Hirsch Katowice Sp. z o.o.

Opinie o Hirsch Katowice Sp. z o.o.

BRAZYLIA !!;D

FIRMA MA KONKRETNY PROBLEM Z KASA JEST SEZON A FIRMA UPADA CORAZ MNIEJSZE PŁACE ZA PONAD 200 H LUDZIE ZARABIAJA PO 3 TYS ZŁ Z TEGO TRZEBA ZAPLACIC ZUS I KSIEGOWA HAHAHA SPROWADZILI FIRME NA SAMO DNO A MAJA TAKIE UDZIALY I PRACE Z 2GIEJ REKI ZMIENIĆ CAŁY ZARZAD!!

Ślązak

Pracowałem w Hirsch 3 miesiące.To byłyły cieżkie miesiące,pod wzgledem pracy,i organizacji.W tym czasie zaliczyłem kilka delegacji,za które miałem takie same pieniądze ,jak praca w Katowicach,a nawet mniejsze!!! [usunięte przez moderatora] który prowadził roboty odtracił mi kilkaset zł,i innym kolegom za rzekome ociaganie sie w pracy,wiec zamiast zarobic to straciłem na taxi żeby dojechac w nocy do miejsca z którego jechalismy w delegacje.Odnosnie nazedzi ,to prawda -blachy powyginane,gąpki zeschniete,twarde,nie nadajace sie do zacierania tynku.to na dworcu w Katowicach.Około 60 ludzi,a nie ma dosłownie czym pracowac.Każa podpisac pusty plakniet,a wypłata jest jaka im pasuje,Pewny pracownik cos mądrego zaproponował,odnośnie przebiegu robót,to dostał [usunięte przez moderatora] ostrzezenie,że zostanie ukarany,jak bedzie wychodził przed szereg.Tam maja wspólne kółko zainteresowań,jesli wiecie o co mi chodzi.A większość to ludzie z łapanki ,bez kwalfilacji!!!!! [usunięte przez moderatora]

koles

Pracuje w Hirsch katowice i chce tylko napisac ze ta firma to jakas wielka porazka kierownicy sa tak wredni wobec ludzi ze w glowie sie to nie miesci [usunięte przez moderatora] . W firmie nie ma porzadnych narzedzi wiecznie cos pozyczamy od innych firm najlepiej zebys zrobil pomieszczenie bez przedluzacza halogena blachy i łopatki "coś z niczego " . Prezes nie interesuje sie tym co sie dzieje w firmie albo woli nie wiedziec najlepiej tylko wyciagac reke .... wiadomo po co

Niewolnica Isaura

Fakt firma nigdy nie zdąża z wypłatami na czas przeważnie są 18ego 20ego zatrudniają na działalność i um.zlecenie. z m-ąca na m-ąc coraz mniej płacą, początki niezłe na zachęte potem zaczyna się obniżanie. Mile widziana praca w święta i niedzielę w przeciwnym razie wypłata nędzna. [usunięte przez moderatora] .Osobiście odradzam 3 -4 tyś/m-c przy 250 - 300 godz. to nie rarytas.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Hirsch Katowice Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
muszkieter

firma na ktorej nie mozna polegac nie zatrudniaja tylko umowa zlecenie i własna działanosc z kasa sie spuzniaja nawet potrafia zapłacic po 20 a nie tak jak mowia ludzie tam sa niewykfalikowani kierownicy jesli moge tak powiedziec sa po zawodowkach wypłaty tna jak sie da nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Hirsch Katowice Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Hirsch Katowice Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hirsch Katowice Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hirsch Katowice Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hirsch Katowice Sp. z o.o.