tym czasie rozniose 10 innych ( zwyklych ) i zarobie 10 razy wiecej. Proste rozumowanie.
były 2012-09-12 22:16:18
tak właśnie działa inpost w całej Polsce , a ich umowy śmieciowe to możesz sobie w buty wsadzić , właściwie wszyscy to mogą zrobić . opamiętają się wreszcie jak im ludzie założą prawdziwy pozew zbiorowy , na który ewidentnie to dziadostwo zasługuje . są ludzie , którzy powygrywali z nimi - inpostem - procesy (mają ich jeszcze kilkanaście w Polsce , ale się nie stawiają) , bo się boją , albo się wstydzą swojego postępowania lub specjalnie przeciągają sprawę , ale są też tacy , którzy poszli z nimi na ugodę , bo lepiej skończyć z nimi szybko , niż się z nimi babrać w tym [usunięte przez moderatora].
tomek 2014-03-05 11:07:17
Pracowałem tam 2 dni, jako kurier i pracownik operacyjny, chciałem iść do pracy (usunięte przez administratora) W punkcie w Środzie Wlkp. pracuje się w godzinach 7-21 czyli około 14 godzin. Poczta Polska jest jaka jest, pracowałem u nich 1,5 roku, ale godziny pracy były trzymane, umowa była, a tutaj pracujesz(usunięte przez administratora) Rozgonić całe to towarzystwo na 4 wiatry, tyle w temacie. Nie polecam nie pracujcie tam.
dzzaafgg 2016-05-15 22:04:28
warunki sa złe.
tzn. chca abu 1 osoba robila za 5 osob.
chodzi o doreczycieli. a kasa ta sama.
Fak 2016-06-26 17:32:38
Jak jest z Analityk Danych - Specjalista Raportowania Wskaźników Niefinansowych ile tam się zarabia?
Zostaw swoją opinię o InPost - Chełm
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie InPost