Elmax Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Katarzyna Zdrojewska

Reda

Opinie o Elmax Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Katarzyna Zdrojewska

KIPER2011 2012-01-08 15:10:19
chyba m
pomyliłeś coś,albo masz z tego profity!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
JAN 2012-09-27 10:55:05
UWAGA OSTRZEGAM PRZED PRACA W TEJ FIRMIE 8 ZL NA H PRACA 10/12 H DZIENNIE SOBOTY TEŻ.ZERO 50%O SETKACH NIE WSPOMNE URLOPU NIKT NIE WIDZIAŁ ANI KASY ZA URLOP TEŻ NIE PŁACI. POPROSTU ZŁODZIEJ GDZIE JEST PIP
Pracodawca 2013-01-09 23:12:38
WITAM PANIE JANIE
Pracował pan w firmie Elmax jeden dzień . z przykrościom muszę stwierdzić , że pana opinia jest na wyrost krzywdząca dla firmy.
Proszę spytać o opinię pracowników pracujących w firmie już 14 lat,
a przeciętna zatrudnienia wynosi sześć lat,
Z przyjemnością spotkał bym się się z panem,ponieważ przy zamiataniu
podwórka połamał pan dwie miotły..Rozumiem ,że konkurencja nie śpi!
elMax 2013-09-09 19:46:04
dobra dobra swieci nie jestescie, ja niepracowałem u was ale znam wielu pracowników i sie na słuchałem..... takze ja to bym sie napewno u was nie ztrudnił
elektryk 2015-11-23 12:13:16
8 zł
Kochana Alicjo za 8 zł to mozesz sobie wynajać panów z rosji do sprzątania po pracy elektryka, licząc zarobki miesieczne 168 godzin x 8 zł = 1344 zł !!!! nie no łał godziwe wynagrodzenie !!!!!! opłacamy czynsz i na miesiąc do Oświecimia na wyżywienie ! DOBRE DOBRE
kama 2016-04-19 22:16:58
to ile byscie chcieli zarabaic na godzinę? 8zł to stwka normalna nie dizwi mnie ona, wszedzie tyle dają.
Zostaw swoją opinię o Elmax Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Katarzyna Zdrojewska - Reda
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elmax Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Katarzyna Zdrojewska