Europejskie Centrum Edukacji Libra Krzak Elżbieta

Wrocław

Opinie o Europejskie Centrum Edukacji Libra Krzak Elżbieta

2013-10-11 19:59
Szkolenia są dobre a i kadra szkoleniowa niezła ,problem jest z współuczestnikami szkoleń,bezrobotni którzy stwarzają problemy i nie chcą podporządkować się procesowi szkolenia najczęściej to lenie i nie chcące się szkolić osoby ,problem jest w doborze osób które pragną się uczyć , Urząd Pracy Powinien bardziej zwracać uwagę na ludzi i ich prawdziwe potrzeby a nie robić tak zwanej nagonki...
Wrocławianin 2014-02-19 15:05
Szkolenia w tej firmie to parodia. Byle jakie i nic nie dają. Prowadzący z łapanki, byle odwalić to co mają po łebkach w programie. Uczestnicy z tych szkoleń nic nie wynoszą. (usunięte przez administratora)
uczestnik kursu 2014-11-03 23:30
Szkolenie budowlane w tej ""instytucji"" to jedna wielka ściema nie polecam nikomu szkoda czasu i nerwów .
lechszkolony 2015-01-06 00:49
Centrum to krzak złożony z matki i córki. Cel pieniądze. Dla bezrobotnych woda + kawa ale już na mleko nie ma. Zajęcia praktyczne to ściema bo sala tylko z rzutnikiem i tablicą. Sala nie sprzątana tygodniami. Czasami dobrzy wykładowcy ale w krzakach i bałaganie trudno coś dobrego wynieść
woala 2016-04-19 19:53
też mamy takie nadzieje, zwłaszcza, że lojalni pracownicy to dla firmy zawsze bardzo cenna sprawa, warto dbać o dobre relacje z szefostwem :) faktycznie, nie ma nowych ofert, ale podobno mają wypuścić jakieś miejsce na staż, może tym się powinieneś zainteresować
Zostaw swoją opinię o Europejskie Centrum Edukacji Libra Krzak Elżbieta - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Europejskie Centrum Edukacji Libra Krzak Elżbieta